Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Štěpánkovice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenci
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 31. 05. 2026 | Svoboda | 15,90 | 15.9 | 15.5 | 0.4 | 6. | ||
| 29. 05. 2026 | Areál ZŠ Štěpánkovice | 16,26 | 16.26 | 16.22 | 0.04 | 4. | ||
| 22. 05. 2026 | Píšť | 24,77 | 23.99 | 24.77 | -0.78 | 12. | ||
| 14. 07. 2018 | Skrochovice | 20,14 | 20.14 | 20.14 | 0 | 15. | ||
| 03. 10. 2015 | Velké Hoštice | 15,99 | 15.29 | 15.99 | -0.7 | 42. | ||
| 03. 10. 2015 | M | Velké Hoštice | 15,99 | 15.29 | 15.99 | -0.7 | 81. | |
| 03. 10. 2015 | Velké Hoštice | 15,99 | 15.29 | 15.99 | -0.7 | 81. | ||
| 14. 07. 2013 | Velké Hoštice | 20,70 | 20.31 | 20.7 | -0.39 | 33. | ||
| 17. 07. 2011 | Velké Hoštice, OP | 19,33 | 0 | 0 | 0 | 27. | ||
| 15. 08. 2010 | Velké Hoštice, OP | 19,96 | 19.96 | 19.36 | 0.6 | 23. | ||
| 01. 08. 2010 | Neplachovice, OP | 18,72 | 18.72 | 17.63 | 1.09 | 15. | ||
| 31. 07. 2010 | Pustkovec, OV | 29,00 | 29 | 28.08 | 0.92 | 23. | ||
| 28. 05. 2010 | Svoboda, OP | 17,49 | 16.54 | 17.49 | -0.95 | 15. | ||
| 22. 05. 2010 | Michálkovice | 25,08 | 21.97 | 25.08 | -3.11 | 16. | ||
| 05. 09. 2009 | Vávrovice, OP | 18,07 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 16. 08. 2009 | Oldřišov, OP | 15,00 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 09. 08. 2009 | Bolatice, OP | 17,87 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 02. 08. 2009 | Neplachovice, OP | 18,42 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 02. 08. 2009 | Neplachovice, OP | 18,42 | 18.42 | 18.06 | 0.36 | 8. | ||
| 01. 08. 2009 | Pustkovec, OV | 19,07 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 01. 08. 2009 | Pustkovec, OV | 19,07 | 19.07 | 17.85 | 1.22 | 17. | ||
| 19. 07. 2009 | Hněvošice, OP | 20,29 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 20. 06. 2009 | Sádek, OP | 23,25 | 0 | 0 | 0 | 16. | ||
| 14. 06. 2009 | Mladecko, OP | 18,12 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 07. 06. 2009 | Pustá Polom , OP | 20,45 | 0 | 0 | 0 | 15. | ||
| 06. 06. 2009 | Milostovice, OP | 18,49 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 24. 05. 2009 | Michálkovice, OV | 22,35 | 0 | 0 | 0 | 16. | ||
| 23. 05. 2009 | Heřmanice, OV | 18,84 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 23. 08. 2008 | Vávrovice, OP, - | 17,69 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 10. 08. 2008 | Oldřišov, OP, - | 15,83 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 03. 08. 2008 | Neplachovice, OP, - | 19,34 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 03. 08. 2008 | Neplachovice, OP | 19,34 | 19.06 | 19.34 | -0.28 | 22. | ||
| 02. 08. 2008 | Pustkovec, OV, - | 18,54 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 02. 08. 2008 | Pustkovec, OV | 18,54 | 18.54 | 18.48 | 0.06 | 15. | ||
