Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Strážov, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíPřípravkaMuži>35Mladí-hasičiŽeny>30
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 08. 2026 | Strážov | 73,16 | 57.92 | 58.16 | -0.24 | 11. | ||
| 29. 08. 2026 | Strážov | 73,16 | 73.16 | 120 | -46.84 | 11. | ||
| 16. 05. 2026 | Strážov | 76,56 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 16. 05. 2026 | Strážov | 112,27 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 02. 09. 2023 | Strážov | 36,42 | 36.42 | 35.69 | 0.73 | 7. | ||
| 14. 09. 2019 | Strážov | 35,80 | 35.8 | 31.75 | 4.05 | 8. | ||
| 26. 07. 2015 | Bouzek Jiří | Strážov | 245,25 | 0 | 0 | 0 | 4. | |
| 06. 06. 2015 | Chaluš Daniel | Spůle - u hasičské zbrojnice | 318,48 | 0 | 0 | 0 | 12. | |
| 11. 04. 2015 | Chaluš Daniel | Domažlice | 113,35 | 0 | 0 | 0 | 9. | |
| 03. 08. 2014 | Martin Kopecký | Strážov, náměstí | 343,90 | 0 | 0 | 0 | 1. | |
| 03. 08. 2014 | Daniel Chaluš | Strážov, náměstí | 404,09 | 0 | 0 | 0 | 6. | |
| 03. 08. 2014 | Petr Kiesenbauer | Strážov, náměstí | 560,52 | 0 | 0 | 0 | 28. | |
| 19. 07. 2014 | Martin Kopecký | Díly, hřiště | 283,85 | 283.85 | 0 | 283.85 | 2. | |
| 05. 07. 2014 | Martin Kopecký | Plánice, Náměstí Fr. Křižíka | 226,72 | 0 | 0 | 0 | 1. | |
| 05. 07. 2014 | Daniel Chaluš | Plánice, Náměstí Fr. Křižíka | 298,15 | 0 | 0 | 0 | 15. | |
| 31. 05. 2014 | Martin Kopecký | Spůle - hasičská zbrojnice | 261,97 | 0 | 0 | 0 | 2. | |
| 31. 05. 2014 | Daniel Chaluš | Spůle - hasičská zbrojnice | 316,53 | 0 | 0 | 0 | 14. | |
| 12. 04. 2014 | Martin Kopecký | Domažlice, náměstí | 77,36 | 0 | 0 | 0 | 1. | |
| 12. 04. 2014 | Daniel Chaluš | Domažlice, náměstí | 101,54 | 0 | 0 | 0 | 20. | |
| 12. 04. 2014 | Josef Holub | Domažlice, náměstí | 119,90 | 0 | 0 | 0 | 53. | |
| 28. 07. 2013 | Martin Kopecký | Strážov | 354,94 | 0 | 0 | 0 | 1. | |
| 28. 07. 2013 | Michal Chaluš | Strážov | 402,11 | 0 | 0 | 0 | 7. | |
| 28. 07. 2013 | Daniel Chaluš | Strážov | 426,56 | 0 | 0 | 0 | 14. | |
| 28. 07. 2013 | Jiří Bouzek | Strážov | 471,07 | 0 | 0 | 0 | 21. | |
| 28. 07. 2013 | Josef Holub | Strážov | 534,42 | 0 | 0 | 0 | 25. | |
| 28. 07. 2013 | Vladimír Rendl | Strážov | 598,62 | 0 | 0 | 0 | 28. | |
| 28. 07. 2013 | Pavel Rendl | Strážov | 763,02 | 0 | 0 | 0 | 29. | |
| 07. 06. 2013 | Martin Kopecký | Plánice | 227,79 | 0 | 0 | 0 | 2. | |
| 13. 04. 2013 | Martin Kopecký | Domažlice, věž | 93,00 | 0 | 0 | 0 | 4. | |
| 15. 09. 2012 | A | Strážov | 27,63 | 27.63 | 22.31 | 5.32 | 9. | |
| 15. 09. 2012 | B | Strážov | 28,32 | 26.32 | 28.32 | -2 | 10. | |
| 05. 08. 2012 | Daniel Chaluš | Strážov | 319,76 | 0 | 0 | 0 | 1. | |
| 05. 08. 2012 | Martin Kopecký | Strážov | 324,06 | 0 | 0 | 0 | 2. | |
| 05. 08. 2012 | Jiří Bouzek | Strážov | 339,03 | 0 | 0 | 0 | 4. | |
| 05. 08. 2012 | Pavel Jiřík | Strážov | 393,72 | 0 | 0 | 0 | 10. | |
| 05. 08. 2012 | Jakub Kieveg | Strážov | 435,17 | 0 | 0 | 0 | 15. | |
| 05. 08. 2012 | Stanislav Kopecký | Strážov | 453,50 | 0 | 0 | 0 | 18. | |
| 05. 08. 2012 | Lukáš Kiesenbauer | Strážov | 582,11 | 0 | 0 | 0 | 24. | |
| 05. 08. 2012 | Vladimír Rendl | Strážov | 606,18 | 0 | 0 | 0 | 25. | |
| 05. 08. 2012 | Pavel Rendl | Strážov | 772,34 | 0 | 0 | 0 | 27. | |
| 05. 08. 2012 | Richard Charvát | Strážov | 842,75 | 0 | 0 | 0 | 29. | |
| 17. 09. 2011 | Strážov | 28,44 | 28.44 | 28.16 | 0.28 | 16. | ||
| 02. 07. 2011 | Sušice (KT) | 23,31 | 22.42 | 23.31 | -0.89 | 3. | ||
| 19. 07. 2009 | Strážov | 18,84 | 18.84 | 18.45 | 0.39 | 6. | ||
| 31. 08. 2008 | Bezděkov pod Třemšínem (PB) | 20,70 | 19.25 | 20.7 | -1.45 | 13. | ||
| 03. 08. 2008 | Bílenice & Dražovice (KT) | 29,74 | 29.74 | 25.27 | 4.47 | 18. | ||
