Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Letkov, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciDor-ci 14 mladšíDor-ci 17 starší
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 06. 09. 2026 | Hradec Králové | 25,00 | 25 | 33.37 | -8.37 | 4. | ||
| 05. 09. 2026 | Kasl Vojtech | Hradec Králové - 100m | 15,90 | 16.72 | 15.9 | 0.82 | 1. | |
| 05. 09. 2026 | Voříšek Tadeáš | Hradec Králové - 100m | 16,22 | 120 | 16.22 | 103.78 | 4. | |
| 05. 09. 2026 | Zoch Ján | Hradec Králové - 100m | 16,87 | 17.65 | 16.87 | 0.78 | 8. | |
| 05. 09. 2026 | Soukup Dominik | Hradec Králové - 100m | 17,14 | 17.14 | 120 | -102.86 | 11. | |
| 05. 09. 2026 | Kašpárek Ján | Hradec Králové - 100m | 17,15 | 17.45 | 17.15 | 0.3 | 13. | |
| 05. 09. 2026 | Krs Adam | Hradec Králové - 100m | 17,42 | 22.7 | 17.42 | 5.28 | 18. | |
| 05. 09. 2026 | Talián David | Hradec Králové - 100m | 17,61 | 17.61 | 17.96 | -0.35 | 23. | |
| 05. 09. 2026 | Strolený Jindřich | Hradec Králové - 100m | 17,85 | 18.23 | 17.85 | 0.38 | 30. | |
| 05. 09. 2026 | Drnek David | Hradec Králové - 100m | 17,89 | 17.89 | 120 | -102.11 | 33. | |
| 05. 09. 2026 | Hradec Králové - štafeta 4x100m | 56,22 | 59.54 | 56.22 | 3.32 | 1. | ||
| 05. 09. 2026 | Hradec Králové - 100m | 102,09 | 102.09 | 102.09 | 0 | 2. | ||
| 04. 09. 2026 | Voříšek Tadeáš | Hradec Králové | 16,10 | 20.76 | 16.1 | 4.66 | 4. | |
| 04. 09. 2026 | Drnek David | Hradec Králové | 16,73 | 16.73 | 120 | -103.27 | 6. | |
| 29. 03. 2026 | Drnek David | Jablonec nad Nisou | 39,04 | 120 | 39.04 | 80.96 | 112. | |
| 17. 08. 2025 | Třebíč | 26,38 | 27.74 | 26.38 | 1.36 | 4. | ||
| 16. 08. 2025 | Třebíč | 55,96 | 55.96 | 55.96 | 0 | 1. | ||
| 16. 08. 2025 | Třebíč | 102,07 | 102.07 | 102.07 | 0 | 2. | ||
| 16. 08. 2025 | Soukup Dominik | Třebíč | 16,50 | 16.8 | 16.5 | 0.3 | 6. | |
| 16. 08. 2025 | Drnek David | Třebíč | 16,52 | 17.17 | 16.52 | 0.65 | 7. | |
| 16. 08. 2025 | Kasl Vojtěch | Třebíč | 16,81 | 16.81 | 120 | -103.19 | 11. | |
| 16. 08. 2025 | Krs Adam | Třebíč | 17,30 | 18.64 | 17.3 | 1.34 | 26. | |
| 16. 08. 2025 | Kašpárek Jan | Třebíč | 17,33 | 17.33 | 17.53 | -0.2 | 28. | |
| 16. 08. 2025 | Talián David | Třebíč | 17,61 | 17.86 | 17.61 | 0.25 | 36. | |
| 16. 08. 2025 | Dokulil Jakub | Třebíč | 17,89 | 18.28 | 17.89 | 0.39 | 48. | |
| 16. 08. 2025 | Taitl Kristián | Třebíč | 19,00 | 19.45 | 19 | 0.45 | 84. | |
| 15. 08. 2025 | Drnek David | Třebíč | 17,77 | 17.77 | 120 | -102.23 | 7. | |
| 06. 07. 2025 | Drnek David | Moravský Beroun | 17,77 | 17.77 | 120 | -102.23 | 17. | |
| 15. 06. 2025 | Atletický stadion Skvrňany | 26,38 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 15. 06. 2025 | Šváb Jan | Atletický stadion Skvrňany | 16,41 | 16.76 | 16.41 | 0.35 | 1. | |