| 27. 07. 2008 | Služovice, OP, - | 20,43 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 26. 07. 2008 | Michálkovice, OV, - | 19,08 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 20. 07. 2008 | Hněvošice, OP, - | 17,04 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 05. 07. 2008 | Mladecko, OP, - | 20,20 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 22. 06. 2008 | Bolatice, OP, - | 19,05 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 21. 06. 2008 | Sádek, OP, - | 16,65 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 07. 06. 2008 | Milostovice, OP, - | 18,22 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 25. 05. 2008 | Svoboda, OP, - | 15,82 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 15. 09. 2007 | Milostovice ZMĚNA TERMÍNU, OP | 18,63 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 05. 08. 2007 | Bolatice, OP | 30,84 | 0 | 0 | 0 | 17. | ||
| 29. 07. 2007 | Služovice, OP | 20,46 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 28. 07. 2007 | Michálkovice, OV | 19,81 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 22. 07. 2007 | Neplachovice, OP | 19,25 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 22. 07. 2007 | Neplachovice, OP | 19,25 | 19.25 | 18.87 | 0.38 | 22. | ||
| 21. 07. 2007 | Pustkovec, OV | 19,44 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 21. 07. 2007 | Pustkovec, OV | 19,44 | 19.44 | 19.21 | 0.23 | 21. | ||
| 15. 07. 2007 | Hněvošice, OP | 22,76 | 0 | 0 | 0 | 19. | ||
| 05. 07. 2007 | Mladecko, OP | 23,58 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 01. 07. 2007 | Velké Hoštice, OP | 21,60 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 09. 06. 2007 | Sádek, OP | 16,96 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 27. 05. 2007 | Svoboda, OP | 21,87 | 18.45 | 21.87 | -3.42 | 20. | ||
| 12. 08. 2006 | Sádek, OP | 18,18 | 18.18 | 18.16 | 0.02 | 5. | ||
| 06. 08. 2006 | Bolatice, OP | 21,86 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 06. 08. 2006 | Bolatice, OP | 21,86 | 20.47 | 21.86 | -1.39 | 22. | ||
| 05. 08. 2006 | Pustkovec, OV | 25,74 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 05. 08. 2006 | Pustkovec, OV | 25,74 | 24.22 | 25.74 | -1.52 | 29. | ||
| 30. 07. 2006 | Oldřišov, OP | 20,78 | 0 | 0 | 0 | 19. | ||
| 29. 07. 2006 | Michálkovice, OV | 22,37 | 20.45 | 22.37 | -1.92 | 8. | ||
| 23. 07. 2006 | Služovice, OP | 22,46 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 16. 07. 2006 | Hněvošice, OP | 22,27 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 05. 07. 2006 | Mladecko, OP | 22,61 | 22.61 | 22.04 | 0.57 | 6. | ||