| 02. 08. 2008 | B | Kout na Šumavě (DO) | 18,34 | 18.26 | 18.34 | -0.08 | 8. | |
| 02. 08. 2008 | Kout na Šumavě (DO) | 20,11 | 17.22 | 20.11 | -2.89 | 15. | ||
| 27. 07. 2008 | Dolní Hradiště (PS) | 18,18 | 17.65 | 18.18 | -0.53 | 4. | ||
| 26. 07. 2008 | Nekmíř (PS) | 22,87 | 17.07 | 22.87 | -5.8 | 20. | ||
| 20. 07. 2008 | Strážov | 18,21 | 17.13 | 18.21 | -1.08 | 6. | ||
| 20. 07. 2008 | B | Strážov | 20,54 | 19.03 | 20.54 | -1.51 | 15. | |
| 19. 07. 2008 | Janovice nad Úhl. (KT) | 17,91 | 17.35 | 17.91 | -0.56 | 2. | ||
| 12. 07. 2008 | B | Kalenice | 19,03 | 0 | 0 | 0 | 4. | |
| 28. 06. 2008 | Poděvousy (DO) | 18,12 | 18.12 | 18.05 | 0.07 | 4. | ||
| 28. 06. 2008 | B | Poděvousy (DO) | 21,06 | 20.07 | 21.06 | -0.99 | 14. | |
| 22. 06. 2008 | Krašovice (PS) | 17,58 | 17.4 | 17.58 | -0.18 | 1. | ||
| 22. 06. 2008 | B | Krašovice (PS) | 18,84 | 18.84 | 18.55 | 0.29 | 13. | |
| 21. 06. 2008 | Bučí (PS) | 18,05 | 18.05 | 17.03 | 1.02 | 3. | ||
| 01. 06. 2008 | Seč (PJ) | 17,92 | 17.92 | 17.86 | 0.06 | 4. | ||
| 01. 06. 2008 | B | Seč (PJ) | 19,76 | 18.51 | 19.76 | -1.25 | 19. | |
| 31. 05. 2008 | Horní Lukavice (PJ) | 17,64 | 17.64 | 0 | 17.64 | 1. | ||
| 31. 05. 2008 | B | Horní Lukavice (PJ) | 22,76 | 22.76 | 0 | 22.76 | 23. | |
| 22. 09. 2007 | Hůrky (RO) | 16,96 | 16.86 | 16.96 | -0.1 | 1. | ||
| 22. 09. 2007 | B | Hůrky (RO) | 39,03 | 39.03 | 37.89 | 1.14 | 25. | |
| 01. 09. 2007 | Horní Hradiště (PS) | 28,98 | 20.36 | 28.98 | -8.62 | 19. | ||
| 12. 08. 2007 | B | Strážov | 19,18 | 19.18 | 18.98 | 0.2 | 7. | |
| 12. 08. 2007 | Strážov | 21,91 | 21.91 | 21.05 | 0.86 | 14. | ||
| 11. 08. 2007 | Bílenice & Dražovice (KT) | 19,06 | 17.39 | 19.06 | -1.67 | 5. | ||
| 11. 08. 2007 | B | Bílenice & Dražovice (KT) | 19,97 | 18.59 | 19.97 | -1.38 | 11. | |
| 04. 08. 2007 | Kout na Šumavě (DO) | 16,87 | 16.76 | 16.87 | -0.11 | 1. | ||
| 04. 08. 2007 | B | Kout na Šumavě (DO) | 19,14 | 19.08 | 19.14 | -0.06 | 8. | |
| 29. 07. 2007 | Nekmíř (PS) | 17,59 | 17.45 | 17.59 | -0.14 | 3. | ||
| 29. 07. 2007 | B | Nekmíř (PS) | 35,72 | 35.72 | 19.49 | 16.23 | 28. | |
| 28. 07. 2007 | Dolní Hradiště (PS) | 17,95 | 17.71 | 17.95 | -0.24 | 2. | ||
| 06. 07. 2007 | Seč (PJ) | 17,27 | 17.07 | 17.27 | -0.2 | 1. | ||
| 06. 07. 2007 | B | Seč (PJ) | 23,88 | 23.88 | 18.14 | 5.74 | 26. | |
| 05. 07. 2007 | B | Lhůta (PJ) | 20,34 | 19.97 | 20.34 | -0.37 | 11. | |
| 05. 07. 2007 | Lhůta (PJ) | 32,77 | 18.15 | 32.77 | -14.62 | 30. | ||
| 01. 07. 2007 | Poděvousy (DO) | 17,88 | 17.8 | 17.88 | -0.08 | 5. | ||
| 01. 07. 2007 | B | Poděvousy (DO) | 31,38 | 18.24 | 31.38 | -13.14 | 22. | |
| 17. 06. 2007 | B | Krašovice (PS) | 35,34 | 27.36 | 35.34 | -7.98 | 26. | |
| 16. 06. 2007 | B | Bučí (PS) | 19,86 | 19.86 | 19.54 | 0.32 | 10. | |
| 16. 06. 2007 | Bučí (PS) | 23,66 | 23.66 | 17.37 | 6.29 | 22. | ||
| 27. 05. 2007 | Horní Lukavice (PJ) | 19,24 | 19.24 | 18.48 | 0.76 | 4. | ||
| 27. 05. 2007 | B | Horní Lukavice (PJ) | 20,84 | 20.84 | 20.3 | 0.54 | 12. | |
| 16. 09. 2006 | Strážov (KT) | 20,29 | 20.29 | 20.17 | 0.12 | 2. | ||
| 16. 09. 2006 | Strážov (KT) | 20,36 | 20.36 | 20.2 | 0.16 | 2. | ||
| 09. 09. 2006 | Petrovice, TR | 17,26 | 16.75 | 17.26 | -0.51 | 4. | ||
| 03. 09. 2006 | Hůrky (RO) | 18,89 | 18.89 | 17.06 | 1.83 | 4. | ||
| 02. 09. 2006 | Telč | 18,99 | 18.99 | 18.93 | 0.06 | 5. | ||
| 02. 09. 2006 | Horní Hradiště (PS) | 18,31 | 17.88 | 18.31 | -0.43 | 1. | ||
| 26. 08. 2006 | Nýrsko (KT) | 24,98 | 21.02 | 24.98 | -3.96 | 3. | ||
| 13. 08. 2006 | Bílenice (KT) | 20,55 | 20.55 | 20.45 | 0.1 | 14. | ||
| 12. 08. 2006 | Strážov | 17,89 | 17.89 | 17.33 | 0.56 | 1. | ||
| 05. 08. 2006 | Kout na Šumavě (DO) | 17,46 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 30. 07. 2006 | Nekmíř (PS) | 17,70 | 17.7 | 17.67 | 0.03 | 2. | ||
