Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Lužná, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciSmíšený dorostDor-ci 17 staršíDor-ky 17 starší
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 05. 09. 2026 | Sedláček Radim | Hradec Králové - 100m | 18,55 | 120 | 18.55 | 101.45 | 60. | |
| 03. 05. 2026 | Beránek Eduard | Budíkovice | 20,21 | 120 | 20.21 | 99.79 | 31. | |
| 29. 03. 2026 | Sedláček Radim | Jablonec nad Nisou | 17,57 | 22.75 | 17.57 | 5.18 | 16. | |
| 29. 03. 2026 | Ullrich Radek Václav | Jablonec nad Nisou | 19,28 | 19.28 | 20.06 | -0.78 | 51. | |
| 29. 03. 2026 | Nosál Matyáš | Jablonec nad Nisou | 19,71 | 21.85 | 19.71 | 2.14 | 58. | |
| 29. 03. 2026 | Petráček Lukáš | Jablonec nad Nisou | 22,46 | 120 | 22.46 | 97.54 | 91. | |
| 29. 03. 2026 | Eliška Ondřej | Jablonec nad Nisou | 30,95 | 31.94 | 30.95 | 0.99 | 109. | |
| 23. 03. 2025 | Kolbek Ondřej | Jablonec nad Nisou | 19,28 | 19.28 | 120 | -100.72 | 44. | |
| 23. 03. 2025 | Nosál Matyáš | Jablonec nad Nisou | 21,08 | 21.73 | 21.08 | 0.65 | 73. | |
| 23. 03. 2025 | Němec Petr | Jablonec nad Nisou | 21,63 | 23.85 | 21.63 | 2.22 | 88. | |
| 07. 04. 2019 | SVOBODA Jan | Jablonec | 18,63 | 18.63 | 120 | -101.37 | 32. | |
| 07. 04. 2019 | BERÁNEK Eduard | Jablonec | 19,05 | 19.92 | 19.05 | 0.87 | 37. | |
| 07. 04. 2019 | FEJFAR David | Jablonec | 19,08 | 21.47 | 19.08 | 2.39 | 38. | |
| 07. 04. 2019 | PERGNER Adam | Jablonec | 20,79 | 20.79 | 20.97 | -0.18 | 66. | |
| 07. 04. 2019 | VALENTA Adam | Jablonec | 33,52 | 33.52 | 120 | -86.48 | 91. | |
| 07. 04. 2018 | Beránek Eduard | Jablonec | 19,27 | 20.31 | 19.27 | 1.04 | 42. | |
| 07. 04. 2018 | Svoboda Jan | Jablonec | 20,14 | 120 | 20.14 | 99.86 | 53. | |
| 10. 07. 2016 | Areál Valcha | 17,78 | 0 | 0 | 0 | 17. | ||
| 14. 05. 2016 | Sloup | 21,06 | 21.06 | 20.37 | 0.69 | 16. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 03. 05. 2026 | Tothová Berenika | Budíkovice | 21,14 | 21.14 | 21.14 | 0 | 41. | |
| 03. 05. 2026 | Roučová Eliška | Budíkovice | 21,67 | 22.52 | 21.67 | 0.85 | 43. | |
| 03. 05. 2026 | Rácová Karolína | Budíkovice | 27,79 | 27.79 | 37.18 | -9.39 | 44. | |
| 29. 03. 2026 | Roučová Karolína | Jablonec nad Nisou | 20,08 | 20.08 | 20.08 | 0 | 46. | |
| 29. 03. 2026 | Roučová Eliška | Jablonec nad Nisou | 20,66 | 21.23 | 20.66 | 0.57 | 61. | |
| 29. 03. 2026 | Veselá Anna | Jablonec nad Nisou | 21,27 | 21.27 | 21.34 | -0.07 | 72. | |
| 29. 03. 2026 | Tothová Berenika | Jablonec nad Nisou | 21,96 | 21.96 | 26.74 | -4.78 | 89. | |
| 04. 05. 2025 | Fenclová Nikola | Hasičské hřiště Budíkovice | 22,18 | 25.34 | 22.18 | 3.16 | 36. | |
| 23. 03. 2025 | Matušková Nela | Jablonec nad Nisou | 19,10 | 19.15 | 19.1 | 0.05 | 21. | |
| 23. 03. 2025 | Veselá Anna | Jablonec nad Nisou | 20,92 | 21.23 | 20.92 | 0.31 | 62. | |
| 23. 03. 2025 | Tothová Berenika | Jablonec nad Nisou | 21,25 | 21.34 | 21.25 | 0.09 | 68. | |
| 27. 08. 2023 | Sokolov | 23,89 | 23.89 | 28.15 | -4.26 | 1. | ||
| 26. 08. 2023 | Sokolov | 116,69 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 26. 08. 2023 | A | Sokolov | 70,04 | 0 | 0 | 0 | 15. | |
| 20. 08. 2023 | Nevřeň | 17,80 | 17.8 | 17.59 | 0.21 | 5. | ||
| 19. 08. 2023 | Stýskaly | 18,22 | 18.22 | 17.14 | 1.08 | 5. | ||
| 13. 08. 2023 | Únětice | 17,17 | 16.84 | 17.17 | -0.33 | 1. | ||
| 12. 08. 2023 | ÚNĚTICE | 20,14 | 20.14 | 20.04 | 0.1 | 3. | ||
| 12. 08. 2023 | Robčice | 18,04 | 18.02 | 18.04 | -0.02 | 5. | ||
| 06. 08. 2023 | Buková | 17,48 | 17.48 | 17.1 | 0.38 | 2. | ||
| 05. 08. 2023 | Mokrouše | 18,31 | 18.31 | 17.91 | 0.4 | 2. | ||
| 23. 07. 2023 | Aréna Jesenice | 28,16 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 22. 07. 2023 | Aréna Jesenice | 23,16 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 16. 07. 2023 | Mochtín | 17,20 | 17.2 | 16.61 | 0.59 | 1. | ||
| 15. 07. 2023 | Štěnovický Borek | 17,96 | 16.26 | 17.96 | -1.7 | 4. | ||
| 02. 07. 2023 | Štítary | 17,32 | 17.14 | 17.32 | -0.18 | 1. | ||
| 25. 06. 2023 | Olbramovice | 18,11 | 18.11 | 17.11 | 1 | 5. | ||
| 24. 06. 2023 | Chářovice | 17,71 | 17.54 | 17.71 | -0.17 | 3. | ||