| 02. 07. 2006 | Velké Hoštice, OP | 24,24 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 28. 05. 2006 | Svoboda, OP | 19,15 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 25. 09. 2005 | Kobeřice, OP | 28,00 | 0 | 0 | 0 | 18. | ||
| 04. 09. 2005 | Neplachovice, OP | 24,28 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 06. 08. 2005 | Milostovice, OP | 41,57 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 31. 07. 2005 | Oldřišov, OP | 22,15 | 0 | 0 | 0 | 17. | ||
| 24. 07. 2005 | Služovice, OP | 34,10 | 0 | 0 | 0 | 18. | ||
| 17. 07. 2005 | Hněvošice, OP | 29,72 | 0 | 0 | 0 | 22. | ||
| 03. 07. 2005 | Velké Hoštice, OP | 26,12 | 0 | 0 | 0 | 15. | ||
| 04. 07. 2004 | Velké Hoštice, OP | 36,67 | 0 | 0 | 0 | 21. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 05. 2026 | Areál ZŠ Štěpánkovice | 19,50 | 19.5 | 18.97 | 0.53 | 9. | ||
| 22. 05. 2026 | Píšť | 21,89 | 21.89 | 21.57 | 0.32 | 9. | ||
| 20. 08. 2023 | Bolatice | 32,81 | 21.16 | 32.81 | -11.65 | 10. | ||
| 13. 07. 2014 | Velké Hoštice | 19,45 | 19.01 | 19.45 | -0.44 | 8. | ||
| 15. 07. 2012 | Velké Hoštice | 29,30 | 29.3 | 27.83 | 1.47 | 15. | ||
| 19. 07. 2009 | Hněvošice, OP | 46,16 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 15. 09. 2007 | Milostovice ZMĚNA TERMÍNU, OP | 33,68 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 12. 08. 2007 | Oldřišov, OP | 42,11 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 05. 08. 2007 | Bolatice, OP | 21,51 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 29. 07. 2007 | Služovice, OP | 26,46 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 28. 07. 2007 | Michálkovice, OV | 21,57 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 22. 07. 2007 | Neplachovice, OP | 34,50 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 22. 07. 2007 | Neplachovice, OP | 34,50 | 32.85 | 34.5 | -1.65 | 13. | ||
| 15. 07. 2007 | Hněvošice, OP | 26,81 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 05. 07. 2007 | Mladecko, OP | 28,26 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 01. 07. 2007 | Velké Hoštice, OP | 21,84 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 27. 05. 2007 | Svoboda, OP | 37,82 | 37.82 | 36.98 | 0.84 | 9. | ||
| 27. 08. 2006 | Neplachovice, OP | 21,60 | 21.6 | 21.23 | 0.37 | 3. | ||
| 12. 08. 2006 | Sádek, OP | 24,04 | 24.04 | 24.04 | 0 | 4. | ||
| 05. 08. 2006 | Pustkovec, OV | 24,40 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 05. 08. 2006 | Pustkovec, OV | 24,40 | 23.51 | 24.4 | -0.89 | 8. | ||
| 30. 07. 2006 | Oldřišov, OP | 27,14 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 29. 07. 2006 | Michálkovice, OV | 22,95 | 22.95 | 22.62 | 0.33 | 2. | ||
| 23. 07. 2006 | Služovice, OP | 34,13 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 16. 07. 2006 | Hněvošice, OP | 30,58 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 02. 07. 2006 | Velké Hoštice, OP | 45,47 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 01. 07. 2006 | Milostovice, OP | 25,21 | 25.21 | 24.05 | 1.16 | 5. | ||
