Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Bozkov, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciDor-ci 14 mladšíDor-ci 17 staršíDor-ky 14 mladšíDor-ky 15 středníPS 12 muži
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 03. 10. 2026 | Hušek Jakub | Praha, okolí Žižkovského vysílače | 692,46 | 692.46 | 692.46 | 0 | 15. | |
| 06. 09. 2026 | Hradec Králové | 24,84 | 24.84 | 26.4 | -1.56 | 3. | ||
| 05. 09. 2026 | Nosek Jakub | Hradec Králové - 100m | 19,27 | 19.27 | 120 | -100.73 | 75. | |
| 05. 09. 2026 | Haken Adam | Hradec Králové - 100m | 19,34 | 19.34 | 120 | -100.66 | 78. | |
| 05. 09. 2026 | Blažek Tomáš | Hradec Králové - 100m | 19,68 | 22.12 | 19.68 | 2.44 | 80. | |
| 05. 09. 2026 | Šimůnek Matěj | Hradec Králové - 100m | 20,10 | 21.18 | 20.1 | 1.08 | 90. | |
| 05. 09. 2026 | Vybíral Radim | Hradec Králové - 100m | 20,73 | 20.73 | 120 | -99.27 | 104. | |
| 05. 09. 2026 | Červený Tomáš | Hradec Králové - 100m | 20,83 | 20.83 | 22.52 | -1.69 | 109. | |
| 05. 09. 2026 | Koucký Jan | Hradec Králové - 100m | 21,01 | 22.04 | 21.01 | 1.03 | 112. | |
| 05. 09. 2026 | Hušek Václav | Hradec Králové - 100m | 21,80 | 21.8 | 22.19 | -0.39 | 123. | |
| 05. 09. 2026 | Hradec Králové - štafeta 4x100m | 66,86 | 67.93 | 66.86 | 1.07 | 14. | ||
| 05. 09. 2026 | Hradec Králové - 100m | 109,95 | 109.95 | 109.95 | 0 | 15. | ||
| 29. 03. 2026 | Nosek Jakub | Jablonec nad Nisou | 19,06 | 19.06 | 120 | -100.94 | 43. | |
| 29. 03. 2026 | Červený Tomáš | Jablonec nad Nisou | 19,53 | 20.3 | 19.53 | 0.77 | 56. | |
| 29. 03. 2026 | Havlíček Tomáš | Jablonec nad Nisou | 20,76 | 20.99 | 20.76 | 0.23 | 70. | |
| 29. 03. 2026 | Švanda Pavel | Jablonec nad Nisou | 22,28 | 22.28 | 38.26 | -15.98 | 89. | |
| 17. 08. 2025 | Třebíč | 26,40 | 29.6 | 26.4 | 3.2 | 5. | ||
| 16. 08. 2025 | Třebíč | 64,05 | 64.05 | 64.05 | 0 | 13. | ||
| 16. 08. 2025 | Třebíč | 115,80 | 115.8 | 115.8 | 0 | 13. | ||
| 16. 08. 2025 | Nosek Jakub | Třebíč | 18,30 | 18.6 | 18.3 | 0.3 | 64. | |
| 16. 08. 2025 | Svačinka Ondřej | Třebíč | 18,77 | 19.34 | 18.77 | 0.57 | 77. | |
| 16. 08. 2025 | Šimůnek Matěj | Třebíč | 19,43 | 19.43 | 29.35 | -9.92 | 94. | |
| 16. 08. 2025 | Veselý Tomáš | Třebíč | 19,72 | 22.71 | 19.72 | 2.99 | 101. | |
| 16. 08. 2025 | Blažek Tomáš | Třebíč | 19,73 | 22.19 | 19.73 | 2.46 | 102. | |
| 16. 08. 2025 | Soukup David | Třebíč | 19,85 | 19.85 | 120 | -100.15 | 108. | |
| 16. 08. 2025 | Hušek Václav | Třebíč | 20,03 | 20.03 | 21.41 | -1.38 | 110. | |
| 16. 08. 2025 | Havlíček Tomáš | Třebíč | 20,38 | 23.99 | 20.38 | 3.61 | 114. | |
| 23. 03. 2025 | Šorf Antonín | Jablonec nad Nisou | 17,95 | 17.95 | 120 | -102.05 | 19. | |
| 23. 03. 2025 | Nosek Jakub | Jablonec nad Nisou | 19,04 | 19.96 | 19.04 | 0.92 | 33. | |
| 23. 03. 2025 | Soukup David | Jablonec nad Nisou | 20,22 | 22.38 | 20.22 | 2.16 | 62. | |
| 23. 03. 2025 | Veselý Tomáš | Jablonec nad Nisou | 20,59 | 23.23 | 20.59 | 2.64 | 67. | |
| 23. 03. 2025 | Koucký Jan | Jablonec nad Nisou | 21,12 | 21.12 | 22.86 | -1.74 | 75. | |
| 23. 03. 2025 | Švanda Pavel | Jablonec nad Nisou | 21,19 | 24.42 | 21.19 | 3.23 | 77. | |
| 23. 03. 2025 | Stehlík Jiří | Jablonec nad Nisou | 22,48 | 120 | 22.48 | 97.52 | 99. | |
