Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Černín, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiDěti mladšíFinálePS 12 muži
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 03. 10. 2026 | Hasičské hřiště v Babicích | 15,06 | 15.06 | 14.86 | 0.2 | 33. | ||
| 19. 09. 2026 | Markvartice | 18,77 | 17.96 | 18.77 | -0.81 | 5. | ||
| 12. 09. 2026 | Lipník | 17,90 | 18.03 | 17.9 | 0.13 | 5. | ||
| 05. 09. 2026 | Chvalovice - hasičské hřiště | 15,62 | 15.62 | 15.37 | 0.25 | 3. | ||
| 29. 08. 2026 | Stařeč | 18,69 | 17.14 | 18.69 | -1.55 | 6. | ||
| 23. 08. 2026 | Sokolí | 17,95 | 17.3 | 17.95 | -0.65 | 2. | ||
| 02. 08. 2026 | Litovany | 18,08 | 18.08 | 17.81 | 0.27 | 1. | ||
| 26. 07. 2026 | Budíkovice | 17,29 | 17.29 | 17.28 | 0.01 | 1. | ||
| 17. 07. 2026 | Hodonice | 18,19 | 17.32 | 18.19 | -0.87 | 1. | ||
| 11. 07. 2026 | Dešná | 16,07 | 15.91 | 16.07 | -0.16 | 5. | ||
| 04. 07. 2026 | Mikulovice- hasičské hřiště | 16,61 | 16.51 | 16.61 | -0.1 | 1. | ||
| 27. 06. 2026 | Hvězdoňovice | 16,99 | 16.99 | 16.77 | 0.22 | 3. | ||
| 12. 06. 2026 | Bojanovice | 15,78 | 15.59 | 15.78 | -0.19 | 1. | ||
| 07. 06. 2026 | Výčapy | 18,65 | 18.05 | 18.65 | -0.6 | 6. | ||
| 06. 06. 2026 | Bransouze | 18,20 | 17.38 | 18.2 | -0.82 | 7. | ||
| 31. 05. 2026 | Myslibořice | 17,69 | 17.48 | 17.69 | -0.21 | 7. | ||
| 30. 05. 2026 | Dobřínsko- hřiště | 18,60 | 18.55 | 18.6 | -0.05 | 3. | ||
| 23. 05. 2026 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 21,56 | 18.16 | 21.56 | -3.4 | 7. | ||
| 04. 04. 2026 | Telč | 20,33 | 20.33 | 20.33 | 0 | 15. | ||
| 25. 10. 2025 | Areál Flídr group Široký Důl | 18,39 | 14.56 | 18.39 | -3.83 | 93. | ||
| 13. 09. 2025 | Petrovice | 18,64 | 17.54 | 18.64 | -1.1 | 8. | ||
| 06. 09. 2025 | Chvalovice - hasičské hřiště | 20,12 | 19.09 | 20.12 | -1.03 | 4. | ||
| 06. 09. 2025 | Stařeč | 18,43 | 17.74 | 18.43 | -0.69 | 6. | ||
| 30. 08. 2025 | Markvartice | 18,80 | 18.66 | 18.8 | -0.14 | 9. | ||
| 24. 08. 2025 | Sokolí | 18,63 | 18.63 | 17.93 | 0.7 | 9. | ||
| 08. 08. 2025 | Mikulovice | 15,84 | 14.56 | 15.84 | -1.28 | 1. | ||
| 03. 08. 2025 | Litovany | 20,78 | 20.78 | 19.89 | 0.89 | 12. | ||
| 13. 07. 2025 | Budíkovice | 18,02 | 17.43 | 18.02 | -0.59 | 8. | ||
| 12. 07. 2025 | Dešná | 16,95 | 15.9 | 16.95 | -1.05 | 10. | ||
| 05. 07. 2025 | Černín | Křepice (ZN), fotbalové hřiště | 14,77 | 14.77 | 14.82 | -0.05 | 2. | |
| 05. 07. 2025 | Mikulovice- hasičské hřiště | 16,98 | 16.68 | 16.98 | -0.3 | 1. | ||
| 28. 06. 2025 | Hvězdoňovice | 17,25 | 17.16 | 17.25 | -0.09 | 1. | ||
| 15. 06. 2025 | Kněžice | 18,08 | 17.53 | 18.08 | -0.55 | 5. | ||
| 08. 06. 2025 | Výčapy | 17,95 | 17.36 | 17.95 | -0.59 | 7. | ||
| 07. 06. 2025 | Bransouze | 18,06 | 17.47 | 18.06 | -0.59 | 9. | ||
| 31. 05. 2025 | Dobřínsko- hřiště | 18,23 | 18.23 | 18.08 | 0.15 | 2. | ||
