Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Dešenice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyMladí-hasiči
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 19. 09. 2026 | Sušice - Požární sport | 23,69 | 22.8 | 23.69 | -0.89 | 3. | ||
| 12. 09. 2026 | Malá Víska | 33,58 | 26.42 | 33.58 | -7.16 | 12. | ||
| 05. 09. 2026 | Střeziměř | 39,39 | 39.39 | 37.73 | 1.66 | 11. | ||
| 29. 08. 2026 | Strážov | 27,61 | 30.72 | 27.61 | 3.11 | 6. | ||
| 29. 08. 2026 | Strážov | 27,61 | 27.61 | 26.36 | 1.25 | 6. | ||
| 22. 08. 2026 | Slavošovice | 31,14 | 31.14 | 29.41 | 1.73 | 4. | ||
| 15. 08. 2026 | Švihov | 31,13 | 31.13 | 30.64 | 0.49 | 4. | ||
| 08. 08. 2026 | Bystřice nad Úhlavou - PS | 23,86 | 23.03 | 23.86 | -0.83 | 3. | ||
| 13. 09. 2025 | Malá Víska | 29,62 | 29.62 | 29.37 | 0.25 | 8. | ||
| 07. 09. 2024 | Malá Víska | 35,32 | 35.25 | 35.32 | -0.07 | 10. | ||
| 01. 04. 2017 | Kindlman Patrik | Jablonec | 22,93 | 29.87 | 22.93 | 6.94 | 97. | |
| 04. 05. 2013 | 1 | Nýrsko | 28,18 | 0 | 0 | 0 | 2. | |
| 04. 05. 2013 | 2 | Nýrsko | 30,73 | 0 | 0 | 0 | 4. | |
| 15. 09. 2012 | Strážov | 28,86 | 26.96 | 28.86 | -1.9 | 11. | ||
| 14. 07. 2012 | Janovice | 30,86 | 30.82 | 30.86 | -0.04 | 10. | ||
| 17. 09. 2011 | Strážov | 26,71 | 26.2 | 26.71 | -0.51 | 14. | ||
| 10. 09. 2011 | Malá Víska | 39,26 | 29.74 | 39.26 | -9.52 | 15. | ||
| 23. 07. 2011 | Luby | 44,19 | 33.95 | 44.19 | -10.24 | 19. | ||
| 07. 05. 2011 | B | Nýrsko | 28,12 | 28.12 | 28.39 | -0.27 | 1. | |
| 07. 05. 2011 | Nýrsko | 35,19 | 36.52 | 35.19 | 1.33 | 5. | ||
| 11. 09. 2010 | Malá Víska (KT) | 50,46 | 50.46 | 48.37 | 2.09 | 18. | ||
| 17. 07. 2010 | Janovice nad Úhlavou (KT) | 53,37 | 30.87 | 53.37 | -22.5 | 20. | ||
| 27. 06. 2009 | Habartice (KT) | 40,44 | 40.44 | 38.13 | 2.31 | 13. | ||
| 13. 09. 2008 | Malá Víska (KT) | 33,54 | 28.91 | 33.54 | -4.63 | 9. | ||
| 12. 07. 2008 | Janovice nad Úhlavou (KT) | 27,23 | 27.03 | 27.23 | -0.2 | 2. | ||
| 12. 07. 2008 | Janovice nad Úhlavou (KT) | 29,77 | 27.52 | 29.77 | -2.25 | 4. | ||
| 18. 08. 2007 | Slavošovice (KT) | 30,81 | 30.12 | 30.81 | -0.69 | 10. | ||
| 14. 07. 2007 | Janovice nad Úhlavou (KT) | 34,08 | 34.08 | 28.76 | 5.32 | 6. | ||
| 14. 07. 2007 | Janovice nad Úhlavou (KT) | 34,73 | 34.73 | 32.91 | 1.82 | 6. | ||
| 23. 06. 2007 | Habartice (KT) | 28,10 | 28.1 | 27.67 | 0.43 | 3. | ||
| 09. 09. 2006 | Malá Víska (KT) | 27,02 | 26.47 | 27.02 | -0.55 | 2. | ||
| 19. 08. 2006 | Klatovy Luby (KT) | 33,60 | 33.6 | 32.61 | 0.99 | 9. | ||
| 22. 07. 2006 | Slavošovice (KT) | 27,71 | 25.58 | 27.71 | -2.13 | 2. | ||
| 24. 06. 2006 | Habartice (KT) | 31,68 | 31.68 | 31.49 | 0.19 | 6. | ||
| 17. 09. 2005 | Strážov (KT) | 33,14 | 32.92 | 33.14 | -0.22 | 9. | ||
| 10. 09. 2005 | Malá Víska (KT) | 40,62 | 40.62 | 36.83 | 3.79 | 12. | ||
| 27. 08. 2005 | Nýrsko (KT) | 33,88 | 33.56 | 33.88 | -0.32 | 12. | ||
| 20. 08. 2005 | Slavošovice (KT) | 27,39 | 27.39 | 25.14 | 2.25 | 3. | ||
| 30. 07. 2005 | Klatovy (KT) | 26,92 | 26.92 | 26.19 | 0.73 | 2. | ||
| 23. 07. 2005 | Luby (KT) | 29,49 | 25.32 | 29.49 | -4.17 | 4. | ||
