Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Obora, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciMuži>35Smíšený dorostDor-ci 14 mladšíDor-ky 14 mladšíDor-ky 15 středníDor-ky 17 starší
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 09. 08. 2026 | Štěnovický Borek | 19,31 | 17.19 | 19.31 | -2.12 | 11. | ||
| 08. 08. 2026 | Robčice | 18,29 | 17.23 | 18.29 | -1.06 | 8. | ||
| 01. 08. 2026 | Nevřeň | 19,03 | 18.35 | 19.03 | -0.68 | 10. | ||
| 25. 07. 2026 | Neuměř | 17,95 | 17.75 | 17.95 | -0.2 | 7. | ||
| 19. 07. 2026 | Poděvousy | 26,46 | 26.46 | 19.46 | 7 | 15. | ||
| 18. 07. 2026 | Mokrouše | 18,47 | 18.01 | 18.47 | -0.46 | 8. | ||
| 28. 06. 2026 | Horní Kamenice | 18,27 | 18.27 | 18.18 | 0.09 | 10. | ||
| 27. 06. 2026 | Bučí | 24,26 | 17.08 | 24.26 | -7.18 | 13. | ||
| 14. 06. 2026 | Štichovice | 26,46 | 26.46 | 18.68 | 7.78 | 13. | ||
| 13. 06. 2026 | Horní Hradiště | 21,68 | 21.68 | 20.49 | 1.19 | 11. | ||
| 06. 06. 2026 | Horní Lukavice | 20,11 | 20.11 | 17.82 | 2.29 | 11. | ||
| 07. 02. 2026 | Nevřeň | 26,88 | 26.7 | 26.88 | -0.18 | 21. | ||
| 24. 01. 2026 | Úněšov | 20,25 | 18.51 | 20.25 | -1.74 | 9. | ||
| 10. 08. 2025 | Buková | 18,53 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 09. 08. 2025 | Robčice | 18,63 | 0 | 0 | 0 | 16. | ||
| 03. 08. 2025 | Stýskaly | 18,54 | 18.54 | 18.41 | 0.13 | 12. | ||
| 02. 08. 2025 | Stýskaly, hřiště | 17,56 | 17.01 | 17.56 | -0.55 | 9. | ||
| 27. 07. 2025 | Štěnovický Borek | 19,60 | 17.88 | 19.6 | -1.72 | 14. | ||
| 26. 07. 2025 | Únětice, Žluna park Aréna, | 18,55 | 15.92 | 18.55 | -2.63 | 20. | ||
| 26. 07. 2025 | Únětice | 18,26 | 18.26 | 17.91 | 0.35 | 7. | ||
| 26. 07. 2025 | Únětice | 18,26 | 18.26 | 17.91 | 0.35 | 28. | ||
| 19. 07. 2025 | Poděvousy | 18,53 | 18.11 | 18.53 | -0.42 | 13. | ||
| 29. 06. 2025 | Štítary | 18,97 | 18.1 | 18.97 | -0.87 | 8. | ||
| 28. 06. 2025 | Horní Kamenice | 18,16 | 17.84 | 18.16 | -0.32 | 11. | ||
| 08. 06. 2025 | Štichovice | 22,35 | 22.35 | 18.17 | 4.18 | 20. | ||
| 07. 06. 2025 | Horní Hradiště | 20,26 | 20.26 | 18.62 | 1.64 | 10. | ||
| 08. 02. 2025 | Nevřeň | 20,52 | 19.45 | 20.52 | -1.07 | 14. | ||
| 25. 01. 2025 | Úněšov | 20,07 | 19.22 | 20.07 | -0.85 | 17. | ||
| 09. 11. 2024 | Plzeň Košutka Poslední káď | 49,08 | 49.07 | 49.08 | -0.01 | 21. | ||
| 18. 08. 2024 | Únětice | 20,95 | 20.57 | 20.95 | -0.38 | 19. | ||
| 17. 08. 2024 | Únětice ŽLUNAPARK | 21,64 | 0 | 0 | 0 | 25. | ||
| 17. 08. 2024 | Štěnovický Borek | 19,15 | 18.99 | 19.15 | -0.16 | 12. | ||
| 04. 08. 2024 | Stýskaly | 18,73 | 18.73 | 17.92 | 0.81 | 15. | ||
| 03. 08. 2024 | Mokrouše | 19,09 | 18.06 | 19.09 | -1.03 | 12. | ||
| 21. 07. 2024 | Poděvousy | 20,43 | 19.37 | 20.43 | -1.06 | 11. | ||
| 20. 07. 2024 | Neuměř | 20,67 | 20.67 | 19.74 | 0.93 | 11. | ||
| 09. 06. 2024 | Štichovice | 21,37 | 21.37 | 20.71 | 0.66 | 16. | ||
| 08. 06. 2024 | Horní Hradiště | 18,98 | 18.8 | 18.98 | -0.18 | 10. | ||
| 25. 05. 2024 | Nevřeň | 19,09 | 18.4 | 19.09 | -0.69 | 14. | ||
| 27. 01. 2024 | Úněšov | 19,92 | 18.99 | 19.92 | -0.93 | 9. | ||
| 13. 01. 2024 | Dolní Hradiště | 18,63 | 17.92 | 18.63 | -0.71 | 5. | ||
| 20. 08. 2023 | Nevřeň | 19,55 | 19.55 | 18.42 | 1.13 | 15. | ||
| 19. 08. 2023 | Stýskaly | 19,25 | 18.99 | 19.25 | -0.26 | 13. | ||
| 24. 06. 2023 | Stýskaly hřiště | 21,05 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 08. 02. 2020 | Nevřeň | 28,07 | 0 | 0 | 0 | 21. | ||
| 25. 01. 2020 | Úněšov, Dílny statek Úněšov | 29,68 | 29.68 | 29.25 | 0.43 | 20. | ||
| 11. 01. 2020 | Dolní Hradiště | 30,22 | 30.22 | 28.96 | 1.26 | 24. | ||
| 09. 11. 2019 | B | Areál Plaza | 26,89 | 0 | 0 | 0 | 14. | |
| 01. 09. 2019 | Ústí nad Labem, požární útok | 27,20 | 27.2 | 32.5 | -5.3 | 8. | ||
| 31. 08. 2019 | A | Ústí nad Labem, Štafeta | 67,94 | 0 | 0 | 0 | 22. | |
| 31. 08. 2019 | B | Ústí nad Labem, Štafeta | 82,18 | 0 | 0 | 0 | 29. | |
| 31. 08. 2019 | Jiří MORÁVEK | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 18,30 | 18.3 | 26.26 | -7.96 | 62. | |
| 31. 08. 2019 | Pavel NOVÁK | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 19,46 | 41.67 | 19.46 | 22.21 | 105. | |
| 31. 08. 2019 | Lukáš BORL | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 19,60 | 120 | 19.6 | 100.4 | 107. | |
| 31. 08. 2019 | Daniel VRBA | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 19,66 | 19.66 | 21.46 | -1.8 | 110. | |
| 31. 08. 2019 | Jakub MRVÍK | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 19,68 | 20.42 | 19.68 | 0.74 | 113. | |
| 31. 08. 2019 | Jan ŘEZNÍČEK | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 19,90 | 21.58 | 19.9 | 1.68 | 119. | |
| 31. 08. 2019 | Filip RENČ | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 19,97 | 21.36 | 19.97 | 1.39 | 120. | |
| 31. 08. 2019 | Karel LANG | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 21,31 | 21.31 | 120 | -98.69 | 137. | |
| 30. 06. 2019 | Bučí | 21,13 | 19.99 | 21.13 | -1.14 | 21. | ||
| 29. 06. 2019 | Nevřeň | 20,63 | 20.46 | 20.63 | -0.17 | 14. | ||
| 26. 01. 2019 | Úněšov, Dílny statek Úněšov | 31,58 | 27.7 | 31.58 | -3.88 | 24. | ||
| 12. 01. 2019 | Dolní Hradiště | 46,50 | 32.7 | 46.5 | -13.8 | 23. | ||
| 10. 11. 2018 | Areál Plaza | 36,20 | 36.2 | 34.2 | 2 | 18. | ||
| 09. 09. 2018 | Plzeň - Slovany | 19,85 | 19.85 | 19.8 | 0.05 | 15. | ||
| 26. 08. 2018 | Liberec, požární útok | 32,51 | 32.51 | 37.74 | -5.23 | 13. | ||
| 25. 08. 2018 | Liberec, štafeta | 67,66 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 25. 08. 2018 | Sebastian KITNER | Liberec, 100 m - muži | 18,37 | 120 | 18.37 | 101.63 | 46. | |
| 25. 08. 2018 | Jiří MORAVEK | Liberec, 100 m - muži | 18,53 | 19.18 | 18.53 | 0.65 | 52. | |
| 25. 08. 2018 | Lukáš BORL | Liberec, 100 m - muži | 19,41 | 20.04 | 19.41 | 0.63 | 89. | |
| 25. 08. 2018 | Jakub MRVÍK | Liberec, 100 m - muži | 19,68 | 31.28 | 19.68 | 11.6 | 96. | |
