Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Nahořany, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíSmíšený dorostJunioři
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 03. 10. 2026 | Hasičské hřiště v Babicích | 16,63 | 15.25 | 16.63 | -1.38 | 58. | ||
| 13. 09. 2026 | Myštěves | 18,19 | 17.42 | 18.19 | -0.77 | 11. | ||
| 29. 08. 2026 | Pšánky | 17,99 | 17.72 | 17.99 | -0.27 | 8. | ||
| 01. 08. 2026 | Všeň - Ploukonice | 18,56 | 18.56 | 17.94 | 0.62 | 12. | ||
| 19. 07. 2026 | Letohrad Kunčice | 32,67 | 31.18 | 32.67 | -1.49 | 21. | ||
| 19. 07. 2026 | Letohrad - Kunčice | 32,67 | 31.18 | 32.67 | -1.49 | 53. | ||
| 18. 07. 2026 | Letohrad - Orlice | 18,33 | 18.33 | 18.04 | 0.29 | 40. | ||
| 11. 07. 2026 | Dubenec | 19,11 | 19.11 | 17.43 | 1.68 | 20. | ||
| 28. 06. 2026 | Velichovky | 17,41 | 17.41 | 17.23 | 0.18 | 3. | ||
| 21. 06. 2026 | Bystřec | 18,49 | 17.68 | 18.49 | -0.81 | 8. | ||
| 06. 06. 2026 | Havlovice | 19,17 | 19.17 | 18.3 | 0.87 | 10. | ||
| 17. 05. 2026 | Nahořany | 16,83 | 16.83 | 15.33 | 1.5 | 9. | ||
| 09. 05. 2026 | Žďár - Doubrava | 59,62 | 59.44 | 59.62 | -0.18 | 17. | ||
| 08. 05. 2026 | Košťálov | 18,85 | 18.85 | 18.04 | 0.81 | 16. | ||
| 02. 05. 2026 | Smidary | 15,92 | 15.1 | 15.92 | -0.82 | 6. | ||
| 02. 05. 2026 | Smidary | 18,03 | 18.03 | 17.17 | 0.86 | 9. | ||
| 04. 10. 2025 | Velké Hoštice | 18,80 | 18.8 | 15.3 | 3.5 | 49. | ||
| 07. 09. 2025 | Zderaz | 19,31 | 17.34 | 19.31 | -1.97 | 45. | ||
| 24. 08. 2025 | Pšánky | 17,86 | 17.86 | 17.64 | 0.22 | 11. | ||
| 23. 08. 2025 | Myštěves | 20,54 | 20.54 | 19.24 | 1.3 | 11. | ||
| 17. 08. 2025 | Nepomuky | 18,83 | 18.83 | 18.72 | 0.11 | 8. | ||
| 17. 08. 2025 | Nepomuky | 18,83 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 17. 08. 2025 | Nepomuky | 19,93 | 17.5 | 19.93 | -2.43 | 12. | ||
| 16. 08. 2025 | Lanžov | 18,33 | 17.83 | 18.33 | -0.5 | 5. | ||
| 13. 07. 2025 | Nahořany | 23,00 | 23 | 15.77 | 7.23 | 20. | ||
| 12. 07. 2025 | Velichovky | 17,83 | 17.83 | 17.51 | 0.32 | 5. | ||
| 29. 06. 2025 | Bystřec | 20,33 | 18.41 | 20.33 | -1.92 | 9. | ||
| 07. 06. 2025 | Havlovice | 19,05 | 19.05 | 18.4 | 0.65 | 3. | ||
| 07. 06. 2025 | areál TJ Sokol Havlovice | 18,29 | 18.77 | 18.29 | 0.48 | 2. | ||
| 17. 05. 2025 | Dubenec | 20,39 | 20.39 | 19.98 | 0.41 | 12. | ||
| 10. 05. 2025 | Doubrava | 21,37 | 21.37 | 18.34 | 3.03 | 17. | ||
| 03. 05. 2025 | Smidary | 18,38 | 18.38 | 18.02 | 0.36 | 11. | ||
| 26. 10. 2024 | Areál Flídr group - Široký Důl | 15,52 | 15.35 | 15.52 | -0.17 | 73. | ||
| 08. 09. 2024 | Zderaz | 19,76 | 18.86 | 19.76 | -0.9 | 39. | ||
| 01. 09. 2024 | Zahorčice | 18,66 | 17.99 | 18.66 | -0.67 | 28. | ||
| 31. 08. 2024 | Chotěmice | 18,35 | 18.07 | 18.35 | -0.28 | 21. | ||
| 17. 08. 2024 | Budíkovice | 18,57 | 18.57 | 18.48 | 0.09 | 21. | ||
| 27. 07. 2024 | Lanžov | 18,95 | 18.23 | 18.95 | -0.72 | 7. | ||
| 21. 07. 2024 | Letohrad Kunčice | 21,04 | 21.04 | 20.36 | 0.68 | 23. | ||
| 21. 07. 2024 | Letohrad - Kunčice | 21,04 | 21.04 | 20.36 | 0.68 | 36. | ||
