Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Těpeře, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciProfiSmíšený dorostDor-ky 15 středníDor-ky 17 staršíPS 12 muži
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 03. 10. 2026 | Fabián Michal | Praha, okolí Žižkovského vysílače | 736,29 | 736.29 | 736.29 | 0 | 21. | |
| 28. 09. 2019 | Ploukonice | 17,85 | 17.68 | 17.85 | -0.17 | 15. | ||
| 01. 09. 2019 | Valdice | 19,94 | 19.86 | 19.94 | -0.08 | 14. | ||
| 24. 08. 2019 | Kosořice - finále | 16,78 | 16.78 | 120 | -103.22 | 10. | ||
| 17. 08. 2019 | Roudný | 17,42 | 16.97 | 17.42 | -0.45 | 7. | ||
| 10. 08. 2019 | Dalešice | 20,62 | 20.62 | 19.02 | 1.6 | 6. | ||
| 10. 08. 2019 | Jílové u Držkova | 40,42 | 40.42 | 39.97 | 0.45 | 20. | ||
| 20. 07. 2019 | Podmoklice | 17,91 | 17.67 | 17.91 | -0.24 | 16. | ||
| 08. 06. 2019 | Příšovice | 17,19 | 17.19 | 16.89 | 0.3 | 14. | ||
| 01. 06. 2019 | Jeřmanice | 47,85 | 47.63 | 47.85 | -0.22 | 15. | ||
| 18. 05. 2019 | Škodějov | 21,39 | 21.39 | 20.86 | 0.53 | 8. | ||
| 11. 05. 2019 | Krásná Ves | 18,41 | 18.41 | 17.08 | 1.33 | 7. | ||
| 11. 05. 2019 | Krásná Ves | 62,38 | 62.38 | 59.87 | 2.51 | 17. | ||
| 29. 09. 2018 | Ploukonice | 17,38 | 17.02 | 17.38 | -0.36 | 14. | ||
| 25. 08. 2018 | Kosořice | 18,28 | 18.28 | 46.49 | -28.21 | 12. | ||
| 18. 08. 2018 | Roudný | 18,10 | 17.2 | 18.1 | -0.9 | 9. | ||
| 11. 08. 2018 | Bechov | 35,66 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 11. 08. 2018 | Bechov | 64,95 | 37.46 | 27.49 | 9.97 | 9. | ||
| 07. 07. 2018 | Raspenava | 18,75 | 18.75 | 18.18 | 0.57 | 10. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 03. 2026 | Šilhánová Ema | Jablonec nad Nisou | 19,60 | 19.66 | 19.6 | 0.06 | 35. | |
| 29. 03. 2026 | Halamová Kristýna | Jablonec nad Nisou | 21,55 | 22.06 | 21.55 | 0.51 | 81. | |
| 23. 03. 2025 | Šilhánová Ema | Jablonec nad Nisou | 19,92 | 20.04 | 19.92 | 0.12 | 46. | |
| 23. 03. 2025 | Halamová Kristýna | Jablonec nad Nisou | 21,92 | 28.55 | 21.92 | 6.63 | 77. | |
| 24. 09. 2016 | Ploukonice | 18,80 | 18.47 | 18.8 | -0.33 | 3. | ||
| 13. 08. 2016 | Roudný | 18,41 | 17.59 | 18.41 | -0.82 | 3. | ||
| 06. 08. 2016 | Karlinky | 19,98 | 19.98 | 19.88 | 0.1 | 3. | ||
| 06. 08. 2016 | Jílové u Držkova | 23,72 | 23.72 | 23.66 | 0.06 | 8. | ||
| 30. 07. 2016 | Jeřmanice | 23,07 | 23.07 | 19.42 | 3.65 | 5. | ||
| 30. 07. 2016 | Nová Ves u Chrastavy | 26,20 | 26.2 | 25.53 | 0.67 | 7. | ||
| 23. 07. 2016 | Tuř | 42,09 | 42.09 | 41.37 | 0.72 | 8. | ||
| 23. 07. 2016 | Semily, Podmoklice | 19,39 | 19.39 | 36.79 | -17.4 | 8. | ||
| 09. 07. 2016 | Raspenava | 19,40 | 19.4 | 18.96 | 0.44 | 4. | ||
| 09. 07. 2016 | Košťálov | 18,78 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 02. 07. 2016 | Krásná Ves | 20,70 | 19.36 | 20.7 | -1.34 | 6. | ||
| 01. 07. 2016 | Vesec p. Kozákovem | 33,55 | 33.55 | 33.55 | 0 | 11. | ||