| 16. 07. 2005 | Maňovice (KT) | 35,14 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 09. 07. 2005 | Janovice nad Úhlavou (KT) | 35,02 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 25. 06. 2005 | Habartice (KT) | 28,64 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 27. 09. 2003 | Jinřichovice | 29,94 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 27. 09. 2003 | Jinřichovice | 27,28 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 20. 09. 2003 | Strážov | 41,03 | 0 | 0 | 0 | 0. | ||
| 20. 09. 2003 | Strážov | 35,15 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 13. 09. 2003 | Nýrsko | 24,07 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 13. 09. 2003 | Nýrsko | 25,39 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 13. 09. 2003 | Nýrsko | 26,09 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 06. 09. 2003 | Malá Víska | 38,69 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 30. 08. 2003 | Zelená Lhota | 25,72 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 30. 08. 2003 | Zelená Lhota | 52,69 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 23. 08. 2003 | Slavošovice | 28,19 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 23. 08. 2003 | Slavošovice | 32,86 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 17. 08. 2003 | Víteň | 36,75 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 17. 08. 2003 | Víteň | 34,31 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 09. 08. 2003 | Habartice | 26,19 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 09. 08. 2003 | Habartice | 29,66 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 03. 08. 2003 | Strážov | 34,37 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 03. 08. 2003 | Strážov | 41,88 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 02. 08. 2003 | Klatovy | 34,11 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 02. 08. 2003 | Klatovy | 37,89 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 26. 07. 2003 | Luby | 32,01 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 26. 07. 2003 | Luby | 29,44 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 19. 07. 2003 | Maňovice | 35,06 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 19. 07. 2003 | Maňovice | 43,08 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 12. 07. 2003 | Janovice nad Úhlavou | 30,43 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 12. 07. 2003 | Janovice nad Úhlavou | 49,60 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 05. 07. 2003 | Sušice | 29,59 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 17. 05. 2003 | Defurovy Lažany | 37,04 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 17. 05. 2003 | Defurovy Lažany | 63,05 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 28. 09. 2002 | Jinřichovice | 32,62 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 28. 09. 2002 | Jinřichovice | 33,18 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 14. 09. 2002 | Nýrsko | 38,63 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 07. 09. 2002 | Malá Víska | 38,00 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 07. 09. 2002 | Malá Víska | 40,00 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 24. 08. 2002 | Slavošovice | 38,81 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 03. 