| 29. 07. 2006 | Dolní Hradiště (PS) | 17,99 | 17.79 | 17.99 | -0.2 | 1. | ||
| 23. 07. 2006 | Bašnice, JC | 18,92 | 18.92 | 17.9 | 1.02 | 16. | ||
| 22. 07. 2006 | Úherce, PS | 17,85 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 22. 07. 2006 | Úherce (PS) | 17,85 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 05. 07. 2006 | Lhůta (PJ) | 19,19 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 01. 07. 2006 | Sušice (KT) | 22,30 | 20.45 | 22.3 | -1.85 | 2. | ||
| 25. 06. 2006 | Radíkov, PR | 18,04 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 24. 06. 2006 | Opatovice, PR | 17,99 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 18. 06. 2006 | Krašovice (PS) | 18,17 | 17.69 | 18.17 | -0.48 | 1. | ||
| 11. 06. 2006 | Horní Lukavice (PJ) | 28,03 | 0 | 0 | 0 | 21. | ||
| 24. 09. 2005 | Hůrky (RO) | 23,29 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 17. 09. 2005 | Strážov (KT) | 20,97 | 20.14 | 20.97 | -0.83 | 2. | ||
| 17. 09. 2005 | Strážov (KT) | 44,06 | 44.06 | 42.96 | 1.1 | 6. | ||
| 10. 09. 2005 | Letiny (PJ) | 21,81 | 21.7 | 21.81 | -0.11 | 1. | ||
| 04. 09. 2005 | Malá Víska (KT) | 17,84 | 17.84 | 17.69 | 0.15 | 1. | ||
| 03. 09. 2005 | Strážov | 18,46 | 18.46 | 17.77 | 0.69 | 3. | ||
| 27. 08. 2005 | Nýrsko (KT) | 20,00 | 19.18 | 20 | -0.82 | 1. | ||
| 27. 08. 2005 | Nýrsko (KT) | 20,88 | 20.88 | 20.47 | 0.41 | 1. | ||
| 20. 08. 2005 | Dolní Hradiště (PS) | 18,79 | 17.69 | 18.79 | -1.1 | 1. | ||
| 07. 08. 2005 | Starý Klíčov (DO) | 17,72 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 06. 08. 2005 | Kout na Šumavě (DO) | 17,40 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 31. 07. 2005 | Hůrky, RO | 18,36 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 30. 07. 2005 | Úherce, PS | 17,75 | 17.61 | 17.75 | -0.14 | 5. | ||
| 30. 07. 2005 | Úherce (PS) | 17,75 | 17.61 | 17.75 | -0.14 | 5. | ||
| 03. 07. 2005 | Lhůta (PJ) | 44,55 | 0 | 0 | 0 | 27. | ||
| 02. 07. 2005 | Horní Hradiště (PS) | 17,62 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 19. 06. 2005 | Krašovice (PS) | 24,65 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 11. 09. 2004 | Letiny | 22,41 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 28. 08. 2004 | Mrtník | 19,28 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 21. 08. 2004 | Brodeslavy | 21,20 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 14. 08. 2004 | Strážov | 22,29 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 07. 08. 2004 | Kout na Šumavě | 29,35 | 0 | 0 | 0 | 15. | ||
| 31. 07. 2004 | Dolní Hradiště | 15,77 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 31. 07. 2004 | Dolní Hradiště | 18,24 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 24. 07. 2004 | Zdebořice | 56,39 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 18. 07. 2004 | Hůrky, RO | 19,66 | 19.66 | 18.62 | 1.04 | 16. | ||
| 17. 07. 2004 | Úherce, PS | 19,06 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 05. 07. 2004 | Lhůta | 29,55 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 04. 07. 2004 | Horní Hradiště | 28,12 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 03. 07. 2004 | Petrovice | 28,17 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 20. 06. 2004 | Krašovice | 55,48 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 19. 06. 2004 | Bučí | 24,23 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 12. 06. 2004 | Úherce | 20,00 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 29. 05. 2004 | Horní Lukavice | 34,24 | 0 | 0 | 0 | 16. | ||
| 20. 09. 2003 | Strážov | 26,62 | 0 | 0 | 0 | 0. | ||