| 11. 06. 2023 | Štichovice | 24,96 | 24.96 | 19.92 | 5.04 | 10. | ||
| 10. 06. 2023 | Horní Hradiště | 18,26 | 18.05 | 18.26 | -0.21 | 3. | ||
| 27. 05. 2023 | Horní Lukavice | 17,78 | 17.78 | 16.97 | 0.81 | 1. | ||
| 29. 10. 2022 | Areál Flídr group Široký Důl | 22,01 | 22.01 | 21.63 | 0.38 | 32. | ||
| 03. 09. 2022 | Žákava | 17,41 | 17.41 | 17.02 | 0.39 | 1. | ||
| 14. 08. 2022 | Buková | 32,47 | 32.47 | 32.11 | 0.36 | 8. | ||
| 13. 08. 2022 | Robčice | 26,65 | 18.15 | 26.65 | -8.5 | 8. | ||
| 06. 08. 2022 | Mokrouše | 18,24 | 17.67 | 18.24 | -0.57 | 2. | ||
| 31. 07. 2022 | Mochtín | 18,60 | 17.97 | 18.6 | -0.63 | 5. | ||
| 30. 07. 2022 | Bolkov | 19,23 | 17.92 | 19.23 | -1.31 | 4. | ||
| 24. 07. 2022 | Buková (SDH) | 21,19 | 20.25 | 21.19 | -0.94 | 7. | ||
| 23. 07. 2022 | Štěnovický Borek | 37,30 | 25.4 | 37.3 | -11.9 | 10. | ||
| 10. 07. 2022 | Štítary | 22,76 | 20.6 | 22.76 | -2.16 | 5. | ||
| 03. 07. 2022 | Stýskaly | 17,12 | 17.02 | 17.12 | -0.1 | 2. | ||
| 12. 06. 2022 | Štichovice | 26,11 | 26.11 | 25.99 | 0.12 | 7. | ||
| 11. 06. 2022 | Horní Hradiště | 17,45 | 17.45 | 16.99 | 0.46 | 1. | ||
| 04. 06. 2022 | Útušice | 17,58 | 17.58 | 17.34 | 0.24 | 1. | ||
| 18. 09. 2021 | Horní Hradiště | 17,70 | 17.7 | 16.87 | 0.83 | 3. | ||
| 29. 08. 2021 | Zahorčice | 19,02 | 18.43 | 19.02 | -0.59 | 13. | ||
| 28. 08. 2021 | Chotěmice | 17,01 | 17.01 | 16.92 | 0.09 | 6. | ||
| 15. 08. 2021 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 17,16 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 14. 08. 2021 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 16,75 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 01. 08. 2021 | Aréna Jesenice | 17,76 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 31. 07. 2021 | Aréna Jesenice | 18,10 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 25. 07. 2021 | Sportovní areál Broumy | 18,02 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 24. 07. 2021 | Sportovní areál Broumy | 20,81 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 18. 07. 2021 | Hřiště Radíč | 17,72 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 07. 2021 | Hřiště Radíč | 17,60 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 04. 07. 2021 | Nevřeň | 27,54 | 27.54 | 27.31 | 0.23 | 9. | ||
| 03. 07. 2021 | Stýskaly | 18,18 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 30. 08. 2020 | Park Nalžovice | 27,65 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 29. 08. 2020 | Park Nalžovice | 19,93 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 16. 08. 2020 | Hřiště Vranovice | 26,31 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 15. 08. 2020 | Hřiště Vranovice | 18,06 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 02. 08. 2020 | Aréna Jesenice | 18,21 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 01. 08. 2020 | Aréna Jesenice | 17,85 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 26. 07. 2020 | Sportovní areál Broumy | 20,76 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 25. 07. 2020 | Sportovní areál Broumy | 20,25 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 12. 07. 2020 | Štítary | 22,83 | 22.47 | 22.83 | -0.36 | 9. | ||
| 11. 07. 2020 | Horní Kamenice | 19,03 | 19.03 | 18.7 | 0.33 | 5. | ||
| 27. 06. 2020 | ŘÍHOVÁ Tereza | Třebíč | 20,32 | 20.32 | 0 | 20.32 | 32. | |
| 28. 09. 2019 | Chlum | 28,59 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 18. 08. 2019 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 19,18 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 17. 08. 2019 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 17,48 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 04. 08. 2019 | Aréna Jesenice | 18,15 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 03. 08. 2019 | Park Nalžovice | 17,33 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 28. 07. 2019 | Sportovní areál Broumy | 17,81 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 14. 07. 2019 | Hřiště Vranovice | 19,42 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 13. 07. 2019 | Hřiště Vranovice | 18,36 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 30. 06. 2019 | Hřiště Radíč | 18,53 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 29. 06. 2019 | Hřiště Radíč | 18,48 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 07. 04. 2019 | FENCLOVÁ Nikola | Jablonec | 19,90 | 19.9 | 19.99 | -0.09 | 52. | |