| 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 19,45 | 18.28 | 19.45 | -1.17 | 5. | ||
| 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 19,45 | 18.28 | 19.45 | -1.17 | 5. | ||
| 11. 05. 2025 | Myslibořice | 19,96 | 19.48 | 19.96 | -0.48 | 19. | ||
| 07. 12. 2024 | Český Rudolec | 15,43 | 15.23 | 15.43 | -0.2 | 7. | ||
| 22. 09. 2024 | Budíkovice | 19,56 | 19.56 | 18.61 | 0.95 | 12. | ||
| 21. 09. 2024 | Petrovice | 23,85 | 22.67 | 23.85 | -1.18 | 10. | ||
| 08. 09. 2024 | Lipník | 22,19 | 22.19 | 18.3 | 3.89 | 11. | ||
| 07. 09. 2024 | Chvalovice- hasičské hřiště | 19,27 | 17.47 | 19.27 | -1.8 | 6. | ||
| 07. 09. 2024 | Stařeč | 18,67 | 18.67 | 18.17 | 0.5 | 9. | ||
| 01. 09. 2024 | Sokolí | 19,51 | 19.51 | 18.73 | 0.78 | 16. | ||
| 11. 08. 2024 | Radonín | 17,75 | 17.64 | 17.75 | -0.11 | 5. | ||
| 10. 08. 2024 | Dešná | 18,36 | 18.36 | 18.33 | 0.03 | 2. | ||
| 09. 08. 2024 | Mikulovice | 15,14 | 15.04 | 15.14 | -0.1 | 4. | ||
| 07. 07. 2024 | Bransouze | 43,23 | 43.15 | 43.23 | -0.08 | 21. | ||
| 06. 07. 2024 | Újezd- Hasičské hřiště | 27,13 | 19.14 | 27.13 | -7.99 | 6. | ||
| 29. 06. 2024 | Mikulovice- hasičské hřiště | 18,16 | 18.16 | 17.87 | 0.29 | 3. | ||
| 16. 06. 2024 | Kněžice | 18,63 | 18.63 | 18.37 | 0.26 | 6. | ||
| 08. 06. 2024 | Dešná | 16,05 | 16.05 | 15.72 | 0.33 | 3. | ||
| 02. 06. 2024 | Výčapy | 18,94 | 17.94 | 18.94 | -1 | 12. | ||
| 01. 06. 2024 | Dobřínsko- hřiště | 17,99 | 17.99 | 17.76 | 0.23 | 2. | ||
| 25. 05. 2024 | Jezeřany - Maršovice - has.hřiště | 21,03 | 17.65 | 21.03 | -3.38 | 7. | ||
| 25. 05. 2024 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 21,03 | 17.65 | 21.03 | -3.38 | 7. | ||
| 02. 12. 2023 | Český Rudolec | 17,58 | 16 | 17.58 | -1.58 | 11. | ||
| 28. 10. 2023 | Areál Flídr group - Široký Důl | 15,80 | 15.49 | 15.8 | -0.31 | 64. | ||
| 16. 09. 2023 | Budíkovice | 18,13 | 18.13 | 17.5 | 0.63 | 7. | ||
| 15. 09. 2023 | Újezd | 18,98 | 15.71 | 18.98 | -3.27 | 6. | ||
| 09. 09. 2023 | Petrovice | 22,83 | 22.83 | 21.29 | 1.54 | 12. | ||
| 11. 08. 2023 | Mikulovice | 15,66 | 15.56 | 15.66 | -0.1 | 4. | ||
| 09. 07. 2023 | Bransouze | 20,73 | 20.39 | 20.73 | -0.34 | 17. | ||
| 24. 06. 2023 | Kněžice | 21,08 | 20.39 | 21.08 | -0.69 | 9. | ||
| 18. 06. 2023 | Čechtín | 18,57 | 17.95 | 18.57 | -0.62 | 26. | ||
| 28. 05. 2023 | Výčapy | 18,92 | 18.5 | 18.92 | -0.42 | 11. | ||
| 21. 05. 2023 | Myslibořice | 18,19 | 18.19 | 18.11 | 0.08 | 5. | ||
| 20. 05. 2023 | Štěměchy | 18,42 | 18.42 | 18.32 | 0.1 | 9. | ||
| 29. 10. 2022 | Areál Flídr group Široký Důl | 14,87 | 14.6 | 14.87 | -0.27 | 29. | ||
| 17. 09. 2022 | Budíkovice | 23,26 | 20.13 | 23.26 | -3.13 | 9. | ||
| 10. 09. 2022 | Krasonice - noční | 16,22 | 16.01 | 16.22 | -0.21 | 6. | ||
| 07. 08. 2022 | Kněžice | 19,51 | 18.16 | 19.51 | -1.35 | 10. | ||
| 17. 07. 2022 | Litovany | 21,91 | 21.79 | 21.91 | -0.12 | 9. | ||