| 20. 09. 2003 | Strážov | 22,72 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 20. 09. 2003 | Strážov | 28,31 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 13. 09. 2003 | Nýrsko | 34,22 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 30. 08. 2003 | Přetín | 27,86 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 30. 08. 2003 | Přetín | 23,18 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 30. 08. 2003 | Zelená Lhota | 25,69 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 30. 08. 2003 | Zelená Lhota | 47,91 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 24. 08. 2003 | Bílenice | 29,90 | 0 | 0 | 0 | 0. | ||
| 24. 08. 2003 | Bílenice | 27,82 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 23. 08. 2003 | Slavošovice | 37,69 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 17. 08. 2003 | Víteň | 27,67 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 17. 08. 2003 | Víteň | 40,21 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 16. 08. 2003 | Kydliny | 30,31 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 09. 08. 2003 | Habartice | 21,65 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 09. 08. 2003 | Habartice | 21,13 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 03. 08. 2003 | Strážov | 25,89 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 03. 08. 2003 | Strážov | 29,61 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 05. 07. 2003 | Sušice | 20,21 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 05. 2003 | Defurovy Lažany | 29,69 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 05. 2003 | Defurovy Lažany | 29,65 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 28. 09. 2002 | Jinřichovice | 35,25 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 14. 09. 2002 | Nýrsko | 23,09 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 14. 09. 2002 | Nýrsko | 28,80 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 07. 09. 2002 | Malá Víska | 27,50 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 07. 09. 2002 | Malá Víska | 29,50 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 24. 08. 2002 | Slavošovice | 29,65 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 24. 08. 2002 | Slavošovice | 34,06 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 03. 08. 2002 | Maňovice | 27,25 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 03. 08. 2002 | Maňovice | 27,50 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 27. 07. 2002 | Klatovy | 30,34 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 27. 07. 2002 | Klatovy | 41,63 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 20. 07. 2002 | Luby | 28,62 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 20. 07. 2002 | Luby | 34,20 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 13. 07. 2002 | Janovice nad Úhlavou | 31,96 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 06. 07. 2002 | Sušice | 23,68 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 29. 06. 2002 | Habartice | 31,25 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 29. 06. 2002 | Habartice | 33,56 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 08. 06. 2002 | Malá Víska | 38,54 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 08. 06. 2002 | Malá Víska | 76,59 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 18. 05. 2002 | Defurovy Lažany | 37,06 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 29. 09. 2001 | Jinřichovice | 28,71 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 29. 09. 2001 | Jinřichovice | 28,90 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 15. 09. 2001 | Nýrsko | 25,25 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 15. 09. 2001 | Nýrsko | 25,71 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 08. 09. 