08. 2002 | Maňovice | 34,66 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 20. 07. 2002 | Luby | 34,29 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 20. 07. 2002 | Luby | 50,93 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 13. 07. 2002 | Janovice nad Úhlavou | 37,68 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 08. 06. 2002 | Malá Víska | 44,68 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 08. 06. 2002 | Malá Víska | 81,33 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 19. 09. 2026 | Sušice - Požární sport | 25,05 | 25.05 | 24.75 | 0.3 | 1. | ||
| 12. 09. 2026 | Malá Víska | 32,63 | 32.63 | 32.51 | 0.12 | 6. | ||
| 13. 09. 2025 | Malá Víska | 37,85 | 37.85 | 36.3 | 1.55 | 5. | ||
| 23. 03. 2025 | Kopřivová Nela | Jablonec nad Nisou | 21,39 | 37.34 | 21.39 | 15.95 | 71. | |
| 09. 09. 2023 | Malá Víska | 47,75 | 46.18 | 47.75 | -1.57 | 7. | ||
| 10. 09. 2022 | Malá Víska | 42,76 | 41.61 | 42.76 | -1.15 | 2. | ||
| 06. 09. 2014 | Strážov | 40,95 | 38.27 | 40.95 | -2.68 | 1. | ||
| 08. 09. 2012 | Malá Víska | 61,73 | 61.73 | 60.02 | 1.71 | 10. | ||
| 14. 07. 2012 | Janovice | 45,38 | 45.38 | 42.98 | 2.4 | 9. | ||
| 11. 09. 2010 | Malá Víska (KT) | 47,13 | 47.13 | 36.99 | 10.14 | 10. | ||
| 17. 07. 2010 | Janovice nad Úhlavou (KT) | 46,65 | 46.65 | 40.36 | 6.29 | 8. | ||
| 13. 09. 2008 | Malá Víska (KT) | 42,46 | 36.88 | 42.46 | -5.58 | 4. | ||
| 12. 07. 2008 | Janovice nad Úhlavou (KT) | 44,24 | 39.1 | 44.24 | -5.14 | 6. | ||
| 09. 09. 2006 | Malá Víska (KT) | 44,46 | 47.95 | 44.46 | 3.49 | 4. | ||
| 10. 09. 2005 | Malá Víska (KT) | 50,25 | 40.46 | 50.25 | -9.79 | 7. | ||
| 27. 08. 2005 | Nýrsko (KT) | 34,64 | 34.64 | 28.19 | 6.45 | 3. | ||
| 23. 07. 2005 | Luby (KT) | 41,92 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 16. 07. 2005 | Maňovice (KT) | 47,74 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 09. 07. 2005 | Janovice nad Úhlavou (KT) | 44,41 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 25. 06. 2005 | Habartice (KT) | 42,50 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 27. 09. 2003 | Jinřichovice | 37,90 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 27. 09. 2003 | Jinřichovice | 37,94 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 20. 09. 2003 | Strážov | 39,64 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 13. 09. 2003 | Nýrsko | 32,06 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 13. 09. 2003 | Nýrsko | 36,78 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 13. 09. 2003 | Nýrsko | 31,72 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 06. 09. 2003 | Malá Víska | 64,23 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 30. 08. 2003 | Zelená Lhota | 30,59 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 30. 08. 2003 | Zelená Lhota | 56,44 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 23. 08. 2003 | Slavošovice | 47,51 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 23. 08. 2003 | Slavošovice | 65,68 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 17. 08. 2003 | Víteň | 49,58 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 17. 08. 2003 | Víteň | 49,48 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 09. 