| 28. 05. 2006 | Svoboda, OP | 37,32 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 25. 09. 2005 | Kobeřice, OP | 27,49 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 14. 02. 2026 | Tomíček František | Ostrava | 13,56 | 13.71 | 13.56 | 0.15 | 34. | |
| 14. 02. 2026 | Drastíková Zina | Ostrava | 14,49 | 15.13 | 14.49 | 0.64 | 80. | |
| 01. 11. 2025 | Tomíček František | Stromovka | 14,74 | 15.16 | 14.74 | 0.42 | 134. | |
| 01. 11. 2025 | Drastíková Zina | Stromovka | 14,23 | 15.11 | 14.23 | 0.88 | 158. | |
| 01. 11. 2025 | Drastíková Dita | Stromovka | 14,77 | 15.05 | 14.77 | 0.28 | 207. | |
| 01. 11. 2025 | Národová Amálie | Stromovka | 15,47 | 15.91 | 15.47 | 0.44 | 252. | |
| 20. 09. 2025 | Tomíček František | Plzeň - chlapci | 14,20 | 14.2 | 14.8 | -0.6 | 93. | |
| 29. 03. 2025 | Drastíková Zina | Ostrava | 14,28 | 14.28 | 14.8 | -0.52 | 126. | |
| 30. 11. 2024 | Drastíková Dita | Ostrava | 15,10 | 15.1 | 15.28 | -0.18 | 198. | |
| 30. 11. 2024 | Drastíková Zina | Ostrava | 15,30 | 16.31 | 15.3 | 1.01 | 213. | |
| 30. 11. 2024 | Nowická Dominika | Ostrava | 19,14 | 19.14 | 120 | -100.86 | 280. | |
| 30. 11. 2024 | Stuchlík Lukáš | Ostrava | 12,37 | 12.37 | 13.48 | -1.11 | 16. | |
| 30. 11. 2024 | Tomíček František | Ostrava | 16,68 | 17.26 | 16.68 | 0.58 | 166. | |
| 02. 11. 2024 | Stuchlík Lukáš | Stromovka | 12,49 | 12.77 | 12.49 | 0.28 | 20. | |
| 02. 11. 2024 | Tomíček František | Stromovka | 16,72 | 17.21 | 16.72 | 0.49 | 178. | |
| 02. 11. 2024 | Nowická Dominika | Stromovka | 14,98 | 14.98 | 120 | -105.02 | 192. | |
| 02. 11. 2024 | Drastíková Dita | Stromovka | 15,39 | 15.58 | 15.39 | 0.19 | 223. | |
| 02. 11. 2024 | Drastíková Zina | Stromovka | 15,46 | 17.6 | 15.46 | 2.14 | 232. | |
| 12. 10. 2024 | Stuchlík Lukáš | Ústí nad Labem | 12,40 | 13.45 | 12.4 | 1.05 | 17. | |
| 23. 09. 2023 | Pistorius Jan | Brno | 11,30 | 11.59 | 11.3 | 0.29 | 4. | |
| 23. 09. 2023 | Stuchlík Lukáš | Brno | 14,00 | 14 | 15.57 | -1.57 | 83. | |
| 23. 09. 2023 | Tomíček Michal | Brno | 14,04 | 14.04 | 15.01 | -0.97 | 84. | |
| 25. 09. 2022 | Pistorius Jan | Benešov | 11,96 | 12.55 | 11.96 | 0.59 | 6. | |
| 25. 09. 2022 | Tomíček Michal | Benešov | 16,79 | 16.79 | 17.09 | -0.3 | 109. | |
| 23. 03. 2019 | TOMÍČEK Jan | Jablonec | 14,50 | 14.5 | 15.73 | -1.23 | 46. | |
| 23. 03. 2019 | PISTORIUS Ondřej | Jablonec | 16,03 | 16.03 | 120 | -103.97 | 103. | |
| 23. 03. 2019 | SCHIEDKOVÁ Jana | Jablonec | 15,65 | 15.92 | 15.65 | 0.27 | 125. | |
| 23. 03. 2019 | BALARIN Radek | Jablonec | 16,94 | 17.75 | 16.94 | 0.81 | 139. | |
| 23. 03. 2019 | SLIVKOVÁ Linda | Jablonec | 16,48 | 17 | 16.48 | 0.52 | 148. | |