| 14. 07. 2024 | Maršovice | 18,89 | 18.89 | 17.64 | 1.25 | 28. | ||
| 06. 07. 2024 | Dubenec | 18,42 | 18.42 | 17.71 | 0.71 | 8. | ||
| 30. 06. 2024 | Velichovky | 17,72 | 17.64 | 17.72 | -0.08 | 4. | ||
| 23. 06. 2024 | Čechtín | 18,53 | 18.53 | 18.05 | 0.48 | 30. | ||
| 22. 06. 2024 | Nevcehle | 17,89 | 17.89 | 17.7 | 0.19 | 23. | ||
| 16. 06. 2024 | Radíkov | 19,21 | 19.21 | 19.19 | 0.02 | 34. | ||
| 15. 06. 2024 | Plumlov | 19,86 | 18.66 | 19.86 | -1.2 | 27. | ||
| 08. 06. 2024 | Havlovice | 18,56 | 18.35 | 18.56 | -0.21 | 7. | ||
| 01. 06. 2024 | Nepomuky | 19,38 | 18.89 | 19.38 | -0.49 | 8. | ||
| 26. 05. 2024 | Bystřec | 29,21 | 29.21 | 18.04 | 11.17 | 10. | ||
| 25. 05. 2024 | Plačice | 24,44 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 04. 05. 2024 | Smidary | 18,88 | 18.88 | 18.05 | 0.83 | 7. | ||
| 03. 09. 2023 | B | Zderaz | 19,69 | 18.67 | 19.69 | -1.02 | 42. | |
| 02. 09. 2023 | B | Pšánky | DSQ | 0 | 0 | 0 | 19. | |
| 06. 08. 2023 | Kamenec u Poličky | 19,72 | 19.72 | 18.84 | 0.88 | 19. | ||
| 29. 07. 2023 | B | Lanžov | 19,20 | 18.68 | 19.2 | -0.52 | 5. | |
| 23. 07. 2023 | B | Letohrad Kunčice | 18,54 | 18.27 | 18.54 | -0.27 | 16. | |
| 08. 07. 2023 | B | Velichovky | 18,89 | 18.33 | 18.89 | -0.56 | 4. | |
| 10. 06. 2023 | Havlovice | 19,29 | 18.86 | 19.29 | -0.43 | 8. | ||
| 27. 05. 2023 | Nepomuky | 21,33 | 19.97 | 21.33 | -1.36 | 10. | ||
| 21. 05. 2023 | Radimovice | 19,45 | 19.45 | 19.28 | 0.17 | 13. | ||
| 08. 05. 2023 | B | Houdkovice - sportovní areál | 24,17 | 0 | 24.17 | -24.17 | 4. | |
| 08. 05. 2023 | A | Houdkovice - sportovní areál | 24,27 | 24.06 | 24.27 | -0.21 | 5. | |
| 04. 09. 2022 | Pšánky | 20,21 | 18.74 | 20.21 | -1.47 | 30. | ||
| 13. 08. 2022 | A | Malá Skála | 19,66 | 19.29 | 19.66 | -0.37 | 18. | |
| 13. 08. 2022 | B | Malá Skála | 24,94 | 24.83 | 24.94 | -0.11 | 23. | |
| 24. 07. 2022 | Letohrad - Kunčice | 19,78 | 19.89 | 19.78 | 0.11 | 30. | ||
| 23. 07. 2022 | Letohrad - Orlice | 19,56 | 19.17 | 19.56 | -0.39 | 25. | ||
| 24. 05. 2015 | Velký Třebešov | 21,81 | 21.81 | 21.55 | 0.26 | 21. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 13. 09. 2026 | Myštěves | 19,40 | 18.01 | 19.4 | -1.39 | 9. | ||
| 02. 08. 2026 | Lukavice | 26,28 | 33.83 | 26.28 | 7.55 | 10. | ||
| 01. 08. 2026 | Kvasiny | 28,40 | 28.4 | 28.48 | -0.08 | 9. | ||
| 11. 07. 2026 | Sněžné | 24,66 | 24.66 | 120 | -95.34 | 4. | ||
| 28. 06. 2026 | Velichovky | 19,43 | 18.72 | 19.43 | -0.71 | 7. | ||
| 20. 06. 2026 | Semechnice | 29,13 | 29.13 | 35.11 | -5.98 | 9. | ||
| 06. 06. 2026 | Havlovice | 21,61 | 19.26 | 21.61 | -2.35 | 8. | ||
| 06. 06. 2026 | Havlovice | 19,67 | 19.67 | 120 | -100.33 | 8. | ||
| 08. 05. 2026 | Houdkovice | 26,09 | 28.95 | 26.09 | 2.86 | 5. | ||
| 12. 07. 2025 | Fotbalové hřiště Velichovky | 20,21 | 22.25 | 20.21 | 2.04 | 9. | ||
| 28. 06. 2025 | Sněženská dráha u hospody | 25,43 | 37.38 | 25.43 | 11.95 | 9. | ||
| 07. 06. 2025 | Havlovice | 24,15 | 24.15 | 22.05 | 2.1 | 10. | ||
| 07. 06. 2025 | areál TJ Sokol Havlovice | 51,86 | 120 | 51.86 | 68.14 | 13. | ||
