Jsme parta dobrovolných hasičů Hoštice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 03. 10. 2026 | Hasičské hřiště v Babicích | 14,75 | 14.75 | 14.57 | 0.18 | 25. | ||
| 19. 09. 2026 | Třeština | 15,91 | 15.91 | 15.17 | 0.74 | 14. | ||
| 12. 09. 2026 | Nová Dědina | 16,83 | 16.61 | 16.83 | -0.22 | 3. | ||
| 22. 08. 2026 | Mladeč | 16,52 | 16.52 | 15.13 | 1.39 | 14. | ||
| 15. 08. 2026 | Měrotín | 17,07 | 17.07 | 14.7 | 2.37 | 21. | ||
| 15. 08. 2026 | Nětčice | 15,95 | 15.95 | 15.21 | 0.74 | 5. | ||
| 02. 08. 2026 | Křenovice | 16,86 | 16.86 | 16.72 | 0.14 | 4. | ||
| 31. 07. 2026 | Olešnice | 14,84 | 14.84 | 14.49 | 0.35 | 9. | ||
| 25. 07. 2026 | Záhlinice | 18,25 | 18.25 | 17.06 | 1.19 | 6. | ||
| 18. 07. 2026 | Roštění | 17,30 | 17.15 | 17.3 | -0.15 | 2. | ||
| 11. 07. 2026 | Drahanovice | 16,40 | 16.4 | 14.86 | 1.54 | 20. | ||
| 04. 07. 2026 | Kožušany | 14,46 | 14.45 | 14.46 | -0.01 | 1. | ||
| 04. 07. 2026 | Vrchoslavice | 18,39 | 17.64 | 18.39 | -0.75 | 5. | ||
| 28. 06. 2026 | Pravčice | 18,24 | 18.24 | 17.82 | 0.42 | 4. | ||
| 27. 06. 2026 | Bílovice | 15,03 | 14.86 | 15.03 | -0.17 | 5. | ||
| 30. 05. 2026 | Ludslavice | 18,08 | 18.08 | 17.44 | 0.64 | 3. | ||
| 29. 05. 2026 | Odry | 15,60 | 15.09 | 15.6 | -0.51 | 10. | ||
| 23. 05. 2026 | Litenčice, hřiště | 20,20 | 19.92 | 20.2 | -0.28 | 2. | ||
| 08. 11. 2025 | Špičky,O svatomartinskou husu | 15,98 | 15.98 | 15.63 | 0.35 | 6. | ||
| 07. 09. 2025 | Zderaz | 18,39 | 17.85 | 18.39 | -0.54 | 38. | ||
| 30. 08. 2025 | Výkleky | 18,93 | 18.93 | 17.64 | 1.29 | 4. | ||
| 23. 08. 2025 | Rokytnice u hasičské zbrojnice | 18,42 | 18.42 | 18.28 | 0.14 | 1. | ||
| 16. 08. 2025 | Nětčice | 16,14 | 16.14 | 14.98 | 1.16 | 8. | ||
| 16. 08. 2025 | Lobodice-hasičský areál | 33,84 | 33.84 | 33.58 | 0.26 | 7. | ||
| 03. 08. 2025 | Křenovice | 17,82 | 17.82 | 17.42 | 0.4 | 8. | ||
| 02. 08. 2025 | Rychlov Skála | 18,45 | 17.85 | 18.45 | -0.6 | 2. | ||
| 27. 07. 2025 | Záhlinice | 21,53 | 20.4 | 21.53 | -1.13 | 6. | ||
| 26. 07. 2025 | Roštění | 26,19 | 25.95 | 26.19 | -0.24 | 12. | ||
| 12. 07. 2025 | Uhřičice - fotbalový stadion | 19,35 | 18.56 | 19.35 | -0.79 | 2. | ||
| 05. 07. 2025 | Chropyně -fotbalový stadion | 18,74 | 18.26 | 18.74 | -0.48 | 2. | ||
| 28. 06. 2025 | Nová Dědina | 17,50 | 17.5 | 17.07 | 0.43 | 3. | ||
| 15. 06. 2025 | Pravčice | 19,02 | 18.41 | 19.02 | -0.61 | 6. | ||