| 18. 06. 2016 | Frýdštejn | 22,01 | 22.01 | 21.91 | 0.1 | 5. | ||
| 11. 06. 2016 | Velké Hamry | 52,32 | 49.45 | 52.32 | -2.87 | 10. | ||
| 11. 06. 2016 | Příšovice | 18,57 | 18.13 | 18.57 | -0.44 | 1. | ||
| 21. 05. 2016 | Cetenov | 45,77 | 45.77 | 17.85 | 27.92 | 11. | ||
| 14. 05. 2016 | Sloup | 41,62 | 41.62 | 4.14 | 37.48 | 8. | ||
| 14. 05. 2016 | Svijany | 18,72 | 18.72 | 18.29 | 0.43 | 2. | ||
| 07. 05. 2016 | Masná Anežka | Atletický stadion Třebíč | 18,59 | 18.59 | 120 | -101.41 | 17. | |
| 03. 10. 2015 | Jeřmanice | 21,89 | 21.89 | 18.58 | 3.31 | 6. | ||
| 26. 09. 2015 | Ploukonice | 20,44 | 20.44 | 19.5 | 0.94 | 10. | ||
| 20. 09. 2015 | Koštálov | 18,36 | 18.36 | 17.73 | 0.63 | 4. | ||
| 05. 09. 2015 | Jeřmanice | 19,51 | 19.51 | 19.45 | 0.06 | 2. | ||
| 29. 08. 2015 | Velké Hamry | 20,32 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 10. 07. 2015 | Vesec pod Kozákovem | 21,07 | 21.07 | 20.87 | 0.2 | 4. | ||
| 11. 04. 2015 | Masná Anežka | Jablonec nad Nisou | 19,89 | 0 | 0 | 0 | 41. | |
| 11. 04. 2015 | Hasenkopfová Iveta | Jablonec nad Nisou | 21,43 | 0 | 0 | 0 | 80. | |
| 11. 04. 2015 | Hasenkopfová Šárka | Jablonec nad Nisou | 23,92 | 0 | 0 | 0 | 128. | |
| 20. 09. 2014 | Jirkov | 60,65 | 22.78 | 60.65 | -37.87 | 12. | ||
| 31. 05. 2014 | Masná Anežka | Ostrava – Poruba | 17,29 | 17.94 | 17.29 | 0.65 | 4. | |
| 10. 05. 2014 | Masná Anežka | Praha | 17,85 | 18.08 | 17.85 | 0.23 | 6. | |
| 27. 07. 2013 | Masná Anežka | Horní Lideč | 18,00 | 20.19 | 18 | 2.19 | 7. | |
| 02. 06. 2013 | Masná Anežka | Písková Lhota | 38,22 | 38.22 | 120 | -81.78 | 64. | |
| 25. 05. 2013 | Masná Anežka | Bludov, Bludovská stovka | 18,33 | 18.33 | 25.56 | -7.23 | 12. | |
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 01. 11. 2025 | Šilhánová Ema | Stromovka | 12,91 | 12.91 | 15.35 | -2.44 | 42. | |
| 20. 09. 2025 | Šilhánová Ema | Plzeň - dívky | 12,50 | 12.66 | 12.5 | 0.16 | 36. | |
| 15. 06. 2025 | Jablonec nad Nisou | 43,56 | 47.73 | 43.56 | 4.17 | 2. | ||
| 15. 06. 2025 | Jablonec nad Nisou | 53,74 | 65.43 | 53.74 | 11.69 | 4. | ||
| 15. 06. 2025 | Jablonec nad Nisou | 79,08 | 92.63 | 79.08 | 13.55 | 4. | ||
| 15. 06. 2025 | Jablonec nad Nisou | 24,47 | 24.47 | 120 | -95.53 | 5. | ||
| 15. 06. 2025 | Jablonec nad Nisou | 66,78 | 66.78 | 69.38 | -2.6 | 6. | ||
| 15. 02. 2025 | Šilhánová Ema | Jablonec nad Nisou | 13,21 | 13.21 | 18.07 | -4.86 | 27. | |
| 15. 02. 2025 | Šilhán Daniel | Jablonec nad Nisou | 15,96 | 120 | 15.96 | 104.04 | 81. | |
| 03. 07. 2018 | Adam Vít | Plzeň, Běh na 60 m | 14,93 | 14.93 | 18.26 | -3.33 | 46. | |
| 03. 07. 2018 | Plzeň, PÚ Plamen | 24,38 | 33.83 | 24.38 | 9.45 | 10. | ||
| 03. 07. 2018 | Plzeň, Štafeta 60 m | 56,95 | 56.95 | 120 | -63.05 | 15. | ||
| 02. 07. 2018 | Plzeň, Štafeta CTIF | 86,09 | 86.09 | 100.54 | -14.45 | 15. | ||
| 02. 07. 2018 | Plzeň, Štaf. dvojic | 61,19 | 61.19 | 66.89 | -5.7 | 15. | ||