| 25. 08. 2018 | Jan ŘEZNÍČEK | Liberec, 100 m - muži | 19,82 | 20.94 | 19.82 | 1.12 | 100. | |
| 25. 08. 2018 | Milan RICHTER | Liberec, 100 m - muži | 19,95 | 120 | 19.95 | 100.05 | 102. | |
| 25. 08. 2018 | Daniel VRBA | Liberec, 100 m - muži | 20,58 | 21.33 | 20.58 | 0.75 | 117. | |
| 25. 08. 2018 | Petr LOUKOTA | Liberec, 100 m - muži | 21,41 | 120 | 21.41 | 98.59 | 134. | |
| 28. 07. 2018 | Chrást | 20,95 | 20.33 | 20.95 | -0.62 | 15. | ||
| 10. 06. 2018 | Štichovice | 18,74 | 18.74 | 18.18 | 0.56 | 12. | ||
| 09. 06. 2018 | Horní Hradiště | 26,83 | 26.78 | 26.83 | -0.05 | 18. | ||
| 10. 02. 2018 | Nevřeň | 28,06 | 25.8 | 28.06 | -2.26 | 18. | ||
| 14. 01. 2018 | Dolní Hradiště | 17,40 | 17.12 | 17.4 | -0.28 | 8. | ||
| 30. 07. 2017 | Obora | 19,63 | 18.99 | 19.63 | -0.64 | 15. | ||
| 29. 07. 2017 | Štěnovický Borek | 21,25 | 20.97 | 21.25 | -0.28 | 15. | ||
| 11. 06. 2017 | Štichovice | 21,26 | 18.79 | 21.26 | -2.47 | 16. | ||
| 10. 06. 2017 | Horní Hradiště | 23,18 | 23.18 | 20.72 | 2.46 | 19. | ||
| 28. 05. 2017 | Úherce | 20,78 | 18.88 | 20.78 | -1.9 | 16. | ||
| 27. 05. 2017 | Únětice | 19,37 | 17.93 | 19.37 | -1.44 | 12. | ||
| 15. 04. 2017 | Zdešov, na návsi | 17,95 | 0 | 0 | 0 | 27. | ||
| 13. 08. 2016 | Mokrouše | 20,47 | 20.47 | 19.42 | 1.05 | 14. | ||
| 07. 08. 2016 | Chrást | 19,89 | 19.89 | 18.95 | 0.94 | 13. | ||
| 31. 07. 2016 | Úherce | 20,01 | 19.38 | 20.01 | -0.63 | 14. | ||
| 30. 07. 2016 | Štěnovický Borek | 18,52 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 03. 07. 2016 | Bolkov | 24,70 | 24.7 | 23.36 | 1.34 | 13. | ||
| 26. 06. 2016 | Plzeň - Slovany | 19,29 | 19.29 | 18.96 | 0.33 | 10. | ||
| 19. 06. 2016 | Štichovice | 25,36 | 23.38 | 25.36 | -1.98 | 21. | ||
| 05. 06. 2016 | Únětice | 19,13 | 18.95 | 19.13 | -0.18 | 12. | ||
| 29. 05. 2016 | Bučí | 19,45 | 18.96 | 19.45 | -0.49 | 11. | ||
| 28. 05. 2016 | Obora | 18,28 | 18.28 | 17.55 | 0.73 | 3. | ||
| 14. 05. 2016 | Dvorce | 18,80 | 0 | 0 | 0 | 16. | ||
| 06. 02. 2016 | Nevřeň | 30,05 | 30.05 | 29.45 | 0.6 | 14. | ||
| 23. 01. 2016 | M | Dolni Hradiste | 17,96 | 17.96 | 17.29 | 0.67 | 2. | |
| 15. 08. 2015 | Mokrouše | 18,67 | 18.24 | 18.67 | -0.43 | 10. | ||
| 09. 08. 2015 | Chrást | 19,31 | 19.31 | 18.77 | 0.54 | 12. | ||
| 08. 08. 2015 | Únětice | 19,67 | 17.93 | 19.67 | -1.74 | 12. | ||
| 02. 08. 2015 | Podsedice | 18,46 | 18.46 | 17.86 | 0.6 | 8. | ||
| 26. 07. 2015 | Krašovice | 22,56 | 22.51 | 22.56 | -0.05 | 16. | ||
| 25. 07. 2015 | Úherce | 20,92 | 20.92 | 18.8 | 2.12 | 12. | ||
| 18. 07. 2015 | Zahorčice | 18,00 | 18 | 17.68 | 0.32 | 7. | ||
| 05. 07. 2015 | Brodeslavy | 18,74 | 18.62 | 18.74 | -0.12 | 9. | ||
| 04. 07. 2015 | Plzeň-město | 19,87 | 19.87 | 19.04 | 0.83 | 9. | ||
| 14. 06. 2015 | Štichovice | 17,93 | 17.74 | 17.93 | -0.19 | 7. | ||
| 13. 06. 2015 | Horní Hradiště | 24,82 | 24.82 | 24.15 | 0.67 | 20. | ||
| 31. 05. 2015 | Bučí | 18,56 | 18.42 | 18.56 | -0.14 | 6. | ||
| 30. 05. 2015 | Horní Lukavice | 19,60 | 19.52 | 19.6 | -0.08 | 8. | ||
| 11. 10. 2014 | Chlumčany | 16,61 | 120 | 16.61 | 103.39 | 23. | ||
| 06. 09. 2014 | Únětice | 34,15 | 34.15 | 31.08 | 3.07 | 17. | ||
| 16. 08. 2014 | Mokrouše | 19,53 | 19.53 | 19.14 | 0.39 | 16. | ||
| 09. 08. 2014 | Štěnovický Borek | 17,94 | 17.9 | 17.94 | -0.04 | 6. | ||
| 02. 08. 2014 | Horní Hradiště | 17,78 | 17.75 | 17.78 | -0.03 | 3. | ||
| 06. 07. 2014 | Úherce | 20,02 | 18.69 | 20.02 | -1.33 | 15. | ||
| 05. 07. 2014 | Brodeslavy | 19,37 | 17.83 | 19.37 | -1.54 | 11. | ||
| 15. 06. 2014 | Bučí | 41,14 | 18.1 | 41.14 | -23.04 | 24. | ||
| 14. 06. 2014 | Štichovice | 18,41 | 17.73 | 18.41 | -0.68 | 11. | ||
| 24. 05. 2014 | Horní Lukavice | 20,07 | 19.23 | 20.07 | -0.84 | 8. | ||
| 18. 01. 2014 | Dolní Hradiště | 25,00 | 25 | 20.97 | 4.03 | 21. | ||
| 18. 01. 2014 | - ženy | Dolní Hradiště | 33,89 | 33.46 | 33.89 | -0.43 | 25. | |
| 17. 08. 2013 | Mokrouše | 21,23 | 21.23 | 20.85 | 0.38 | 14. | ||
| 04. 08. 2013 | Poděvousy | 19,18 | 19.18 | 18.99 | 0.19 | 7. | ||
| 03. 08. 2013 | Horní Hradiště | 19,45 | 18.31 | 19.45 | -1.14 | 13. | ||
| 13. 07. 2013 | Štěnovický Borek | 20,39 | 20.39 | 17.93 | 2.46 | 16. | ||
| 30. 06. 2013 | Mochtín | 19,58 | 19.58 | 18.84 | 0.74 | 11. | ||
| 29. 06. 2013 | Bolkov | 24,78 | 24.78 | 24.37 | 0.41 | 13. | ||
| 01. 06. 2013 | Nekmíř | 20,23 | 19.47 | 20.23 | -0.76 | 9. | ||
| 19. 01. 2013 | Dolní Hradiště | 17,57 | 17.57 | 17.13 | 0.44 | 1. | ||
| 13. 10. 2012 | Chlumčany | 16,98 | 120 | 16.98 | 103.02 | 16. | ||
| 19. 08. 2012 | B | Chrást | 20,75 | 20.75 | 18.92 | 1.83 | 19. | |
| 18. 08. 2012 | B | Mokrouše | 19,41 | 19.41 | 18.76 | 0.65 | 10. | |
| 29. 07. 2012 | B | Dolní Hradiště | 21,24 | 17.5 | 21.24 | -3.74 | 19. | |
| 28. 07. 2012 | B | Horní Hradiště | 18,36 | 18.36 | 18.07 | 0.29 | 7. | |
| 22. 07. 2012 | B | Krašovice | 20,43 | 20.43 | 19.63 | 0.8 | 16. | |
| 21. 07. 2012 | B | Štěnovický Borek | 19,74 | 19.74 | 19.55 | 0.19 | 17. | |
| 15. 07. 2012 | B | Poděvousy | 20,31 | 20.31 | 19.72 | 0.59 | 11. | |
| 14. 07. 2012 | B | Horní Kamenice | 22,62 | 22.62 | 21.34 | 1.28 | 12. | |
| 30. 06. 2012 | B | Bolkov | 20,40 | 19.11 | 20.4 | -1.29 | 16. | |
| 02. 06. 2012 | TžV | Bučí | 18,85 | 18.85 | 18.1 | 0.75 | 4. | |
| 02. 06. 2012 | 1 | Bučí | 25,03 | 24.92 | 25.03 | -0.11 | 6. | |
| 02. 06. 2012 | B | Nekmíř | 21,33 | 21.33 | 21.14 | 0.19 | 16. | |
| 27. 05. 2012 | B | Seč | 20,10 | 18.5 | 20.1 | -1.6 | 39. | |
| 27. 05. 2012 | B | Seč | 20,10 | 18.5 | 20.1 | -1.6 | 41. | |
| 26. 05. 2012 | B | Horní Lukavice | 19,08 | 18.84 | 19.08 | -0.24 | 7. | |
| 14. 01. 2012 | B | Dolním Hradišti | 24,47 | 24.47 | 24.31 | 0.16 | 8. | |
| 14. 01. 2012 | A | Dolním Hradišti | 28,43 | 28.43 | 27.27 | 1.16 | 11. | |
| 28. 08. 2011 | Hůrky | 19,24 | 19.24 | 19.09 | 0.15 | 10. | ||
| 27. 08. 2011 | Mokrouše | 18,83 | 18.36 | 18.83 | -0.47 | 7. | ||
| 31. 07. 2011 | Dolní Hradiště | 23,55 | 23.55 | 18.3 | 5.25 | 14. | ||