| 07. 06. 2025 | Karolín | 18,67 | 18.61 | 18.67 | -0.06 | 7. | ||
| 07. 06. 2025 | Počenice -fotbalové hřiště | 18,70 | 17.97 | 18.7 | -0.73 | 2. | ||
| 01. 06. 2025 | Radíkov | 18,03 | 18.03 | 17.77 | 0.26 | 9. | ||
| 31. 05. 2025 | Ludslavice | 36,81 | 33.34 | 36.81 | -3.47 | 13. | ||
| 10. 05. 2025 | Seloutky | 21,02 | 21.02 | 20.88 | 0.14 | 6. | ||
| 03. 05. 2025 | Litenčice-hřiště | 19,05 | 19.05 | 18.8 | 0.25 | 4. | ||
| 26. 04. 2025 | Medlov arela TJ u vodní nádrže | 26,60 | 26.6 | 26.22 | 0.38 | 12. | ||
| 09. 11. 2024 | Špičky, O svatomartinskou Husu | 15,88 | 15.64 | 15.88 | -0.24 | 10. | ||
| 07. 09. 2024 | Výkleky | 20,44 | 20.44 | 17.32 | 3.12 | 7. | ||
| 24. 08. 2024 | Rokytnice u hasičské zbrojnice | 18,56 | 18.17 | 18.56 | -0.39 | 3. | ||
| 23. 08. 2024 | Litenčice - hřiště | 16,01 | 15.99 | 16.01 | -0.02 | 2. | ||
| 17. 08. 2024 | Nětčice | 30,59 | 29.85 | 30.59 | -0.74 | 11. | ||
| 17. 08. 2024 | Lobodice-hasičský areál | 17,73 | 17.73 | 17.52 | 0.21 | 1. | ||
| 10. 08. 2024 | Pravčice | 25,12 | 25.12 | 18.25 | 6.87 | 13. | ||
| 04. 08. 2024 | Křenovice | 19,06 | 19.06 | 17.21 | 1.85 | 13. | ||
| 03. 08. 2024 | Mistřice | 18,96 | 18.24 | 18.96 | -0.72 | 7. | ||
| 28. 07. 2024 | Rychlov u Skály | 15,37 | 15.37 | 14.71 | 0.66 | 2. | ||
| 27. 07. 2024 | Roštění | 17,15 | 16.84 | 17.15 | -0.31 | 4. | ||
| 14. 07. 2024 | Velký Ořechov | 21,15 | 21.15 | 20.66 | 0.49 | 12. | ||
| 13. 07. 2024 | Uhřičice -fotbalové hřiště | 18,60 | 18.6 | 17.32 | 1.28 | 2. | ||
| 06. 07. 2024 | Topolany | 17,63 | 17.63 | 17.42 | 0.21 | 7. | ||
| 29. 06. 2024 | Nová Dědina | 19,26 | 17.53 | 19.26 | -1.73 | 9. | ||
| 22. 06. 2024 | Hostěrádky-Rešov | 19,13 | 19.13 | 17.94 | 1.19 | 9. | ||
| 22. 06. 2024 | Trnava | 19,96 | 17.57 | 19.96 | -2.39 | 11. | ||
| 16. 06. 2024 | Radíkov | 18,08 | 18.08 | 17.89 | 0.19 | 28. | ||
| 15. 06. 2024 | Plumlov | 20,29 | 17.83 | 20.29 | -2.46 | 28. | ||
| 08. 06. 2024 | Karolín | 26,82 | 26.82 | 17.92 | 8.9 | 14. | ||
| 08. 06. 2024 | Počenice - Fotbalové hřiště | 18,18 | 18.18 | 17.59 | 0.59 | 2. | ||
| 25. 05. 2024 | Ludslavice | 18,33 | 17.77 | 18.33 | -0.56 | 3. | ||
| 04. 05. 2024 | Chropyně fotb. Hřiště | 33,56 | 33.18 | 33.56 | -0.38 | 11. | ||
| 04. 05. 2024 | Morkovice | 16,95 | 16.95 | 16.87 | 0.08 | 3. | ||
| 27. 04. 2024 | Medlov-areal TJ-u vodní nádrže | 15,98 | 15.11 | 15.98 | -0.87 | 3. | ||
