Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Bylnice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 13. 08. 2022 | Vrbětice - JLNS | 18,46 | 18.46 | 17.24 | 1.22 | 12. | ||
| 30. 07. 2022 | Drnovice | 16,38 | 16.38 | 16.37 | 0.01 | 4. | ||
| 23. 07. 2022 | Kněžpole | 54,27 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 16. 07. 2022 | Nevšová - JLNS | 27,53 | 27.53 | 16.65 | 10.88 | 16. | ||
| 09. 07. 2022 | Nedašova Lhota | 17,68 | 17.68 | 16.21 | 1.47 | 8. | ||
| 03. 07. 2022 | Brumov | 15,74 | 15.7 | 15.74 | -0.04 | 7. | ||
| 11. 06. 2022 | Křekov - hřiště Lipina | 19,71 | 19.5 | 19.71 | -0.21 | 10. | ||
| 04. 06. 2022 | Mirošov | 16,74 | 16.74 | 16.53 | 0.21 | 6. | ||
| 05. 09. 2021 | Nedašov | 20,84 | 19.9 | 20.84 | -0.94 | 19. | ||
| 17. 07. 2021 | Nevšová | 33,76 | 33.76 | 18.08 | 15.68 | 21. | ||
| 04. 07. 2021 | Študlov,Fotbalové hřiště | 15,56 | 15.2 | 15.56 | -0.36 | 3. | ||
| 04. 07. 2021 | A | Velké Karlovice - Tisňavy | 16,00 | 16 | 15.8 | 0.2 | 4. | |
| 24. 08. 2019 | Hrachovec | 16,69 | 16.49 | 16.69 | -0.2 | 4. | ||
| 03. 08. 2019 | Vysoké Pole | 21,94 | 21.94 | 21.63 | 0.31 | 16. | ||
| 27. 07. 2019 | Drnovice | 17,54 | 17.54 | 16.48 | 1.06 | 15. | ||
| 20. 07. 2019 | Nevšová - JLNS | 16,18 | 16.03 | 16.18 | -0.15 | 8. | ||
| 06. 07. 2019 | Štítná nad Vláří | 17,04 | 17.04 | 15.29 | 1.75 | 7. | ||
| 16. 06. 2019 | Pozděchov | 17,39 | 16.28 | 17.39 | -1.11 | 11. | ||
| 16. 06. 2019 | Louky | 16,22 | 16.14 | 16.22 | -0.08 | 14. | ||
| 25. 08. 2018 | Noční soutěž Tichov | 18,49 | 18.49 | 18.13 | 0.36 | 4. | ||
| 18. 08. 2018 | Velká Lhota | 16,31 | 16.31 | 15.44 | 0.87 | 6. | ||
| 11. 08. 2018 | Kunovice | 19,53 | 19.44 | 19.53 | -0.09 | 6. | ||
| 28. 07. 2018 | Drnovice | 16,18 | 16.18 | 15.94 | 0.24 | 5. | ||
| 21. 07. 2018 | Nevšová | 16,96 | 16.96 | 16.33 | 0.63 | 13. | ||
| 08. 07. 2018 | Pozděchov | 15,54 | 15.44 | 15.54 | -0.1 | 5. | ||
| 16. 06. 2018 | Poteč | 17,31 | 16.62 | 17.31 | -0.69 | 16. | ||
| 03. 06. 2018 | Velké Karlovice | 15,87 | 15.79 | 15.87 | -0.08 | 6. | ||
| 02. 06. 2018 | Mirošov - JLNS | 18,02 | 17.07 | 18.02 | -0.95 | 9. | ||
| 19. 05. 2018 | Jasenice u VM | 24,66 | 23.82 | 24.66 | -0.84 | 12. | ||
| 03. 09. 2017 | Nedašov | 19,41 | 19.41 | 18.28 | 1.13 | 24. | ||
| 02. 09. 2017 | Nedašova Lhota | 15,89 | 15.3 | 15.89 | -0.59 | 16. | ||
| 29. 07. 2017 | Drnovice | 21,99 | 15.66 | 21.99 | -6.33 | 21. | ||
| 08. 07. 2017 | Štítná nad Vláří | 16,62 | 15.69 | 16.62 | -0.93 | 12. | ||
| 17. 06. 2017 | Nevšová - JLNS | 16,96 | 15.88 | 16.96 | -1.08 | 15. | ||
| 10. 06. 2017 | Zádveřice | 21,41 | 21.41 | 20.85 | 0.56 | 19. | ||
| 03. 06. 2017 | Mirošov | 16,61 | 16.52 | 16.61 | -0.09 | 13. | ||
| 04. 09. 2016 | Nedašov | 16,43 | 15.68 | 16.43 | -0.75 | 19. | ||
| 06. 08. 2016 | Vysoké Pole | 17,67 | 17.67 | 17.06 | 0.61 | 16. | ||
| 09. 07. 2016 | Štítná nad Vláří | 17,57 | 17.13 | 17.57 | -0.44 | 14. | ||
| 03. 07. 2016 | Študlov | 17,35 | 17.35 | 16.59 | 0.76 | 19. | ||
| 18. 06. 2016 | Nevšová - JLNS | 18,83 | 17.17 | 18.83 | -1.66 | 16. | ||
| 04. 06. 2016 | Mirošov | 17,00 | 16.96 | 17 | -0.04 | 13. | ||
| 06. 09. 2015 | B | Nedašov | 17,79 | 17.16 | 17.79 | -0.63 | 19. | |
| 06. 09. 2015 | A | Nedašov | 18,48 | 17.4 | 18.48 | -1.08 | 23. | |
| 15. 08. 2015 | Vysoké Pole | 17,82 | 17.36 | 17.82 | -0.46 | 16. | ||
| 18. 07. 2015 | Poteč | 17,73 | 17.73 | 16.73 | 1 | 16. | ||
| 04. 07. 2015 | Štítná nad Vláří | 16,79 | 16.78 | 16.79 | -0.01 | 15. | ||
| 28. 06. 2015 | Vésky | 19,84 | 18.57 | 19.84 | -1.27 | 9. | ||
| 07. 09. 2014 | Nedašov | 19,72 | 19.72 | 17.04 | 2.68 | 37. | ||
| 06. 09. 2014 | Nedašova Lhota | 15,89 | 15.89 | 15.09 | 0.8 | 16. | ||
| 09. 08. 2014 | Vysoké Pole | 27,20 | 27.2 | 16.93 | 10.27 | 26. | ||
| 26. 07. 2014 | Mirošov | 18,02 | 18.02 | 17 | 1.02 | 13. | ||
| 19. 07. 2014 | Poteč | 16,66 | 16.63 | 16.66 | -0.03 | 5. | ||
| 21. 06. 2014 | Loučka | 19,36 | 17.4 | 19.36 | -1.96 | 13. | ||
| 15. 06. 2014 | Vésky | 17,70 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 02. 09. 2012 | Nedašov | 17,41 | 16.77 | 17.41 | -0.64 | 32. | ||