2001 | Malá Víska | 30,96 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 08. 09. 2001 | Malá Víska | 34,59 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 25. 08. 2001 | Slavošovice | 31,28 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 25. 08. 2001 | Slavošovice | 31,80 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 28. 07. 2001 | Točník | 30,69 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 28. 07. 2001 | Točník | 34,34 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 21. 07. 2001 | Luby | 30,45 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 21. 07. 2001 | Luby | 32,31 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 14. 07. 2001 | Maňovice | 41,86 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 07. 07. 2001 | Janovice nad Úhlavou | 41,59 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 30. 06. 2001 | Habartice | 36,47 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 30. 06. 2001 | Habartice | 82,80 | 0 | 0 | 0 | 15. | ||
| 23. 06. 2001 | Luby | 36,75 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 23. 06. 2001 | Luby | 70,91 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 09. 06. 2001 | Nýrsko | 32,91 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 09. 06. 2001 | Nýrsko | 72,25 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 19. 05. 2001 | Defurovy Lažany | 35,00 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 19. 05. 2001 | Defurovy Lažany | 38,00 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 30. 09. 2000 | Jinřichovice | 30,00 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 30. 09. 2000 | Jinřichovice | 31,82 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 23. 09. 2000 | Nýrsko | 22,55 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 09. 09. 2000 | Malá Víska | 36,75 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 09. 09. 2000 | Malá Víska | 33,56 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 26. 08. 2000 | Slavošovice | 33,36 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 22. 07. 2000 | Luby | 35,04 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 22. 07. 2000 | Luby | 33,86 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 08. 07. 2000 | Janovice nad Úhlavou | 49,86 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 01. 07. 2000 | Habartice | 43,88 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 20. 05. 2000 | Defurovy Lažany | 42,84 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 17. 03. 2000 | Praha | 55,90 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 03. 2000 | Praha | 73,72 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 03. 2000 | Praha | 78,72 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 08. 2026 | Strážov | 43,02 | 43.02 | 42.15 | 0.87 | 10. | ||
| 29. 08. 2026 | Strážov | 43,02 | 120 | 43.02 | 76.98 | 10. | ||
| 30. 08. 2025 | Strážov | 50,69 | 50.82 | 50.69 | 0.13 | 6. | ||
| 30. 08. 2025 | Strážov | 101,51 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 31. 08. 2024 | Strážov - Požární sport | 47,12 | 39.15 | 47.12 | -7.97 | 5. | ||
| 16. 09. 2023 | Luby | 56,26 | 56.26 | 55.79 | 0.47 | 6. | ||
| 09. 09. 2023 | Malá Víska | 49,86 | 49.86 | 49.32 | 0.54 | 8. | ||
| 02. 09. 2023 | Strážov | 31,97 | 30.58 | 31.97 | -1.39 | 7. | ||
| 05. 09. 2015 | Strážov | 28,66 | 28.52 | 28.66 | -0.14 | 1. | ||
| 05. 09. 2015 | Strážov | 27,15 | 26.26 | 27.15 | -0.89 | 2. | ||
| 22. 08. 2015 | Nýrsko | 33,27 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 25. 07. 2015 | Luby | 48,42 | 48.42 | 46.68 | 1.74 | 6. | ||
| 04. 07. 2015 | Sušice | 29,77 | 29.77 | 28.35 | 1.42 | 2. | ||
| 11. 10. 2014 | Chlumčany | 22,21 | 120 | 22.21 | 97.79 | 10. | ||
| 20. 09. 2014 | Tupadly | 40,56 | 39.15 | 40.56 | -1.41 | 5. | ||