| 07. 04. 2019 | ŘÍHOVÁ Tereza | Jablonec | 20,21 | 20.42 | 20.21 | 0.21 | 59. | |
| 07. 04. 2019 | NOVOTNÁ Barbora | Jablonec | 21,01 | 21.01 | 21.8 | -0.79 | 71. | |
| 07. 04. 2019 | TYPOLTOVÁ Kateřina | Jablonec | 22,47 | 22.47 | 23.27 | -0.8 | 95. | |
| 01. 09. 2018 | Park Nalžovice | 19,64 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 05. 08. 2018 | Bezděkov pod Třemšínem | 36,07 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 29. 07. 2018 | Sportovní areál Broumy | 20,18 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 21. 07. 2018 | Hřiště Solopysky | 19,35 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 30. 06. 2018 | Aréna Zalužany | 21,00 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 19. 08. 2017 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 18,70 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 05. 08. 2017 | Mokrouše | 18,67 | 18.08 | 18.67 | -0.59 | 5. | ||
| 30. 07. 2017 | Sportovní areál Broumy | 18,20 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 23. 07. 2017 | Hřiště Solopysky | 19,07 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 22. 07. 2017 | Hřiště Solopysky | 21,04 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 09. 07. 2017 | Areál Valcha | 19,40 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 06. 08. 2016 | Namnice | 21,26 | 21.26 | 18.8 | 2.46 | 9. | ||
| 30. 07. 2016 | Štěnovický Borek | 20,82 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 10. 07. 2016 | Areál Valcha | 29,43 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 09. 07. 2016 | Areál Valcha | MS | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 14. 05. 2016 | Sloup | 22,08 | 20.92 | 22.08 | -1.16 | 4. | ||
| 05. 09. 2015 | Seč | 20,02 | 19.95 | 20.02 | -0.07 | 7. | ||
| 16. 08. 2015 | Bezděkov pod Třemšínem | 21,10 | 21.1 | 20.17 | 0.93 | 11. | ||
| 15. 08. 2015 | Mokrouše | 19,54 | 19.36 | 19.54 | -0.18 | 4. | ||
| 09. 08. 2015 | Chrást | 22,56 | 22.56 | 21.53 | 1.03 | 10. | ||
| 08. 08. 2015 | Únětice | 22,09 | 21.67 | 22.09 | -0.42 | 10. | ||
| 26. 07. 2015 | Krašovice | 25,08 | 19.76 | 25.08 | -5.32 | 12. | ||
| 18. 07. 2015 | Zahorčice | 25,89 | 20.65 | 25.89 | -5.24 | 9. | ||
| 05. 07. 2015 | Brodeslavy | 34,29 | 18.69 | 34.29 | -15.6 | 14. | ||
| 04. 07. 2015 | Plzeň-město | 19,48 | 19.48 | 19.41 | 0.07 | 2. | ||
| 16. 05. 2015 | Sloup | 23,46 | 22.19 | 23.46 | -1.27 | 4. | ||
| 06. 09. 2014 | Únětice | 25,02 | 25.02 | 24.48 | 0.54 | 10. | ||
| 17. 08. 2014 | Buková | 37,17 | 37.17 | 30.75 | 6.42 | 9. | ||
| 16. 08. 2014 | Mokrouše | 23,03 | 22.76 | 23.03 | -0.27 | 10. | ||
| 10. 08. 2014 | Chrást | 27,13 | 26.83 | 27.13 | -0.3 | 10. | ||
| 09. 08. 2014 | Štěnovický Borek | 19,81 | 19.65 | 19.81 | -0.16 | 4. | ||
| 02. 08. 2014 | Horní Hradiště | 23,71 | 22.11 | 23.71 | -1.6 | 9. | ||
| 13. 07. 2014 | Prostřední Lhota | 21,59 | 21.59 | 21.06 | 0.53 | 8. | ||
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 15. 03. 2026 | Závora Filip | Jablonec nad Nisou | 15,68 | 16.49 | 15.68 | 0.81 | 75. | |
| 15. 03. 2026 | Gebhartová Dominika | Jablonec nad Nisou | 14,77 | 14.77 | 15.1 | -0.33 | 103. | |
| 14. 02. 2026 | Lužný Filip | Ostrava | 13,85 | 13.85 | 13.88 | -0.03 | 39. | |
| 14. 02. 2026 | Závora Filip | Ostrava | 16,14 | 16.14 | 20.04 | -3.9 | 80. | |
| 14. 02. 2026 | Gebhartová Dominika | Ostrava | 14,88 | 14.88 | 120 | -105.12 | 92. | |
| 01. 11. 2025 | Lužný Filip | Stromovka | 14,42 | 16.62 | 14.42 | 2.2 | 123. | |
| 01. 11. 2025 | Závora Filip | Stromovka | 16,21 | 16.55 | 16.21 | 0.34 | 187. | |
| 01. 11. 2025 | Rác Vojtěch | Stromovka | 16,38 | 16.38 | 17.03 | -0.65 | 190. | |
| 01. 11. 2025 | Toth Matyáš | Stromovka | 17,04 | 17.04 | 18.4 | -1.36 | 209. | |
| 08. 06. 2025 | Rakovník | 49,97 | 49.97 | 50.53 | -0.56 | 5. | ||
