Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Radíč, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 26. 10. 2024 | Areál Flídr group - Široký Důl | 14,23 | 14.17 | 14.23 | -0.06 | 15. | ||
| 28. 09. 2024 | Volenice - přeloženo z 14.9. | 16,33 | 15.9 | 16.33 | -0.43 | 4. | ||
| 08. 09. 2024 | Hřiště Vranovice | 14,89 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 07. 09. 2024 | Hřiště Vranovice | 14,26 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 18. 08. 2024 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 14,77 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 17. 08. 2024 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 14,53 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 28. 07. 2024 | Aréna Březnice | 23,40 | 0 | 0 | 0 | 15. | ||
| 27. 07. 2024 | Aréna Březnice | 14,89 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 14. 07. 2024 | Sportovní areál Broumy | 31,68 | 0 | 0 | 0 | 15. | ||
| 13. 07. 2024 | Sportovní areál Broumy | 14,85 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 07. 07. 2024 | Aréna Jesenice | 14,43 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 06. 07. 2024 | Aréna Jesenice | 14,45 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 23. 06. 2024 | Hřiště Radíč | 16,80 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 22. 06. 2024 | Hřiště Radíč | 14,66 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 09. 06. 2024 | Kameňák aréna Hvozdec | 15,04 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 08. 06. 2024 | Aréna Zalužany | 14,39 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 20. 08. 2023 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 15,37 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 05. 08. 2023 | Strýčkovice | 15,87 | 16.43 | 15.87 | 0.56 | 4. | ||
| 23. 07. 2023 | Aréna Jesenice | 16,66 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 22. 07. 2023 | Aréna Jesenice | 14,72 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 16. 07. 2023 | Sportovní areál Broumy | 14,68 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 15. 07. 2023 | Sportovní areál Broumy | 14,80 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 02. 07. 2023 | Hřiště Vranovice | 24,83 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 01. 07. 2023 | Hřiště Vranovice | 19,21 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 25. 06. 2023 | Hřiště Radíč | 15,02 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 24. 06. 2023 | Hřiště Radíč | 15,61 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 10. 06. 2023 | Aréna Zalužany | 15,47 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 27. 08. 2022 | Nalžovice | 17,30 | 17.25 | 17.3 | -0.05 | 3. | ||
| 21. 08. 2022 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 28,71 | 0 | 0 | 0 | 18. | ||
| 20. 08. 2022 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 14,78 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 07. 08. 2022 | Aréna Jesenice | 15,80 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 06. 08. 2022 | Aréna Jesenice | 15,20 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 24. 07. 2022 | Sportovní areál Broumy | 19,19 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 26. 06. 2022 | Hřiště Vranovice | 15,71 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 25. 06. 2022 | Aréna Zalužany | 15,42 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 12. 06. 2022 | Aréna Březnice | 14,67 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 11. 06. 2022 | Aréna Březnice | 30,22 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 29. 05. 2022 | Hřiště Radíč | 15,02 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 28. 05. 2022 | Hřiště Radíč | 17,57 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 14. 05. 2022 | Vranovice - cvičiště | 15,57 | 15.57 | 15.11 | 0.46 | 5. | ||
| 18. 09. 2021 | Hradec | 16,52 | 16.52 | 17.03 | -0.51 | 9. | ||
| 15. 08. 2021 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 16,01 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 14. 08. 2021 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 15,12 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 01. 08. 2021 | Aréna Jesenice | 14,92 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 31. 07. 2021 | Aréna Jesenice | 14,82 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 25. 07. 2021 | Sportovní areál Broumy | 16,14 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 18. 07. 2021 | Hřiště Radíč | 22,46 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 17. 07. 2021 | Hřiště Radíč | 15,79 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 30. 08. 2020 | Park Nalžovice | 15,98 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 29. 08. 2020 | Park Nalžovice | 15,35 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 16. 08. 2020 | Hřiště Vranovice | 15,04 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 15. 08. 2020 | Hřiště Vranovice | 15,87 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 01. 08. 2020 | Aréna Jesenice | 17,37 | 0 | 0 | 0 | 16. | ||
| 26. 07. 2020 | Sportovní areál Broumy | 15,01 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 25. 07. 2020 | Sportovní areál Broumy | 15,14 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 12. 10. 2019 | Chlumčany | 15,55 | 0 | 0 | 0 | 25. | ||
| 18. 08. 2019 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 16,54 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 17. 08. 2019 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 14,98 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 04. 08. 2019 | Aréna Jesenice | 14,75 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 03. 08. 2019 | Park Nalžovice | 16,88 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 27. 07. 2019 | Sportovní areál Broumy | 15,00 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 14. 07. 2019 | Hřiště Vranovice | 15,64 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 13. 07. 2019 | Hřiště Vranovice | 24,60 | 0 | 0 | 0 | 18. | ||