| 30. 07. 2011 | Horní Hradiště | 20,65 | 20.55 | 20.65 | -0.1 | 14. | ||
| 24. 07. 2011 | Krašovice | 20,31 | 20.31 | 18.09 | 2.22 | 12. | ||
| 23. 07. 2011 | Nekmíř | 19,94 | 18.71 | 19.94 | -1.23 | 15. | ||
| 02. 07. 2011 | Louňová | 18,68 | 18.17 | 18.68 | -0.51 | 7. | ||
| 19. 06. 2011 | Seč | 19,40 | 19.4 | 18.44 | 0.96 | 28. | ||
| 19. 06. 2011 | Seč | 19,40 | 19.4 | 18.44 | 0.96 | 28. | ||
| 18. 06. 2011 | Úherce | 18,76 | 18.76 | 18.58 | 0.18 | 24. | ||
| 18. 06. 2011 | Úherce | 18,76 | 18.76 | 18.58 | 0.18 | 24. | ||
| 12. 06. 2011 | Poděvousy | 20,45 | 19.32 | 20.45 | -1.13 | 13. | ||
| 11. 06. 2011 | Štěnovický Borek | 18,40 | 18.26 | 18.4 | -0.14 | 7. | ||
| 05. 06. 2011 | Bučí | 20,03 | 20.03 | 20.03 | 0 | 13. | ||
| 04. 06. 2011 | Horní Lukavice | 20,59 | 20.09 | 20.59 | -0.5 | 18. | ||
| 11. 09. 2010 | Horní Hradiště (PS) | 20,92 | 20.21 | 20.92 | -0.71 | 15. | ||
| 29. 08. 2010 | Bezděkov pod Třemšínem (PB) | 20,56 | 19.23 | 20.56 | -1.33 | 11. | ||
| 31. 07. 2010 | Klatovy | 21,46 | 20.47 | 21.46 | -0.99 | 16. | ||
| 25. 07. 2010 | Krašovice (PS) | 22,55 | 19.36 | 22.55 | -3.19 | 20. | ||
| 24. 07. 2010 | Nekmíř (PS) | 19,12 | 18.34 | 19.12 | -0.78 | 10. | ||
| 04. 07. 2010 | Louňová (PJ) | 18,68 | 18.68 | 18.52 | 0.16 | 9. | ||
| 27. 06. 2010 | Bučí (PS) | 23,26 | 23.26 | 18.79 | 4.47 | 16. | ||
| 26. 06. 2010 | Hůrky (RO) | 19,37 | 19.37 | 18.64 | 0.73 | 11. | ||
| 06. 06. 2010 | Seč (PJ) | 19,45 | 19.45 | 19.2 | 0.25 | 11. | ||
| 13. 09. 2009 | Dolní Hradiště (PS) | 19,20 | 19.2 | 18.91 | 0.29 | 8. | ||
| 12. 09. 2009 | Nekmíř (PS) | 18,56 | 18.52 | 18.56 | -0.04 | 4. | ||
| 29. 08. 2009 | Horní Hradiště (PS) | 19,56 | 19.56 | 18.33 | 1.23 | 10. | ||
| 16. 08. 2009 | Bezděkov pod Třemšínem (PB) | 33,13 | 33.13 | 18.82 | 14.31 | 23. | ||
| 15. 08. 2009 | Louňová (PJ) | 19,17 | 18.14 | 19.17 | -1.03 | 10. | ||
| 02. 08. 2009 | Poděvousy (DO) | 21,95 | 21.95 | 21.75 | 0.2 | 18. | ||
| 01. 08. 2009 | Kout na Šumavě (DO) | 20,19 | 20.19 | 19.99 | 0.2 | 15. | ||
| 19. 07. 2009 | Strážov | 24,44 | 19 | 24.44 | -5.44 | 13. | ||
| 18. 07. 2009 | Bílenice & Dražovice (KT) | 21,02 | 21.02 | 20.77 | 0.25 | 14. | ||
| 21. 06. 2009 | Krašovice (PS) | 19,60 | 19.6 | 19.41 | 0.19 | 14. | ||
| 20. 06. 2009 | Bučí (PS) | 20,70 | 18.77 | 20.7 | -1.93 | 13. | ||
| 30. 05. 2009 | Horní Lukavice (PJ) | 26,52 | 26.52 | 25.48 | 1.04 | 15. | ||
| 13. 09. 2008 | Hůrky (RO) | 32,68 | 31.94 | 32.68 | -0.74 | 22. | ||
| 31. 08. 2008 | Bezděkov pod Třemšínem (PB) | 20,95 | 20.63 | 20.93 | -0.3 | 15. | ||
| 30. 08. 2008 | Horní Hradiště (PS) | 19,75 | 19.73 | 19.73 | 0 | 11. | ||
| 27. 07. 2008 | Dolní Hradiště (PS) | 21,85 | 21.85 | 19.86 | 1.99 | 17. | ||
| 20. 07. 2008 | Strážov | 24,83 | 23.97 | 24.83 | -0.86 | 21. | ||
| 22. 06. 2008 | Krašovice (PS) | 21,84 | 21.84 | 21.6 | 0.24 | 21. | ||
| 21. 06. 2008 | Bučí (PS) | 21,30 | 20.14 | 21.3 | -1.16 | 18. | ||
| 31. 05. 2008 | Horní Lukavice (PJ) | 30,49 | 30.49 | 0 | 30.49 | 26. | ||
| 22. 09. 2007 | Hůrky (RO) | 22,00 | 22 | 19.17 | 2.83 | 21. | ||
| 01. 09. 2007 | Horní Hradiště (PS) | 21,14 | 19.75 | 21.14 | -1.39 | 14. | ||
| 29. 07. 2007 | Nekmíř (PS) | 41,63 | 41.63 | 39.29 | 2.34 | 30. | ||
| 06. 07. 2007 | Seč (PJ) | 22,11 | 20.53 | 22.11 | -1.58 | 22. | ||
| 05. 07. 2007 | Lhůta (PJ) | 25,82 | 25.82 | 22.94 | 2.88 | 25. | ||
| 16. 06. 2007 | Bučí (PS) | 20,43 | 20.43 | 20.01 | 0.42 | 13. | ||
| 27. 05. 2007 | Horní Lukavice (PJ) | 40,61 | 40.61 | 26.21 | 14.4 | 31. | ||
| 29. 07. 2006 | Dolní Hradiště (PS) | 22,30 | 22.3 | 21.82 | 0.48 | 16. | ||
| 18. 06. 2006 | Krašovice (PS) | 24,67 | 23.65 | 24.67 | -1.02 | 21. | ||
| 20. 08. 2005 | Dolní Hradiště (PS) | 30,26 | 30.26 | 27.7 | 2.56 | 13. | ||
| 02. 07. 2005 | Horní Hradiště (PS) | 27,60 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 19. 06. 2005 | Krašovice (PS) | 26,43 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 31. 07. 2004 | Dolní Hradiště | 26,64 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 23. 05. 2026 | Dorky | Litice | 32,90 | 32.9 | 32.07 | 0.83 | 9. | |
| 03. 05. 2026 | Henžlíková Barbora | Budíkovice | 18,24 | 18.24 | 18.29 | -0.05 | 14. | |
| 29. 03. 2026 | Henžlíková Barbora | Jablonec nad Nisou | 19,25 | 20.36 | 19.25 | 1.11 | 29. | |
| 29. 03. 2026 | Křížová Nikola | Jablonec nad Nisou | 22,60 | 22.6 | 23.42 | -0.82 | 97. | |
| 07. 02. 2026 | Nevřeň | 29,36 | 28.43 | 29.36 | -0.93 | 6. | ||
| 06. 07. 2025 | Henžlíková Barbora | Moravský Beroun | 18,68 | 18.96 | 18.68 | 0.28 | 13. | |
| 04. 05. 2025 | Henžlíková Barbora | Hasičské hřiště Budíkovice | 18,22 | 18.45 | 18.22 | 0.23 | 11. | |
| 23. 03. 2025 | Henžlíková Barbora | Jablonec nad Nisou | 18,91 | 18.91 | 18.99 | -0.08 | 15. | |
| 08. 02. 2025 | Nevřeň | 21,29 | 21.29 | 21 | 0.29 | 3. | ||
| 25. 01. 2025 | Úněšov | 33,71 | 19.39 | 33.71 | -14.32 | 5. | ||
| 11. 01. 2025 | Dolní Hradiště | 29,53 | 18.22 | 29.53 | -11.31 | 5. | ||
| 21. 08. 2021 | Štěpánka KLEINOVÁ | Ostrava | 17,83 | 17.83 | 18.03 | -0.2 | 17. | |
| 27. 06. 2020 | KLEINOVÁ Štěpánka | Třebíč | 21,01 | 21.01 | 23.91 | -2.9 | 40. | |
| 27. 07. 2019 | Kleinová Štěpánka | Bludov | 22,89 | 120 | 22.89 | 97.11 | 56. | |
| 26. 08. 2018 | Liberec, požární útok | 30,57 | 32.81 | 30.57 | 2.24 | 9. | ||
| 25. 08. 2018 | Liberec, štafeta | 67,58 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 25. 08. 2018 | Nikola HOLÁ | Liberec, 100 m - ženy | 18,26 | 18.26 | 18.88 | -0.62 | 24. | |
| 25. 08. 2018 | Zuzana ALINČOVÁ | Liberec, 100 m - ženy | 20,11 | 20.11 | 26.32 | -6.21 | 87. | |
| 25. 08. 2018 | Anna BUREŠOVÁ | Liberec, 100 m - ženy | 21,23 | 21.23 | 21.29 | -0.06 | 106. | |
| 25. 08. 2018 | Vanda MIROVSKÁ | Liberec, 100 m - ženy | 23,63 | 25.22 | 23.63 | 1.59 | 125. | |
| 25. 08. 2018 | Anna HOLCROVÁ | Liberec, 100 m - ženy | 23,78 | 29.19 | 23.78 | 5.41 | 126. | |
| 25. 08. 2018 | Anežka FELLEROVÁ | Liberec, 100 m - ženy | 23,83 | 27.65 | 23.83 | 3.82 | 127. | |
