Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Hlubyně, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 01. 08. 2026 | Stýskaly hřiště | 15,87 | 15.64 | 15.87 | -0.23 | 4. | ||
| 30. 08. 2025 | Žákava | 16,79 | 16.79 | 16.6 | 0.19 | 1. | ||
| 10. 08. 2025 | Buková | 17,28 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 09. 08. 2025 | Robčice | 17,66 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 03. 08. 2025 | Stýskaly | 17,03 | 16.8 | 17.03 | -0.23 | 2. | ||
| 02. 08. 2025 | Mokrouše | 17,20 | 17.2 | 17.19 | 0.01 | 3. | ||
| 27. 07. 2025 | Štěnovický Borek | 17,20 | 17.2 | 17.18 | 0.02 | 2. | ||
| 26. 07. 2025 | Únětice | 17,56 | 17.39 | 17.56 | -0.17 | 5. | ||
| 26. 07. 2025 | Únětice | 17,56 | 17.39 | 17.56 | -0.17 | 24. | ||
| 20. 07. 2025 | Neuměř | 17,47 | 17.25 | 17.47 | -0.22 | 5. | ||
| 19. 07. 2025 | Poděvousy | 17,75 | 16.64 | 17.75 | -1.11 | 8. | ||
| 29. 06. 2025 | Štítary | 17,65 | 17.18 | 17.65 | -0.47 | 1. | ||
| 28. 06. 2025 | Horní Kamenice | 17,17 | 17.17 | 16.57 | 0.6 | 2. | ||
| 08. 06. 2025 | Štichovice | 18,17 | 17.78 | 18.17 | -0.39 | 11. | ||
| 07. 06. 2025 | Horní Hradiště | 22,44 | 22.32 | 22.44 | -0.12 | 14. | ||
| 25. 05. 2025 | Nevřeň | 17,51 | 17.24 | 17.51 | -0.27 | 3. | ||
| 08. 09. 2024 | Hřiště Vranovice | 16,25 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 07. 09. 2024 | Hřiště Vranovice | 14,85 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 01. 09. 2024 | Zahorčice | 17,71 | 17.71 | 17.28 | 0.43 | 20. | ||
| 31. 08. 2024 | Žákava | 16,87 | 16.87 | 16.49 | 0.38 | 1. | ||
| 18. 08. 2024 | Únětice | 20,00 | 20 | 19.9 | 0.1 | 17. | ||
| 17. 08. 2024 | Únětice ŽLUNAPARK | 15,22 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 17. 08. 2024 | Štěnovický Borek | 16,76 | 16.76 | 16.61 | 0.15 | 1. | ||
| 04. 08. 2024 | Stýskaly | 17,46 | 17.46 | 17.37 | 0.09 | 5. | ||
| 03. 08. 2024 | Mokrouše | 17,28 | 17.28 | 17.24 | 0.04 | 2. | ||
| 28. 07. 2024 | Buková | 17,66 | 17.33 | 17.66 | -0.33 | 2. | ||
| 21. 07. 2024 | Poděvousy | 17,74 | 17.74 | 17.45 | 0.29 | 2. | ||
| 20. 07. 2024 | Neuměř | 17,82 | 17.82 | 17.29 | 0.53 | 2. | ||
| 30. 06. 2024 | Štítary | 18,42 | 18.42 | 18.28 | 0.14 | 5. | ||
| 29. 06. 2024 | Horní Kamenice | 17,80 | 17.8 | 17.46 | 0.34 | 6. | ||
| 09. 06. 2024 | Štichovice | 18,39 | 17.19 | 18.39 | -1.2 | 10. | ||
| 08. 06. 2024 | Horní Hradiště | 19,92 | 17.88 | 19.92 | -2.04 | 15. | ||
| 25. 05. 2024 | Nevřeň | 17,70 | 17.53 | 17.7 | -0.17 | 5. | ||
| 28. 10. 2023 | Areál Flídr group - Široký Důl | 15,72 | 15.72 | 14.98 | 0.74 | 62. | ||
| 02. 09. 2023 | Žákava | 17,81 | 17.81 | 17.74 | 0.07 | 2. | ||
| 20. 08. 2023 | Nevřeň | 17,94 | 17.94 | 17.29 | 0.65 | 5. | ||
| 19. 08. 2023 | Stýskaly | 19,94 | 19.31 | 19.94 | -0.63 | 16. | ||
| 13. 08. 2023 | Únětice | 18,26 | 18.23 | 18.26 | -0.03 | 9. | ||
| 12. 08. 2023 | ÚNĚTICE | 15,66 | 14.94 | 15.66 | -0.72 | 4. | ||
| 12. 08. 2023 | Robčice | 17,50 | 17.5 | 17.3 | 0.2 | 6. | ||
| 06. 08. 2023 | Buková | 18,44 | 18.44 | 17.89 | 0.55 | 7. | ||
| 05. 08. 2023 | Mokrouše | 18,18 | 18.18 | 18.14 | 0.04 | 7. | ||
| 16. 07. 2023 | Mochtín | 19,15 | 19.15 | 17.08 | 2.07 | 10. | ||
| 15. 07. 2023 | Štěnovický Borek | 18,30 | 18.3 | 17.29 | 1.01 | 7. | ||
| 01. 07. 2023 | Horní Kamenice | 18,17 | 18.17 | 17.64 | 0.53 | 8. | ||
| 11. 06. 2023 | Štichovice | 17,68 | 17.68 | 17.4 | 0.28 | 4. | ||
