Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Nosice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 19. 07. 2020 | ZBORA | 14,99 | 14.31 | 14.99 | -0.68 | 11. | ||
| 29. 10. 2016 | areál firmy Flídr s.r.o | 15,93 | 15.84 | 15.93 | -0.09 | 52. | ||
| 01. 10. 2016 | Babice | 16,30 | 15.69 | 16.3 | -0.61 | 46. | ||
| 04. 09. 2016 | Nedašov | 15,65 | 15.65 | 15.14 | 0.51 | 11. | ||
| 03. 09. 2016 | Nedašova Lhota | 14,64 | 14.6 | 14.64 | -0.04 | 6. | ||
| 30. 07. 2016 | Drnovice | 17,55 | 16.22 | 17.55 | -1.33 | 13. | ||
| 19. 06. 2016 | Francova Lhota | 16,27 | 14.79 | 16.27 | -1.48 | 12. | ||
| 03. 10. 2015 | M | Velké Hoštice | 17,16 | 14.64 | 17.16 | -2.52 | 107. | |
| 06. 09. 2015 | Nedašov | 18,40 | 18.4 | 15.76 | 2.64 | 21. | ||
| 05. 09. 2015 | Nedašova Lhota | 15,59 | 14.89 | 15.59 | -0.7 | 11. | ||
| 20. 06. 2015 | Mala Bytča, umelá tráva | 15,69 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 20. 06. 2015 | Malá Bytča | 15,96 | 0 | 0 | 0 | 24. | ||
| 29. 11. 2014 | Vrbětice, Areál SDH | 16,27 | 15.64 | 16.27 | -0.63 | 15. | ||
| 04. 10. 2014 | Babice | 15,12 | 14.99 | 15.12 | -0.13 | 9. | ||
| 07. 09. 2014 | Nedašov | 15,30 | 15.08 | 15.3 | -0.22 | 7. | ||
| 06. 09. 2014 | Nedašova Lhota | 15,65 | 15.65 | 15.18 | 0.47 | 10. | ||
| 03. 08. 2014 | Lidečko-Sportovní dráha | 20,91 | 20.46 | 20.91 | -0.45 | 32. | ||
| 19. 04. 2014 | Vsetín | 15,75 | 5.24 | 15.75 | -10.51 | 12. | ||
| 30. 11. 2013 | Vrbětice | 16,27 | 15.64 | 16.27 | -0.63 | 15. | ||
| 26. 10. 2013 | Široký Důl | 15,69 | 15.69 | 14.27 | 1.42 | 33. | ||
| 05. 10. 2013 | Velké Hoštice | 15,79 | 15.79 | 14.94 | 0.85 | 11. | ||
| 01. 09. 2013 | Nedašov | 15,40 | 15.21 | 15.4 | -0.19 | 9. | ||
| 31. 08. 2013 | Nedašova Lhota | 16,16 | 15.8 | 16.16 | -0.36 | 15. | ||
| 03. 08. 2013 | Horenická Hôrka | 15,46 | 15.46 | 14.73 | 0.73 | 5. | ||
| 03. 08. 2013 | Horenická Hôrka | 16,31 | 16.25 | 16.31 | -0.06 | 26. | ||
| 05. 08. 2012 | Horenická Hôrka | 18,26 | 17.9 | 18.26 | -0.36 | 29. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 03. 10. 2026 | Žabky | Hasičské hřiště v Babicích | 19,68 | 19.68 | 19.14 | 0.54 | 21. | |
| 04. 10. 2025 | Žabky B | Velké Hoštice | 31,06 | 21.01 | 31.06 | -10.05 | 16. | |
| 07. 06. 2025 | B | Mirošov - JLNS | 19,19 | 19.19 | 18.79 | 0.4 | 2. | |
| 01. 07. 2023 | Žabky B | Nedašova Lhota | 19,27 | 19.27 | 19.17 | 0.1 | 7. | |
| 01. 10. 2022 | B | Babice | 25,87 | 25.87 | 19.02 | 6.85 | 21. | |
| 09. 07. 2022 | Nedašova Lhota | 19,62 | 18.87 | 19.62 | -0.75 | 3. | ||
| 19. 07. 2020 | ZBORA | 17,38 | 17.38 | 16.87 | 0.51 | 1. | ||
| 26. 10. 2019 | Areál firmy Flídr Široký Důl | 17,76 | 16.84 | 17.76 | -0.92 | 10. | ||
| 02. 09. 2017 | Nedašova Lhota | 23,35 | 18.98 | 23.35 | -4.37 | 16. | ||