| 11. 11. 2023 | Špičky, O svatomartinskou husu | 16,16 | 16.16 | 16.13 | 0.03 | 5. | ||
| 30. 09. 2023 | Nasobůrky | 15,37 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 16. 09. 2023 | Výkleky | 17,89 | 17.59 | 178.9 | -161.31 | 2. | ||
| 09. 09. 2023 | Otinoves | 18,39 | 18.09 | 18.39 | -0.3 | 6. | ||
| 26. 08. 2023 | Pěnčín | 18,19 | 18.19 | 17.47 | 0.72 | 10. | ||
| 26. 08. 2023 | Rokytnice u hasičské zbrojnice | 17,71 | 17.71 | 16.95 | 0.76 | 1. | ||
| 26. 08. 2023 | Nětčice | 15,43 | 15.43 | 14.98 | 0.45 | 4. | ||
| 19. 08. 2023 | Rozstání | 18,22 | 18.22 | 17.76 | 0.46 | 6. | ||
| 19. 08. 2023 | Lobodice - hasičský areál | 17,71 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 13. 08. 2023 | Křenovice | 18,53 | 18.53 | 17.08 | 1.45 | 9. | ||
| 12. 08. 2023 | Niva | 21,13 | 21.13 | 20.46 | 0.67 | 17. | ||
| 05. 08. 2023 | Pohořelice | 20,06 | 20.06 | 18.83 | 1.23 | 5. | ||
| 29. 07. 2023 | Roštění | 17,56 | 17.56 | 17.26 | 0.3 | 3. | ||
| 22. 07. 2023 | Kostelany | 19,91 | 19.56 | 19.91 | -0.35 | 8. | ||
| 15. 07. 2023 | Fobalové hřiště Uhřičice | 17,53 | 17.53 | 17.28 | 0.25 | 1. | ||
| 08. 07. 2023 | Bílovice | 17,12 | 16.83 | 17.12 | -0.29 | 5. | ||
| 02. 07. 2023 | Nová Dědina | 17,01 | 16.99 | 17.01 | -0.02 | 2. | ||
| 01. 07. 2023 | Mistřice | 17,69 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 01. 07. 2023 | Machová | 18,56 | 18.56 | 16.76 | 1.8 | 6. | ||
| 30. 06. 2023 | Vrchoslavice, fotbalové hřiště | 15,84 | 15.84 | 15.2 | 0.64 | 3. | ||
| 25. 06. 2023 | Radíkov | 19,98 | 19.98 | 18.98 | 1 | 37. | ||
| 24. 06. 2023 | Plumlov | 17,78 | 17.78 | 17.62 | 0.16 | 16. | ||
| 17. 06. 2023 | Pravčice | 18,31 | 18.31 | 18.12 | 0.19 | 6. | ||
| 10. 06. 2023 | Karolín | 18,27 | 18.27 | 17.67 | 0.6 | 7. | ||
| 09. 06. 2023 | Provodovice | 16,24 | 15.6 | 16.24 | -0.64 | 9. | ||
| 03. 06. 2023 | Fotbalové hřiště Počenice | 19,30 | 19.3 | 18.33 | 0.97 | 5. | ||
| 28. 05. 2023 | Racková | 18,32 | 17.64 | 18.32 | -0.68 | 6. | ||
| 28. 05. 2023 | Radíkov | 17,90 | 17.64 | 17.9 | -0.26 | 9. | ||
| 27. 05. 2023 | Ludslavice | 36,99 | 36.99 | 35.99 | 1 | 15. | ||
| 13. 05. 2023 | Vrchoslavice | 18,06 | 18.06 | 17.37 | 0.69 | 5. | ||
| 29. 04. 2023 | Fotbalové hřiště Chropyně | 21,55 | 21.49 | 21.55 | -0.06 | 10. | ||
| 08. 10. 2022 | Plinkout | 18,76 | 18 | 18.76 | -0.76 | 5. | ||