| 08. 06. 2025 | Rakovník | 81,98 | 90.64 | 81.98 | 8.66 | 11. | ||
| 08. 06. 2025 | Rakovník | 44,83 | 48.35 | 44.83 | 3.52 | 12. | ||
| 08. 06. 2025 | Rakovník | 35,68 | 36.58 | 35.68 | 0.9 | 13. | ||
| 08. 06. 2025 | Rakovník | 58,84 | 58.84 | 83.35 | -24.51 | 13. | ||
| 15. 02. 2025 | Gebhartová Dominika | Jablonec nad Nisou | 15,49 | 15.49 | 120 | -104.51 | 130. | |
| 15. 02. 2025 | Tvrzová Dominika | Jablonec nad Nisou | 15,86 | 16.07 | 15.86 | 0.21 | 142. | |
| 15. 02. 2025 | Lužný Filip | Jablonec nad Nisou | 15,65 | 18.81 | 15.65 | 3.16 | 77. | |
| 15. 02. 2025 | Závora Filip | Jablonec nad Nisou | 27,29 | 27.29 | 27.63 | -0.34 | 149. | |
| 30. 11. 2024 | Kolbek Ondřej | Ostrava | 12,27 | 12.45 | 12.27 | 0.18 | 13. | |
| 30. 11. 2024 | Nosál Matyáš | Ostrava | 12,66 | 12.66 | 13.66 | -1 | 28. | |
| 30. 11. 2024 | Lužný Filip | Ostrava | 15,10 | 15.77 | 15.1 | 0.67 | 135. | |
| 30. 11. 2024 | Lužný Daniel | Ostrava | 15,37 | 15.63 | 15.37 | 0.26 | 146. | |
| 30. 11. 2024 | Závora Filip | Ostrava | 17,29 | 17.29 | 17.69 | -0.4 | 170. | |
| 30. 11. 2024 | Rouč Jakub | Ostrava | 17,94 | 26.07 | 17.94 | 8.13 | 176. | |
| 02. 11. 2024 | Kolbek Ondřej | Stromovka | 12,40 | 12.44 | 12.4 | 0.04 | 15. | |
| 02. 11. 2024 | Nosál Matyáš | Stromovka | 12,58 | 12.58 | 120 | -107.42 | 23. | |
| 02. 11. 2024 | Beneš Martin | Stromovka | 16,75 | 120 | 16.75 | 103.25 | 179. | |
| 02. 11. 2024 | Závora Filip | Stromovka | 16,80 | 16.8 | 17.39 | -0.59 | 181. | |
| 02. 11. 2024 | Rouč Jakub | Stromovka | 17,89 | 17.89 | 18.03 | -0.14 | 198. | |
| 02. 11. 2024 | Toth Matyáš | Stromovka | 18,10 | 18.1 | 18.17 | -0.07 | 202. | |
| 02. 11. 2024 | Lužný Daniel | Stromovka | 23,54 | 120 | 23.54 | 96.46 | 222. | |
| 12. 10. 2024 | Kolbek Ondřej | Ústí nad Labem | 12,63 | 12.85 | 12.63 | 0.22 | 29. | |
| 12. 10. 2024 | Nosál Matyáš | Ústí nad Labem | 12,98 | 13.12 | 12.98 | 0.14 | 39. | |
| 23. 09. 2023 | Nosál Matyáš | Brno | 13,62 | 14.68 | 13.62 | 1.06 | 71. | |
| 23. 09. 2023 | Roučová Karolína | Brno | 12,71 | 12.71 | 13.93 | -1.22 | 32. | |
| 25. 09. 2022 | Roučová Karolína | Benešov | 13,02 | 13.54 | 13.02 | 0.52 | 27. | |
| 25. 09. 2022 | Ulrich Radek Václav | Benešov | 12,75 | 15.4 | 12.75 | 2.65 | 22. | |
| 23. 03. 2019 | MATUŠKOVÁ Nela | Jablonec | 12,87 | 12.87 | 13.08 | -0.21 | 16. | |
| 23. 03. 2019 | LUŽNÁ Elena | Jablonec | 15,69 | 15.69 | 120 | -104.31 | 127. | |
| 23. 03. 2019 | ROUČOVÁ Eliška | Jablonec | 16,09 | 17.27 | 16.09 | 1.18 | 139. | |
| 23. 03. 2019 | RÁCOVÁ Karolína | Jablonec | 16,18 | 16.75 | 16.18 | 0.57 | 145. | |
| 23. 03. 2019 | TOTHOVÁ Berenika | Jablonec | 16,19 | 16.49 | 16.19 | 0.3 | 146. | |
| 09. 03. 2019 | Matušková Nela | ČHP 2019 – Ostravská hala | 13,05 | 13.13 | 13.05 | 0.08 | 16. | |
| 09. 03. 2019 | Lužná Elena | ČHP 2019 – Ostravská hala | 14,91 | 14.91 | 120 | -105.09 | 81. | |
| 09. 03. 2019 | Roučová Eliška | ČHP 2019 – Ostravská hala | 15,32 | 15.52 | 15.32 | 0.2 | 93. | |
| 09. 03. 2019 | Rácová Karolína | ČHP 2019 – Ostravská hala | 16,10 | 16.63 | 16.1 | 0.53 | 110. | |
| 09. 03. 2019 | Tothová Berenika | ČHP 2019 – Ostravská hala | 24,53 | 120 | 24.53 | 95.47 | 157. | |
| 03. 11. 2018 | Matušková Nela | Praha | 13,33 | 120 | 13.33 | 106.67 | 36. | |
| 03. 11. 2018 | Valenta Adam | Praha | 13,27 | 13.52 | 13.27 | 0.25 | 39. | |
| 03. 11. 2018 | Roučová Eliška | Praha | 15,66 | 15.66 | 15.99 | -0.33 | 156. | |
| 03. 11. 2018 | Lužná Elena | Praha | 15,67 | 15.67 | 120 | -104.33 | 157. | |
| 03. 11. 2018 | Tothová Berenika | Praha | 15,83 | 15.83 | 120 | -104.17 | 162. | |
| 03. 11. 2018 | Hamouz Václav | Praha | 19,33 | 21.36 | 19.33 | 2.03 | 230. | |
| 03. 11. 2018 | Drlík Max Jiří | Praha | 20,55 | 20.55 | 21.03 | -0.48 | 240. | |
| 24. 03. 2018 | Valenta Adam | Jablonec | 13,92 | 13.99 | 13.92 | 0.07 | 34. | |
| 24. 03. 2018 | Matušková Nela | Jablonec | 14,57 | 14.75 | 14.57 | 0.18 | 74. | |
| 24. 03. 2018 | Roučová Eliška | Jablonec | 15,93 | 17 | 15.93 | 1.07 | 117. | |
| 24. 03. 2018 | Lužná Elena | Jablonec | 16,02 | 16.54 | 16.02 | 0.52 | 119. | |
| 24. 03. 2018 | Tothová Berenika | Jablonec | 17,53 | 17.53 | 18.74 | -1.21 | 143. | |