| 25. 08. 2018 | Eliška VRBOVÁ | Liberec, 100 m - ženy | 24,72 | 24.72 | 26.42 | -1.7 | 129. | |
| 29. 07. 2018 | Chrást | 24,55 | 24.55 | 24.01 | 0.54 | 9. | ||
| 07. 04. 2018 | Holá Nikola | Jablonec | 19,63 | 120 | 19.63 | 100.37 | 37. | |
| 07. 04. 2018 | Alinčová Zuzana | Jablonec | 22,71 | 22.71 | 120 | -97.29 | 76. | |
| 07. 04. 2018 | Mirovská Vanda | Jablonec | 25,54 | 30.29 | 25.54 | 4.75 | 84. | |
| 30. 07. 2017 | Obora | 30,43 | 30.43 | 28.56 | 1.87 | 15. | ||
| 02. 07. 2017 | Bučí | 20,93 | 20.6 | 20.93 | -0.33 | 7. | ||
| 27. 05. 2017 | Únětice | 44,74 | 44.74 | 44.61 | 0.13 | 12. | ||
| 01. 04. 2017 | Holá Nikola | Jablonec | 19,78 | 20.73 | 19.78 | 0.95 | 50. | |
| 01. 04. 2017 | Mirovská Vanda | Jablonec | 23,07 | 24.19 | 23.07 | 1.12 | 99. | |
| 12. 11. 2016 | Areál Plaza | 30,95 | 30.95 | 29.7 | 1.25 | 4. | ||
| 07. 08. 2016 | Chrást | 21,97 | 21.97 | 20.07 | 1.9 | 12. | ||
| 31. 07. 2016 | Úherce | 40,94 | 39.93 | 40.94 | -1.01 | 12. | ||
| 19. 06. 2016 | Štichovice | 21,02 | 21.02 | 20.87 | 0.15 | 11. | ||
| 05. 06. 2016 | Únětice | 22,54 | 22.54 | 22.47 | 0.07 | 13. | ||
| 28. 05. 2016 | Obora | 31,94 | 31.94 | 22.26 | 9.68 | 10. | ||
| 07. 11. 2015 | Areál Plaza | 54,48 | 54.48 | 51.55 | 2.93 | 2. | ||
| 07. 09. 2014 | Bezděkov pod Třemšínem | 26,70 | 21.39 | 26.7 | -5.31 | 11. | ||
| 16. 08. 2014 | Mokrouše | 32,13 | 32.13 | 31.3 | 0.83 | 13. | ||
| 10. 08. 2014 | Chrást | 26,90 | 19.34 | 26.9 | -7.56 | 9. | ||
| 05. 07. 2014 | Brodeslavy | 30,62 | 30.62 | 30.35 | 0.27 | 11. | ||
| 15. 06. 2014 | Bučí | 37,76 | 19.78 | 37.76 | -17.98 | 9. | ||
| 07. 09. 2013 | Bezděkov pod Třem. | 26,77 | 25.97 | 26.77 | -0.8 | 11. | ||
| 14. 01. 2012 | Dolním Hradišti | 53,22 | 45.2 | 53.22 | -8.02 | 14. | ||
| 13. 09. 2008 | Hůrky (RO) | 34,89 | 34.89 | 34.47 | 0.42 | 10. | ||
| 31. 08. 2008 | Bezděkov pod Třemšínem (PB) | 24,41 | 24.41 | 23.77 | 0.64 | 9. | ||
| 27. 07. 2008 | Dolní Hradiště (PS) | 42,47 | 42.47 | 40.23 | 2.24 | 9. | ||
| 26. 07. 2008 | Nekmíř (PS) | 41,59 | 41.59 | 41.04 | 0.55 | 11. | ||
| 22. 06. 2008 | Krašovice (PS) | 24,17 | 21.63 | 24.17 | -2.54 | 8. | ||
| 01. 06. 2008 | Seč (PJ) | 29,90 | 29.69 | 29.9 | -0.21 | 12. | ||
| 31. 05. 2008 | Horní Lukavice (PJ) | 27,60 | 27.6 | 0 | 27.6 | 10. | ||
| 18. 06. 2006 | Krašovice (PS) | 31,22 | 31.22 | 31.2 | 0.02 | 8. | ||
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 24. 05. 2026 | B | Žichlice | 30,65 | 30.87 | 30.65 | 0.22 | 5. | |
| 24. 05. 2026 | A | Žichlice | 37,23 | 40.13 | 37.23 | 2.9 | 8. | |
| 24. 05. 2026 | A | Žichlice | 78,33 | 78.33 | 120 | -41.67 | 5. | |
| 24. 05. 2026 | B | Žichlice | 86,59 | 86.59 | 179.71 | -93.12 | 6. | |
| 23. 05. 2026 | A | Žichlice | 56,25 | 56.25 | 63.88 | -7.63 | 2. | |
| 23. 05. 2026 | B | Žichlice | 65,56 | 65.56 | 999.99 | -934.43 | 4. | |
| 23. 05. 2026 | A | Žichlice | 68,86 | 68.86 | 69.63 | -0.77 | 2. | |
| 23. 05. 2026 | B | Žichlice | 72,32 | 79.25 | 72.32 | 6.93 | 5. | |
| 23. 05. 2026 | A | Žichlice | 39,84 | 45.01 | 39.84 | 5.17 | 1. | |
| 09. 05. 2026 | A | Plzeň Košutka-HZS | 19,06 | 20.23 | 19.06 | 1.17 | 2. | |
| 09. 05. 2026 | B | Plzeň Košutka-HZS | 27,31 | 35.18 | 27.31 | 7.87 | 9. | |
| 15. 03. 2026 | Svobodová Tereza | Jablonec nad Nisou | 13,99 | 120 | 13.99 | 106.01 | 73. | |
| 15. 03. 2026 | Langová Lilien | Jablonec nad Nisou | 14,56 | 14.56 | 17.68 | -3.12 | 94. | |
| 15. 03. 2026 | Hrubý Štěpán | Jablonec nad Nisou | 21,35 | 21.35 | 21.46 | -0.11 | 103. | |
| 14. 02. 2026 | Langová Lilien | Ostrava | 12,55 | 12.55 | 15.56 | -3.01 | 17. | |
| 01. 11. 2025 | Vávra Vojtěch | Stromovka | 14,04 | 14.14 | 14.04 | 0.1 | 100. | |
| 01. 11. 2025 | Urbánek Luboš | Stromovka | 15,06 | 15.09 | 15.06 | 0.03 | 147. | |
| 01. 11. 2025 | Hrubý Štěpán | Stromovka | 16,36 | 16.36 | 17.11 | -0.75 | 189. | |
| 01. 11. 2025 | Langová Lilien | Stromovka | 12,80 | 12.8 | 12.87 | -0.07 | 36. | |
| 01. 11. 2025 | Pčschlová Nela | Stromovka | 13,17 | 15.76 | 13.17 | 2.59 | 64. | |
| 01. 11. 2025 | Blechová Anita | Stromovka | 13,39 | 14.4 | 13.39 | 1.01 | 86. | |
| 01. 11. 2025 | Koštialová Magdalena | Stromovka | 13,64 | 13.64 | 14.15 | -0.51 | 108. | |
| 20. 09. 2025 | Kršňák Bruno | Plzeň - chlapci | 12,87 | 13.26 | 12.87 | 0.39 | 50. | |
| 20. 09. 2025 | Hrubý Štěpán | Plzeň - chlapci | 13,73 | 13.73 | 15.76 | -2.03 | 84. | |
| 20. 09. 2025 | Poschlová Nela | Plzeň - dívky | 12,65 | 12.65 | 13.9 | -1.25 | 47. | |
| 20. 09. 2025 | Blechová Anita | Plzeň - dívky | 12,99 | 15.9 | 12.99 | 2.91 | 67. | |
| 29. 03. 2025 | Hrubý Štěpán | Ostrava | 13,66 | 14.19 | 13.66 | 0.53 | 35. | |
| 29. 03. 2025 | Pöschlová Nela | Ostrava | 13,52 | 14.35 | 13.52 | 0.83 | 63. | |
| 29. 03. 2025 | Langová Lilien | Ostrava | 13,60 | 13.6 | 17.2 | -3.6 | 72. | |
| 29. 03. 2025 | Koštialová Magdalena | Ostrava | 16,14 | 16.72 | 16.14 | 0.58 | 228. | |
| 15. 02. 2025 | Langová Lilien | Jablonec nad Nisou | 13,69 | 13.69 | 13.78 | -0.09 | 54. | |
| 15. 02. 2025 | Pöschlová Nela | Jablonec nad Nisou | 13,95 | 14.36 | 13.95 | 0.41 | 64. | |
| 15. 02. 2025 | Svobodová Tereza | Jablonec nad Nisou | 15,33 | 16.26 | 15.33 | 0.93 | 124. | |
| 15. 02. 2025 | Hrubý Štěpán | Jablonec nad Nisou | 18,76 | 120 | 18.76 | 101.24 | 128. | |
| 02. 11. 2024 | Vávra Vojtěch | Stromovka | 14,94 | 14.94 | 15.59 | -0.65 | 140. | |
| 02. 11. 2024 | Urbánek Luboš | Stromovka | 15,29 | 15.65 | 15.29 | 0.36 | 150. | |
| 02. 11. 2024 | Hrubý Štěpán | Stromovka | 15,61 | 26.43 | 15.61 | 10.82 | 154. | |
| 02. 11. 2024 | Póschlová Nela | Stromovka | 13,03 | 13.03 | 13.48 | -0.45 | 53. | |
| 02. 11. 2024 | Čáslavková Veronika | Stromovka | 13,54 | 15.2 | 13.54 | 1.66 | 82. | |
| 02. 11. 2024 | Čáslavková Barbora | Stromovka | 13,58 | 13.58 | 14.51 | -0.93 | 86. | |
| 02. 11. 2024 | Langová Lilien | Stromovka | 13,67 | 13.67 | 14.25 | -0.58 | 101. | |