| 01. 10. 2022 | Nasobůrky | 16,35 | 16.35 | 120 | -103.65 | 5. | ||
| 17. 09. 2022 | Karolín | 18,79 | 18.79 | 18.37 | 0.42 | 6. | ||
| 17. 09. 2022 | Výkleky | 17,99 | 17.99 | 17.8 | 0.19 | 1. | ||
| 11. 09. 2022 | Čechy | 26,01 | 26.01 | 25.52 | 0.49 | 10. | ||
| 10. 09. 2022 | Ludslavice | 20,06 | 19.06 | 20.06 | -1 | 9. | ||
| 27. 08. 2022 | Lobodice - hasičský areál | 18,30 | 18.3 | 18.09 | 0.21 | 3. | ||
| 27. 08. 2022 | Nětčice | 15,82 | 15.3 | 15.82 | -0.52 | 8. | ||
| 21. 08. 2022 | Vítonice | 18,93 | 17.96 | 18.93 | -0.97 | 2. | ||
| 20. 08. 2022 | Rokytnice-u hasičské zbrojnice | 18,95 | 18.95 | 17.7 | 1.25 | 3. | ||
| 13. 08. 2022 | Kostelany | 17,82 | 17.75 | 17.82 | -0.07 | 3. | ||
| 07. 08. 2022 | Loukov | 19,21 | 19.21 | 18.29 | 0.92 | 6. | ||
| 06. 08. 2022 | Otinoves | 19,04 | 19.04 | 18.25 | 0.79 | 9. | ||
| 31. 07. 2022 | Rychlov u skály | 16,06 | 16.06 | 15.78 | 0.28 | 2. | ||
| 17. 07. 2022 | Pravčice | 18,80 | 18.8 | 17.61 | 1.19 | 8. | ||
| 09. 07. 2022 | Uhřičice-fotbalové hřiště | 19,74 | 19.72 | 19.74 | -0.02 | 3. | ||
| 26. 06. 2022 | Křenovice o sud piva | 17,52 | 16.63 | 17.52 | -0.89 | 5. | ||
| 26. 06. 2022 | Křenovice | 18,49 | 18.49 | 17.35 | 1.14 | 8. | ||
| 26. 06. 2022 | Troubky fotbalové hřiště | 34,35 | 19.34 | 34.35 | -15.01 | 6. | ||
| 25. 06. 2022 | Nová Dědina | 20,83 | 17.75 | 20.83 | -3.08 | 7. | ||
| 24. 06. 2022 | Dřevohostice | 16,66 | 16.66 | 16.24 | 0.42 | 4. | ||
| 19. 06. 2022 | Radíkov | 18,91 | 17.52 | 18.91 | -1.39 | 26. | ||
| 18. 06. 2022 | Plumlov | 18,53 | 18.11 | 18.53 | -0.42 | 24. | ||
| 11. 06. 2022 | Čelechovice na Hané | 19,98 | 19.98 | 18 | 1.98 | 10. | ||
| 05. 06. 2022 | Radíkov | 22,25 | 22.18 | 22.25 | -0.07 | 12. | ||
| 04. 06. 2022 | Počenice-fotbalové hřiště | 17,91 | 17.77 | 17.91 | -0.14 | 3. | ||
| 21. 05. 2022 | Vrchoslavice | 18,67 | 18.4 | 18.67 | -0.27 | 11. | ||
| 07. 05. 2022 | Morkovice u hasičské zbrojnice | 27,82 | 27.82 | 27.25 | 0.57 | 8. | ||
| 23. 04. 2022 | Chropyně Fotbalový stadion | 18,07 | 17.94 | 18.07 | -0.13 | 5. | ||
| 11. 09. 2021 | Karolín | 28,37 | 28.37 | 28.31 | 0.06 | 19. | ||
| 05. 09. 2021 | Křenovice | 35,07 | 34.89 | 35.07 | -0.18 | 14. | ||
| 04. 09. 2021 | Hodějice | 19,83 | 19.76 | 19.83 | -0.07 | 6. | ||
| 28. 08. 2021 | Tučapy | 18,07 | 18.07 | 17.86 | 0.21 | 5. | ||
| 28. 08. 2021 | Nětčice | 17,89 | 17.89 | 15.78 | 2.11 | 12. | ||