| 10. 06. 2023 | Horní Hradiště | 18,34 | 18.34 | 17.63 | 0.71 | 9. | ||
| 03. 09. 2022 | Žákava | 19,14 | 18.31 | 19.14 | -0.83 | 9. | ||
| 27. 08. 2022 | Nalžovice | 20,14 | 20.05 | 20.14 | -0.09 | 14. | ||
| 21. 08. 2022 | Zahorčice | 17,57 | 17.52 | 17.57 | -0.05 | 15. | ||
| 14. 08. 2022 | Buková | 17,89 | 17.31 | 17.89 | -0.58 | 7. | ||
| 13. 08. 2022 | Robčice | 18,10 | 17.76 | 18.1 | -0.34 | 6. | ||
| 06. 08. 2022 | Mokrouše | 18,13 | 18.13 | 17.43 | 0.7 | 6. | ||
| 31. 07. 2022 | Mochtín | 18,57 | 18.07 | 18.57 | -0.5 | 10. | ||
| 30. 07. 2022 | Bolkov | 20,57 | 20.57 | 18.08 | 2.49 | 10. | ||
| 24. 07. 2022 | Buková (SDH) | 18,75 | 18.75 | 18.02 | 0.73 | 7. | ||
| 23. 07. 2022 | Štěnovický Borek | 17,26 | 17.12 | 17.26 | -0.14 | 2. | ||
| 10. 07. 2022 | Štítary | 18,73 | 18.73 | 17.43 | 1.3 | 6. | ||
| 09. 07. 2022 | Horní Kamenice | 17,44 | 17.44 | 17 | 0.44 | 3. | ||
| 03. 07. 2022 | Stýskaly | 17,38 | 17.38 | 17.3 | 0.08 | 3. | ||
| 12. 06. 2022 | Štichovice | 17,75 | 17.75 | 17.22 | 0.53 | 6. | ||
| 11. 06. 2022 | Horní Hradiště | 18,66 | 18.03 | 18.66 | -0.63 | 8. | ||
| 18. 09. 2021 | Horní Hradiště | 18,12 | 18.12 | 17.7 | 0.42 | 7. | ||
| 05. 09. 2021 | Zderaz | 17,02 | 16.78 | 17.02 | -0.24 | 13. | ||
| 29. 08. 2021 | Zahorčice | 17,49 | 17.49 | 16.96 | 0.53 | 12. | ||
| 28. 08. 2021 | Chotěmice | 17,12 | 17.12 | 16.76 | 0.36 | 14. | ||
| 15. 08. 2021 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 16,44 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 14. 08. 2021 | Robčice | 17,14 | 17.14 | 16.99 | 0.15 | 2. | ||
| 01. 08. 2021 | Mochtín | 22,56 | 22.56 | 19.37 | 3.19 | 17. | ||
| 31. 07. 2021 | Mokrouše | 19,21 | 17.58 | 19.21 | -1.63 | 8. | ||
| 25. 07. 2021 | Štěnovický Borek | 18,85 | 17.83 | 18.85 | -1.02 | 9. | ||
| 24. 07. 2021 | Útušice | 17,79 | 17.79 | 17.31 | 0.48 | 5. | ||
| 11. 07. 2021 | Štítary | 18,61 | 18.61 | 18.13 | 0.48 | 5. | ||
| 10. 07. 2021 | Horní Kamenice | 20,26 | 20.26 | 18.2 | 2.06 | 17. | ||
| 04. 07. 2021 | Nevřeň | 18,08 | 18.08 | 17.79 | 0.29 | 7. | ||
| 03. 07. 2021 | Stýskaly | 18,16 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 27. 06. 2021 | Radíkov | 17,70 | 17.05 | 17.7 | -0.65 | 20. | ||
| 26. 06. 2021 | Plumlov | 17,38 | 17.38 | 16.95 | 0.43 | 16. | ||
| 05. 06. 2021 | Vranovice - hasičské cvičiště | 17,68 | 17.45 | 17.68 | -0.23 | 4. | ||
| 05. 06. 2021 | Vranovice - hasičské cvičiště | 15,68 | 15.43 | 15.68 | -0.25 | 9. | ||
| 30. 08. 2020 | Park Nalžovice | 25,81 | 0 | 0 | 0 | 21. | ||
| 29. 08. 2020 | Park Nalžovice | 19,01 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 16. 08. 2020 | Hřiště Vranovice | 15,82 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 15. 08. 2020 | Hřiště Vranovice | 15,76 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 02. 08. 2020 | Aréna Jesenice | 14,83 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 01. 08. 2020 | Aréna Jesenice | 15,01 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 26. 07. 2020 | Sportovní areál Broumy | 15,07 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 25. 07. 2020 | Sportovní areál Broumy | 14,60 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 27. 10. 2018 | Areál Flídr s.r.o Široký Důl | 15,02 | 14.38 | 15.02 | -0.64 | 32. | ||
| 15. 09. 2018 | Daměnice | 15,34 | 14.72 | 15.34 | -0.62 | 10. | ||
| 09. 09. 2018 | Plzeň - Slovany | 19,40 | 19.4 | 18.3 | 1.1 | 11. | ||