| 02. 11. 2024 | Blechová Anita | Stromovka | 14,43 | 14.43 | 18.51 | -4.08 | 159. | |
| 12. 10. 2024 | Poschlová Nela | Ústí nad Labem | 13,08 | 13.24 | 13.08 | 0.16 | 53. | |
| 12. 10. 2024 | Hrubý Štěpán | Ústí nad Labem | 13,48 | 13.48 | 18.31 | -4.83 | 61. | |
| 01. 06. 2024 | A | Letkov | 19,42 | 19.42 | 19.42 | 0 | 4. | |
| 01. 06. 2024 | B | Letkov | 21,12 | 21.12 | 21.12 | 0 | 7. | |
| 03. 06. 2023 | A | Letkov | 19,65 | 19.65 | 21.01 | -1.36 | 6. | |
| 03. 06. 2023 | B | Letkov | 20,12 | 20.12 | 120 | -99.88 | 8. | |
| 25. 09. 2022 | Velíšková Tereza | Benešov | 14,10 | 24.38 | 14.1 | 10.28 | 78. | |
| 22. 09. 2018 | Všeruby hřiště | 18,41 | 18.41 | 18.41 | 0 | 3. | ||
| 23. 06. 2018 | Horní Bělá-Běla cup | 22,04 | 22.04 | 21.97 | 0.07 | 6. | ||
| 13. 05. 2018 | A | Plzeň Košutka-Globus | 20,93 | 20.93 | 23.22 | -2.29 | 4. | |
| 07. 05. 2017 | A | Plzeň Košutka-Globus | 20,89 | 24.6 | 20.89 | 3.71 | 6. | |
| 14. 05. 2016 | Horní Hradiště | 21,45 | 21.45 | 29.61 | -8.16 | 10. | ||
| 14. 05. 2016 | Horní Hradiště | 21,45 | 20.05 | 21.45 | -1.4 | 5. | ||
| 14. 05. 2016 | Horní Hradiště | 29,61 | 28.68 | 29.61 | -0.93 | 9. | ||
| 08. 05. 2016 | Plzeň Košutka-Globus | 22,70 | 22.7 | 26.97 | -4.27 | 7. | ||
| 20. 06. 2015 | Horní Bělá-Běla cup | 23,57 | 24.4 | 23.57 | 0.83 | 10. | ||
| 10. 05. 2015 | A | Horní Hradiště | 19,84 | 19.84 | 22 | -2.16 | 5. | |
| 10. 05. 2015 | B | Horní Hradiště | 28,37 | 120 | 28.37 | 91.63 | 16. | |
| 03. 05. 2015 | A | Plzeň Košutka-Globus | 19,25 | 24.42 | 19.25 | 5.17 | 4. | |
| 03. 05. 2015 | B | Plzeň Košutka-Globus | 23,35 | 23.35 | 24.53 | -1.18 | 10. | |
| 25. 05. 2014 | A | Zbůh | 25,49 | 120 | 25.49 | 94.51 | 2. | |
| 25. 05. 2014 | B | Zbůh | 41,97 | 41.97 | 44.84 | -2.87 | 12. | |
| 24. 05. 2014 | Baslová Adéla | Zbůh | 13,78 | 13.78 | 21.53 | -7.75 | 3. | |
| 24. 05. 2014 | ŠlehoberováTereza | Zbůh | 15,60 | 15.6 | 19.91 | -4.31 | 8. | |
| 24. 05. 2014 | Ramajzl Jakub | Zbůh | 18,41 | 120 | 18.41 | 101.59 | 10. | |
| 24. 05. 2014 | Pokorný Michal | Zbůh | 18,57 | 18.88 | 18.57 | 0.31 | 11. | |
| 24. 05. 2014 | Růžičková Kateřina | Zbůh | 16,35 | 16.69 | 16.35 | 0.34 | 13. | |
| 24. 05. 2014 | Růžek Filip | Zbůh | 19,33 | 24.09 | 19.33 | 4.76 | 13. | |
| 24. 05. 2014 | Kohutová Adéla | Zbůh | 17,02 | 17.54 | 17.02 | 0.52 | 15. | |
| 24. 05. 2014 | Muller Ondřej | Zbůh | 21,89 | 21.89 | 26.65 | -4.76 | 19. | |
| 24. 05. 2014 | Ramajzl Krištov | Zbůh | 31,64 | 120 | 31.64 | 88.36 | 21. | |
| 24. 05. 2014 | Šmídová Adéla | Zbůh | 21,60 | 21.6 | 120 | -98.4 | 27. | |
| 10. 05. 2014 | B | Horní Hradiště | 24,08 | 24.08 | 120 | -95.92 | 9. | |
| 10. 05. 2014 | A | Horní Hradiště | 28,34 | 120 | 28.34 | 91.66 | 12. | |
| 04. 05. 2014 | B | Hasiči Plzeň - Košutka | 17,96 | 20.28 | 17.96 | 2.32 | 3. | |
| 04. 05. 2014 | A | Hasiči Plzeň - Košutka | 22,42 | 120 | 22.42 | 97.58 | 12. | |
| 03. 05. 2014 | A | Plzeň Košutka-Globus | 22,42 | 120 | 22.42 | 97.58 | 9. | |
| 03. 05. 2014 | B | Plzeň Košutka-Globus | 17,96 | 20.28 | 17.96 | 2.32 | 13. | |
| 26. 04. 2014 | Manětín hřiště | 72,63 | 84.13 | 73.63 | 10.5 | 6. | ||
| 05. 05. 2013 | A | Plzeň Košutka-Globus | 18,49 | 18.49 | 21.96 | -3.47 | 4. | |
| 05. 05. 2013 | B | Plzeň Košutka-Globus | 20,78 | 20.78 | 24.3 | -3.52 | 8. | |
| 05. 05. 2013 | C | Plzeň Košutka-Globus | 24,43 | 24.43 | 900 | -875.57 | 9. | |
| 05. 05. 2013 | A | Plzeň Košutka | 18,49 | 18.49 | 21.96 | -3.47 | 1. | |
| 04. 05. 2013 | A | Plzeň Košutka | 18,49 | 18.49 | 21.96 | -3.47 | 4. | |
| 04. 05. 2013 | B | Plzeň Košutka | 20,78 | 20.78 | 24.3 | -3.52 | 8. | |
| 04. 05. 2013 | C | Plzeň Košutka | 24,43 | 24.43 | 120 | -95.57 | 9. | |
| 23. 06. 2012 | Horní Bělá -Bělá cup | 19,96 | 120 | 19.96 | 100.04 | 6. | ||
| 26. 05. 2012 | A | Plzeň Košutka-Globus | 20,30 | 20.3 | 120 | -99.7 | 7. | |
| 26. 05. 2012 | B | Plzeň Košutka-Globus | 22,15 | 22.15 | 25.59 | -3.44 | 8. | |
| 07. 05. 2011 | Plzeň Košutka-Globus | 19,41 | 19.41 | 25.69 | -6.28 | 9. | ||
| 08. 05. 2010 | Plzeň Košutka-Globus | 24,55 | 24.55 | 37.17 | -12.62 | 11. | ||
| 09. 05. 2009 | Plzeň Košutka-Globus | 17,64 | 17.64 | 24.65 | -7.01 | 3. | ||
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 06. 06. 2026 | Tachov | 33,48 | 36.5 | 33.48 | 3.02 | 3. | ||
| 06. 06. 2026 | Tachov | 102,06 | 145.3 | 102.06 | 43.24 | 3. | ||
| 06. 06. 2026 | Tachov | 71,01 | 71.01 | 80.44 | -9.43 | 3. | ||
| 06. 06. 2026 | Tachov | 116,01 | 116.01 | 116.7 | -0.69 | 6. | ||
| 06. 06. 2026 | Tachov | 51,19 | 58.05 | 51.19 | 6.86 | 2. | ||
| 24. 05. 2026 | A | Žichlice | 20,47 | 22.08 | 20.47 | 1.61 | 1. | |
| 24. 05. 2026 | B | Žichlice | 33,26 | 33.26 | 46.44 | -13.18 | 5. | |
| 24. 05. 2026 | A | Žichlice | 77,15 | 77.15 | 80.49 | -3.34 | 3. | |
| 24. 05. 2026 | B | Žichlice | 93,15 | 93.15 | 178.93 | -85.78 | 4. | |
| 23. 05. 2026 | A | Žichlice | 68,61 | 68.61 | 88.32 | -19.71 | 1. | |
| 23. 05. 2026 | B | Žichlice | 88,90 | 106.81 | 88.9 | 17.91 | 4. | |
| 23. 05. 2026 | A | Žichlice | 78,45 | 79.66 | 78.45 | 1.21 | 2. | |
| 23. 05. 2026 | B | Žichlice | 96,09 | 96.09 | 99.98 | -3.89 | 6. | |
| 23. 05. 2026 | A | Žichlice | 53,46 | 53.46 | 60.87 | -7.41 | 2. | |
| 23. 05. 2026 | B | Žichlice | 62,48 | 62.48 | 69.69 | -7.21 | 4. | |
| 09. 05. 2026 | B | Plzeň Košutka-HZS | 21,34 | 24.22 | 21.34 | 2.88 | 2. | |
| 09. 05. 2026 | A | Plzeň Košutka-HZS | 40,01 | 120 | 40.01 | 79.99 | 7. | |
| 09. 05. 2026 | C | Plzeň Košutka-HZS | 49,59 | 49.59 | 120 | -70.41 | 10. | |
| 02. 11. 2025 | Podaný Václav | Stromovka | 17,76 | 18.46 | 17.76 | 0.7 | 105. | |
| 02. 11. 2025 | Funk Daniel | Stromovka | 22,15 | 23.87 | 22.15 | 1.72 | 172. | |
| 02. 11. 2025 | Mackeová Drahoslava | Stromovka | 17,22 | 17.22 | 17.32 | -0.1 | 85. | |
| 02. 11. 2025 | Langová Karolína | Stromovka | 19,32 | 19.32 | 20.32 | -1 | 144. | |
| 02. 11. 2025 | Ježková Emma | Stromovka | 22,44 | 22.44 | 23.22 | -0.78 | 190. | |