| 22. 08. 2021 | Vítonice | 17,91 | 17.66 | 17.91 | -0.25 | 7. | ||
| 21. 08. 2021 | Lukov | 19,41 | 19.41 | 18.9 | 0.51 | 12. | ||
| 15. 08. 2021 | Olšovec | 20,84 | 20.84 | 20.83 | 0.01 | 25. | ||
| 14. 08. 2021 | Tvarožná | 18,09 | 18.09 | 17.93 | 0.16 | 4. | ||
| 07. 08. 2021 | Loukov | 17,65 | 17.65 | 17.52 | 0.13 | 4. | ||
| 25. 07. 2021 | Valšovice | 18,50 | 18.28 | 18.5 | -0.22 | 1. | ||
| 17. 07. 2021 | Kučerov | 17,72 | 17.72 | 16.74 | 0.98 | 3. | ||
| 10. 07. 2021 | Radslavice | 18,14 | 17.72 | 18.14 | -0.42 | 6. | ||
| 04. 07. 2021 | Nová Dědina | 23,38 | 23.01 | 23.38 | -0.37 | 14. | ||
| 03. 07. 2021 | Habrovany | 18,82 | 18.82 | 17.98 | 0.84 | 6. | ||
| 26. 06. 2021 | Hlubočany | 18,19 | 17.88 | 18.19 | -0.31 | 3. | ||
| 05. 09. 2020 | Hodějice | 18,49 | 17.1 | 18.49 | -1.39 | 12. | ||
| 22. 08. 2020 | Ivanovice na Hané | 18,06 | 17.68 | 18.06 | -0.38 | 4. | ||
| 02. 08. 2020 | Zahnašovice | 18,49 | 18.49 | 18.03 | 0.46 | 18. | ||
| 05. 07. 2020 | Radíkov | 21,18 | 20.93 | 21.18 | -0.25 | 28. | ||
| 16. 11. 2019 | Pohořelice fotbalové hřiště | 16,59 | 16.59 | 16.39 | 0.2 | 3. | ||
| 28. 09. 2019 | Olešnice | 18,41 | 18.31 | 18.41 | -0.1 | 9. | ||
| 21. 09. 2019 | Chropyně fotbalové hříště | 16,26 | 16.26 | 15.67 | 0.59 | 4. | ||
| 14. 09. 2019 | Litenčice-hřiště | 15,67 | 15.67 | 15.63 | 0.04 | 2. | ||
| 07. 09. 2019 | Křenovice | 19,26 | 19.26 | 15.89 | 3.37 | 10. | ||
| 07. 09. 2019 | Měrotín | 18,37 | 18.29 | 18.37 | -0.08 | 2. | ||
| 31. 08. 2019 | Loukov (Libosváry) | 17,66 | 17.66 | 17.49 | 0.17 | 12. | ||
| 25. 08. 2019 | Vítonice | 18,54 | 17.65 | 18.54 | -0.89 | 13. | ||
| 24. 08. 2019 | Lobodice - hasičský areál | 20,00 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 24. 08. 2019 | Karolín | 18,03 | 18.03 | 17.6 | 0.43 | 8. | ||
| 11. 08. 2019 | Valšovice | 33,20 | 32.73 | 33.2 | -0.47 | 28. | ||
| 10. 08. 2019 | Nětčice | 15,45 | 15.06 | 15.45 | -0.39 | 11. | ||
| 04. 08. 2019 | Zahnašovice | 19,95 | 18.76 | 19.95 | -1.19 | 20. | ||
| 28. 07. 2019 | Kněžpole | 18,72 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 28. 07. 2019 | Rychlov | 18,93 | 18.93 | 18.12 | 0.81 | 8. | ||
| 27. 07. 2019 | Polkovice fotbalové hřiště | 18,30 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 21. 07. 2019 | Pravčice | 18,94 | 18.94 | 18.83 | 0.11 | 19. | ||
| 20. 07. 2019 | Roštění | 20,83 | 17.84 | 20.83 | -2.99 | 20. | ||