| 17. 03. 2018 | Matušková Nela | Ostrava | 14,48 | 14.48 | 120 | -105.52 | 73. | |
| 17. 03. 2018 | Lužná Elena | Ostrava | 16,22 | 16.22 | 16.45 | -0.23 | 123. | |
| 17. 03. 2018 | Roučová Eliška | Ostrava | 16,31 | 18.05 | 16.31 | 1.74 | 126. | |
| 17. 03. 2018 | Tothová Berenika | Ostrava | 18,45 | 18.45 | 20.06 | -1.61 | 158. | |
| 12. 03. 2017 | Pergner Adam | Jablonec | 13,90 | 14.41 | 13.9 | 0.51 | 24. | |
| 19. 03. 2016 | Svoboda Jan | Jablonec | 14,00 | 14.05 | 14 | 0.05 | 14. | |
| 19. 03. 2016 | Bendlová Adéla | Jablonec | 14,94 | 15.12 | 14.94 | 0.18 | 40. | |
| 19. 03. 2016 | Straková Eliška | Jablonec | 15,68 | 18.5 | 15.68 | 2.82 | 58. | |
| 19. 03. 2016 | Valenta Adam | Jablonec | 17,17 | 19.68 | 17.17 | 2.51 | 85. | |
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 02. 11. 2025 | Čiháková Eliška | Stromovka | 13,91 | 18.17 | 13.91 | 4.26 | 3. | |
| 02. 11. 2025 | Švarcová Viktorie | Stromovka | 14,91 | 20.14 | 14.91 | 5.23 | 16. | |
| 02. 11. 2025 | Odutová Nikola | Stromovka | 15,00 | 15 | 16.34 | -1.34 | 18. | |
| 02. 11. 2025 | Závorová Miriam | Stromovka | 16,06 | 16.06 | 16.07 | -0.01 | 51. | |
| 02. 11. 2025 | Čiháková Dominika | Stromovka | 17,47 | 17.84 | 17.47 | 0.37 | 95. | |
| 02. 11. 2025 | Švarcová Valérie | Stromovka | 17,62 | 17.8 | 17.62 | 0.18 | 102. | |
| 02. 11. 2025 | Přádová Viktorie | Stromovka | 19,64 | 26.42 | 19.64 | 6.78 | 150. | |
| 02. 11. 2025 | Švarcová Eliška | Stromovka | 24,03 | 24.03 | 24.77 | -0.74 | 210. | |
| 02. 11. 2025 | Šulcová Natálie | Stromovka | 25,58 | 25.58 | 30.24 | -4.66 | 219. | |
| 20. 09. 2025 | Axamit Patrik | Plzeň - chlapci | 14,97 | 14.97 | 17.89 | -2.92 | 47. | |
| 20. 09. 2025 | Švarcová Viktorie | Plzeň - dívky | 14,88 | 20.71 | 14.88 | 5.83 | 28. | |
| 20. 09. 2025 | Čiháková Eliška | Plzeň - dívky | 15,68 | 16.43 | 15.68 | 0.75 | 61. | |
| 20. 09. 2025 | Odutová Nikola | Plzeň - dívky | 15,95 | 16.38 | 15.95 | 0.43 | 69. | |
| 29. 03. 2025 | Axamit Patrik | Ostrava | 15,75 | 16.1 | 15.75 | 0.35 | 31. | |
| 29. 03. 2025 | Čiháková Eliška | Ostrava | 13,82 | 14.09 | 13.82 | 0.27 | 2. | |
| 29. 03. 2025 | Švarcová Viktorie | Ostrava | 16,08 | 16.08 | 23.67 | -7.59 | 14. | |
| 29. 03. 2025 | Odutová Nikola | Ostrava | 16,75 | 16.75 | 16.87 | -0.12 | 28. | |
| 29. 03. 2025 | Závorová Miriam | Ostrava | 17,20 | 17.2 | 18.52 | -1.32 | 31. | |
| 29. 03. 2025 | Čiháková Dominika | Ostrava | 18,99 | 19.08 | 18.99 | 0.09 | 56. | |
| 29. 03. 2025 | Švarcová Valérie | Ostrava | 19,39 | 19.39 | 27.07 | -7.68 | 59. | |
| 16. 02. 2025 | Švarcová Viktorie | Jablonec nad Nisou | 15,25 | 28.51 | 15.25 | 13.26 | 5. | |
| 16. 02. 2025 | Čiháková Eliška | Jablonec nad Nisou | 16,02 | 26.36 | 16.02 | 10.34 | 10. | |
| 16. 02. 2025 | Odutová Nikola | Jablonec nad Nisou | 16,84 | 16.91 | 16.84 | 0.07 | 16. | |
| 16. 02. 2025 | Závorová Miriam | Jablonec nad Nisou | 19,60 | 19.6 | 120 | -100.4 | 54. | |
| 16. 02. 2025 | Švarcová Valérie | Jablonec nad Nisou | 19,93 | 19.93 | 23.71 | -3.78 | 58. | |
| 16. 02. 2025 | Švarcová Eliška | Jablonec nad Nisou | 28,67 | 28.67 | 29.39 | -0.72 | 104. | |
| 16. 02. 2025 | Axamit Patrik | Jablonec nad Nisou | 15,84 | 15.84 | 16.15 | -0.31 | 15. | |
| 16. 02. 2025 | Levý Lukáš | Jablonec nad Nisou | 18,39 | 21.07 | 18.39 | 2.68 | 52. | |
| 16. 02. 2025 | Severa Šimon | Jablonec nad Nisou | 20,19 | 20.19 | 21.06 | -0.87 | 65. | |
| 01. 12. 2024 | Čiháková Eliška | Ostrava | 13,95 | 13.95 | 25.53 | -11.58 | 5. | |
| 01. 12. 2024 | Švarcová Viktorie | Ostrava | 15,28 | 15.28 | 15.7 | -0.42 | 25. | |
| 01. 12. 2024 | Odutová Nikola | Ostrava | 16,80 | 120 | 16.8 | 103.2 | 65. | |
| 01. 12. 2024 | Závorová Miriam | Ostrava | 17,66 | 17.66 | 19.5 | -1.84 | 80. | |
| 01. 12. 2024 | Švarcová Valérie | Ostrava | 19,20 | 19.2 | 20.35 | -1.15 | 108. | |
| 01. 12. 2024 | Čiháková Dominika | Ostrava | 19,32 | 22.17 | 19.32 | 2.85 | 109. | |
| 01. 12. 2024 | Rác Vojtěch | Ostrava | 14,35 | 15 | 14.35 | 0.65 | 12. | |
| 01. 12. 2024 | Axamit Patrik | Ostrava | 15,51 | 15.51 | 16.08 | -0.57 | 31. | |
| 03. 11. 2024 | Rác Vojtěch | Stromovka | 15,14 | 17.36 | 15.14 | 2.22 | 21. | |