| 23. 03. 2019 | ŠÍMA Cyril | Jablonec | 18,19 | 18.19 | 120 | -101.81 | 161. | |
| 23. 03. 2019 | TRNEČKA Tomáš | Jablonec | 19,67 | 19.67 | 20.54 | -0.87 | 179. | |
| 09. 03. 2019 | Balarin Radek | ČHP 2019 – Ostravská hala | 16,61 | 16.61 | 16.86 | -0.25 | 93. | |
| 09. 03. 2019 | Hladký Jakub | ČHP 2019 – Ostravská hala | 16,05 | 26.29 | 16.05 | 10.24 | 106. | |
| 09. 03. 2019 | Pistorius Ondřej | ČHP 2019 – Ostravská hala | 18,34 | 18.34 | 27.13 | -8.79 | 115. | |
| 09. 03. 2019 | Šíma Cyril | ČHP 2019 – Ostravská hala | 17,35 | 17.35 | 120 | -102.65 | 128. | |
| 09. 03. 2019 | Tomíček Jan | ČHP 2019 – Ostravská hala | 14,33 | 14.33 | 15.4 | -1.07 | 139. | |
| 09. 03. 2019 | Trnečka Tomáš | ČHP 2019 – Ostravská hala | 22,76 | 22.76 | 33.04 | -10.28 | 153. | |
| 03. 11. 2018 | Balarin Zdeněk | Praha | 13,90 | 14.79 | 13.9 | 0.89 | 71. | |
| 03. 11. 2018 | Slivková Linda | Praha | 15,94 | 120 | 15.94 | 104.06 | 166. | |
| 03. 11. 2018 | Schiedková Jana | Praha | 16,24 | 16.24 | 18.12 | -1.88 | 175. | |
| 03. 11. 2018 | Pistorius Ondřej | Praha | 17,09 | 19.39 | 17.09 | 2.3 | 185. | |
| 03. 11. 2018 | Balarin Radek | Praha | 18,70 | 20.66 | 18.7 | 1.96 | 221. | |
| 24. 03. 2018 | Balarin Zdeněk | Jablonec | 13,77 | 14.05 | 13.77 | 0.28 | 30. | |
| 24. 03. 2018 | Tomíček Jan | Jablonec | 16,70 | 17.65 | 16.7 | 0.95 | 108. | |
| 24. 03. 2018 | Balarin Radek | Jablonec | 17,69 | 18.49 | 17.69 | 0.8 | 134. | |
| 17. 03. 2018 | Balarin Zdeněk | Ostrava | 14,38 | 14.38 | 14.94 | -0.56 | 32. | |
| 17. 03. 2018 | Tomíček Jan | Ostrava | 17,49 | 17.67 | 17.49 | 0.18 | 105. | |
| 17. 03. 2018 | Balarin Radek | Ostrava | 20,65 | 20.65 | 30.42 | -9.77 | 132. | |
| 17. 03. 2018 | Slivková Linda | Ostrava | 17,19 | 17.88 | 17.19 | 0.69 | 146. | |
| 30. 07. 2016 | Hluchník Jakub | Brno - Líšeň, hasičská škola | 15,84 | 15.84 | 17.08 | -1.24 | 15. | |
| 30. 07. 2016 | Balarin Zdeněk | Brno - Líšeň, hasičská škola | 18,07 | 19.07 | 18.07 | 1 | 21. | |
| 30. 07. 2016 | Postulková Anna | Brno - Líšeň, hasičská škola | 16,41 | 27.32 | 16.41 | 10.91 | 22. | |
| 30. 07. 2016 | Vitásková Patricie | Brno - Líšeň, hasičská škola | 16,47 | 18 | 16.47 | 1.53 | 24. | |
| 30. 07. 2016 | Schiedková Jana | Brno - Líšeň, hasičská škola | 20,28 | 21.43 | 20.28 | 1.15 | 32. | |
| 19. 03. 2016 | Kramařová Kristýna | Jablonec | 16,11 | 19.73 | 16.11 | 3.62 | 74. | |
| 19. 03. 2016 | Vitasková Patricie | Jablonec | 20,94 | 20.94 | 22.5 | -1.56 | 132. | |
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 02. 11. 2025 | Harazim Jakub | Stromovka | 18,24 | 18.24 | 21.1 | -2.86 | 111. | |
| 02. 11. 2025 | Černohorský Filip | Stromovka | 18,30 | 19.14 | 18.3 | 0.84 | 114. | |
| 02. 11. 2025 | Národová Julie | Stromovka | 15,30 | 15.76 | 15.3 | 0.46 | 27. | |
| 20. 09. 2025 | Harazim Jakub | Plzeň - chlapci | 15,67 | 16.67 | 15.67 | 1 | 67. | |