| 20. 09. 2025 | Vávra Jan | Plzeň - chlapci | 14,46 | 14.46 | 14.49 | -0.03 | 17. | |
| 20. 09. 2025 | Vostrý Daniel | Plzeň - chlapci | 14,94 | 15.6 | 14.94 | 0.66 | 45. | |
| 20. 09. 2025 | Mackeová Drahoslava | Plzeň - dívky | 17,43 | 17.43 | 18.5 | -1.07 | 99. | |
| 29. 03. 2025 | Vávra Jan | Ostrava | 14,93 | 14.93 | 15.45 | -0.52 | 9. | |
| 29. 03. 2025 | Vostrý Daniel | Ostrava | 15,80 | 16.59 | 15.8 | 0.79 | 33. | |
| 29. 03. 2025 | Hrubý Jakub | Ostrava | 16,46 | 16.46 | 16.65 | -0.19 | 43. | |
| 29. 03. 2025 | Podaný Václav | Ostrava | 21,84 | 21.84 | 21.87 | -0.03 | 104. | |
| 29. 03. 2025 | Langová Karolína | Ostrava | 19,71 | 19.71 | 20.81 | -1.1 | 61. | |
| 16. 02. 2025 | Langová Karolína | Jablonec nad Nisou | 23,29 | 24.05 | 23.29 | 0.76 | 79. | |
| 16. 02. 2025 | Vávra Jan | Jablonec nad Nisou | 15,38 | 15.38 | 21.36 | -5.98 | 10. | |
| 16. 02. 2025 | Vostrý Daniel | Jablonec nad Nisou | 16,20 | 22.53 | 16.2 | 6.33 | 22. | |
| 16. 02. 2025 | Hrubý Jakub | Jablonec nad Nisou | 17,01 | 17.01 | 17.75 | -0.74 | 32. | |
| 16. 02. 2025 | Funk Daniel | Jablonec nad Nisou | 26,17 | 26.17 | 26.98 | -0.81 | 89. | |
| 01. 12. 2024 | Koštialová Magdalena | Ostrava | 15,51 | 15.51 | 15.97 | -0.46 | 31. | |
| 03. 11. 2024 | Hrubý Jakub | Stromovka | 16,05 | 16.47 | 16.05 | 0.42 | 49. | |
| 03. 11. 2024 | Vávra Jan | Stromovka | 16,24 | 16.24 | 16.64 | -0.4 | 53. | |
| 03. 11. 2024 | Koštialová Magdalena | Stromovka | 15,59 | 15.59 | 16.08 | -0.49 | 33. | |
| 03. 11. 2024 | Langová Karolína | Stromovka | 22,14 | 24.15 | 22.14 | 2.01 | 164. | |
| 12. 10. 2024 | Koštialová Magdalena | Ústí nad Labem | 16,04 | 16.04 | 20.26 | -4.22 | 46. | |
| 03. 06. 2023 | A | Letkov | 24,72 | 24.72 | 31.46 | -6.74 | 8. | |
| 03. 06. 2023 | B | Letkov | 45,31 | 64.3 | 45.31 | 18.99 | 18. | |
| 25. 09. 2022 | Langová Lilien | Benešov | 15,82 | 16.57 | 15.82 | 0.75 | 33. | |
| 25. 09. 2022 | Vávra Vojtěch | Benešov | 14,24 | 14.24 | 14.62 | -0.38 | 5. | |
| 25. 09. 2022 | Hrubý Štěpán | Benešov | 14,57 | 14.57 | 25.3 | -10.73 | 7. | |
| 25. 09. 2022 | Urbánek Luboš | Benešov | 16,89 | 27.24 | 16.89 | 10.35 | 67. | |
| 22. 09. 2018 | A | Všeruby hřiště | 20,32 | 20.32 | 20.32 | 0 | 8. | |
| 22. 09. 2018 | B | Všeruby hřiště | 26,67 | 26.67 | 26.67 | 0 | 12. | |
| 22. 09. 2018 | C | Všeruby hřiště | 33,15 | 33.15 | 33.15 | 0 | 15. | |
| 23. 06. 2018 | A | Horní Bělá-Běla cup | 23,29 | 22.82 | 23.29 | -0.47 | 7. | |
| 23. 06. 2018 | B | Horní Bělá-Běla cup | 25,04 | 24.02 | 25.04 | -1.02 | 9. | |
| 23. 06. 2018 | A | Horní Bělá-Běla cup | 28,43 | 24.63 | 28.43 | -3.8 | 9. | |
| 23. 06. 2018 | B | Horní Bělá-Běla cup | 31,30 | 3.13 | 30.55 | -27.42 | 11. | |
| 13. 05. 2018 | B | Plzeň Košutka-Globus | 23,20 | 23.2 | 23.94 | -0.74 | 11. | |
| 13. 05. 2018 | D | Plzeň Košutka-Globus | 29,13 | 48.08 | 29.13 | 18.95 | 20. | |
| 13. 05. 2018 | A | Plzeň Košutka-Globus | 29,83 | 29.83 | 120 | -90.17 | 21. | |
| 13. 05. 2018 | C | Plzeň Košutka-Globus | 50,43 | 50.43 | 120 | -69.57 | 25. | |
| 07. 05. 2017 | A | Plzeň Košutka-Globus | 23,77 | 120 | 23.77 | 96.23 | 11. | |
| 07. 05. 2017 | B | Plzeň Košutka-Globus | 26,91 | 26.91 | 27.29 | -0.38 | 15. | |
| 07. 05. 2017 | C | Plzeň Košutka-Globus | 31,68 | 59.88 | 31.68 | 28.2 | 21. | |
| 14. 05. 2016 | B | Horní Hradiště | 32,29 | 32.29 | 52.66 | -20.37 | 16. | |
| 14. 05. 2016 | A | Horní Hradiště | 36,59 | 36.59 | 120 | -83.41 | 19. | |
| 14. 05. 2016 | C | Horní Hradiště | MS | 888.88 | 888.88 | 0 | 23. | |
| 08. 05. 2016 | A | Plzeň Košutka-Globus | 23,56 | 23.56 | 120 | -96.44 | 7. | |
| 08. 05. 2016 | B | Plzeň Košutka-Globus | 31,01 | 31.01 | 120 | -88.99 | 20. | |
| 20. 06. 2015 | A | Horní Bělá-Běla cup | 19,95 | 23.69 | 19.95 | 3.74 | 5. | |
| 20. 06. 2015 | B | Horní Bělá-Běla cup | 31,48 | 45.31 | 31.48 | 13.83 | 17. | |
| 10. 05. 2015 | A | Horní Hradiště | 19,05 | 22.18 | 19.05 | 3.13 | 2. | |
| 10. 05. 2015 | B | Horní Hradiště | 29,07 | 120 | 29.07 | 90.93 | 16. | |
| 10. 05. 2015 | C | Horní Hradiště | 48,72 | 48.72 | 120 | -71.28 | 23. | |
| 09. 05. 2015 | A | Horní Hradiště | 19,05 | 22.18 | 19.05 | 3.13 | 2. | |
| 09. 05. 2015 | B | Horní Hradiště | 29,07 | 120 | 29.07 | 90.93 | 15. | |
| 09. 05. 2015 | C | Horní Hradiště | 48,72 | 48.72 | 120 | -71.28 | 23. | |
| 03. 05. 2015 | A | Plzeň Košutka-Globus | 23,72 | 27.86 | 23.72 | 4.14 | 10. | |
| 03. 05. 2015 | B | Plzeň Košutka-Globus | 31,52 | 31.91 | 31.52 | 0.39 | 16. | |
| 25. 04. 2015 | Manětín,hřiště | 90,31 | 126.5 | 90.31 | 36.19 | 4. | ||
| 21. 06. 2014 | A | Horní Bělá -Bělá cup | 16,31 | 16.38 | 16.31 | 0.07 | 1. | |
| 21. 06. 2014 | B | Horní Bělá -Bělá cup | 32,13 | 32.13 | 38.49 | -6.36 | 17. | |
| 24. 05. 2014 | Winkelhofer Aleš | Zbůh | 18,78 | 21.51 | 18.78 | 2.73 | 4. | |
| 24. 05. 2014 | Křížová Nokola | Zbůh | 22,30 | 22.3 | 120 | -97.7 | 4. | |
| 24. 05. 2014 | Fanta Jakub | Zbůh | 20,37 | 20.37 | 120 | -99.63 | 6. | |
| 24. 05. 2014 | Henžlíková Barbora | Zbůh | 22,78 | 25.89 | 22.78 | 3.11 | 6. | |
| 24. 05. 2014 | Vyhnálek Vojtěch | Zbůh | 23,53 | 120 | 23.53 | 96.47 | 15. | |
| 24. 05. 2014 | Lederer Pavel | Zbůh | 24,21 | 24.21 | 24.71 | -0.5 | 16. | |
| 24. 05. 2014 | Poláček Patrik | Zbůh | 50,96 | 120 | 50.96 | 69.04 | 22. | |
| 10. 05. 2014 | A | Horní Hradiště | 15,85 | 19.75 | 15.85 | 3.9 | 1. | |
| 10. 05. 2014 | B | Horní Hradiště | 22,58 | 22.58 | 25.13 | -2.55 | 7. | |
| 04. 05. 2014 | A | Hasiči Plzeň - Košutka | 16,03 | 16.88 | 16.03 | 0.85 | 1. | |
| 04. 05. 2014 | C | Hasiči Plzeň - Košutka | 25,34 | 25.34 | 27.68 | -2.34 | 10. | |
| 04. 05. 2014 | B | Hasiči Plzeň - Košutka | 28,78 | 47.49 | 28.78 | 18.71 | 16. | |
| 03. 05. 2014 | A | Plzeň Košutka-Globus | 16,03 | 16.8 | 16.03 | 0.77 | 14. | |
| 03. 05. 2014 | B | Plzeň Košutka-Globus | 28,78 | 47.49 | 28.78 | 18.71 | 18. | |
| 03. 05. 2014 | C | Plzeň Košutka-Globus | 25,34 | 25.34 | 27.68 | -2.34 | 22. | |