| 06. 09. 2014 | Strážov | 62,26 | 62.26 | 61.16 | 1.1 | 5. | ||
| 02. 08. 2014 | Rozsedly | 119,61 | 105.48 | 119.61 | -14.13 | 4. | ||
| 28. 06. 2014 | Sušice | 35,65 | 35.65 | 33.45 | 2.2 | 3. | ||
| 19. 07. 2009 | Strážov | 53,80 | 52.35 | 53.8 | -1.45 | 10. | ||
| 31. 05. 2009 | Seč (PJ) | 21,09 | 20.18 | 21.09 | -0.91 | 5. | ||
| 31. 08. 2008 | Bezděkov pod Třemšínem (PB) | 26,99 | 26.99 | 26.67 | 0.32 | 10. | ||
| 03. 08. 2008 | Bílenice & Dražovice (KT) | 21,92 | 21.92 | 20.91 | 1.01 | 7. | ||
| 19. 07. 2008 | Janovice nad Úhl. (KT) | 33,27 | 33.27 | 33.22 | 0.05 | 8. | ||
| 12. 07. 2008 | Kalenice | 29,12 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 28. 06. 2008 | Poděvousy (DO) | 26,43 | 24.53 | 26.43 | -1.9 | 6. | ||
| 22. 06. 2008 | Krašovice (PS) | 38,60 | 37.83 | 38.6 | -0.77 | 9. | ||
| 21. 06. 2008 | Bučí (PS) | 19,75 | 19.75 | 18.83 | 0.92 | 4. | ||
| 01. 06. 2008 | Seč (PJ) | 20,97 | 20.97 | 20.33 | 0.64 | 7. | ||
| 31. 05. 2008 | Horní Lukavice (PJ) | 23,20 | 23.2 | 0 | 23.2 | 7. | ||
| 22. 09. 2007 | Hůrky (RO) | 25,48 | 25.48 | 22.45 | 3.03 | 9. | ||
| 12. 08. 2007 | Strážov | 22,29 | 22.29 | 21.4 | 0.89 | 6. | ||
| 11. 08. 2007 | Bílenice & Dražovice (KT) | 29,50 | 22.39 | 29.5 | -7.11 | 8. | ||
| 29. 07. 2007 | Nekmíř (PS) | 23,96 | 23.96 | 22.88 | 1.08 | 5. | ||
| 28. 07. 2007 | Dolní Hradiště (PS) | 24,53 | 23.44 | 24.53 | -1.09 | 8. | ||
| 06. 07. 2007 | Seč (PJ) | 22,71 | 21.88 | 22.71 | -0.83 | 4. | ||
| 05. 07. 2007 | Lhůta (PJ) | 28,55 | 28.55 | 26.82 | 1.73 | 8. | ||
| 01. 07. 2007 | Poděvousy (DO) | 31,09 | 29.65 | 31.09 | -1.44 | 8. | ||
| 17. 06. 2007 | Krašovice (PS) | 59,49 | 25.32 | 59.49 | -34.17 | 11. | ||
| 16. 06. 2007 | Bučí (PS) | 26,77 | 26.68 | 26.77 | -0.09 | 7. | ||
| 27. 05. 2007 | Horní Lukavice (PJ) | 199,00 | 199 | 28.95 | 170.05 | 11. | ||
| 20. 09. 2003 | Strážov | 44,73 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 13. 09. 2003 | Nýrsko | 36,72 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 30. 08. 2003 | Přetín | 34,03 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 23. 08. 2003 | Slavošovice | 46,44 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 17. 08. 2003 | Víteň | 36,36 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 17. 08. 2003 | Víteň | 39,68 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 03. 08. 2003 | Strážov | 64,11 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 03. 08. 2003 | Strážov | 52,26 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 12. 07. 2003 | Janovice nad Úhlavou | 70,90 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 28. 07. 2001 | Točník | 58,47 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 21. 07. 2001 | Luby | 46,38 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 05. 07. 2001 | Sušice | 38,38 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 19. 05. 2001 | Defurovy Lažany | 51,86 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 09. 09. 2000 | Malá Víska | 64,00 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 26. 08. 2000 | Slavošovice | 76,77 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 22. 07. 2000 | Luby | 70,61 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 15. 07. 2000 | Maňovice | 56,20 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 08. 07. 2000 | Janovice nad Úhlavou | 66,55 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 05. 07. 2000 | Sušice | 49,68 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 17. 03. 2000 | Praha | 71,27 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 03. 2000 | Praha | 93,72 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 03. 2000 | Praha | 92,08 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 08. 2026 | Strážov | 25,30 | 49.47 | 25.3 | 24.17 | 2. | ||