| 15. 07. 2022 | Hodonice, Hasičské hřiště, M+Ž | 16,24 | 16.24 | 15.93 | 0.31 | 3. | ||
| 09. 07. 2022 | Mikulovice hřiště | 18,26 | 17.48 | 18.26 | -0.78 | 1. | ||
| 25. 06. 2022 | Vranín areál U Havrana | 18,89 | 18.03 | 18.89 | -0.86 | 8. | ||
| 11. 09. 2021 | Krasonice - noční | 18,20 | 16.21 | 18.2 | -1.99 | 11. | ||
| 13. 08. 2021 | Mikulovice hřiště | 14,71 | 14.62 | 14.71 | -0.09 | 1. | ||
| 31. 07. 2021 | Dobřínsko, fotbalové hřiště | 19,18 | 19.18 | 18.53 | 0.65 | 3. | ||
| 20. 09. 2020 | Kněžice | 17,65 | 17.65 | 17.48 | 0.17 | 12. | ||
| 30. 08. 2020 | Sokolí | 32,72 | 1.84 | 32.72 | -30.88 | 18. | ||
| 23. 08. 2020 | Čechtín | 18,14 | 18.14 | 17.44 | 0.7 | 14. | ||
| 23. 08. 2020 | Čechtín | 18,14 | 18.14 | 17.44 | 0.7 | 26. | ||
| 16. 08. 2020 | Kamenná | 19,06 | 19.06 | 18.37 | 0.69 | 14. | ||
| 09. 08. 2020 | Radonín | 19,24 | 19.24 | 17.74 | 1.5 | 12. | ||
| 18. 07. 2020 | Mikulovice | 16,65 | 16.65 | 15.89 | 0.76 | 8. | ||
| 07. 12. 2019 | Český Rudolec | 16,11 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 26. 10. 2019 | Areál firmy Flídr Široký Důl | 19,11 | 18.87 | 19.11 | -0.24 | 101. | ||
| 14. 09. 2019 | Petrovice | 20,36 | 20.36 | 18.55 | 1.81 | 10. | ||
| 24. 08. 2019 | Chvalovice, sportovní areál | 19,27 | 18.66 | 19.27 | -0.61 | 3. | ||
| 17. 08. 2019 | Lesná, hřiště | 61,16 | 60.91 | 61.16 | -0.25 | 15. | ||
| 10. 08. 2019 | Loděnice, fotbalové hřiště | 18,39 | 17.98 | 18.39 | -0.41 | 3. | ||
| 20. 07. 2019 | Miroslav, před Hasičskou zbroj | 33,40 | 32.24 | 33.4 | -1.16 | 11. | ||
| 13. 07. 2019 | Vedrovice, fotbalové hřiště | 18,80 | 18.8 | 17.87 | 0.93 | 4. | ||
| 06. 07. 2019 | Božice, fotbalové hřiště | 18,19 | 18.19 | 18.01 | 0.18 | 1. | ||
| 30. 06. 2019 | Výrovice, sportovní areál | 17,62 | 16.49 | 17.62 | -1.13 | 5. | ||
| 29. 06. 2019 | Mikulovice, hřiště | 18,36 | 18.01 | 18.36 | -0.35 | 2. | ||
| 02. 06. 2019 | Výčapy | 19,87 | 19.87 | 19.25 | 0.62 | 13. | ||
| 01. 06. 2019 | Dobřínsko, fotbalové hřiště | 21,80 | 17.86 | 21.8 | -3.94 | 5. | ||
| 26. 05. 2019 | Myslibořice | 18,75 | 17.85 | 18.75 | -0.9 | 9. | ||
| 25. 05. 2019 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 20,72 | 20.58 | 20.72 | -0.14 | 12. | ||
| 25. 05. 2019 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 20,72 | 20.58 | 20.72 | -0.14 | 12. | ||
| 27. 04. 2019 | Lhotice | 16,17 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 27. 04. 2019 | Lhotice | 19,93 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 08. 12. 2018 | Český Rudolec | 15,98 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 08. 09. 2018 | Chvalovice,hřiště -NOVÝ TERMÍN | 18,17 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 08. 09. 2018 | Chvalovice | 20,67 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 26. 08. 2018 | Stařeč | 18,77 | 18.08 | 18.77 | -0.69 | 7. | ||