| 08. 09. 2018 | Plzeň - Slovany | 19,85 | 18.44 | 19.85 | -1.41 | 10. | ||
| 01. 09. 2018 | Park Nalžovice | 16,63 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 12. 08. 2018 | Chlum | 17,05 | 16.53 | 17.05 | -0.52 | 10. | ||
| 11. 08. 2018 | Chotěmice | 16,79 | 16.39 | 16.79 | -0.4 | 12. | ||
| 05. 08. 2018 | Bezděkov pod Třemšínem | 14,78 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 29. 07. 2018 | Sportovní areál Broumy | 14,45 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 28. 07. 2018 | Sportovní areál Broumy | 14,60 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 21. 07. 2018 | Hřiště Solopysky | 14,31 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 08. 07. 2018 | Bučí | 31,38 | 31.38 | 28.34 | 3.04 | 17. | ||
| 07. 07. 2018 | Nevřeň | 17,65 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 30. 06. 2018 | Aréna Zalužany | 14,34 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 10. 06. 2018 | Hřiště Radíč | 14,54 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 09. 06. 2018 | Hřiště Radíč | 14,18 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 27. 05. 2018 | Buková | 18,61 | 18.61 | 18.54 | 0.07 | 5. | ||
| 07. 10. 2017 | Chlumčany | 14,73 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 19. 08. 2017 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 14,18 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 30. 07. 2017 | Sportovní areál Broumy | 16,24 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 29. 07. 2017 | Sportovní areál Broumy | 21,92 | 0 | 0 | 0 | 18. | ||
| 23. 07. 2017 | Hřiště Solopysky | 14,65 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 22. 07. 2017 | Hřiště Solopysky | 14,48 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 15. 07. 2017 | Park Nalžovice | 14,40 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 09. 07. 2017 | Areál Valcha | 15,15 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 08. 07. 2017 | Areál Valcha | 14,48 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 18. 06. 2017 | Hřiště Radíč | 14,70 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 10. 06. 2017 | Aréna Zalužany | 16,36 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 14. 06. 2014 | B | Starosedlský Hrádek | 19,80 | 0 | 0 | 0 | 2. | |
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 10. 2022 | Areál Flídr group Široký Důl | 20,34 | 19.96 | 20.34 | -0.38 | 29. | ||
| 17. 09. 2022 | Volenice | 20,66 | 20.66 | 19.8 | 0.86 | 1. | ||
| 04. 09. 2022 | Pšánky | 16,76 | 16.35 | 16.76 | -0.41 | 1. | ||
| 04. 09. 2022 | Pšánky | 16,76 | 16.35 | 16.76 | -0.41 | 4. | ||
| 03. 09. 2022 | Žákava | 20,03 | 17.42 | 20.03 | -2.61 | 5. | ||
| 28. 08. 2022 | Park Nalžovice | 16,65 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 27. 08. 2022 | Nalžovice | 17,79 | 17.4 | 17.79 | -0.39 | 5. | ||
| 21. 08. 2022 | Zahorčice | 18,60 | 18.6 | 17.59 | 1.01 | 6. | ||
| 20. 08. 2022 | Miřetice | 17,84 | 17.84 | 17.6 | 0.24 | 6. | ||
| 14. 08. 2022 | Buková | 17,13 | 17.04 | 17.13 | -0.09 | 1. | ||
| 13. 08. 2022 | Robčice | 20,07 | 16.37 | 20.07 | -3.7 | 4. | ||
| 07. 08. 2022 | Aréna Jesenice | 32,18 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 06. 08. 2022 | Mokrouše | 18,53 | 18.53 | 18.48 | 0.05 | 3. | ||
| 31. 07. 2022 | Mochtín | 16,90 | 16.9 | 16.81 | 0.09 | 1. | ||
| 30. 07. 2022 | Bolkov | 23,16 | 22.89 | 23.16 | -0.27 | 8. | ||