| 08. 05. 2025 | Sportovní areál Houdkovice | 32,29 | 32.29 | 36.89 | -4.6 | 12. | ||
| 25. 05. 2024 | Plačice | 21,71 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 04. 05. 2024 | Smidary | 22,40 | 21.64 | 22.4 | -0.76 | 9. | ||
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 15. 03. 2026 | Kratěnová Šárka | Jablonec nad Nisou | 12,67 | 12.67 | 13.04 | -0.37 | 23. | |
| 14. 02. 2026 | Kratěnová Šárka | Ostrava | 12,52 | 13.08 | 12.52 | 0.56 | 16. | |
| 01. 11. 2025 | Kratěnová Šárka | Stromovka | 12,92 | 12.94 | 12.92 | 0.02 | 43. | |
| 01. 11. 2025 | Kučerová Adéla | Stromovka | 13,93 | 14.09 | 13.93 | 0.16 | 134. | |
| 20. 09. 2025 | Kratěnová Šárka | Plzeň - dívky | 12,27 | 12.43 | 12.27 | 0.16 | 21. | |
| 20. 09. 2025 | Kučerová Adéla | Plzeň - dívky | 22,66 | 22.66 | 120 | -97.34 | 117. | |
| 07. 06. 2025 | Dvůr Králové nad Labem | 43,31 | 43.31 | 54.81 | -11.5 | 5. | ||
| 07. 06. 2025 | Dvůr Králové nad Labem | 60,94 | 104.51 | 60.94 | 43.57 | 7. | ||
| 07. 06. 2025 | Dvůr Králové nad Labem | 62,44 | 62.44 | 72.62 | -10.18 | 8. | ||
| 07. 06. 2025 | Dvůr Králové nad Labem | 37,99 | 37.99 | 39.89 | -1.9 | 10. | ||
| 29. 03. 2025 | Havelková Monika | Ostrava | 12,98 | 12.98 | 13.43 | -0.45 | 36. | |
| 29. 03. 2025 | Kučerová Adéla | Ostrava | 13,57 | 13.74 | 13.57 | 0.17 | 66. | |
| 29. 03. 2025 | Kratěnová Šárka | Ostrava | 13,95 | 13.95 | 14.06 | -0.11 | 106. | |
| 15. 02. 2025 | Havelková Monika | Jablonec nad Nisou | 13,20 | 13.2 | 13.3 | -0.1 | 25. | |
| 15. 02. 2025 | Kratěnová Šárka | Jablonec nad Nisou | 13,77 | 14 | 13.77 | 0.23 | 59. | |
| 15. 02. 2025 | Kučerová Adéla | Jablonec nad Nisou | 14,10 | 14.1 | 19.19 | -5.09 | 72. | |
| 30. 11. 2024 | Havelková Monika | Ostrava | 12,12 | 12.48 | 12.12 | 0.36 | 11. | |
| 30. 11. 2024 | Kratěnová Šárka | Ostrava | 13,32 | 14.26 | 13.32 | 0.94 | 68. | |
| 02. 11. 2024 | Havelková Monika | Stromovka | 12,23 | 13.81 | 12.23 | 1.58 | 17. | |
| 02. 11. 2024 | Kučerová Adéla | Stromovka | 13,05 | 14.39 | 13.05 | 1.34 | 55. | |
| 02. 11. 2024 | Kratěnová Šárka | Stromovka | 13,37 | 13.37 | 13.76 | -0.39 | 72. | |
| 12. 10. 2024 | Havelková Monika | Ústí nad Labem | 12,76 | 120 | 12.76 | 107.24 | 34. | |
| 12. 10. 2024 | Kučerová Adéla | Ústí nad Labem | 13,33 | 120 | 13.33 | 106.67 | 63. | |
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 20. 09. 2025 | Chytrý Štěpán | Plzeň - chlapci | 17,00 | 17 | 18.69 | -1.69 | 98. | |
| 23. 09. 2023 | Kratěnová Šárka | Brno | 14,46 | 14.46 | 15.15 | -0.69 | 13. | |
| 25. 09. 2022 | Kratěnová Šárka | Benešov | 18,65 | 120 | 18.65 | 101.35 | 92. | |
Smíšený dorost | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 11. 04. 2026 | Borovany - Trocnov | 29,49 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
Junioři | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 28. 06. 2026 | Velichovky | 37,45 | 37.45 | 32.54 | 4.91 | 6. | ||
| 17. 05. 2026 | Nahořany | DSQ | 999.99 | 999.99 | 0 | 8. | ||
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.