| 29. 10. 2016 | areál firmy Flídr s.r.o | 19,06 | 17.89 | 19.06 | -1.17 | 13. | ||
| 01. 10. 2016 | Žabky | Babice | 17,41 | 17.41 | 17.1 | 0.31 | 5. | |
| 04. 09. 2016 | Nedašov | 19,68 | 19.68 | 19.29 | 0.39 | 9. | ||
| 03. 09. 2016 | Nedašova Lhota | 18,78 | 18.78 | 18.38 | 0.4 | 5. | ||
| 19. 06. 2016 | Francova Lhota | 17,61 | 17.39 | 17.61 | -0.22 | 2. | ||
| 10. 10. 2015 | Bijacovce | 17,78 | 17.78 | 51.63 | -33.85 | 8. | ||
| 05. 09. 2015 | Nedašova Lhota | 18,69 | 18.69 | 17.7 | 0.99 | 3. | ||
| 20. 06. 2015 | Mala Bytča, umelá tráva | 18,76 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 20. 06. 2015 | Malá Bytča | 18,38 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 29. 11. 2014 | - Žabky | Vrbětice, Areál SDH | 17,82 | 17.08 | 17.82 | -0.74 | 1. | |
| 25. 10. 2014 | Široký Důl, areál Flídr s.r.o | 18,75 | 18.75 | 18.4 | 0.35 | 13. | ||
| 11. 10. 2014 | Pata, futbalové ihrisko | 16,58 | 16.58 | 17.15 | -0.57 | 1. | ||
| 04. 10. 2014 | Babice | 18,23 | 17.52 | 18.23 | -0.71 | 8. | ||
| 07. 09. 2014 | Nedašov | MS | 29.35 | 17.01 | 12.34 | 21. | ||
| 06. 09. 2014 | Nedašova Lhota | 17,65 | 17.65 | 17.63 | 0.02 | 1. | ||
| 03. 08. 2014 | Žabky | Lidečko-Sportovní dráha | 18,58 | 18.58 | 18.25 | 0.33 | 6. | |
| 21. 06. 2014 | Malá Bytča, areál DHZ | 19,48 | 16.46 | 19.48 | -3.02 | 5. | ||
| 19. 04. 2014 | Vsetín | 17,48 | 17.48 | 17.18 | 0.3 | 1. | ||
| 30. 11. 2013 | Vrbětice | 17,82 | 17.08 | 17.82 | -0.74 | 1. | ||
| 05. 10. 2013 | Velké Hoštice | 20,40 | 20.4 | 18.37 | 2.03 | 9. | ||
| 01. 09. 2013 | Nedašov | 18,67 | 18.67 | 17.65 | 1.02 | 3. | ||
| 31. 08. 2013 | Nedašova Lhota | 18,44 | 18.44 | 18.33 | 0.11 | 1. | ||
| 04. 08. 2013 | Lidečko | 34,36 | 32.93 | 34.36 | -1.43 | 13. | ||
| 03. 08. 2013 | Horenická Hôrka | 18,03 | 17.05 | 18.03 | -0.98 | 1. | ||
| 03. 08. 2013 | B | Horenická Hôrka | 18,55 | 17.21 | 18.55 | -1.34 | 3. | |
| 03. 08. 2013 | Horenická Hôrka | 17,18 | 17.18 | 17.07 | 0.11 | 1. | ||
| 03. 08. 2013 | B | Horenická Hôrka | 20,64 | 20.02 | 20.64 | -0.62 | 7. | |
| 20. 07. 2013 | Poteč | 19,67 | 19.67 | 19.67 | 0 | 2. | ||
| 02. 09. 2012 | Nedašov | 18,76 | 18.18 | 18.76 | -0.58 | 4. | ||
| 05. 08. 2012 | Horenická Hôrka | 17,78 | 17.25 | 17.78 | -0.53 | 2. | ||
Dorostenky | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 03. 07. 2022 | Žabky B | Brumov | 18,48 | 18.48 | 17.99 | 0.49 | 1. | |
| 27. 07. 2019 | SROGONČÍKOVÁ Terézia | Bludov | 18,82 | 19.07 | 18.82 | 0.25 | 5. | |
| 07. 09. 2014 | Nedašov | 17,87 | 17.76 | 17.87 | -0.11 | 1. | ||
| 01. 09. 2013 | Nedašov | 21,43 | 20.76 | 21.43 | -0.67 | 2. | ||
| 31. 08. 2013 | Nedašova Lhota | 21,10 | 20.82 | 21.1 | -0.28 | 1. | ||
| 02. 09. 2012 | Nedašov | 22,57 | 22.57 | 20.98 | 1.59 | 3. | ||
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.