| 30. 05. 2026 | B | Víteň | 31,25 | 31.25 | 39.08 | -7.83 | 2. | |
| 30. 05. 2026 | A | Víteň | 44,87 | 44.87 | 75 | -30.13 | 6. | |
| 23. 05. 2026 | Rábí | 60,47 | 60.47 | 66.98 | -6.51 | 1. | ||
| 23. 05. 2026 | Rábí | 25,27 | 120 | 25.27 | 94.73 | 4. | ||
| 23. 05. 2026 | Rábí | 60,49 | 60.49 | 68.43 | -7.94 | 4. | ||
| 23. 05. 2026 | Rábí | 88,17 | 95.07 | 88.17 | 6.9 | 4. | ||
| 23. 05. 2026 | Rábí | 59,93 | 120 | 59.93 | 60.07 | 14. | ||
| 30. 08. 2025 | Strážov | 27,87 | 27.87 | 34.67 | -6.8 | 3. | ||
| 31. 05. 2025 | Hluboká | 36,99 | 36.99 | 37.06 | -0.07 | 7. | ||
| 24. 05. 2025 | Rábí | 25,32 | 25.32 | 28.09 | -2.77 | 3. | ||
| 24. 05. 2025 | Rábí | 56,04 | 56.04 | 56.8 | -0.76 | 9. | ||
| 22. 06. 2024 | Pocinovice- hřiště | 38,59 | 38.59 | 38.94 | -0.35 | 6. | ||
| 17. 06. 2023 | Pocinovice, hřiště | 51,07 | 51.07 | 63.93 | -12.86 | 9. | ||
| 03. 06. 2023 | Hluboká, koupaliště | 44,59 | 45.81 | 44.59 | 1.22 | 7. | ||
| 02. 02. 2019 | ZŠ Komenského 17 | 125,00 | 0 | 0 | 0 | 26. | ||
| 28. 06. 2014 | Bystřice nad Úhlavou | 22,89 | 120 | 22.89 | 97.11 | 9. | ||
| 27. 04. 2013 | Běšiny, EuroCamp | 25,63 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 19. 05. 2012 | Malý Bor | 96,71 | 112.6 | 96.71 | 15.89 | 4. | ||
| 19. 05. 2012 | Malý Bor | 29,32 | 57.59 | 29.32 | 28.27 | 5. | ||
| 21. 05. 2011 | Volšovy / Strašín | 85,91 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 21. 05. 2011 | Volšovy / Strašín | 27,48 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 07. 05. 2011 | Nýrsko | 21,36 | 21.36 | 21.94 | -0.58 | 1. | ||
| 15. 05. 2010 | Pačejov 09/ | 92,00 | 122 | 92 | 30 | 1. | ||
| 15. 05. 2010 | Pačejov 09/ | 33,28 | 33.28 | 65.43 | -32.15 | 8. | ||
| 15. 05. 2010 | Pačejov 09/ | 61,40 | 0 | 0 | 0 | 15. | ||
| 15. 05. 2010 | B | Pačejov 09/ | 41,32 | 41.32 | 0 | 41.32 | 17. | |
| 15. 05. 2010 | Pačejov 09/ | 79,28 | 0 | 0 | 0 | 24. | ||
| 15. 05. 2010 | B | Pačejov 09/ | 112,00 | 112 | 112 | 0 | 28. | |
| 15. 05. 2010 | Pačejov 09/ | 48,51 | 0 | 0 | 0 | 36. | ||
| 15. 05. 2010 | B | Pačejov 09/ | 199,99 | 0 | 0 | 0 | 43. | |
| 15. 05. 2010 | B | Pačejov 09/ | 199,99 | 0 | 0 | 0 | 48. | |
| 15. 05. 2010 | B | Pačejov 09/ | 199,99 | 0 | 0 | 0 | 49. | |
| 01. 01. 2009 | B | Sobššice 08/ | 199,99 | 0 | 0 | 0 | 0. | |
| 01. 01. 2009 | Sobššice 08/ | 199,99 | 0 | 0 | 0 | 0. | ||
| 01. 01. 2009 | Sobššice 08/ | 62,00 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 01. 01. 2009 | Sobššice 08/ | 95,38 | 95.38 | 96.78 | -1.4 | 3. | ||
| 01. 01. 2009 | Sobššice 08/ | 57,03 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 01. 01. 2009 | Sobššice 08/ | 32,07 | 32.07 | 0 | 32.07 | 10. | ||
| 01. 01. 2009 | B | Sobššice 08/ | 114,55 | 114.55 | 114.55 | 0 | 25. | |
| 01. 01. 2009 | B | Sobššice 08/ | 88,00 | 0 | 0 | 0 | 32. | |
| 01. 01. 2009 | B | Sobššice 08/ | 77,37 | 0 | 0 | 0 | 37. | |
| 01. 01. 2009 | B | Sobššice 08/ | 52,47 | 52.47 | 0 | 52.47 | 38. | |
| 10. 05. 2008 | Štěpánovice/Žihobce | 58,00 | 58 | 0 | 58 | 1. | ||
| 10. 05. 2008 | Štěpánovice/Žihobce | 96,59 | 96.59 | 96.59 | 0 | 2. | ||
| 10. 05. 2008 | Štěpánovice/Žihobce | 30,26 | 22.26 | 0 | 22.26 | 4. | ||
| 10. 05. 2008 | Štěpánovice/Žihobce | 55,66 | 55.66 | 57.53 | -1.87 | 6. | ||
| 10. 05. 2008 | Štěpánovice/Žihobce | 29,26 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 10. 05. 2008 | B | Štěpánovice/Žihobce | 41,43 | 26.43 | 0 | 26.43 | 15. | |
| 10. 05. 2008 | B | Štěpánovice/Žihobce | 63,12 | 63.12 | 0 | 63.12 | 18. | |
| 10. 05. 2008 | B | Štěpánovice/Žihobce | 81,00 | 81 | 0 | 81 | 25. | |
| 10. 05. 2008 | B | Štěpánovice/Žihobce | 135,03 | 135.03 | 135.03 | 0 | 42. | |