08. 2003 | Habartice | 31,00 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 09. 08. 2003 | Habartice | 39,38 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 05. 07. 2003 | Sušice | 54,61 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 17. 05. 2003 | Defurovy Lažany | 69,47 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 07. 09. 2002 | Malá Víska | 44,52 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 03. 08. 2002 | Maňovice | 80,31 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 20. 07. 2002 | Luby | 50,77 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 13. 07. 2002 | Janovice nad Úhlavou | 44,11 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 23. 06. 2001 | Luby | 83,08 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 23. 06. 2001 | Luby | 73,22 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 08. 07. 2000 | Janovice nad Úhlavou | 72,47 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 08. 2026 | Strážov | 40,52 | 40.52 | 44.26 | -3.74 | 4. | ||
| 30. 05. 2026 | Víteň | 36,19 | 36.19 | 43.81 | -7.62 | 4. | ||
| 23. 05. 2026 | Rábí | 59,30 | 59.3 | 77.77 | -18.47 | 3. | ||
| 23. 05. 2026 | Rábí | 50,88 | 71.88 | 50.88 | 21 | 5. | ||
| 23. 05. 2026 | Rábí | 29,29 | 32.62 | 29.29 | 3.33 | 8. | ||
| 23. 05. 2026 | Rábí | 85,68 | 85.68 | 92.14 | -6.46 | 10. | ||
| 23. 05. 2026 | Rábí | 97,07 | 113.08 | 97.07 | 16.01 | 10. | ||
| 01. 11. 2025 | Majdáková Petra | Stromovka | 12,71 | 120 | 12.71 | 107.29 | 30. | |
| 01. 11. 2025 | Tomanová Žofie | Stromovka | 13,22 | 13.22 | 21.31 | -8.09 | 68. | |
| 01. 11. 2025 | Burghauserová Nikola | Stromovka | 13,59 | 120 | 13.59 | 106.41 | 103. | |
| 20. 09. 2025 | Tomanová Žofie | Plzeň - dívky | 13,61 | 13.64 | 13.61 | 0.03 | 90. | |
| 30. 08. 2025 | Strážov | 25,64 | 24.61 | 28.95 | -4.34 | 2. | ||
| 24. 05. 2025 | Rábí | 28,06 | 48.49 | 28.06 | 20.43 | 6. | ||
| 24. 05. 2025 | Rábí | 49,35 | 103.86 | 49.35 | 54.51 | 2. | ||
| 11. 05. 2025 | Majdáková Petra | Bystřice nad Úhlavou | 13,46 | 13.46 | 13.58 | -0.12 | 1. | |
| 11. 05. 2025 | Burghauserová Nikola | Bystřice nad Úhlavou | 14,24 | 17 | 14.24 | 2.76 | 4. | |
| 11. 05. 2025 | Tomanová Žofie | Bystřice nad Úhlavou | 14,77 | 14.87 | 14.77 | 0.1 | 5. | |
| 15. 02. 2025 | Majdáková Petra | Jablonec nad Nisou | 13,56 | 13.68 | 13.56 | 0.12 | 45. | |
| 15. 02. 2025 | Tomanová Žofie | Jablonec nad Nisou | 14,76 | 14.76 | 14.88 | -0.12 | 105. | |
| 15. 02. 2025 | Burghauserová Nikola | Jablonec nad Nisou | 16,43 | 16.43 | 19.69 | -3.26 | 159. | |
| 30. 11. 2024 | Majdáková Petra | Ostrava | 14,30 | 14.71 | 14.3 | 0.41 | 141. | |
| 02. 11. 2024 | Majdáková Petra | Stromovka | 17,42 | 17.42 | 27.19 | -9.77 | 294. | |
| 23. 09. 2023 | Denková Sára | Brno | 14,49 | 17.99 | 14.49 | 3.5 | 105. | |
| 25. 09. 2022 | Vaníčková Kristýna | Benešov | 13,89 | 18.72 | 13.89 | 4.83 | 66. | |
| 25. 09. 2022 | Majdáková Jana | Benešov | 14,35 | 14.35 | 15.07 | -0.72 | 92. | |
| 25. 09. 2022 | Kopřivová Nela | Benešov | 14,56 | 14.56 | 120 | -105.44 | 98. | |
| 03. 09. 2022 | Strážov | 33,50 | 33.5 | 42 | -8.5 | 3. | ||
| 10. 09. 2016 | Malá Víska | 32,52 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 10. 09. 2016 | B | Malá Víska | 37,85 | 0 | 0 | 0 | 5. | |