| 03. 11. 2024 | Axamit Patrik | Stromovka | 15,66 | 15.77 | 15.66 | 0.11 | 32. | |
| 03. 11. 2024 | Levý Lukáš | Stromovka | 17,09 | 17.09 | 29.55 | -12.46 | 77. | |
| 03. 11. 2024 | Severa Šimon | Stromovka | 22,91 | 22.91 | 30.93 | -8.02 | 182. | |
| 03. 11. 2024 | Čiháková Eliška | Stromovka | 14,34 | 14.64 | 14.34 | 0.3 | 9. | |
| 03. 11. 2024 | Švarcová Viktorie | Stromovka | 15,69 | 15.89 | 15.69 | 0.2 | 38. | |
| 03. 11. 2024 | Závorová Miriam | Stromovka | 16,92 | 18.74 | 16.92 | 1.82 | 71. | |
| 03. 11. 2024 | Odutová Nikola | Stromovka | 17,28 | 17.28 | 17.29 | -0.01 | 81. | |
| 03. 11. 2024 | Čiháková Dominika | Stromovka | 18,65 | 18.65 | 19.3 | -0.65 | 111. | |
| 03. 11. 2024 | Švarcová Valérie | Stromovka | 21,35 | 120 | 21.35 | 98.65 | 157. | |
| 12. 10. 2024 | Rác Vojtěch | Ústí nad Labem | 14,46 | 14.46 | 26.17 | -11.71 | 18. | |
| 12. 10. 2024 | Axamit Patrik | Ústí nad Labem | 15,26 | 15.26 | 16.14 | -0.88 | 31. | |
| 12. 10. 2024 | Čiháková Eliška | Ústí nad Labem | 15,59 | 17.27 | 15.59 | 1.68 | 37. | |
| 23. 09. 2023 | Rouč Jakub | Brno | 15,41 | 15.41 | 120 | -104.59 | 47. | |
| 25. 09. 2022 | Lužný Vít | Benešov | 16,50 | 16.98 | 16.5 | 0.48 | 55. | |
| 24. 03. 2019 | ULLRICH Radek | Jablonec | 14,91 | 20.91 | 14.91 | 6 | 7. | |
| 24. 03. 2019 | ROUČOVÁ Karolína | Jablonec | 16,90 | 22.29 | 16.9 | 5.39 | 21. | |
| 24. 03. 2019 | NĚMEC Petr | Jablonec | 16,58 | 16.58 | 17.73 | -1.15 | 32. | |
| 24. 03. 2019 | NOSÁL Matyáš | Jablonec | 17,67 | 18.3 | 17.67 | 0.63 | 53. | |
| 24. 03. 2019 | KOLBEK Ondřej | Jablonec | 17,85 | 18.23 | 17.85 | 0.38 | 55. | |
| 24. 03. 2019 | LUŽNÝ Vít | Jablonec | 19,35 | 20.62 | 19.35 | 1.27 | 76. | |
| 24. 03. 2019 | ROUČ Jakub | Jablonec | 22,02 | 23.57 | 22.02 | 1.55 | 107. | |
| 09. 03. 2019 | Ullrich Radek | ČHP 2019 – Ostravská hala | 15,05 | 15.88 | 15.05 | 0.83 | 7. | |
| 09. 03. 2019 | Roučová Karolína | ČHP 2019 – Ostravská hala | 16,05 | 16.05 | 17.52 | -1.47 | 8. | |
| 09. 03. 2019 | Němec Petr | ČHP 2019 – Ostravská hala | 17,18 | 21.35 | 17.18 | 4.17 | 36. | |
| 09. 03. 2019 | Nosál Matyáš | ČHP 2019 – Ostravská hala | 18,25 | 18.87 | 18.25 | 0.62 | 55. | |
| 09. 03. 2019 | Kolbek Ondřej | ČHP 2019 – Ostravská hala | 19,12 | 120 | 19.12 | 100.88 | 63. | |
| 09. 03. 2019 | Lužný Vít | ČHP 2019 – Ostravská hala | 19,79 | 19.79 | 21.21 | -1.42 | 72. | |
| 09. 03. 2019 | Rouč Jakub | ČHP 2019 – Ostravská hala | 23,98 | 23.98 | 120 | -96.02 | 91. | |
| 04. 11. 2018 | Ullrich Radek | Praha | 15,29 | 15.66 | 15.29 | 0.37 | 18. | |
| 04. 11. 2018 | Roučová Karolína | Praha | 17,65 | 17.85 | 17.65 | 0.2 | 60. | |
| 04. 11. 2018 | Němec Petr | Praha | 17,70 | 17.7 | 17.85 | -0.15 | 82. | |
| 04. 11. 2018 | Veselá Anna | Praha | 19,39 | 19.39 | 20.93 | -1.54 | 90. | |
| 04. 11. 2018 | Rácová Karolína | Praha | 20,57 | 20.57 | 21.21 | -0.64 | 114. | |
| 04. 11. 2018 | Beneš Kryštof | Praha | 19,46 | 19.46 | 24.81 | -5.35 | 122. | |
| 04. 11. 2018 | Kolbek Ondřej | Praha | 19,64 | 19.98 | 19.64 | 0.34 | 124. | |
| 04. 11. 2018 | Nosál Matyáš | Praha | 20,25 | 20.25 | 20.53 | -0.28 | 135. | |
| 04. 11. 2018 | Tothová Leontýna | Praha | 24,69 | 24.69 | 26.8 | -2.11 | 158. | |
| 04. 11. 2018 | Drlík Tomáš | Praha | 22,94 | 22.94 | 24.39 | -1.45 | 169. | |
| 04. 11. 2018 | Lužný Vít | Praha | 23,76 | 120 | 23.76 | 96.24 | 178. | |
| 04. 11. 2018 | Závora Filip | Praha | 26,30 | 28.48 | 26.3 | 2.18 | 192. | |
| 04. 11. 2018 | Čech Matěj | Praha | 26,54 | 26.54 | 30.43 | -3.89 | 196. | |
| 04. 11. 2018 | Beneš Martin | Praha | 27,36 | 63.27 | 27.36 | 35.91 | 200. | |
| 04. 11. 2018 | Rouč Jakub | Praha | 27,98 | 27.98 | 29.17 | -1.19 | 204. | |
| 25. 03. 2018 | Ullrich Radek | Jablonec | 15,12 | 15.12 | 16.95 | -1.83 | 7. | |
| 25. 03. 2018 | Rácová Karolína | Jablonec | 16,26 | 17.24 | 16.26 | 0.98 | 8. | |
| 25. 03. 2018 | Roučová Karolína | Jablonec | 19,03 | 19.03 | 27.57 | -8.54 | 42. | |
| 17. 03. 2018 | Rácová Karolína | Ostrava | 16,13 | 120 | 16.13 | 103.87 | 6. | |
| 17. 03. 2018 | Ullrich Radek | Ostrava | 16,57 | 19.21 | 16.57 | 2.64 | 17. | |