| 24. 07. 2022 | Buková (SDH) | 17,49 | 17.13 | 17.49 | -0.36 | 1. | ||
| 23. 07. 2022 | Štěnovický Borek | 17,97 | 16.93 | 17.97 | -1.04 | 3. | ||
| 17. 07. 2022 | Malovice | 26,09 | 26.09 | 25.99 | 0.1 | 11. | ||
| 09. 07. 2022 | Horní Kamenice | 17,66 | 17.66 | 17.51 | 0.15 | 3. | ||
| 02. 07. 2022 | Nevřeň | 16,82 | 16.76 | 16.82 | -0.06 | 1. | ||
| 18. 06. 2022 | Plumlov | 16,55 | 16.55 | 16.18 | 0.37 | 2. | ||
| 12. 06. 2022 | Štichovice | 16,85 | 16.67 | 16.85 | -0.18 | 2. | ||
| 11. 06. 2022 | Horní Hradiště | 17,92 | 17.92 | 16.68 | 1.24 | 2. | ||
| 04. 06. 2022 | Útušice | 19,87 | 19.87 | 17.79 | 2.08 | 5. | ||
| 18. 09. 2021 | Horní Hradiště | 19,77 | 19.77 | 19.08 | 0.69 | 7. | ||
| 11. 09. 2021 | Horní Lukavice | 17,92 | 17.34 | 17.92 | -0.58 | 4. | ||
| 05. 09. 2021 | Zderaz | 17,43 | 16.73 | 17.43 | -0.7 | 3. | ||
| 04. 09. 2021 | Žákava | 21,46 | 20.85 | 21.46 | -0.61 | 4. | ||
| 29. 08. 2021 | Zahorčice | 17,42 | 17.38 | 17.42 | -0.04 | 7. | ||
| 28. 08. 2021 | Chotěmice | 23,11 | 23.11 | 22.76 | 0.35 | 13. | ||
| 15. 08. 2021 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 17,59 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 14. 08. 2021 | Jankov | 18,66 | 18.66 | 17.71 | 0.95 | 4. | ||
| 14. 08. 2021 | Robčice | 35,52 | 35.52 | 17.45 | 18.07 | 12. | ||
| 01. 08. 2021 | Mochtín | 20,24 | 19.51 | 20.24 | -0.73 | 6. | ||
| 31. 07. 2021 | Mokrouše | 18,40 | 18.4 | 18.15 | 0.25 | 2. | ||
| 25. 07. 2021 | Štěnovický Borek | 16,88 | 16.77 | 16.88 | -0.11 | 1. | ||
| 24. 07. 2021 | Útušice | 16,52 | 16.42 | 16.52 | -0.1 | 1. | ||
| 18. 07. 2021 | Hřiště Radíč | 25,23 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 17. 07. 2021 | Hřiště Radíč | 18,44 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 11. 07. 2021 | Štítary | 19,92 | 18.23 | 19.92 | -1.69 | 4. | ||
| 03. 07. 2021 | Stýskaly | 18,59 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 27. 06. 2021 | Radíkov | 18,54 | 16.49 | 18.54 | -2.05 | 13. | ||
| 05. 06. 2021 | Vranovice - hasičské cvičiště | 18,46 | 17.09 | 18.46 | -1.37 | 2. | ||
| 30. 08. 2020 | Park Nalžovice | 18,54 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 23. 08. 2020 | Čechtín | 19,14 | 19.14 | 18.71 | 0.43 | 11. | ||
| 23. 08. 2020 | Čechtín | 19,14 | 19.14 | 18.71 | 0.43 | 15. | ||
| 16. 08. 2020 | Hřiště Vranovice | 17,18 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 15. 08. 2020 | Hřiště Vranovice | 18,10 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 02. 08. 2020 | Aréna Jesenice | 17,37 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 01. 08. 2020 | Aréna Jesenice | 17,87 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 25. 07. 2020 | Sportovní areál Broumy | 17,54 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 12. 07. 2020 | Štítary | 20,55 | 18.49 | 20.55 | -2.06 | 6. | ||
| 11. 07. 2020 | Horní Kamenice | 22,09 | 21.82 | 22.09 | -0.27 | 7. | ||
| 26. 10. 2019 | Areál firmy Flídr Široký Důl | 19,00 | 19 | 18.44 | 0.56 | 19. | ||
| 12. 10. 2019 | Chlumčany | 18,57 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 24. 08. 2019 | Vranovice | 18,55 | 18.55 | 17.93 | 0.62 | 4. | ||
| 18. 08. 2019 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 16,98 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 17. 08. 2019 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 18,81 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 11. 08. 2019 | Chlum | 18,60 | 18.6 | 18.44 | 0.16 | 12. | ||