| 01. 07. 2018 | Plzeň, ZPV | 25,48 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 19. 03. 2016 | Žilík Jan | Jablonec | 15,19 | 15.19 | 17.03 | -1.84 | 40. | |
| 05. 07. 2013 | Jablonec, Požární útok | 25,69 | 25.69 | 26.76 | -1.07 | 5. | ||
| 05. 07. 2013 | Jablonec, Štafeta dvojic | 61,64 | 66.02 | 61.64 | 4.38 | 13. | ||
| 05. 07. 2013 | Jablonec, areál Střelnice | 25,69 | 25.69 | 26.76 | -1.07 | 5. | ||
| 05. 07. 2013 | Jablonec, areál Střelnice | 61,64 | 66.02 | 61.64 | 4.38 | 13. | ||
| 05. 07. 2013 | Jablonec, Štafeta 4 x 60 m | 44,47 | 47.13 | 44.47 | 2.66 | 14. | ||
| 05. 07. 2013 | Jablonec, areál Střelnice | 44,47 | 47.13 | 44.47 | 2.66 | 14. | ||
| 04. 07. 2013 | Jablonec, Štafeta CTIF 2014 | 75,05 | 75.05 | 96.29 | -21.24 | 11. | ||
| 04. 07. 2013 | Jablonec, PÚ CTIF | 62,76 | 62.76 | 63.73 | -0.97 | 11. | ||
| 04. 07. 2013 | Jablonec, areál Střelnice | 47,76 | 58.73 | 47.76 | 10.97 | 3. | ||
| 04. 07. 2013 | Jablonec, areál Střelnice | 75,05 | 75.05 | 76.29 | -1.24 | 13. | ||
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 16. 02. 2025 | Koutová Helena | Jablonec nad Nisou | 29,15 | 120 | 29.15 | 90.85 | 107. | |
| 16. 02. 2025 | Kurfiřt Antonín | Jablonec nad Nisou | 21,70 | 24.24 | 21.7 | 2.54 | 74. | |
| 16. 02. 2025 | Kurfiřt Jan | Jablonec nad Nisou | 34,86 | 34.86 | 120 | -85.14 | 104. | |
Dorostenky | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 22. 03. 2025 | Šilhánová Ema | Jablonec nad Nisou | 19,26 | 20.25 | 19.26 | 0.99 | 12. | |
| 22. 03. 2025 | Halamová Kristýna | Jablonec nad Nisou | 21,45 | 21.45 | 22.95 | -1.5 | 46. | |
| 08. 04. 2018 | Sedláková Anna | Jablonec | 21,42 | 21.42 | 23.04 | -1.62 | 55. | |
| 02. 04. 2017 | Sedláková Anna | Jablonec | 23,73 | 23.73 | 25.64 | -1.91 | 47. | |
| 02. 04. 2017 | Kurfiřtová Kateřina | Jablonec | 25,32 | 32.95 | 25.32 | 7.63 | 58. | |
Dorostenci | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 04. 07. 2021 | Zábřeh, 4x100 m | 68,07 | 68.4 | 68.07 | 0.33 | 8. | ||
| 04. 07. 2021 | Zábřeh, útok | 44,29 | 48.43 | 44.29 | 4.14 | 13. | ||
| 04. 07. 2021 | Šruma Matěj | Zábřeh, 100 m | 19,27 | 19.27 | 120 | -100.73 | 25. | |
| 04. 07. 2021 | Číla Jiří | Zábřeh, 100 m | 21,25 | 21.68 | 21.25 | 0.43 | 57. | |
| 04. 07. 2021 | Vondra Ladislav | Zábřeh, 100 m | 21,62 | 120 | 21.62 | 98.38 | 64. | |
| 04. 07. 2021 | Kopecký Vojtěch | Zábřeh, 100 m | 23,18 | 23.27 | 23.18 | 0.09 | 82. | |
| 04. 07. 2021 | Bouda Karel | Zábřeh, 100 m | 23,26 | 28.16 | 23.26 | 4.9 | 83. | |
| 04. 07. 2021 | Kovařík Karel | Zábřeh, 100 m | 24,08 | 24.08 | 52.99 | -28.91 | 88. | |
| 04. 07. 2021 | Bouda Antonín | Zábřeh, 100 m | 24,70 | 25.09 | 24.7 | 0.39 | 91. | |
| 07. 07. 2019 | Svitavy, Požární útok | 32,72 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 07. 07. 2019 | Svitavy, 4x100 m | 65,15 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 06. 07. 2019 | Svitavy, Běh na 100 m,družstev | 105,45 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 06. 07. 2019 | Neugebauer Lukáš | Svitavy, Běh na 100 m | 19,89 | 19.89 | 120 | -100.11 | 64. | |