| 17. 03. 2018 | Roučová Karolína | Ostrava | 17,91 | 17.91 | 18.6 | -0.69 | 26. | |
| 17. 03. 2018 | Němec Petr | Ostrava | 17,35 | 18.73 | 17.35 | 1.38 | 28. | |
| 17. 03. 2018 | Kolbek Ondřej | Ostrava | 19,91 | 19.91 | 21.99 | -2.08 | 58. | |
| 25. 03. 2017 | Nela Matušková | Ostrava | 15,93 | 18.24 | 15.93 | 2.31 | 9. | |
| 25. 03. 2017 | Elena Lužná | Ostrava | 16,56 | 17.68 | 16.56 | 1.12 | 14. | |
| 25. 03. 2017 | Radek Ullrich | Ostrava | 18,02 | 18.02 | 120 | -101.98 | 39. | |
| 25. 03. 2017 | Berenika Tothová | Ostrava | 18,63 | 19.92 | 18.63 | 1.29 | 41. | |
| 25. 03. 2017 | Eliška Roučová | Ostrava | 18,66 | 20.02 | 18.66 | 1.36 | 42. | |
| 25. 03. 2017 | Václav Hamouz | Ostrava | 18,85 | 18.85 | 20.15 | -1.3 | 57. | |
| 25. 03. 2017 | Anna Veselá | Ostrava | 21,40 | 24.1 | 21.4 | 2.7 | 63. | |
| 25. 03. 2017 | Karolína Roučová | Ostrava | 22,54 | 22.54 | 23.32 | -0.78 | 74. | |
| 25. 03. 2017 | Jan Veselý | Ostrava | 20,50 | 20.5 | 20.99 | -0.49 | 76. | |
| 11. 03. 2017 | Matušková Nela | Jablonec | 16,14 | 16.58 | 16.14 | 0.44 | 6. | |
| 11. 03. 2017 | Lužná Elena | Jablonec | 17,20 | 120 | 17.2 | 102.8 | 20. | |
| 11. 03. 2017 | Roučová Eliška | Jablonec | 18,21 | 19.46 | 18.21 | 1.25 | 32. | |
| 11. 03. 2017 | Roučová Karolína | Jablonec | 18,70 | 18.7 | 19.02 | -0.32 | 39. | |
| 11. 03. 2017 | Tothová Berenika | Jablonec | 19,53 | 20.35 | 19.53 | 0.82 | 49. | |
| 11. 03. 2017 | Ullrich Radek | Jablonec | 19,67 | 19.67 | 20.34 | -0.67 | 62. | |
| 11. 03. 2017 | Hamouz Václav | Jablonec | 19,83 | 24.07 | 19.83 | 4.24 | 65. | |
| 19. 03. 2016 | Matušková Nela | Jablonec | 17,88 | 18.82 | 17.88 | 0.94 | 20. | |
| 19. 03. 2016 | Tothová Berenika | Jablonec | 19,70 | 19.7 | 21.68 | -1.98 | 29. | |
| 19. 03. 2016 | Lužná Elena | Jablonec | 20,67 | 20.67 | 22.78 | -2.11 | 35. | |
| 19. 03. 2016 | Roučová Eliška | Jablonec | 21,10 | 21.58 | 21.1 | 0.48 | 39. | |
| 19. 03. 2016 | Roučová Karolína | Jablonec | 23,49 | 25.55 | 23.49 | 2.06 | 57. | |
| 19. 03. 2016 | Ullrich Radek | Jablonec | 24,58 | 28.38 | 24.58 | 3.8 | 105. | |
Dorostenky | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 22. 03. 2025 | Veselá Anna | Jablonec nad Nisou | 20,62 | 21.25 | 20.62 | 0.63 | 30. | |
| 22. 03. 2025 | Rácová Karolína | Jablonec nad Nisou | 23,14 | 23.53 | 23.14 | 0.39 | 64. | |
| 29. 06. 2024 | Písek | 96,32 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 29. 06. 2024 | Nela Matušková | Písek | 18,56 | 18.56 | 19.8 | -1.24 | 9. | |
| 29. 06. 2024 | Karolína Roučová | Písek | 19,04 | 19.16 | 19.04 | 0.12 | 23. | |
| 29. 06. 2024 | Elena Lužná | Písek | 19,09 | 20.62 | 19.09 | 1.53 | 25. | |
| 29. 06. 2024 | Amálie Peštová | Písek | 19,55 | 120 | 19.55 | 100.45 | 43. | |
| 29. 06. 2024 | Eliška Roučová | Písek | 20,08 | 20.08 | 120 | -99.92 | 59. | |
| 29. 06. 2024 | Berenika Tothová | Písek | 20,60 | 20.6 | 28.85 | -8.25 | 71. | |
| 29. 06. 2024 | Anna Veselá | Písek | 20,80 | 20.99 | 20.8 | 0.19 | 72. | |
| 29. 06. 2024 | Písek | 68,56 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 29. 06. 2024 | Písek | 37,39 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 11. 05. 2024 | Matušková Nela | Plzeň, Košutka | 19,05 | 19.05 | 120 | -100.95 | 2. | |
| 11. 05. 2024 | Tothová Berenika | Plzeň, Košutka | 20,46 | 20.77 | 20.46 | 0.31 | 5. | |
| 11. 05. 2024 | Roučová Eliška | Plzeň, Košutka | 21,00 | 21 | 120 | -99 | 9. | |
| 11. 05. 2024 | Roučová Karolína | Plzeň, Košutka | 19,98 | 19.98 | 20.09 | -0.11 | 10. | |
| 27. 06. 2020 | MATUŠKOVÁ Nela | Třebíč | 18,38 | 19.04 | 18.38 | 0.66 | 3. | |
| 27. 06. 2020 | LUŽNÁ Elena | Třebíč | 20,61 | 21.54 | 20.61 | 0.93 | 10. | |
| 27. 06. 2020 | ROUČOVÁ Eliška | Třebíč | 23,19 | 23.55 | 23.19 | 0.36 | 29. | |
| 27. 06. 2020 | RÁCOVÁ Karolína | Třebíč | 24,35 | 32.61 | 24.35 | 8.26 | 32. | |
| 27. 07. 2019 | MATUŠKOVÁ Nela | Bludov | 19,15 | 20.64 | 19.15 | 1.49 | 7. | |
| 05. 07. 2019 | Matušková Nela | Svitavy, Běh na 100 m | 18,78 | 22.82 | 18.78 | 4.04 | 1. | |
| 05. 07. 2019 | Matušková Nela | Svitavy, Dvojboj | 18,63 | 18.56 | 18.53 | 0.03 | 4. | |