| 30. 06. 2019 | Hřiště Radíč | 15,23 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 29. 06. 2019 | Hřiště Radíč | 15,31 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 09. 06. 2019 | Aréna Březnice | 32,32 | 0 | 0 | 0 | 15. | ||
| 08. 06. 2019 | Aréna Zalužany | 14,65 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 25. 05. 2019 | Oplot | 16,18 | 16.18 | 16.88 | -0.7 | 10. | ||
| 13. 10. 2018 | Chlumčany | 15,72 | 15.72 | 16.96 | -1.24 | 20. | ||
| 01. 09. 2018 | Park Nalžovice | 15,23 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 05. 08. 2018 | Bezděkov pod Třemšínem | 15,73 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 29. 07. 2018 | Sportovní areál Broumy | 14,55 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 28. 07. 2018 | Sportovní areál Broumy | 16,62 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 22. 07. 2018 | Hřiště Solopysky | 14,93 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 21. 07. 2018 | Hřiště Solopysky | 14,81 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 30. 06. 2018 | Aréna Zalužany | 14,67 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 09. 06. 2018 | Hřiště Radíč | 14,76 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 26. 05. 2018 | Oplot | 14,69 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 07. 10. 2017 | Chlumčany | 16,07 | 0 | 0 | 0 | 20. | ||
| 19. 08. 2017 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 15,14 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 30. 07. 2017 | Sportovní areál Broumy | 14,92 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 29. 07. 2017 | Sportovní areál Broumy | 14,97 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 23. 07. 2017 | Hřiště Solopysky | 15,15 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 22. 07. 2017 | Hřiště Solopysky | 15,15 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 15. 07. 2017 | Park Nalžovice | 14,75 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 09. 07. 2017 | Areál Valcha | 15,07 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 08. 07. 2017 | Areál Valcha | 15,31 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 01. 07. 2017 | Hřiště Tochovice | 14,82 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 18. 06. 2017 | Hřiště Radíč | 15,00 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 17. 06. 2017 | Hřiště Radíč | 15,09 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 10. 06. 2017 | Aréna Zalužany | 15,04 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 08. 10. 2016 | Chlumčany | 15,63 | 15.63 | 15.79 | -0.16 | 6. | ||
| 10. 09. 2016 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 15,56 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 21. 08. 2016 | Hřiště Radíč | 15,41 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 20. 08. 2016 | Hřiště Radíč | 15,83 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 31. 07. 2016 | Sportovní areál Broumy | 15,23 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 30. 07. 2016 | Sportovní areál Broumy | 14,95 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 24. 07. 2016 | Hřiště Solopysky | 20,92 | 0 | 0 | 0 | 16. | ||
| 23. 07. 2016 | Hřiště Solopysky | 16,23 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 17. 07. 2016 | Park Nalžovice | 28,20 | 0 | 0 | 0 | 20. | ||
| 16. 07. 2016 | Nalžovice | 19,02 | 19.02 | 18.26 | 0.76 | 15. | ||
| 10. 07. 2016 | Areál Valcha | 35,03 | 0 | 0 | 0 | 23. | ||
| 09. 07. 2016 | Areál Valcha | 16,54 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 25. 06. 2016 | Hřiště Tochovice | 14,35 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 11. 06. 2016 | Aréna Zalužany | 16,45 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 10. 10. 2015 | Chlumčany | 17,65 | 17.65 | 0 | 17.65 | 30. | ||
| 29. 08. 2015 | Nalžovice | 22,14 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 23. 08. 2015 | Radíč | 15,22 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 22. 08. 2015 | Sedlčany | 15,48 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 02. 08. 2015 | Broumy | 27,43 | 0 | 0 | 0 | 16. | ||
| 01. 08. 2015 | Broumy | 15,10 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 19. 07. 2015 | Solopysky | 15,14 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 18. 07. 2015 | Solopysky | 15,28 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 12. 07. 2015 | Valcha | 15,48 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 21. 06. 2015 | Zalužany | 15,17 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 20. 06. 2015 | Tochovice | 15,85 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 06. 09. 2014 | Valcha | 15,32 | 15.32 | 15.2 | 0.12 | 5. | ||
| 31. 08. 2014 | Sedlčany | 15,49 | 15.49 | 15.15 | 0.34 | 7. | ||
| 30. 08. 2014 | Petrovice | 15,13 | 14.69 | 15.13 | -0.44 | 4. | ||
| 17. 08. 2014 | Buková | 16,83 | 16.83 | 15.5 | 1.33 | 10. | ||
| 16. 08. 2014 | Zalužany | 15,82 | 15.82 | 15.07 | 0.75 | 5. | ||
| 03. 08. 2014 | Nalžovice | 15,32 | 15.29 | 15.32 | -0.03 | 8. | ||
| 02. 08. 2014 | Radíč | 15,07 | 14.51 | 15.07 | -0.56 | 4. | ||
| 20. 07. 2014 | Solopysky | 16,45 | 15.61 | 16.45 | -0.84 | 7. | ||
| 19. 07. 2014 | Solopysky | 15,68 | 15.21 | 15.68 | -0.47 | 5. | ||
| 13. 07. 2014 | Prostřední Lhota | 22,23 | 22.23 | 14.75 | 7.48 | 10. | ||
| 12. 07. 2014 | Prostřední Lhota | 15,16 | 15.16 | 14.69 | 0.47 | 3. | ||
| 21. 06. 2014 | Tochovice | 17,20 | 17.2 | 15.5 | 1.7 | 8. | ||
| 18. 08. 2013 | Petrovice, hřiště | 15,87 | 15.37 | 15.87 | -0.5 | 5. | ||
| 21. 07. 2013 | Solopysky, hřiště | 16,00 | 15.53 | 16 | -0.47 | 3. | ||
| 20. 07. 2013 | Solopysky, hřiště | 16,10 | 16.1 | 15.8 | 0.3 | 4. | ||
| 14. 07. 2013 | Prostřední Lhota, hřiště | 16,02 | 15.65 | 16.02 | -0.37 | 7. | ||
| 09. 06. 2013 | Kňovice, hřiště | 17,38 | 17.38 | 17.11 | 0.27 | 9. | ||
| 26. 05. 2013 | Bojanovice | 17,00 | 16.56 | 17 | -0.44 | 5. | ||
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.