| 25. 06. 2016 | Bystřice nad Úhlavou | 24,87 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 12. 09. 2015 | A | Malá Víska | 33,86 | 33.86 | 33.86 | 0 | 3. | |
| 29. 08. 2015 | A | Rabí | 17,91 | 36.1 | 17.91 | 18.19 | 2. | |
| 27. 06. 2015 | A | Bystřice nad Úhlavou | 29,28 | 29.28 | 32.62 | -3.34 | 5. | |
| 13. 09. 2014 | Malá Víska | 18,20 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 30. 08. 2014 | Rabí | 19,53 | 20.32 | 19.53 | 0.79 | 5. | ||
| 09. 08. 2014 | Lomec | 19,52 | 19.93 | 19.52 | 0.41 | 4. | ||
| 28. 06. 2014 | Bystřice nad Úhlavou | 17,95 | 17.95 | 18.21 | -0.26 | 2. | ||
| 26. 04. 2014 | Běšiny - Eurokemp | 41,16 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 14. 09. 2013 | Malá Víska | 26,74 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 17. 08. 2013 | Lomec | 19,33 | 19.33 | 16.71 | 2.62 | 2. | ||
| 22. 06. 2013 | Žihobce | 30,65 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 22. 06. 2013 | Žihobce | 30,65 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 04. 05. 2013 | Nýrsko, hasičské hřiště | 21,08 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 19. 05. 2012 | Malý Bor | 54,56 | 54.56 | 74.19 | -19.63 | 30. | ||
| 19. 05. 2012 | Malý Bor | 125,07 | 125.54 | 125.07 | 0.47 | 35. | ||
| 05. 05. 2012 | Nýrsko | 19,30 | 19.3 | 18.57 | 0.73 | 4. | ||
| 21. 05. 2011 | Volšovy / Strašín | 111,94 | 0 | 0 | 0 | 23. | ||
| 21. 05. 2011 | Volšovy / Strašín | 59,18 | 0 | 0 | 0 | 43. | ||
| 07. 05. 2011 | Nýrsko | 28,62 | 28.62 | 33.59 | -4.97 | 7. | ||
| 15. 05. 2010 | Pačejov 09/ | 51,21 | 51.21 | 0 | 51.21 | 29. | ||
| 15. 05. 2010 | Pačejov 09/ | 118,00 | 129 | 118 | 11 | 33. | ||
| 15. 05. 2010 | Pačejov 09/ | 199,99 | 0 | 0 | 0 | 43. | ||
| 15. 05. 2010 | Pačejov 09/ | 199,99 | 0 | 0 | 0 | 48. | ||
| 15. 05. 2010 | Pačejov 09/ | 199,99 | 0 | 0 | 0 | 49. | ||
| 01. 01. 2009 | Sobššice 08/ | 199,99 | 0 | 0 | 0 | 0. | ||
| 01. 01. 2009 | Sobššice 08/ | 75,00 | 0 | 0 | 0 | 17. | ||
| 01. 01. 2009 | Sobššice 08/ | 68,22 | 0 | 0 | 0 | 26. | ||
| 01. 01. 2009 | Sobššice 08/ | 52,23 | 52.23 | 0 | 52.23 | 37. | ||
| 01. 01. 2009 | Sobššice 08/ | 130,85 | 130.85 | 130.85 | 0 | 44. | ||
| 10. 05. 2008 | Štěpánovice/Žihobce | 34,91 | 0 | 0 | 0 | 23. | ||
| 10. 05. 2008 | Štěpánovice/Žihobce | 64,81 | 64.81 | 117.87 | -53.06 | 23. | ||
| 10. 05. 2008 | Štěpánovice/Žihobce | 113,19 | 113.19 | 0 | 113.19 | 27. | ||
| 10. 05. 2008 | Štěpánovice/Žihobce | 53,15 | 30.15 | 0 | 30.15 | 30. | ||
| 10. 05. 2008 | Štěpánovice/Žihobce | 96,00 | 96 | 0 | 96 | 35. | ||
| 12. 05. 2007 | M. Bor 06 / PALMEN 07 | 27,13 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 12. 05. 2007 | M. Bor 06 / PALMEN 07 | 83,29 | 0 | 0 | 0 | 25. | ||
| 12. 05. 2007 | M. Bor 06 / PALMEN 07 | 65,53 | 0 | 0 | 0 | 27. | ||
| 12. 05. 2007 | M. Bor 06 / PALMEN 07 | 112,53 | 0 | 0 | 0 | 37. | ||
| 12. 05. 2007 | M. Bor 06 / PALMEN 07 | 62,06 | 62.06 | 55.3 | 6.76 | 39. | ||
| 13. 05. 2006 | Sušice 05 / Rábí 06 | 33,32 | 0 | 0 | 0 | 0. | ||
| 13. 05. 2006 | Sušice 05 / Rábí 06 | 29,11 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 13. 05. 2006 | Sušice 05 / Rábí 06 | 75,37 | 0 | 0 | 0 | 15. | ||