| 04. 08. 2019 | Aréna Jesenice | 25,00 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 03. 08. 2019 | Park Nalžovice | 23,92 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 28. 07. 2019 | Sportovní areál Broumy | 18,79 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 27. 07. 2019 | Sportovní areál Broumy | 17,60 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 14. 07. 2019 | Hřiště Vranovice | 20,36 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 13. 07. 2019 | Hřiště Vranovice | 18,68 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 30. 06. 2019 | Hřiště Radíč | 17,56 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 29. 06. 2019 | Hřiště Radíč | 17,29 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 09. 06. 2019 | Aréna Březnice | 18,53 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 08. 06. 2019 | Aréna Zalužany | 18,15 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 02. 06. 2019 | Budilov | 20,81 | 20.81 | 19.69 | 1.12 | 8. | ||
| 13. 10. 2018 | Chlumčany | 25,56 | 25.56 | 120 | -94.44 | 10. | ||
| 09. 09. 2018 | Plzeň - Slovany | 18,28 | 18.11 | 18.28 | -0.17 | 4. | ||
| 08. 09. 2018 | Plzeň - Slovany | 22,88 | 21.08 | 22.88 | -1.8 | 7. | ||
| 01. 09. 2018 | Park Nalžovice | 18,29 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 12. 08. 2018 | Chlum | 20,09 | 20.09 | 20.06 | 0.03 | 8. | ||
| 11. 08. 2018 | Chotěmice | 17,48 | 17.36 | 17.48 | -0.12 | 4. | ||
| 05. 08. 2018 | Bezděkov pod Třemšínem | 17,62 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 29. 07. 2018 | Sportovní areál Broumy | 18,18 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 28. 07. 2018 | Sportovní areál Broumy | 17,16 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 22. 07. 2018 | Hřiště Solopysky | 19,62 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 21. 07. 2018 | Hřiště Solopysky | 17,95 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 08. 07. 2018 | Bučí | 19,30 | 19.3 | 19.07 | 0.23 | 6. | ||
| 07. 07. 2018 | Nevřeň | 19,96 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 10. 06. 2018 | Hřiště Radíč | 20,71 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 09. 06. 2018 | Hřiště Radíč | 19,01 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 27. 05. 2018 | Buková | 19,49 | 19.49 | 19.04 | 0.45 | 4. | ||
| 07. 10. 2017 | Chlumčany | 21,05 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 06. 08. 2017 | Chrást | 21,97 | 21.97 | 21.42 | 0.55 | 10. | ||
| 30. 07. 2017 | Sportovní areál Broumy | 19,52 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 23. 07. 2017 | Hřiště Solopysky | 21,28 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 09. 07. 2017 | Areál Valcha | 23,26 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 18. 06. 2017 | Hřiště Radíč | 19,39 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 17. 06. 2017 | Hřiště Radíč | 19,56 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 10. 06. 2017 | Aréna Zalužany | 19,57 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 14. 06. 2014 | Starosedlský Hrádek | 26,75 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
PS 12 muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 13. 06. 2015 | St. Hrádek, V Potocích | 22,38 | 22.38 | 22.16 | 0.22 | 1. | ||
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.