| 15. 06. 2025 | Drnek David | Atletický stadion Skvrňany | 16,67 | 17.06 | 16.67 | 0.39 | 2. | |
| 15. 06. 2025 | Snášel Patrik | Atletický stadion Skvrňany | 16,83 | 16.83 | 120 | -103.17 | 3. | |
| 15. 06. 2025 | Tomášek Jan | Atletický stadion Skvrňany | 17,11 | 17.63 | 17.11 | 0.52 | 4. | |
| 15. 06. 2025 | Krs Adam | Atletický stadion Skvrňany | 17,22 | 17.22 | 24.18 | -6.96 | 6. | |
| 15. 06. 2025 | Snášel Lukáš | Atletický stadion Skvrňany | 17,94 | 17.94 | 120 | -102.06 | 8. | |
| 15. 06. 2025 | Dokulil Jakub | Atletický stadion Skvrňany | 18,43 | 18.93 | 18.43 | 0.5 | 10. | |
| 15. 06. 2025 | Taitl Kristián | Atletický stadion Skvrňany | 18,98 | 19.23 | 18.98 | 0.25 | 13. | |
| 15. 06. 2025 | Atletický stadion Skvrňany | 58,76 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 23. 08. 2024 | David DRNEK | Olomouc | 17,48 | 18.9 | 17.48 | 1.42 | 4. | |
| 21. 08. 2021 | David DRNEK | Ostrava | 19,32 | 20.26 | 19.32 | 0.94 | 53. | |
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 03. 05. 2026 | Krsová Nela | Budíkovice | 19,31 | 22.21 | 19.31 | 2.9 | 27. | |
| 26. 04. 2026 | Krsová Nela | Kaplice | 19,38 | 19.38 | 19.42 | -0.04 | 8. | |
| 06. 07. 2025 | Krsová Nela | Moravský Beroun | 19,55 | 20.59 | 19.55 | 1.04 | 22. | |
| 23. 03. 2025 | Krsová Nela | Jablonec nad Nisou | 20,18 | 20.29 | 20.18 | 0.11 | 51. | |
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 15. 03. 2026 | Voříšek Jonáš | Jablonec nad Nisou | 13,56 | 13.56 | 18.12 | -4.56 | 34. | |
| 01. 11. 2025 | SPORT Voříšek Jonáš | Stromovka | 13,79 | 16.6 | 13.79 | 2.81 | 88. | |
| 01. 11. 2025 | SPORT Atayi Dan | Stromovka | 15,71 | 15.92 | 15.71 | 0.21 | 169. | |
| 01. 11. 2025 | SPORT Kočandrlová Justýna | Stromovka | 14,28 | 14.28 | 120 | -105.72 | 165. | |
| 20. 09. 2025 | Voříšek Jonáš | Plzeň - chlapci | 13,56 | 13.56 | 14.2 | -0.64 | 79. | |
| 20. 09. 2025 | Šmolík Daniel | Plzeň - chlapci | 14,02 | 15.29 | 14.02 | 1.27 | 89. | |
| 25. 05. 2025 | Sport A | Dolní Lukavice | 32,67 | 32.67 | 32.67 | 0 | 1. | |
| 23. 09. 2023 | Voříšek Tadeáš | Brno | 12,24 | 12.24 | 120 | -107.76 | 11. | |
| 03. 06. 2023 | A | Letkov | 25,43 | 38.82 | 25.43 | 13.39 | 16. | |
| 25. 09. 2022 | Faitová Lucie | Benešov | 14,38 | 14.38 | 14.7 | -0.32 | 94. | |
| 25. 09. 2022 | Voříšek Tadeáš | Benešov | 11,69 | 11.97 | 11.69 | 0.28 | 4. | |
| 23. 03. 2019 | DRNEK David | Jablonec | 13,47 | 13.47 | 16.37 | -2.9 | 22. | |
| 09. 03. 2019 | Drnek David | ČHP 2019 – Ostravská hala | 15,36 | 16.91 | 15.36 | 1.55 | 4. | |
| 03. 11. 2018 | Drnek David | Praha | 13,93 | 18.07 | 13.93 | 4.14 | 73. | |
| 22. 09. 2018 | Všeruby hřiště | 20,91 | 20.91 | 20.91 | 0 | 5. | ||