| 29. 03. 2025 | Harazim Jakub | Ostrava | 18,31 | 30.24 | 18.31 | 11.93 | 75. | |
| 01. 12. 2024 | Harazim Jakub | Ostrava | 17,92 | 18.63 | 17.92 | 0.71 | 90. | |
| 23. 09. 2023 | Drastiková Zina | Brno | 18,00 | 18 | 18.47 | -0.47 | 97. | |
| 25. 09. 2022 | Nowická Dominika | Benešov | 16,56 | 17.16 | 16.56 | 0.6 | 44. | |
| 25. 09. 2022 | Drastíková Zina | Benešov | 17,95 | 17.95 | 23.36 | -5.41 | 78. | |
| 25. 09. 2022 | Tomíček František | Benešov | 17,06 | 17.06 | 17.37 | -0.31 | 69. | |
| 24. 03. 2019 | PISTORIUS Jan | Jablonec | 14,52 | 14.84 | 14.52 | 0.32 | 1. | |
| 24. 03. 2019 | TOMÍČEK Michal | Jablonec | 17,89 | 19 | 17.89 | 1.11 | 57. | |
| 24. 03. 2019 | TOMÍČEK František | Jablonec | 19,84 | 25.76 | 19.84 | 5.92 | 81. | |
| 09. 03. 2019 | Pistorius Jan | ČHP 2019 – Ostravská hala | 14,84 | 15.18 | 14.84 | 0.34 | 3. | |
| 09. 03. 2019 | Tomíček Michal | ČHP 2019 – Ostravská hala | 17,39 | 17.39 | 18.43 | -1.04 | 44. | |
| 04. 11. 2018 | Pistorius Jan | Praha | 15,85 | 15.85 | 16 | -0.15 | 29. | |
| 04. 11. 2018 | Tomíček Michal | Praha | 18,22 | 21.04 | 18.22 | 2.82 | 95. | |
| 25. 03. 2018 | Pistorius Jan | Jablonec | 14,80 | 15.04 | 14.8 | 0.24 | 5. | |
| 25. 03. 2018 | Tomíček Michal | Jablonec | 21,19 | 21.19 | 22.85 | -1.66 | 69. | |
| 25. 03. 2018 | Tomíček František | Jablonec | 24,00 | 28.09 | 24 | 4.09 | 86. | |
| 17. 03. 2018 | Pistorius Jan | Ostrava | 17,17 | 17.17 | 19.54 | -2.37 | 27. | |
| 17. 03. 2018 | Tomíček Michal | Ostrava | 25,03 | 25.03 | 120 | -94.97 | 79. | |
| 17. 03. 2018 | Tomíček František | Ostrava | 32,25 | 32.25 | 45.23 | -12.98 | 90. | |
| 25. 03. 2017 | Barbora Kubiczková | Ostrava | 18,10 | 18.1 | 22.22 | -4.12 | 31. | |
| 25. 03. 2017 | Jan Pistorius | Ostrava | 21,20 | 21.7 | 21.2 | 0.5 | 81. | |
| 30. 07. 2016 | Trnečka Tomáš | Brno - Líšeň, hasičská škola | 21,34 | 21.34 | 21.55 | -0.21 | 29. | |
| 30. 07. 2016 | Balarin Radek | Brno - Líšeň, hasičská škola | 23,03 | 23.03 | 25.1 | -2.07 | 34. | |
| 30. 07. 2016 | Rataj Maxmilián | Brno - Líšeň, hasičská škola | 27,50 | 27.5 | 29.92 | -2.42 | 35. | |
Dorostenky | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 02. 04. 2017 | Borunská Petra | Jablonec | 26,04 | 120 | 26.04 | 93.96 | 70. | |
| 20. 03. 2016 | Borunská Petra | Jablonec | 23,15 | 23.15 | 120 | -96.85 | 38. | |
| 20. 03. 2016 | Vitasková Patricie | Jablonec | 29,84 | 44.96 | 29.84 | 15.12 | 91. | |
Dorostenci | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 20. 03. 2016 | Bena Jiří | Jablonec | 18,30 | 18.3 | 21.3 | -3 | 10. | |
| 20. 03. 2016 | Havrlant Milan | Jablonec | 22,70 | 30.44 | 22.7 | 7.74 | 50. | |
| 20. 03. 2016 | Vybrančík Jakub | Jablonec | 21,06 | 21.06 | 21.07 | -0.01 | 51. | |
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.