| 10. 05. 2008 | B | Štěpánovice/Žihobce | 199,00 | 0 | 0 | 0 | 42. | |
| 12. 05. 2007 | M. Bor 06 / PALMEN 07 | 23,50 | 23.5 | 22.41 | 1.09 | 1. | ||
| 12. 05. 2007 | M. Bor 06 / PALMEN 07 | 56,47 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 12. 05. 2007 | M. Bor 06 / PALMEN 07 | 50,09 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 12. 05. 2007 | M. Bor 06 / PALMEN 07 | 92,53 | 92.53 | 93.16 | -0.63 | 2. | ||
| 12. 05. 2007 | B | M. Bor 06 / PALMEN 07 | 28,88 | 28.88 | 27.14 | 1.74 | 6. | |
| 12. 05. 2007 | B | M. Bor 06 / PALMEN 07 | 57,56 | 0 | 0 | 0 | 8. | |
| 12. 05. 2007 | M. Bor 06 / PALMEN 07 | 20,97 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 12. 05. 2007 | B | M. Bor 06 / PALMEN 07 | 79,13 | 0 | 0 | 0 | 20. | |
| 12. 05. 2007 | B | M. Bor 06 / PALMEN 07 | 300,00 | 0 | 0 | 0 | 43. | |
| 12. 05. 2007 | B | M. Bor 06 / PALMEN 07 | 99,00 | 0 | 0 | 0 | 44. | |
| 13. 05. 2006 | Sušice 05 / Rábí 06 | 58,22 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 13. 05. 2006 | Sušice 05 / Rábí 06 | 89,06 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 13. 05. 2006 | Sušice 05 / Rábí 06 | 25,66 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 13. 05. 2006 | Sušice 05 / Rábí 06 | 57,72 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 13. 05. 2006 | Sušice 05 / Rábí 06 | 26,21 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 13. 05. 2006 | Sušice 05 / Rábí 06 | 32,08 | 0 | 0 | 0 | 48. | ||
| 02. 02. 2002 | Sušice | 173,50 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 13. 10. 2001 | Malý Bor | 22,10 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 13. 10. 2001 | Malý Bor | 94,40 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 13. 10. 2001 | C | Malý Bor | 25,32 | 0 | 0 | 0 | 10. | |
| 13. 10. 2001 | B | Malý Bor | 28,04 | 0 | 0 | 0 | 22. | |
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 08. 2026 | Strážov | 35,94 | 35.94 | 53.81 | -17.87 | 3. | ||
| 30. 08. 2025 | Strážov | 29,55 | 28.76 | 29.55 | -0.79 | 3. | ||
| 24. 05. 2025 | Rábí | 30,81 | 31.94 | 30.81 | 1.13 | 4. | ||
| 24. 05. 2025 | Rábí | 61,40 | 61.4 | 78.57 | -17.17 | 4. | ||
| 17. 05. 2025 | Horní Němčice | 166,19 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 11. 05. 2025 | Toman Daniel | Bystřice nad Úhlavou | 30,35 | 120 | 30.35 | 89.65 | 16. | |
| 22. 06. 2024 | Pocinovice- hřiště | 35,84 | 35.84 | 40.13 | -4.29 | 4. | ||
| 23. 09. 2023 | Žihobce | 19,53 | 19.53 | 19.51 | 0.02 | 5. | ||
| 17. 06. 2023 | Pocinovice, hřiště | 35,13 | 35.13 | 75.17 | -40.04 | 4. | ||
| 17. 06. 2023 | B | Pocinovice, hřiště | 52,63 | 52.63 | 79.87 | -27.24 | 10. | |
| 03. 06. 2023 | Hluboká, koupaliště | 34,74 | 34.74 | 39.77 | -5.03 | 5. | ||
| 03. 06. 2023 | B | Hluboká, koupaliště | 54,45 | 54.45 | 120 | -65.55 | 9. | |
| 03. 09. 2022 | B | Strážov | 20,20 | 24.5 | 20.2 | 4.3 | 1. | |
| 03. 09. 2022 | A | Strážov | 30,70 | 30.7 | 120 | -89.3 | 5. | |
| 25. 03. 2017 | Lucie Křížová | Ostrava | 16,38 | 17.06 | 16.38 | 0.68 | 12. | |
| 02. 02. 2002 | Sušice | 153,00 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
Přípravka | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 08. 2026 | Strážov | 34,69 | 46.88 | 34.69 | 12.19 | 1. | ||
Muži>35 | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 05. 08. 2012 | Štafeta | Strážov | 279,78 | 0 | 0 | 0 | 1. | |
Mladí-hasiči | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 24. 05. 2025 | Rábí | 101,10 | 101.1 | 122.88 | -21.78 | 12. | ||
Ženy>30 | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 16. 05. 2026 | Strážov | 79,31 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíPřípravkaMuži>35Mladí-hasičiŽeny>30
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.