| 23. 06. 2018 | Horní Bělá-Běla cup | 17,84 | 16.44 | 17.84 | -1.4 | 3. | ||
| 23. 06. 2018 | Horní Bělá-Běla cup | 18,55 | 18.31 | 18.55 | -0.24 | 5. | ||
| 13. 05. 2018 | Plzeň Košutka-Globus | 17,51 | 39.4 | 17.51 | 21.89 | 2. | ||
| 07. 05. 2017 | Plzeň Košutka-Globus | 24,04 | 120 | 24.04 | 95.96 | 9. | ||
| 19. 06. 2016 | Letkov,hřiště | 25,35 | 25.35 | 120 | -94.65 | 2. | ||
| 14. 05. 2016 | Horní Hradiště | 22,49 | 29.44 | 22.49 | 6.95 | 11. | ||
| 14. 05. 2016 | Horní Hradiště | 22,49 | 22.49 | 20.69 | 1.8 | 8. | ||
| 14. 05. 2016 | Horní Hradiště | 29,44 | 29.44 | 24.06 | 5.38 | 10. | ||
| 08. 05. 2016 | Plzeň Košutka-Globus | 24,19 | 24.19 | 36.18 | -11.99 | 10. | ||
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 26. 04. 2026 | A | Želčany | 96,54 | 96.54 | 0 | 96.54 | 10. | |
| 26. 04. 2026 | A | Želčany | 29,70 | 29.7 | 29.7 | 0 | 13. | |
| 02. 11. 2025 | Kacerovská Nela | Stromovka | 15,52 | 16.88 | 15.52 | 1.36 | 33. | |
| 02. 11. 2025 | SPORT Voříšková Sofie | Stromovka | 16,24 | 17.33 | 16.24 | 1.09 | 56. | |
| 02. 11. 2025 | SPORT Voříšková Samanta | Stromovka | 17,06 | 17.06 | 17.98 | -0.92 | 80. | |
| 20. 09. 2025 | Kacerovská Nela | Plzeň - dívky | 14,53 | 14.53 | 15.15 | -0.62 | 17. | |
| 20. 09. 2025 | Voříšková Samanta | Plzeň - dívky | 18,53 | 18.53 | 22.09 | -3.56 | 109. | |
| 31. 05. 2025 | A | Letkov | 24,86 | 24.86 | 24.86 | 0 | 10. | |
| 31. 05. 2025 | B | Letkov | 35,14 | 35.14 | 35.14 | 0 | 19. | |
| 03. 05. 2025 | A | Nebílovy - hasičská dráha | 28,01 | 28.01 | 28.01 | 0 | 9. | |
| 03. 05. 2025 | A | Nebílovy - hasičská dráha | 95,15 | 95.15 | 95.15 | 0 | 10. | |
| 29. 03. 2025 | Kacerovská Nela | Ostrava | 15,73 | 16.53 | 15.73 | 0.8 | 9. | |
| 29. 03. 2025 | Voříšková Sofie | Ostrava | 16,14 | 16.14 | 23.47 | -7.33 | 18. | |
| 29. 03. 2025 | Voříšková Samanta | Ostrava | 17,19 | 20.71 | 17.19 | 3.52 | 30. | |
| 16. 02. 2025 | Kacerovská Nela | Jablonec nad Nisou | 16,48 | 16.48 | 120 | -103.52 | 14. | |
| 03. 11. 2024 | Kacerovská Nela | Stromovka | 16,59 | 16.59 | 19.82 | -3.23 | 63. | |
| 12. 10. 2024 | Kacerovská Nela | Ústí nad Labem | 16,96 | 19.53 | 16.96 | 2.57 | 74. | |
| 01. 06. 2024 | A | Letkov | 25,13 | 25.13 | 25.13 | 0 | 8. | |
| 19. 05. 2024 | A | Chlum | 77,47 | 77.47 | 77.47 | 0 | 5. | |
| 19. 05. 2024 | A | Chlum | 48,92 | 48.92 | 48.92 | 0 | 19. | |
| 27. 04. 2024 | A | Želčany | 93,84 | 93.84 | 93.84 | 0 | 5. | |
| 27. 04. 2024 | A | Želčany | 49,28 | 49.28 | 49.28 | 0 | 10. | |
| 23. 09. 2023 | Voříšek Jonáš | Brno | 14,73 | 14.89 | 14.73 | 0.16 | 31. | |
| 23. 09. 2023 | Kočandrlová Justýna | Brno | 15,73 | 17.25 | 15.73 | 1.52 | 38. | |