| 08. 04. 2018 | Hejdová Adriana | Jablonec | 21,38 | 21.38 | 120 | -98.62 | 54. | |
| 02. 04. 2017 | Hejdová Adriana | Jablonec | 21,54 | 21.54 | 120 | -98.46 | 51. | |
| 20. 03. 2016 | Typoltová Kateřina | Jablonec | 23,50 | 24.39 | 23.5 | 0.89 | 43. | |
Dorostenci | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 28. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 35,55 | 35.55 | 120 | -84.45 | 13. | ||
| 28. 06. 2026 | Radek Václav Ullrich | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 17,60 | 17.6 | 18.73 | -1.13 | 10. | |
| 28. 06. 2026 | Radim Sedláček | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 17,61 | 17.61 | 120 | -102.39 | 11. | |
| 28. 06. 2026 | Lukáš Frýdl | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 17,90 | 18.8 | 17.9 | 0.9 | 20. | |
| 28. 06. 2026 | Václav Kostlivý | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,12 | 18.41 | 18.12 | 0.29 | 23. | |
| 28. 06. 2026 | Lukláš Petráček | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,54 | 18.54 | 21.42 | -2.88 | 37. | |
| 28. 06. 2026 | Petr Němec | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 19,71 | 19.73 | 19.71 | 0.02 | 58. | |
| 28. 06. 2026 | Daniel Lužný | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 20,52 | 22.72 | 20.52 | 2.2 | 80. | |
| 28. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 89,77 | 89.77 | 89.77 | 0 | 3. | ||
| 28. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 60,60 | 60.6 | 61.01 | -0.41 | 6. | ||
| 07. 06. 2025 | Rakovník | 28,93 | 40.24 | 28.93 | 11.31 | 3. | ||
| 07. 06. 2025 | Rakovník | 98,29 | 98.29 | 98.29 | 0 | 3. | ||
| 07. 06. 2025 | Rakovník | 56,95 | 56.95 | 57.02 | -0.07 | 4. | ||
| 22. 03. 2025 | Kolbek Ondřej | Jablonec nad Nisou | 18,76 | 18.76 | 120 | -101.24 | 26. | |
| 22. 03. 2025 | Němec Petr | Jablonec nad Nisou | 20,77 | 20.77 | 21.35 | -0.58 | 67. | |
| 22. 03. 2025 | Nosál Matyáš | Jablonec nad Nisou | 27,23 | 27.23 | 33.26 | -6.03 | 106. | |
| 02. 04. 2017 | Valenta Adam | Jablonec | 22,15 | 23.27 | 22.15 | 1.12 | 22. | |
| 05. 07. 2016 | České Budějovice, Požární útok | 28,71 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 05. 07. 2016 | České Budějovice, 4x100 m | 67,05 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 04. 07. 2016 | České Budějovice,družstev 100m | 99,98 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 20. 03. 2016 | Beránek Eduard | Jablonec | 20,68 | 22.71 | 20.68 | 2.03 | 34. | |
| 20. 03. 2016 | Beránek Jiří | Jablonec | 20,80 | 20.8 | 21.33 | -0.53 | 44. | |
| 20. 03. 2016 | Fejfar David | Jablonec | 21,70 | 22.27 | 21.7 | 0.57 | 46. | |
| 12. 07. 2015 | Praha, Požární útok | 32,93 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 12. 07. 2015 | Praha, 4x100 m | 66,00 | 66 | 70.76 | -4.76 | 11. | ||
| 11. 07. 2015 | Praha, Pořadí družstev 100m | 103,27 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
Smíšený dorost | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 05. 04. 2025 | Ostřetín | 29,39 | 29.39 | 29.39 | 0 | 15. | ||
| 08. 04. 2018 | Svoboda Jan | Jablonec | 19,75 | 20.11 | 19.75 | 0.36 | 25. | |
| 08. 04. 2018 | Pergner Adam | Jablonec | 19,41 | 20.02 | 19.41 | 0.61 | 30. | |
Dor-ci 17 starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 28. 03. 2026 | Sedláček Radim | Jablonec nad Nisou | 17,82 | 18.9 | 17.82 | 1.08 | 8. | |
| 28. 03. 2026 | Petráček Lukáš | Jablonec nad Nisou | 18,83 | 18.83 | 19.38 | -0.55 | 25. | |
| 28. 03. 2026 | Ullrich Radek Václav | Jablonec nad Nisou | 18,96 | 19.17 | 18.96 | 0.21 | 28. | |
| 28. 03. 2026 | Nosál Matyáš | Jablonec nad Nisou | 21,87 | 24.56 | 21.87 | 2.69 | 70. | |
| 28. 03. 2026 | Eliška Ondřej | Jablonec nad Nisou | 23,47 | 23.47 | 28.67 | -5.2 | 82. | |
Dor-ky 17 starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 28. 03. 2026 | Roučová Karolína | Jablonec nad Nisou | 19,64 | 19.64 | 19.95 | -0.31 | 24. | |
| 28. 03. 2026 | Veselá Anna | Jablonec nad Nisou | 20,82 | 21.37 | 20.82 | 0.55 | 52. | |
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciSmíšený dorostDor-ci 17 staršíDor-ky 17 starší
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.