| 26. 04. 2014 | A | Manětín hřiště | 100,71 | 100.71 | 131.1 | -30.39 | 3. | |
| 26. 04. 2014 | B | Manětín hřiště | 158,12 | 180.49 | 158.12 | 22.37 | 7. | |
| 25. 05. 2013 | B | Dolní Hradiště | 71,23 | 71.23 | 75.79 | -4.56 | 9. | |
| 25. 05. 2013 | C | Dolní Hradiště | 90,83 | 94.01 | 90.83 | 3.18 | 15. | |
| 25. 05. 2013 | A | Dolní Hradiště,okresní kolo PS | 29,71 | 0 | 0 | 0 | 10. | |
| 25. 05. 2013 | B | Dolní Hradiště,okresní kolo PS | 29,99 | 0 | 0 | 0 | 11. | |
| 05. 05. 2013 | A | Plzeň Košutka-Globus | 17,96 | 23.93 | 17.96 | 5.97 | 3. | |
| 05. 05. 2013 | B | Plzeň Košutka-Globus | 22,31 | 22.79 | 22.31 | 0.48 | 11. | |
| 05. 05. 2013 | C | Plzeň Košutka-Globus | 25,98 | 120 | 25.98 | 94.02 | 18. | |
| 04. 05. 2013 | A | Plzeň Košutka | 17,96 | 23.93 | 17.96 | 5.97 | 3. | |
| 04. 05. 2013 | B | Plzeň Košutka | 22,31 | 22.76 | 22.31 | 0.45 | 8. | |
| 04. 05. 2013 | C | Plzeň Košutka | 25,98 | 120 | 25.98 | 94.02 | 15. | |
| 23. 06. 2012 | A | Horní Bělá -Bělá cup | 18,22 | 18.38 | 18.22 | 0.16 | 4. | |
| 23. 06. 2012 | B | Horní Bělá -Bělá cup | 28,26 | 120 | 28.26 | 91.74 | 17. | |
| 26. 05. 2012 | A | Plzeň Košutka-Globus | 20,81 | 20.81 | 120 | -99.19 | 5. | |
| 26. 05. 2012 | C | Plzeň Košutka-Globus | 22,80 | 25.49 | 22.8 | 2.69 | 10. | |
| 26. 05. 2012 | B | Plzeň Košutka-Globus | 32,32 | 120 | 32.32 | 87.68 | 17. | |
| 07. 05. 2011 | A | Plzeň Košutka-Globus | 16,85 | 17.22 | 16.85 | 0.37 | 1. | |
| 07. 05. 2011 | B | Plzeň Košutka-Globus | 24,80 | 34.02 | 24.8 | 9.22 | 17. | |
| 07. 05. 2011 | C | Plzeň Košutka-Globus | 29,32 | 29.32 | 120 | -90.68 | 22. | |
| 07. 05. 2011 | D | Plzeň Košutka-Globus | 31,64 | 40.05 | 31.64 | 8.41 | 24. | |
| 08. 05. 2010 | A | Plzeň Košutka-Globus | 19,30 | 20.13 | 19.3 | 0.83 | 7. | |
| 08. 05. 2010 | B | Plzeň Košutka-Globus | 19,83 | 22.09 | 19.83 | 2.26 | 8. | |
| 08. 05. 2010 | C | Plzeň Košutka-Globus | 55,57 | 55.57 | 120 | -64.43 | 21. | |
| 09. 05. 2009 | A | Plzeň Košutka-Globus | 22,05 | 22.98 | 22.05 | 0.93 | 7. | |
| 09. 05. 2009 | B | Plzeň Košutka-Globus | 24,91 | 37.4 | 24.91 | 12.49 | 11. | |
| 09. 05. 2009 | C | Plzeň Košutka-Globus | 44,48 | 120 | 44.48 | 75.52 | 24. | |
Dorostenky | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 14. 06. 2025 | Atletický stadion Skvrňany | 33,24 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 14. 06. 2025 | Henžlíková Marie | Atletický stadion Skvrňany | 20,14 | 20.14 | 120 | -99.86 | 5. | |
| 14. 06. 2025 | Pousková Lucie | Atletický stadion Skvrňany | 20,82 | 21.4 | 20.82 | 0.58 | 8. | |
| 14. 06. 2025 | Hroncová Tereza | Atletický stadion Skvrňany | 20,89 | 20.89 | 20.89 | 0 | 10. | |
| 14. 06. 2025 | Zábranská Martina | Atletický stadion Skvrňany | 21,37 | 22.55 | 21.37 | 1.18 | 11. | |
| 14. 06. 2025 | Bechová Zuzana | Atletický stadion Skvrňany | 22,26 | 22.26 | 25.84 | -3.58 | 12. | |
| 14. 06. 2025 | Kočandrlová Ema | Atletický stadion Skvrňany | 24,22 | 30.64 | 24.22 | 6.42 | 17. | |
| 14. 06. 2025 | Heidenreichová Sára | Atletický stadion Skvrňany | 24,99 | 24.99 | 25.83 | -0.84 | 18. | |
| 14. 06. 2025 | Atletický stadion Skvrňany | 77,35 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 10. 05. 2025 | Blechová Anita | Plzeň, Košutka | 20,18 | 20.63 | 20.18 | 0.45 | 4. | |
| 10. 05. 2025 | Pousková Lucie | Plzeň, Košutka | 21,45 | 21.45 | 21.87 | -0.42 | 16. | |
| 10. 05. 2025 | Zábranská Martina | Plzeň, Košutka | 23,25 | 23.33 | 23.25 | 0.08 | 20. | |
| 10. 05. 2025 | Bechová Zuzana | Plzeň, Košutka | 22,26 | 22.26 | 32.61 | -10.35 | 21. | |
| 10. 05. 2025 | Kočandrlová Ema | Plzeň, Košutka | 22,28 | 22.28 | 29.18 | -6.9 | 22. | |
| 10. 05. 2025 | Hroncová Kristina | Plzeň, Košutka | 40,69 | 40.69 | 120 | -79.31 | 23. | |
| 10. 05. 2025 | Heidenreichová Sára | Plzeň, Košutka | 23,59 | 24.5 | 23.59 | 0.91 | 24. | |
| 10. 05. 2025 | Mrzenová Anna | Plzeň, Košutka | 25,34 | 25.34 | 25.73 | -0.39 | 26. | |
| 10. 05. 2025 | Hroncová Tereza | Plzeň, Košutka | 26,00 | 120 | 26 | 94 | 29. | |
| 11. 05. 2024 | Henžlíková Marie | Plzeň, Košutka | 20,52 | 20.52 | 21.83 | -1.31 | 3. | |
| 11. 05. 2024 | Zábranská Martina | Plzeň, Košutka | 24,30 | 24.3 | 120 | -95.7 | 28. | |
| 02. 05. 2015 | Tereza Šlehoberová | Plzeň, Košutka | 22,73 | 26.32 | 22.73 | 3.59 | 4. | |
| 02. 05. 2015 | Adéla Šmídová | Plzeň, Košutka | 24,01 | 24.01 | 25.88 | -1.87 | 10. | |
| 02. 05. 2015 | Michaela Frantová | Plzeň, Košutka | 45,95 | 45.95 | 120 | -74.05 | 12. | |
| 02. 05. 2015 | Adéla Kohutová | Plzeň, Košutka | 24,89 | 120 | 24.89 | 95.11 | 13. | |
| 02. 05. 2015 | Kateřina Růžková | Plzeň, Košutka | 28,48 | 120 | 28.48 | 91.52 | 17. | |
| 02. 05. 2015 | Radka Urbánková | Plzeň, Košutka | 29,09 | 29.09 | 30.74 | -1.65 | 18. | |
| 02. 05. 2015 | Adéla Háková | Plzeň, Košutka | 37,06 | 120 | 37.06 | 82.94 | 19. | |
| 02. 05. 2015 | Adéla Baslová | Plzeň, Košutka | 38,95 | 120 | 38.95 | 81.05 | 20. | |
| 04. 05. 2013 | Adéla Baslová | Plzeň - Košutka | 23,61 | 26.68 | 23.61 | 3.07 | 44. | |
| 04. 05. 2013 | Adéla Kohutová | Plzeň - Košutka | 26,54 | 29.06 | 26.54 | 2.52 | 55. | |
| 04. 05. 2013 | Kateřina Růžková | Plzeň - Košutka | 28,79 | 29.24 | 28.79 | 0.45 | 56. | |
| 07. 05. 2011 | Pavla Urbánková | Plzeň - Košutka | 22,15 | 22.68 | 22.15 | 0.53 | 30. | |
| 07. 05. 2011 | Nikola Zelenková | Plzeň - Košutka | 22,59 | 22.59 | 23.25 | -0.66 | 35. | |
| 24. 04. 2010 | Pavla Urbánková | Plzeň, Košutka | 22,25 | 26.45 | 22.25 | 4.2 | 23. | |
Dorostenci | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 06. 2026 | Bruno Kršňák | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 16,80 | 17.13 | 16.8 | 0.33 | 5. | |
| 29. 06. 2026 | Bruno Kršňák | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,65 | 18.65 | 20.83 | -2.18 | 8. | |
| 10. 05. 2025 | Smola David | Plzeň, Košutka | 25,49 | 120 | 25.49 | 94.51 | 11. | |
| 10. 05. 2025 | Henžlík František | Plzeň, Košutka | 18,60 | 18.6 | 18.63 | -0.03 | 13. | |