| 07. 08. 2010 | Brumov, ZL | 16,48 | 14.88 | 16.48 | -1.6 | 13. | ||
| 01. 08. 2009 | Brumov, ZL | 15,85 | 15.29 | 15.85 | -0.56 | 11. | ||
| 21. 06. 2009 | Sazovice, ZL | 16,36 | 15.75 | 16.36 | -0.61 | 12. | ||
| 20. 06. 2009 | Oprechtice | 18,00 | 0 | 0 | 0 | 18. | ||
| 14. 06. 2009 | Bylnice, ZL | 16,60 | 16.6 | 15.58 | 1.02 | 20. | ||
| 31. 05. 2009 | Racková, ZL | 15,75 | 15.47 | 15.75 | -0.28 | 5. | ||
| 09. 08. 2008 | Brumov, ZL | 16,04 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 26. 07. 2008 | Bylnice, ZL | 19,38 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 02. 09. 2007 | Nedašov, ZL | 15,08 | 0 | 14.85 | -14.85 | 7. | ||
| 02. 09. 2007 | Nedašov, ZL | 15,08 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 28. 07. 2007 | Bylnice, ZL | 18,61 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 15. 07. 2007 | Nedašova Lhota, ZL | 14,90 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 14. 07. 2007 | Brumov, ZL | 15,76 | 0 | 15.68 | -15.68 | 3. | ||
| 14. 07. 2007 | Brumov, ZL | 15,76 | 15.76 | 15.68 | 0.08 | 3. | ||
| 09. 09. 2006 | Lehota pod Vtáčnikom, SR | 28,77 | 18.24 | 0 | 18.24 | 13. | ||
| 03. 09. 2006 | Nedašov, ZL | 15,18 | 15.1 | 0 | 15.1 | 5. | ||
| 03. 09. 2006 | Nedašov, ZL | 15,18 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 03. 09. 2006 | B | Brumov, ZL | 17,15 | 0 | 0 | 0 | 13. | |
| 03. 09. 2006 | Brumov, ZL | 17,71 | 0 | 0 | 0 | 18. | ||
| 30. 07. 2006 | Svinná, SR | 19,09 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 29. 07. 2006 | Bylnice, ZL | 18,77 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 29. 07. 2006 | Bylnice, ZL | 18,77 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 23. 07. 2006 | Vlachova Lhota, ZL | 15,53 | 15.53 | 15.21 | 0.32 | 3. | ||
| 16. 07. 2006 | Nedašova Lhota, ZL | 17,14 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 15. 07. 2006 | Zbora, SR | 16,66 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 08. 07. 2006 | Lednické Rovné, SR | 52,03 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 24. 06. 2006 | Streženice, SR | 20,18 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 17. 06. 2006 | Krásno, SR | 17,17 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 04. 09. 2005 | Nedašov, - | 15,09 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 21. 08. 2005 | Vrbětice, ZL | 21,36 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 20. 08. 2005 | Podlužany, SR | 14,68 | 14.44 | 0 | 14.44 | 4. | ||
| 14. 08. 2005 | Ďurďové, - | 20,79 | 16 | 0 | 16 | 12. | ||
| 13. 08. 2005 | Záblatie, SR | 14,34 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 31. 07. 2005 | Svinná, SR | 15,88 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 30. 07. 2005 | Bylnice, ZL | 18,33 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 30. 07. 2005 | Bylnice, ZL | 18,33 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 24. 07. 2005 | Vlachova Lhota, ZL | 16,68 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 23. 07. 2005 | Pravotice, SR | 14,24 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 17. 07. 2005 | Nedašova Lhota, SR | 15,65 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 17. 07. 2005 | Zbora, SR | 18,88 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 02. 07. 2005 | Lednické Rovne, SR | 27,37 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 25. 06. 2005 | Streženice, SR | 15,79 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 19. 06. 2005 | Sazovice, ZL | 16,14 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 11. 06. 2005 | Brvnište, SR | 15,96 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 11. 09. 2004 | Lehota pod Vtáčnikom, SR | 16,19 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 05. 09. 2004 | Brumov, Zl | 16,07 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 05. 09. 2004 | Brumov, ZL | 16,07 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 05. 09. 2004 | Nedašov, ZL | 18,09 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 21. 08. 2004 | Podlužany, SR | 21,98 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 14. 08. 2004 | Záblatie, SR | 16,57 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 08. 