| 12. 08. 2018 | Vémyslice - POZOR NOVÝ TERMÍN | 19,78 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 11. 08. 2018 | Lesná, fotbalové hřiště | 15,11 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 11. 08. 2018 | Loděnice, fotbalové hřiště | 18,11 | 18.11 | 18 | 0.11 | 1. | ||
| 28. 07. 2018 | Mikulovice hřiště | 17,22 | 17.22 | 16.87 | 0.35 | 3. | ||
| 15. 07. 2018 | Vedrovice, fotbalové hřiště | 24,34 | 23.92 | 24.34 | -0.42 | 5. | ||
| 14. 07. 2018 | Božice, fotbalové hřiště | 18,49 | 18.19 | 18.49 | -0.3 | 2. | ||
| 01. 07. 2018 | Mikulovice, hřiště | 48,73 | 48.73 | 19.43 | 29.3 | 9. | ||
| 30. 06. 2018 | Dobřínsko, fotbalové hřiště | 17,97 | 17.97 | 17.39 | 0.58 | 2. | ||
| 23. 06. 2018 | Stará Říše | 19,24 | 19.24 | 17.95 | 1.29 | 28. | ||
| 17. 06. 2018 | Výrovice, sportovní areál | 17,86 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 09. 06. 2018 | Dešná | 16,49 | 16.49 | 16.49 | 0 | 11. | ||
| 03. 06. 2018 | Černín, u Bieglerova mlýna | 18,07 | 17.54 | 18.07 | -0.53 | 4. | ||
| 27. 05. 2018 | Myslibořice | 17,92 | 17.21 | 17.92 | -0.71 | 8. | ||
| 26. 05. 2018 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 18,51 | 18.09 | 18.51 | -0.42 | 7. | ||
| 26. 05. 2018 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 18,51 | 18.09 | 18.51 | -0.42 | 7. | ||
| 20. 05. 2018 | Krasonice | 18,98 | 18.71 | 18.98 | -0.27 | 13. | ||
| 02. 12. 2017 | Český Rudolec | 17,42 | 0 | 0 | 0 | 20. | ||
| 23. 09. 2017 | Police - zámecký areál | 15,92 | 15.92 | 15.26 | 0.66 | 6. | ||
| 02. 09. 2017 | Chvalovice, sportovní areál | 17,92 | 17.48 | 17.92 | -0.44 | 2. | ||
| 19. 08. 2017 | Blížkovice, sportovní areál | 18,67 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 12. 08. 2017 | 1 | Lesná, Fotbalové hřiště | 15,49 | 0 | 0 | 0 | 1. | |
| 12. 08. 2017 | Loděnice, fotbalové hřiště | 18,31 | 18.31 | 17.84 | 0.47 | 4. | ||
| 06. 08. 2017 | Krasonice | 18,88 | 18.36 | 18.88 | -0.52 | 13. | ||
| 30. 07. 2017 | Litovany | 19,53 | 19.53 | 19.49 | 0.04 | 6. | ||
| 16. 07. 2017 | Vedrovice, fotbalové hřiště | 19,29 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 15. 07. 2017 | Božice, hřiště | 44,78 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 04. 07. 2017 | Mladoňovice | 16,04 | 14.89 | 16.04 | -1.15 | 13. | ||
| 01. 07. 2017 | Výrovice, sportovní areál | 17,57 | 17.53 | 17.57 | -0.04 | 4. | ||
| 24. 06. 2017 | Vranín, Hasič. areál U Havrana | 16,36 | 15.88 | 16.36 | -0.48 | 4. | ||
| 24. 06. 2017 | Vémyslice, u koupaliště | 18,10 | 18.1 | 17.87 | 0.23 | 5. | ||
| 18. 06. 2017 | Nevcehle | 18,15 | 18.15 | 17.48 | 0.67 | 11. | ||
| 11. 06. 2017 | Černín, U Bieglerova mlýna | 18,72 | 18.72 | 18.03 | 0.69 | 7. | ||
| 10. 06. 2017 | Dobřínsko, fotbalové hřiště | 18,42 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 04. 06. 2017 | Výčapy | 20,06 | 20.06 | 19.67 | 0.39 | 16. | ||