| 06. 07. 2019 | Kurej Josef | Svitavy, Běh na 100 m | 20,01 | 20.84 | 20.01 | 0.83 | 67. | |
| 06. 07. 2019 | Mastník Jakub | Svitavy, Běh na 100 m | 20,31 | 21.83 | 20.31 | 1.52 | 75. | |
| 06. 07. 2019 | Neugebauer Tomáš | Svitavy, Běh na 100 m | 21,39 | 21.39 | 28.44 | -7.05 | 86. | |
| 06. 07. 2019 | Vít Adam | Svitavy, Běh na 100 m | 21,50 | 21.5 | 23.66 | -2.16 | 87. | |
| 06. 07. 2019 | Šourek Petr | Svitavy, Běh na 100 m | 22,27 | 22.27 | 22.53 | -0.26 | 93. | |
| 06. 07. 2019 | Žilík Jan | Svitavy, Běh na 100 m | 25,55 | 25.55 | 120 | -94.45 | 100. | |
| 02. 04. 2017 | Neugebauer Lukáš | Jablonec | 24,72 | 24.72 | 26.07 | -1.35 | 34. | |
| 20. 03. 2016 | Žilík Jan | Jablonec | 21,58 | 22.1 | 21.58 | 0.52 | 11. | |
| 20. 03. 2016 | Kurfiřt Jakub | Jablonec | 20,83 | 20.83 | 26.98 | -6.15 | 46. | |
| 06. 07. 2014 | Brno, Požární útok | 29,59 | 29.59 | 0 | 29.59 | 3. | ||
| 06. 07. 2014 | Brno, 4x100 m | 64,77 | 64.77 | 65.78 | -1.01 | 11. | ||
| 05. 07. 2014 | Brno, Pořadí družstev 100m | 95,53 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
Profi | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 24. 08. 2019 | Kosořice - finále | 21,18 | 21.18 | 120 | -98.82 | 7. | ||
| 17. 08. 2019 | Roudný | 21,77 | 21.77 | 21.38 | 0.39 | 6. | ||
| 10. 08. 2019 | Dalešice | 24,81 | 24.81 | 21.91 | 2.9 | 7. | ||
| 21. 06. 2019 | Vesec pod Kozákovem | 26,90 | 26.9 | 24.3 | 2.6 | 7. | ||
| 01. 06. 2019 | Jeřmanice | 45,03 | 45.03 | 42.84 | 2.19 | 10. | ||
| 18. 05. 2019 | Škodějov | 22,40 | 22.4 | 22 | 0.4 | 4. | ||
| 11. 05. 2019 | Krásná Ves | 34,26 | 34.26 | 26.51 | 7.75 | 9. | ||
| 25. 08. 2018 | Kosořice | 23,88 | 35.96 | 23.88 | 12.08 | 11. | ||
| 07. 07. 2018 | Raspenava | 23,99 | 23.99 | 23.14 | 0.85 | 10. | ||
| 29. 08. 2015 | Velké Hamry | 22,57 | 21.66 | 22.57 | -0.91 | 9. | ||
Smíšený dorost | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 08. 04. 2018 | Žilík Jan | Jablonec | 18,66 | 120 | 18.66 | 101.34 | 15. | |
| 08. 04. 2018 | Matouš Dominik | Jablonec | 22,19 | 120 | 22.19 | 97.81 | 64. | |
| 08. 04. 2018 | Posledník Josef | Jablonec | 23,60 | 24.33 | 23.6 | 0.73 | 80. | |
Dor-ky 15 střední | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 28. 03. 2026 | Šilhánová Ema | Jablonec nad Nisou | 20,25 | 20.25 | 20.83 | -0.58 | 28. | |
Dor-ky 17 starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 28. 03. 2026 | Halamová Kristýna | Jablonec nad Nisou | 21,47 | 120 | 21.47 | 98.53 | 65. | |
PS 12 muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 16. 06. 2018 | Frýdštejn | 39,86 | 39.86 | 39.73 | 0.13 | 11. | ||
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciProfiSmíšený dorostDor-ky 15 středníDor-ky 17 staršíPS 12 muži
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.