| 10. 05. 2025 | Otáhal Marek | Plzeň, Košutka | 21,87 | 22.67 | 21.87 | 0.8 | 29. | |
| 10. 05. 2025 | Smola David | Plzeň, Košutka | 11,02 | 13.45 | 11.02 | 2.43 | 9. | |
| 11. 05. 2024 | Bech Matěj | Plzeň, Košutka | 21,43 | 24.33 | 21.43 | 2.9 | 11. | |
| 11. 05. 2024 | Otáhal Marek | Plzeň, Košutka | 22,80 | 22.8 | 23.88 | -1.08 | 13. | |
| 11. 05. 2024 | Žebro Ondřej | Plzeň, Košutka | 25,24 | 25.24 | 120 | -94.76 | 14. | |
| 02. 05. 2015 | Kryštof Ramajzl | Plzeň, Košutka | 24,99 | 25.84 | 24.99 | 0.85 | 3. | |
| 02. 05. 2015 | Jakub Straka | Plzeň, Košutka | 30,80 | 31.31 | 30.8 | 0.51 | 10. | |
| 02. 05. 2015 | Lukáš Kříž | Plzeň, Košutka | 19,85 | 21 | 19.85 | 1.15 | 11. | |
| 02. 05. 2015 | Ondřej Müller | Plzeň, Košutka | 36,94 | 36.94 | 37.32 | -0.38 | 11. | |
| 02. 05. 2015 | Luboš Dolejš | Plzeň, Košutka | 19,94 | 120 | 19.94 | 100.06 | 12. | |
| 04. 05. 2013 | Dominik Soukup | Plzeň - Košutka | 18,19 | 18.19 | 0 | 18.19 | 9. | |
| 04. 05. 2013 | Ondřej Jirsa | Plzeň - Košutka | 20,10 | 20.1 | 27.54 | -7.44 | 20. | |
| 04. 05. 2013 | Martin Dolejš | Plzeň - Košutka | 21,65 | 21.65 | 22.47 | -0.82 | 25. | |
| 04. 05. 2013 | Dominik Kalous | Plzeň - Košutka | 21,78 | 21.78 | 23.19 | -1.41 | 26. | |
| 04. 05. 2013 | Ondřej Gross | Plzeň - Košutka | 22,20 | 22.28 | 22.2 | 0.08 | 28. | |
| 04. 05. 2013 | Lukáš Kříž | Plzeň - Košutka | 24,38 | 24.38 | 24.59 | -0.21 | 35. | |
| 27. 05. 2012 | Jakub Gross | Plzeň - Košutka | 18,09 | 18.09 | 120 | -101.91 | 9. | |
| 27. 05. 2012 | Pavel Hyneš | Plzeň - Košutka | 18,88 | 18.88 | 120 | -101.12 | 14. | |
| 27. 05. 2012 | Ondřej Gross | Plzeň - Košutka | 19,01 | 19.01 | 120 | -100.99 | 15. | |
| 27. 05. 2012 | Dominik Soukup | Plzeň - Košutka | 19,97 | 19.97 | 20.88 | -0.91 | 24. | |
| 27. 05. 2012 | Martin Dolejš | Plzeň - Košutka | 20,88 | 21.72 | 20.88 | 0.84 | 32. | |
| 27. 05. 2012 | Ondřej Jirsa | Plzeň - Košutka | 21,94 | 22.52 | 21.94 | 0.58 | 38. | |
| 27. 05. 2012 | Michal Baštrnák | Plzeň - Košutka | 23,54 | 120 | 23.54 | 96.46 | 43. | |
| 07. 05. 2011 | Michal Bulín | Plzeň - Košutka | 17,22 | 17.52 | 17.22 | 0.3 | 4. | |
| 07. 05. 2011 | Václav Dolejš | Plzeň - Košutka | 18,01 | 18.01 | 18.23 | -0.22 | 12. | |
| 07. 05. 2011 | Pavel Hyneš | Plzeň - Košutka | 18,23 | 18.85 | 18.23 | 0.62 | 16. | |
| 07. 05. 2011 | Jakub Gross | Plzeň - Košutka | 18,89 | 20.74 | 18.89 | 1.85 | 22. | |
| 07. 05. 2011 | Jakub Jindra | Plzeň - Košutka | 19,87 | 19.87 | 0 | 19.87 | 30. | |
| 07. 05. 2011 | Martin Dolejš | Plzeň - Košutka | 20,49 | 20.49 | 20.9 | -0.41 | 36. | |
| 07. 05. 2011 | Aleš Randa | Plzeň - Košutka | 21,31 | 21.31 | 0 | 21.31 | 39. | |
| 07. 05. 2011 | Michal Soukup | Plzeň - Košutka | 22,03 | 22.03 | 0 | 22.03 | 45. | |
| 07. 05. 2011 | Michal Baštrnák | Plzeň - Košutka | 22,40 | 22.41 | 22.4 | 0.01 | 46. | |
| 07. 05. 2011 | Tomáš Kotěšovec | Plzeň - Košutka | 30,03 | 30.03 | 0 | 30.03 | 56. | |
| 24. 04. 2010 | Pavel Hyneš | Plzeň, Košutka | 20,02 | 20.92 | 20.02 | 0.9 | 20. | |
| 24. 04. 2010 | Jakub Jindra | Plzeň, Košutka | 20,80 | 21.03 | 20.8 | 0.23 | 25. | |
| 24. 04. 2010 | Michal Baštrnák | Plzeň, Košutka | 22,02 | 22.02 | 22.31 | -0.29 | 35. | |
Muži>35 | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 10. 08. 2025 | Božejovice | 34,59 | 34.59 | 34.46 | 0.13 | 3. | ||
| 02. 08. 2025 | Skrýchov u Malšic | 18,91 | 18.61 | 18.91 | -0.3 | 2. | ||
Smíšený dorost | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 05. 04. 2025 | Ostřetín | 30,55 | 30.55 | 30.55 | 0 | 18. | ||
| 08. 04. 2018 | Ramajzl Kryštof | Jablonec | 19,40 | 19.4 | 120 | -100.6 | 28. | |
Dor-ci 14 mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 08. 2026 | Hrubý Štěpán | Výrovice | 8,93 | 9.04 | 8.93 | 0.11 | 12. | |
| 08. 05. 2026 | Kršňák Bruno | Plzeň, Košutka | 20,82 | 24.79 | 20.82 | 3.97 | 6. | |
| 08. 05. 2026 | Kršňák Bruno | Plzeň, Košutka | 12,10 | 14.04 | 12.1 | 1.94 | 11. | |
| 08. 05. 2026 | Urbánek Luboš | Plzeň, Košutka | 12,35 | 13.11 | 12.35 | 0.76 | 12. | |
Dor-ky 14 mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 08. 2026 | Langová Lilien | Výrovice | 9,35 | 9.35 | 9.42 | -0.07 | 10. | |
| 08. 05. 2026 | Blechová Anita | Plzeň, Košutka | 21,92 | 21.92 | 45.6 | -23.68 | 28. | |
| 08. 05. 2026 | Heidenreichová Nicol | Plzeň, Košutka | 23,98 | 24.96 | 23.98 | 0.98 | 35. | |
| 08. 05. 2026 | Círlová Johana | Plzeň, Košutka | 24,22 | 32.26 | 24.22 | 8.04 | 36. | |
| 08. 05. 2026 | Círlová Johana | Plzeň, Košutka | 11,89 | 120 | 11.89 | 108.11 | 22. | |
| 28. 03. 2026 | Langová Lilien | Jablonec nad Nisou | 19,84 | 120 | 19.84 | 100.16 | 9. | |
| 28. 03. 2026 | Svobodová Tereza | Jablonec nad Nisou | 20,66 | 20.66 | 20.72 | -0.06 | 17. | |
| 28. 03. 2026 | Koštialová Magdaléna | Jablonec nad Nisou | 21,65 | 21.65 | 22.13 | -0.48 | 29. | |
Dor-ky 15 střední | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 08. 2026 | Pöschlová Nela | Výrovice | 9,70 | 9.9 | 9.7 | 0.2 | 9. | |
| 08. 05. 2026 | Henžlíková Marie | Plzeň, Košutka | 19,98 | 19.98 | 21.31 | -1.33 | 10. | |
| 08. 05. 2026 | Hroncová Tereza | Plzeň, Košutka | 20,11 | 21.3 | 20.11 | 1.19 | 11. | |
| 08. 05. 2026 | Otáhalová Anna | Plzeň, Košutka | 25,95 | 26.99 | 25.95 | 1.04 | 32. | |
| 28. 03. 2026 | Pöschlová Nela | Jablonec nad Nisou | 32,94 | 32.94 | 33.73 | -0.79 | 102. | |
Dor-ky 17 starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 08. 05. 2026 | Zábranská Martina | Plzeň, Košutka | 21,48 | 120 | 21.48 | 98.52 | 19. | |
| 08. 05. 2026 | Bechová Zuzana | Plzeň, Košutka | 22,53 | 22.53 | 22.68 | -0.15 | 21. | |
| 28. 03. 2026 | Kupčeková Eliška | Jablonec nad Nisou | 21,26 | 24.22 | 21.26 | 2.96 | 60. | |
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciMuži>35Smíšený dorostDor-ci 14 mladšíDor-ky 14 mladšíDor-ky 15 středníDor-ky 17 starší
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.