| 28. 05. 2017 | Myslibořice areál u ZŠ | 18,03 | 18.03 | 17.21 | 0.82 | 13. | ||
| 27. 05. 2017 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 18,53 | 18.53 | 17.46 | 1.07 | 8. | ||
| 27. 05. 2017 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 18,53 | 18.53 | 17.46 | 1.07 | 8. | ||
| 20. 05. 2017 | Trnava | 18,13 | 18.13 | 17.88 | 0.25 | 11. | ||
| 03. 12. 2016 | Český Rudolec | 15,95 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 17. 09. 2016 | Mladoňovice | 19,58 | 19.58 | 19.42 | 0.16 | 15. | ||
| 10. 09. 2016 | Myslibořice -hřiště u ZŠ | 17,77 | 17.71 | 17.77 | -0.06 | 1. | ||
| 10. 09. 2016 | Stará Říše | 18,15 | 16.79 | 18.15 | -1.36 | 16. | ||
| 03. 09. 2016 | Chvalovice, sportovní areál | 17,97 | 17.2 | 17.97 | -0.77 | 3. | ||
| 21. 08. 2016 | Stařeč | 18,43 | 17.88 | 18.43 | -0.55 | 8. | ||
| 20. 08. 2016 | Blížkovice, areál Žleby | 16,97 | 16.97 | 16.83 | 0.14 | 1. | ||
| 13. 08. 2016 | Loděnice, fotbalové hřiště | 17,69 | 16.98 | 17.69 | -0.71 | 5. | ||
| 07. 08. 2016 | Radonín | 17,47 | 17.42 | 17.47 | -0.05 | 5. | ||
| 31. 07. 2016 | Litovany | 20,28 | 20.28 | 18.99 | 1.29 | 10. | ||
| 30. 07. 2016 | Jakubov | 17,55 | 17.55 | 17.54 | 0.01 | 8. | ||
| 17. 07. 2016 | Černín - u Bieglerova mlýna | 17,90 | 17.52 | 17.9 | -0.38 | 4. | ||
| 16. 07. 2016 | Miroslav, před hasič.zbrojnicí | 18,14 | 17.74 | 18.14 | -0.4 | 1. | ||
| 09. 07. 2016 | Božice, hřiště | 18,89 | 17.41 | 18.89 | -1.48 | 5. | ||
| 05. 07. 2016 | Jevišovice, hřiště | 18,06 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 03. 07. 2016 | Mladoňovice | 19,52 | 17.69 | 19.52 | -1.83 | 15. | ||
| 02. 07. 2016 | Vedrovice, fotbalové hřiště | 18,23 | 17.9 | 18.23 | -0.33 | 4. | ||
| 26. 06. 2016 | Výrovice, sportovní areál | 17,90 | 17.17 | 17.9 | -0.73 | 2. | ||
| 25. 06. 2016 | Dobřínsko, fotbalové hřiště | 18,36 | 18.25 | 18.36 | -0.11 | 3. | ||
| 12. 06. 2016 | Pasohlávky | 21,12 | 21.12 | 20.83 | 0.29 | 36. | ||
| 12. 06. 2016 | Pasohlávky | 21,12 | 21.12 | 21.1 | 0.02 | 36. | ||
| 11. 06. 2016 | Chvalovice | 19,09 | 17.66 | 19.09 | -1.43 | 32. | ||
| 05. 06. 2016 | Výčapy | 17,46 | 17.23 | 17.46 | -0.23 | 7. | ||
| 04. 06. 2016 | Vémyslice, u koupaliště | 18,26 | 17.13 | 18.26 | -1.13 | 3. | ||
| 28. 05. 2016 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 29,47 | 29.22 | 29.47 | -0.25 | 18. | ||
| 29. 08. 2015 | Chvalovice, PSO - I.soutěž | 19,30 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 15. 08. 2015 | Černín - u Bieglerova mlýna | 16,63 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 08. 08. 2015 | Loděnice, fotbalové hřiště | 19,86 | 19.86 | 18.44 | 1.42 | 7. | ||
| 05. 07. 2015 | Jevišovice, hřiště | 19,08 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 04. 07. 2015 | Černín u Bieglerova mlýna | 16,54 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 20. 06. 2015 | Vémyslice, u koupaliště | 18,17 | 17.8 | 18.17 | -0.37 | 2. | ||