| 13. 05. 2006 | Sušice 05 / Rábí 06 | 64,59 | 0 | 0 | 0 | 18. | ||
| 13. 05. 2006 | Sušice 05 / Rábí 06 | 118,84 | 0 | 0 | 0 | 31. | ||
| 13. 05. 2006 | Sušice 05 / Rábí 06 | 29,33 | 0 | 0 | 0 | 34. | ||
| 13. 10. 2001 | Malý Bor | 27,45 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 13. 10. 2001 | Malý Bor | 115,25 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 02. 11. 2025 | Burghauser Jan | Stromovka | 15,37 | 15.37 | 16 | -0.63 | 40. | |
| 02. 11. 2025 | Toman Josef | Stromovka | 16,17 | 16.17 | 16.84 | -0.67 | 57. | |
| 02. 11. 2025 | Mazánek Jan | Stromovka | 21,36 | 28.94 | 21.36 | 7.58 | 166. | |
| 02. 11. 2025 | Kopačková Tereza | Stromovka | 15,67 | 15.67 | 16.03 | -0.36 | 38. | |
| 02. 11. 2025 | Majdáková Marie | Stromovka | 16,59 | 16.59 | 16.72 | -0.13 | 67. | |
| 02. 11. 2025 | Kindlmanová Anežka | Stromovka | 17,19 | 17.19 | 17.28 | -0.09 | 82. | |
| 02. 11. 2025 | Kopačková Natálie | Stromovka | 21,03 | 21.11 | 21.03 | 0.08 | 171. | |
| 20. 09. 2025 | Burghauser Jan | Plzeň - chlapci | 15,51 | 24.69 | 15.51 | 9.18 | 59. | |
| 20. 09. 2025 | Kopačková Tereza | Plzeň - dívky | 15,74 | 16.17 | 15.74 | 0.43 | 63. | |
| 30. 08. 2025 | Strážov | 24,62 | 23.98 | 24.62 | -0.64 | 1. | ||
| 24. 05. 2025 | Rábí | 28,39 | 71.94 | 28.39 | 43.55 | 1. | ||
| 24. 05. 2025 | Rábí | 56,59 | 63.36 | 56.59 | 6.77 | 1. | ||
| 11. 05. 2025 | Burghauser Jan | Bystřice nad Úhlavou | 16,95 | 17.14 | 16.95 | 0.19 | 1. | |
| 11. 05. 2025 | Kopačková Tereza | Bystřice nad Úhlavou | 16,95 | 17.54 | 16.95 | 0.59 | 2. | |
| 11. 05. 2025 | Majdáková Marie Anna | Bystřice nad Úhlavou | 17,78 | 18.23 | 17.78 | 0.45 | 3. | |
| 11. 05. 2025 | Kindlmanová Anežka | Bystřice nad Úhlavou | 19,20 | 19.54 | 19.2 | 0.34 | 5. | |
| 11. 05. 2025 | Toman Josef | Bystřice nad Úhlavou | 21,67 | 22.43 | 21.67 | 0.76 | 6. | |
| 11. 05. 2025 | Kopačková Natálie | Bystřice nad Úhlavou | 25,90 | 25.9 | 25.9 | 0 | 12. | |
| 11. 05. 2025 | Němec Kryštof | Bystřice nad Úhlavou | 29,99 | 110.23 | 29.99 | 80.24 | 15. | |
| 16. 02. 2025 | Kopačková Tereza | Jablonec nad Nisou | 17,73 | 17.73 | 18.57 | -0.84 | 25. | |
| 16. 02. 2025 | Majdáková Marie | Jablonec nad Nisou | 18,52 | 18.52 | 23.15 | -4.63 | 40. | |
| 16. 02. 2025 | Kindlmanová Anežka | Jablonec nad Nisou | 20,52 | 20.52 | 21.89 | -1.37 | 64. | |
| 16. 02. 2025 | Burghauser Jan | Jablonec nad Nisou | 17,62 | 17.62 | 18.91 | -1.29 | 39. | |
| 16. 02. 2025 | Toman Josef | Jablonec nad Nisou | 18,89 | 21.89 | 18.89 | 3 | 54. | |
| 01. 12. 2024 | Tomanová Žofie | Ostrava | 14,49 | 14.75 | 14.49 | 0.26 | 12. | |
| 01. 12. 2024 | Kozlová Šárka | Ostrava | 16,92 | 17.24 | 16.92 | 0.32 | 68. | |
| 01. 12. 2024 | Kopáčková Tereza | Ostrava | 17,93 | 19.19 | 17.93 | 1.26 | 89. | |
| 01. 12. 2024 | Majdáková Marie | Ostrava | 18,34 | 18.34 | 18.38 | -0.04 | 94. | |
| 01. 12. 2024 | Burghausarová Nikola | Ostrava | 19,55 | 19.55 | 120 | -100.45 | 114. | |
| 01. 12. 2024 | Kindlmanová Anežka | Ostrava | 19,99 | 19.99 | 22.63 | -2.64 | 118. | |
| 01. 12. 2024 | Burghauser Jan | Ostrava | 16,51 | 120 | 16.51 | 103.49 | 60. | |
| 01. 12. 2024 | Toman Josef | Ostrava | 19,04 | 19.04 | 20.04 | -1 | 109. | |