08. 2004 | Púchov, SR | 19,57 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 08. 08. 2004 | Ďurďové, SR | 14,59 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 01. 08. 2004 | Lidečko, VS | 16,33 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 31. 07. 2004 | Bylnice, ZL | 18,08 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 31. 07. 2004 | Bylnice, ZL | 18,08 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 25. 07. 2004 | Svinná, SR | 15,23 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 18. 07. 2004 | Nedašova Lhota, ZL | 27,58 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 18. 07. 2004 | Mirošov, ZL | 15,10 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 18. 07. 2004 | Zbora, SR | 17,28 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 10. 07. 2004 | Pravotice, SR | 15,62 | 15.06 | 15.62 | -0.56 | 6. | ||
| 04. 07. 2004 | Pruské, SR | 19,17 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 20. 06. 2004 | Sazovice, ZL | 15,03 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 12. 06. 2004 | Brvnište, SR | 15,65 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 11. 10. 2003 | Babice, VS | 16,63 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 07. 09. 2003 | Brumov, ZL | 15,64 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 07. 09. 2003 | Nedašov, Zl | 15,65 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 17. 08. 2003 | Zariečie, SR | 15,56 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 10. 08. 2003 | Ďurďové, SR | 13,44 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 10. 08. 2003 | Púchov-mesto, SR | 17,66 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 27. 07. 2003 | Svinná, SR | 16,39 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 26. 07. 2003 | Bylnice, ZL | 18,12 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 20. 07. 2003 | Nedašova Lhota, ZL | 33,05 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 20. 07. 2003 | Zbora, AB | 18,76 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 19. 07. 2003 | Pravotice, SR | 15,68 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 06. 07. 2003 | Pruské, SR | 20,45 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 22. 06. 2003 | B | Sazovice, ZL | 16,47 | 0 | 0 | 0 | 8. | |
| 14. 06. 2003 | Brvnište,SR | 18,17 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 08. 06. 2003 | Krásno, SR | 16,76 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 20. 06. 2026 | B | Rudimov | 23,41 | 23.41 | 22.17 | 1.24 | 8. | |
| 13. 08. 2022 | Vrbětice | 27,00 | 27 | 25.27 | 1.73 | 13. | ||
| 09. 07. 2022 | Nedašova Lhota | 26,05 | 26.05 | 21.91 | 4.14 | 8. | ||
| 03. 07. 2022 | Brumov | 20,30 | 20.3 | 20.25 | 0.05 | 12. | ||
| 05. 09. 2021 | Nedašov | 26,09 | 26.09 | 19.88 | 6.21 | 11. | ||
| 09. 08. 2008 | Brumov, ZL | 25,12 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 26. 07. 2008 | Bylnice, ZL | 22,76 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 02. 09. 2007 | Nedašov, ZL | 19,77 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 09. 09. 2006 | Lehota pod Vtáčnikom, SR | 35,98 | 0 | 33.64 | -33.64 | 4. | ||
| 03. 09. 2006 | Brumov, ZL | 20,68 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 03. 09. 2006 | Nedašov, ZL | 28,98 | 24.19 | 0 | 24.19 | 4. | ||
| 03. 09. 2006 | Nedašov, ZL | 28,98 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 19. 08. 2006 | Podlužany, SR | 19,99 | 19.87 | 0 | 19.87 | 4. | ||
| 30. 07. 2006 | Svinná, SR | 21,10 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 29. 07. 2006 | Bylnice, ZL | 22,47 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 29. 07. 2006 | Bylnice, ZL | 22,47 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 23. 07. 2006 | Vlachova Lhota, ZL | 35,22 | 35.22 | 20.35 | 14.87 | 6. | ||
| 22. 07. 2006 | Pravotice, SR | 19,56 | 0 | 19.49 | -19.49 | 3. | ||