| 23. 09. 2023 | Bilzová Julie | Brno | 16,92 | 22 | 16.92 | 5.08 | 74. | |
| 03. 06. 2023 | A | Letkov | 23,46 | 23.46 | 29.49 | -6.03 | 7. | |
| 13. 05. 2023 | A | Dolní Lukavice | 62,00 | 62 | 62 | 0 | 3. | |
| 13. 05. 2023 | A | Dolní Lukavice | 26,08 | 26.08 | 26.08 | 0 | 4. | |
| 29. 04. 2023 | A | Nebílovy | 84,46 | 84.46 | 84.46 | 0 | 7. | |
| 29. 04. 2023 | A | Nebílovy | 29,43 | 29.43 | 29.43 | 0 | 9. | |
| 25. 09. 2022 | Kočandrlová Justýna | Benešov | 16,61 | 16.61 | 16.93 | -0.32 | 46. | |
| 25. 09. 2022 | Voříšek Jonáš | Benešov | 15,11 | 15.11 | 15.54 | -0.43 | 24. | |
| 25. 09. 2022 | Šmolík Daniel | Benešov | 15,89 | 16.58 | 15.89 | 0.69 | 39. | |
| 17. 09. 2022 | A | Dolní Lukavice | 18,85 | 18.85 | 18.85 | 0 | 1. | |
| 17. 09. 2022 | A | Dolní Lukavice | 39,09 | 39.09 | 39.09 | 0 | 1. | |
| 07. 05. 2022 | A | Chlum | 21,56 | 21.56 | 21.56 | 0 | 3. | |
| 07. 05. 2022 | A | Chlum | 77,45 | 77.45 | 77.45 | 0 | 4. | |
| 30. 04. 2022 | A | Želčany | 95,73 | 95.73 | 95.73 | 0 | 3. | |
| 30. 04. 2022 | A | Želčany | 33,99 | 33.99 | 33.99 | 0 | 7. | |
| 24. 04. 2022 | A | Nebílovy | 21,25 | 21.25 | 21.25 | 0 | 1. | |
| 24. 04. 2022 | A | Nebílovy | 79,30 | 79.3 | 79.3 | 0 | 2. | |
| 24. 03. 2019 | VOŘÍŠEK Tadeáš | Jablonec | 14,74 | 120 | 14.74 | 105.26 | 5. | |
| 24. 03. 2019 | SNIEGOŇ Jan | Jablonec | 17,08 | 120 | 17.08 | 102.92 | 40. | |
| 09. 03. 2019 | Voříšek Tadeáš | ČHP 2019 – Ostravská hala | 16,45 | 16.45 | 120 | -103.55 | 27. | |
| 09. 03. 2019 | Sniegoň Jan | ČHP 2019 – Ostravská hala | 17,97 | 19.23 | 17.97 | 1.26 | 52. | |
| 04. 11. 2018 | Voříšek Tadeáš | Praha | 15,06 | 15.06 | 15.71 | -0.65 | 13. | |
| 22. 09. 2018 | Všeruby hřiště | 23,47 | 23.47 | 23.47 | 0 | 11. | ||
| 23. 06. 2018 | Horní Bělá-Běla cup | 19,22 | 1.89 | 19.22 | -17.33 | 3. | ||
| 23. 06. 2018 | Horní Bělá-Běla cup | 21,31 | 21.31 | 20.67 | 0.64 | 4. | ||
| 13. 05. 2018 | A | Plzeň Košutka-Globus | 19,38 | 19.38 | 19.53 | -0.15 | 3. | |
| 13. 05. 2018 | B | Plzeň Košutka-Globus | 27,29 | 40.18 | 27.29 | 12.89 | 17. | |
| 13. 05. 2018 | C | Plzeň Košutka-Globus | 34,09 | 34.09 | 120 | -85.91 | 23. | |
| 07. 05. 2017 | Plzeň Košutka-Globus | 19,28 | 34.55 | 19.28 | 15.27 | 2. | ||
| 19. 06. 2016 | A | Letkov,hřiště | 19,78 | 23.81 | 19.78 | 4.03 | 2. | |
| 19. 06. 2016 | B | Letkov,hřiště | 25,15 | 25.15 | 28.45 | -3.3 | 3. | |
| 14. 05. 2016 | Horní Hradiště | 22,84 | 120 | 22.84 | 97.16 | 5. | ||
| 08. 05. 2016 | Plzeň Košutka-Globus | 21,63 | 24.34 | 21.63 | 2.71 | 3. | ||
| 20. 06. 2015 | A | Horní Bělá-Běla cup | 19,91 | 19.91 | 21.25 | -1.34 | 4. | |
| 20. 06. 2015 | B | Horní Bělá-Běla cup | 24,13 | 120 | 24.13 | 95.87 | 12. | |
| 10. 05. 2015 | B | Horní Hradiště | 22,06 | 22.06 | 26.08 | -4.02 | 5. | |