| 03. 11. 2024 | Burghauser Jan | Stromovka | 16,90 | 17.86 | 16.9 | 0.96 | 71. | |
| 03. 11. 2024 | Toman Josef | Stromovka | 20,03 | 27.77 | 20.03 | 7.74 | 153. | |
| 03. 11. 2024 | Burghausarová Nikola | Stromovka | 14,25 | 120 | 14.25 | 105.75 | 7. | |
| 03. 11. 2024 | Tomanová Žofie | Stromovka | 14,83 | 14.83 | 17.7 | -2.87 | 15. | |
| 03. 11. 2024 | Kozlová Šárka | Stromovka | 17,38 | 17.38 | 120 | -102.62 | 84. | |
| 03. 11. 2024 | Kopáčková Tereza | Stromovka | 18,08 | 18.08 | 18.91 | -0.83 | 96. | |
| 03. 11. 2024 | Kindlmanová Anežka | Stromovka | 22,19 | 25.79 | 22.19 | 3.6 | 167. | |
| 03. 11. 2024 | Majdáková Marie | Stromovka | 36,88 | 36.88 | 120 | -83.12 | 229. | |
| 12. 10. 2024 | Burghauserová Nikola | Ústí nad Labem | 15,28 | 15.32 | 15.28 | 0.04 | 26. | |
| 12. 10. 2024 | Tomanová Žofie | Ústí nad Labem | 16,82 | 120 | 16.82 | 103.18 | 71. | |
| 12. 10. 2024 | Majdáková Marie | Ústí nad Labem | 18,48 | 19.45 | 18.48 | 0.97 | 93. | |
| 23. 09. 2023 | Burgauserová Nikola | Brno | 16,66 | 16.7 | 16.66 | 0.04 | 65. | |
| 25. 09. 2022 | Burghauserová Nikola | Benešov | 18,71 | 18.71 | 22.38 | -3.67 | 94. | |
| 03. 09. 2022 | A | Strážov | 21,60 | 35.5 | 21.6 | 13.9 | 2. | |
| 03. 09. 2022 | B | Strážov | 23,80 | 29.5 | 23.8 | 5.7 | 3. | |
| 10. 09. 2016 | Malá Víska | 36,58 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 25. 06. 2016 | Bystřice nad Úhlavou | 37,92 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 12. 09. 2015 | A | Malá Víska | 27,58 | 27.58 | 27.58 | 0 | 1. | |
| 12. 09. 2015 | B | Malá Víska | 31,67 | 31.67 | 31.67 | 0 | 3. | |
| 29. 08. 2015 | A | Rabí | 20,28 | 20.28 | 22.09 | -1.81 | 1. | |
| 27. 06. 2015 | A | Bystřice nad Úhlavou | 35,57 | 35.57 | 42.73 | -7.16 | 2. | |
| 13. 09. 2014 | Malá Víska | 24,80 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 30. 08. 2014 | Rabí | 23,06 | 23.06 | 24.19 | -1.13 | 3. | ||
| 09. 08. 2014 | Lomec | 24,98 | 28.6 | 24.98 | 3.62 | 4. | ||
| 28. 06. 2014 | Bystřice nad Úhlavou | 21,59 | 24.76 | 21.59 | 3.17 | 2. | ||
| 26. 04. 2014 | Běšiny - Eurokemp | 25,81 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 14. 09. 2013 | Malá Víska | 26,72 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 17. 08. 2013 | Lomec | 20,02 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 22. 06. 2013 | Žihobce | 22,50 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 22. 06. 2013 | Žihobce | 22,50 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 04. 05. 2013 | Nýrsko, hasičské hřiště | 56,63 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
Dorostenky | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 05. 07. 2019 | Ledvinová Lucie | Svitavy, Běh na 100 m | 18,40 | 18.4 | 19.03 | -0.63 | 2. | |
| 05. 07. 2019 | Ledvinová Lucie | Svitavy, Dvojboj | 17,50 | 17.5 | 32.94 | -15.44 | 2. | |
| 05. 07. 2018 | Lucie Ledvinová | Plzeň, Dvojboj | 17,46 | 17.86 | 17.46 | 0.4 | 2. | |
| 04. 07. 2018 | Lucie Ledvinová | Plzeň, Běh na 100 m | 17,56 | 18.25 | 17.56 | 0.69 | 1. | |
Mladí-hasiči | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 24. 05. 2025 | Rábí | 95,28 | 138.85 | 95.28 | 43.57 | 8. | ||
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.