| 13. 07. 2019 | Mistřice noční M+Ž 3B | 20,55 | 20 | 20.55 | -0.55 | 6. | ||
| 13. 07. 2019 | Mistřice | 17,68 | 17.68 | 17.56 | 0.12 | 3. | ||
| 06. 07. 2019 | Salaš | 19,55 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 28. 06. 2019 | Dřevohostice | 17,60 | 17.6 | 15.81 | 1.79 | 4. | ||
| 23. 06. 2019 | Troubky | 18,85 | 18.85 | 18.47 | 0.38 | 3. | ||
| 21. 06. 2019 | Vrchoslavice-hřiště náhr.term | 16,37 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 09. 06. 2019 | Křenovice | 19,03 | 19.03 | 18.53 | 0.5 | 13. | ||
| 08. 06. 2019 | Bolelouc, Výletiště u splavu | 16,82 | 16.56 | 16.82 | -0.26 | 4. | ||
| 08. 06. 2019 | Bolelouc, Výletiště u splavu | 17,47 | 17.47 | 16.78 | 0.69 | 4. | ||
| 08. 06. 2019 | Babice | 22,18 | 21.81 | 22.18 | -0.37 | 20. | ||
| 01. 06. 2019 | Počenice , fotbalový stadion | 18,71 | 18.68 | 18.71 | -0.03 | 6. | ||
| 25. 05. 2019 | Ludslavice | 21,95 | 21.95 | 18.82 | 3.13 | 18. | ||
| 18. 05. 2019 | Podhradní Lhota | 33,13 | 33.13 | 18.47 | 14.66 | 23. | ||
| 27. 04. 2019 | Lhotice | 20,48 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 27. 04. 2019 | Chropyně-fotbalové hřiště | 19,73 | 18.54 | 19.73 | -1.19 | 11. | ||
| 17. 11. 2018 | Modelářské hřiště Pohořelice | 16,94 | 16.94 | 16.38 | 0.56 | 5. | ||
| 20. 10. 2018 | Vésky | 16,30 | 16.3 | 16.05 | 0.25 | 4. | ||
| 22. 09. 2018 | Chropyně-fotbalové hřiště | 17,45 | 17.45 | 16.76 | 0.69 | 7. | ||
| 01. 09. 2018 | Karolín | 20,04 | 20.04 | 18.44 | 1.6 | 14. | ||
| 18. 08. 2018 | Nětčice | 16,36 | 16.36 | 16.27 | 0.09 | 9. | ||
| 29. 07. 2018 | Litenčice | 18,72 | 18.37 | 18.72 | -0.35 | 12. | ||
| 28. 07. 2018 | Tučapy | 18,64 | 18.64 | 17.95 | 0.69 | 12. | ||
| 22. 07. 2018 | Pravčice | 19,66 | 19.66 | 18.08 | 1.58 | 17. | ||
| 21. 07. 2018 | Roštění | 19,35 | 19.35 | 19.09 | 0.26 | 19. | ||
| 15. 07. 2018 | Zahnašovice | 19,68 | 19.68 | 19.05 | 0.63 | 20. | ||
| 08. 07. 2018 | Mistřice | 18,91 | 18.91 | 18.46 | 0.45 | 6. | ||
| 30. 06. 2018 | Nová Dědina | 19,09 | 18.31 | 19.09 | -0.78 | 9. | ||
| 17. 06. 2018 | Křenovice | 26,64 | 26.64 | 17.85 | 8.79 | 26. | ||
| 02. 06. 2018 | Počenice , fotbalový stadion | 20,17 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 26. 05. 2018 | Ludslavice | 19,57 | 19.57 | 18.86 | 0.71 | 16. | ||
| 12. 05. 2018 | Vrchoslavice- hřiště | 23,55 | 0 | 0 | 0 | 15. | ||