| 09. 05. 2015 | B | Horní Hradiště | 22,09 | 22.06 | 26.08 | -4.02 | 5. | |
| 03. 05. 2015 | A | Plzeň Košutka-Globus | 21,68 | 21.68 | 23.29 | -1.61 | 4. | |
| 03. 05. 2015 | B | Plzeň Košutka-Globus | 32,30 | 32.3 | 120 | -87.7 | 18. | |
| 25. 04. 2015 | Manětín,hřiště | 140,68 | 264.87 | 140.68 | 124.19 | 10. | ||
Dorostenky | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 10. 05. 2025 | Kočandrlová Justýna | Plzeň, Košutka | 24,19 | 24.19 | 26.42 | -2.23 | 19. | |
| 10. 05. 2025 | Kočandrlová Justýna | Plzeň, Košutka | 13,15 | 13.87 | 13.15 | 0.72 | 14. | |
| 22. 03. 2025 | Kočandrlová Justýna | Jablonec nad Nisou | 23,22 | 23.22 | 23.51 | -0.29 | 39. | |
Dorostenci | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 06. 2026 | Tadeáš Voříšek | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 15,88 | 16.34 | 15.88 | 0.46 | 6. | |
| 29. 06. 2026 | Tadeáš Voříšek | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 16,37 | 16.56 | 16.37 | 0.19 | 1. | |
| 10. 05. 2025 | Voříšek Tadeáš | Plzeň, Košutka | 16,27 | 16.99 | 16.27 | 0.72 | 1. | |
| 10. 05. 2025 | Voříšek Jonáš | Plzeň, Košutka | 21,17 | 21.23 | 21.17 | 0.06 | 9. | |
| 10. 05. 2025 | Voříšek Tadeáš | Plzeň, Košutka | 12,53 | 15.6 | 12.53 | 3.07 | 3. | |
| 10. 05. 2025 | Voříšek Jonáš | Plzeň, Košutka | 10,41 | 12.91 | 10.41 | 2.5 | 8. | |
| 22. 03. 2025 | Voříšek Tadeáš | Jablonec nad Nisou | 18,28 | 18.28 | 120 | -101.72 | 8. | |
| 22. 03. 2025 | Voříšek Jonáš | Jablonec nad Nisou | 22,69 | 22.69 | 22.93 | -0.24 | 21. | |
| 11. 05. 2024 | Voříšek Tadeáš | Plzeň, Košutka | 16,59 | 16.95 | 16.59 | 0.36 | 1. | |
Dor-ci 14 mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 08. 2026 | Voříšek Jonáš | Výrovice | 8,04 | 8.04 | 9.08 | -1.04 | 8. | |
| 08. 05. 2026 | Voříšek Jonáš | Plzeň, Košutka | 19,88 | 20.16 | 19.88 | 0.28 | 3. | |
| 08. 05. 2026 | Voříšek Jonáš | Plzeň, Košutka | 8,35 | 10.09 | 8.35 | 1.74 | 3. | |
| 26. 04. 2026 | Voříšek Jonáš | Kaplice | 20,61 | 20.98 | 20.61 | 0.37 | 3. | |
| 28. 03. 2026 | Voříšek Jonáš | Jablonec nad Nisou | 20,17 | 20.95 | 20.17 | 0.78 | 13. | |
Dor-ci 17 starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 08. 05. 2026 | Voříšek Tadeáš | Plzeň, Košutka | 17,30 | 17.3 | 120 | -102.7 | 4. | |
| 08. 05. 2026 | Voříšek Tadeáš | Plzeň, Košutka | 12,97 | 14.09 | 12.97 | 1.12 | 4. | |
| 26. 04. 2026 | Voříšek Tadeáš | Kaplice | 18,10 | 18.1 | 120 | -101.9 | 1. | |
| 28. 03. 2026 | Voříšek Tadeáš | Jablonec nad Nisou | 16,51 | 17.32 | 16.51 | 0.81 | 1. | |
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciDor-ci 14 mladšíDor-ci 17 starší
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.