| 14. 06. 2015 | Výrovice, sportovní areál | 18,99 | 18.26 | 18.99 | -0.73 | 7. | ||
| 13. 06. 2015 | Dobřínsko, sportovní hřiště | 18,06 | 17.67 | 18.06 | -0.39 | 3. | ||
| 16. 08. 2014 | Černín - u Bieglerova mlýna | 17,73 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 28. 06. 2014 | Černín - u Bieglerova mlýna | 17,52 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 17. 08. 2013 | hřiště u Bieglerova mlýna | 17,67 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 29. 06. 2013 | hřiště u Bieglerova mlýna | 16,87 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 18. 08. 2012 | hřiště u Bieglerova mlýna | 16,67 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 05. 07. 2012 | Jevišovice | 21,23 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 30. 06. 2012 | hřiště u Bieglerova mlýna | 16,53 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 13. 08. 2011 | hřiště u Bieglerova mlýna | 16,68 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 07. 02. 2011 | hřiště u Bieglerova mlýna | 20,85 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 14. 08. 2010 | Černín u Bieglerova mlýna | 17,73 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 03. 07. 2010 | Černín u Bieglerova mlýna | 20,12 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 15. 08. 2009 | Černín u Bieglerova mlýna | 17,61 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 04. 07. 2009 | Černín u Bieglerova mlýna | 20,50 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 16. 08. 2008 | Černín - u Bieglerova mlýna | 18,95 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 05. 07. 2008 | Černín - u Bieglerova mlýna | 18,31 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 14. 07. 2007 | Černín - u Bieglerova mlýna | 17,89 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 07. 07. 2007 | Černín - u Bieglerova mlýna | 20,84 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 08. 07. 2006 | Černín - u Bieglerova mlýna | 21,05 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 03. 06. 2006 | Černín - u Bieglerova mlýna | 24,75 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 27. 07. 2024 | Benešova Hora | 19,99 | 19.99 | 15.83 | 4.16 | 4. | ||
| 29. 07. 2023 | Benešova Hora | 18,25 | 18.1 | 18.25 | -0.15 | 1. | ||
Finále | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 12. 08. 2017 | Lesná, Fotbalové hřiště | 18,35 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
PS 12 muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 11. 08. 2018 | Lesná, fotbalové hřiště | 18,29 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 23. 09. 2017 | Police - zámecký areál | 20,60 | 20.6 | 18.84 | 1.76 | 4. | ||
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.