| 05. 05. 2018 | Morkovice u hasičské zbrojnice | 20,54 | 18.45 | 20.54 | -2.09 | 14. | ||
| 16. 09. 2017 | Litenčice | 28,63 | 28.45 | 28.63 | -0.18 | 15. | ||
| 16. 09. 2017 | Drink Team | Litenčice | 32,94 | 18.75 | 32.94 | -14.19 | 18. | |
| 09. 09. 2017 | Křenovice | 17,69 | 17.69 | 16.18 | 1.51 | 14. | ||
| 12. 08. 2017 | Nětčice | 35,92 | 35.92 | 34.31 | 1.61 | 25. | ||
| 25. 06. 2017 | Troubky | 21,84 | 21.84 | 21.04 | 0.8 | 16. | ||
| 10. 06. 2017 | Zádveřice | 18,97 | 18.97 | 17.73 | 1.24 | 15. | ||
| 17. 09. 2016 | Litenčice | 18,26 | 18.26 | 18.12 | 0.14 | 9. | ||
| 17. 09. 2016 | Drink Team | Litenčice | 28,86 | 28.86 | 27.29 | 1.57 | 18. | |
| 10. 09. 2016 | Křenovice, hřiště TJ Sokol | 22,93 | 22.89 | 22.93 | -0.04 | 24. | ||
| 10. 09. 2016 | Fotbalový stadion Chropyně | 20,70 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 27. 08. 2016 | Sportovní areál KAROLÍN | 34,48 | 33.67 | 34.48 | -0.81 | 14. | ||
| 20. 08. 2016 | Nětčice | 19,54 | 19.54 | 18.63 | 0.91 | 20. | ||
| 12. 09. 2015 | Chropyně - fotbalový stadion | 17,54 | 17.52 | 17.54 | -0.02 | 8. | ||
| 15. 08. 2015 | Nětčice | 28,96 | 28.85 | 28.96 | -0.11 | 29. | ||
| 25. 04. 2015 | muži | Lhotice | 20,20 | 19.91 | 20.2 | -0.29 | 6. | |
| 13. 07. 2013 | Zdounky - areál u hřiště | 26,22 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 15. 06. 2013 | Litenčice | 22,56 | 22.28 | 22.56 | -0.28 | 9. | ||
| 27. 04. 2013 | Medlov, u požární nádrže | 30,67 | 30.67 | 29.29 | 1.38 | 12. | ||
| 16. 06. 2007 | Rychlov, KM | 29,88 | 23.34 | 29.88 | -6.54 | 17. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 16. 09. 2017 | Litenčice | 25,28 | 24.88 | 25.28 | -0.4 | 4. | ||
| 10. 06. 2017 | Zádveřice | 22,13 | 22.13 | 21.95 | 0.18 | 1. | ||
| 17. 09. 2016 | Litenčice | 26,15 | 24.81 | 26.15 | -1.34 | 5. | ||
| 10. 09. 2016 | Fotbalový stadion Chropyně | 24,40 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 15. 06. 2013 | Litenčice | 36,62 | 36.62 | 24.76 | 11.86 | 6. | ||
| 30. 07. 2011 | Nětčice | 47,35 | 45.09 | 47.35 | -2.26 | 11. | ||
Muži>35 | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 22. 07. 2018 | Drink Team | Pravčice | 20,84 | 20.84 | 19.63 | 1.21 | 5. | |
| 18. 06. 2017 | DRINK TEAM | Křenovice | 17,91 | 17.86 | 17.91 | -0.05 | 1. | |
| 13. 07. 2013 | Zdounky - areál u hřiště | 48,22 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.