| 16. 07. 2006 | Nedašova Lhota, ZL | 28,76 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 15. 07. 2006 | Zbora, SR | 23,28 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 08. 07. 2006 | Lednické Rovné, SR | 31,26 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 24. 06. 2006 | Streženice, SR | 24,31 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 04. 09. 2005 | Brumov, ZL | 21,46 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 04. 09. 2005 | Nedašov, - | 25,86 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 04. 09. 2005 | Brumov, ZL | 21,46 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 21. 08. 2005 | Vrbětice, ZL | 19,50 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 20. 08. 2005 | Podlužany, SR | 19,37 | 18.11 | 0 | 18.11 | 3. | ||
| 14. 08. 2005 | Ďurďové, - | 17,31 | 17.26 | 0 | 17.26 | 1. | ||
| 13. 08. 2005 | Záblatie, SR | 23,39 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 31. 07. 2005 | Svinná, SR | 47,15 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 30. 07. 2005 | Bylnice, ZL | 18,41 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 30. 07. 2005 | Bylnice, ZL | 18,41 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 24. 07. 2005 | Vlachova Lhota, ZL | 22,12 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 23. 07. 2005 | Pravotice, SR | 18,83 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 07. 2005 | Nedašova Lhota, SR | 20,94 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 03. 07. 2005 | Fryšták, ZL | 19,98 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 02. 07. 2005 | Lednické Rovne, SR | 31,71 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 25. 06. 2005 | Streženice, SR | 18,62 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 19. 06. 2005 | Krásno, SR | 20,52 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 19. 06. 2005 | Sazovice, ZL | 18,72 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 12. 06. 2005 | Horní Lhota, ZL | 23,49 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 11. 06. 2005 | Brvnište, SR | 35,47 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 28. 05. 2005 | Šarovy, ZL | 24,38 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 11. 09. 2004 | Lehota pod Vtáčnikom, SR | 19,88 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 05. 09. 2004 | Brumov, ZL | 21,96 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 05. 09. 2004 | Brumov, Zl | 21,96 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 05. 09. 2004 | Nedašov, ZL | 22,12 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 22. 08. 2004 | Vrbětice, ZL | 19,70 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 21. 08. 2004 | Podlužany, SR | 21,57 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 14. 08. 2004 | Záblatie, SR | 21,86 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 08. 08. 2004 | Ďurďové, SR | 18,79 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 08. 08. 2004 | Púchov, SR | 46,12 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 01. 08. 2004 | Lidečko, VS | 25,12 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 31. 07. 2004 | Bylnice, ZL | 23,02 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 31. 07. 2004 | Bylnice, ZL | 23,02 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 25. 07. 2004 | Svinná, SR | 38,68 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 10. 07. 2004 | Pravotice, SR | 24,76 | 23.76 | 24.37 | -0.61 | 3. | ||
| 12. 06. 2004 | Brvnište, SR | 22,30 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 22. 06. 2003 | Sazovice, ZL | 20,95 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
Dorostenci | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 01. 09. 2024 | O pohár SDH Nedašov | 23,25 | 23.25 | 22.5 | 0.75 | 8. | ||
Muži>35 | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 05. 09. 2021 | Nedašov | 20,92 | 20.16 | 20.92 | -0.76 | 2. | ||
| 01. 09. 2019 | Nedašov | 20,06 | 20.06 | 19.35 | 0.71 | 6. | ||
| 02. 09. 2018 | Nedašov | 24,55 | 24.55 | 22.11 | 2.44 | 5. | ||
| 02. 09. 2017 | Nedašova Lhota | 16,58 | 15.56 | 16.58 | -1.02 | 2. | ||
| 04. 09. 2016 | Nedašov | 18,59 | 18.59 | 17.27 | 1.32 | 3. | ||
| 01. 09. 2013 | - Valašský výběr | Nedašov | 26,71 | 23.74 | 26.71 | -2.97 | 3. | |
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.