| 23. 03. 2025 | Havlíček Tomáš | Jablonec nad Nisou | 23,04 | 28.05 | 23.04 | 5.01 | 101. | |
| 25. 08. 2024 | Olomouc | 28,11 | 30.08 | 28.11 | 1.97 | 7. | ||
| 24. 08. 2024 | B | Olomouc | 62,80 | 0 | 0 | 0 | 13. | |
| 24. 08. 2024 | A | Olomouc | 101,27 | 0 | 0 | 0 | 26. | |
| 24. 08. 2024 | Vojtěch MAREK | Olomouc | 17,07 | 17.69 | 17.07 | 0.62 | 11. | |
| 24. 08. 2024 | Jakub NOSEK | Olomouc | 18,53 | 18.95 | 18.53 | 0.42 | 67. | |
| 24. 08. 2024 | Matěj ŠIMŮNEK | Olomouc | 18,70 | 19.38 | 18.7 | 0.68 | 72. | |
| 24. 08. 2024 | Tomáš VESELÝ | Olomouc | 19,31 | 19.31 | 24.05 | -4.74 | 88. | |
| 24. 08. 2024 | David SOUKUP | Olomouc | 19,68 | 19.68 | 19.72 | -0.04 | 97. | |
| 24. 08. 2024 | Pavel ŠVANDA | Olomouc | 19,87 | 20.12 | 19.87 | 0.25 | 103. | |
| 24. 08. 2024 | Tomáš ČERVENÝ | Olomouc | 19,88 | 19.88 | 120 | -100.12 | 104. | |
| 24. 08. 2024 | Jiří MAREK | Olomouc | 23,06 | 120 | 23.06 | 96.94 | 130. | |
| 22. 06. 2024 | Škodějov | 45,49 | 45.49 | 16.56 | 28.93 | 12. | ||
| 27. 08. 2023 | Sokolov | 29,79 | 111.65 | 29.79 | 81.86 | 10. | ||
| 26. 08. 2023 | Sokolov | 118,91 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 26. 08. 2023 | B | Sokolov | 64,58 | 0 | 0 | 0 | 20. | |
| 26. 08. 2023 | A | Sokolov | 68,01 | 0 | 0 | 0 | 28. | |
| 08. 07. 2023 | Krásná Ves | 21,61 | 21.61 | 20.61 | 1 | 15. | ||
| 17. 06. 2023 | Frýdštejn | 23,65 | 23.65 | 17.5 | 6.15 | 16. | ||
| 10. 06. 2023 | Škodějov | 28,57 | 28.15 | 28.57 | -0.42 | 13. | ||
| 28. 08. 2022 | Pardubice | 26,63 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 27. 08. 2022 | B | Pardubice | 64,72 | 0 | 0 | 0 | 19. | |
| 27. 08. 2022 | A | Pardubice | 68,56 | 0 | 0 | 0 | 27. | |
| 27. 08. 2022 | Jakub LACINA | Pardubice | 18,78 | 120 | 18.78 | 101.22 | 50. | |
| 27. 08. 2022 | Tomáš VESELÝ | Pardubice | 18,90 | 18.9 | 120 | -101.1 | 57. | |
| 27. 08. 2022 | Václav HUŠEK | Pardubice | 19,26 | 19.7 | 19.26 | 0.44 | 75. | |
| 27. 08. 2022 | Matěj ŠIMŮNEK | Pardubice | 19,45 | 19.45 | 19.52 | -0.07 | 82. | |
| 27. 08. 2022 | Martin SLAVÍK | Pardubice | 19,64 | 19.64 | 21.12 | -1.48 | 87. | |
| 27. 08. 2022 | Jiří LAMPA | Pardubice | 20,80 | 21.91 | 20.8 | 1.11 | 103. | |
| 27. 08. 2022 | Martin BLAŽEK | Pardubice | 21,95 | 23.57 | 21.95 | 1.62 | 119. | |
| 27. 08. 2022 | Tomáš BLAŽEK | Pardubice | 24,77 | 24.77 | 120 | -95.23 | 124. | |
| 21. 08. 2021 | Jan LAMPA | Ostrava | 17,90 | 120 | 17.9 | 102.1 | 24. | |
| 21. 08. 2021 | Tomáš BLAŽEK | Ostrava | 19,29 | 19.29 | 28.1 | -8.81 | 52. | |
| 08. 08. 2021 | Hradec Králové | 28,01 | 28.01 | 30.91 | -2.9 | 9. | ||
| 15. 08. 2020 | Dalešice | 22,26 | 22.26 | 21.25 | 1.01 | 14. | ||
| 01. 09. 2019 | Ústí nad Labem, požární útok | 26,07 | 26.07 | 39.14 | -13.07 | 1. | ||
| 31. 08. 2019 | B | Ústí nad Labem, Štafeta | 61,71 | 0 | 0 | 0 | 10. | |
| 31. 08. 2019 | A | Ústí nad Labem, Štafeta | 69,62 | 0 | 0 | 0 | 24. | |
| 31. 08. 2019 | Tomáš BLAŽEK | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 17,54 | 18.51 | 17.54 | 0.97 | 27. | |
| 31. 08. 2019 | Martin SLAVÍK | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 18,81 | 19.72 | 18.81 | 0.91 | 80. | |
| 31. 08. 2019 | Jan ŽILÍK | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 19,03 | 19.64 | 19.03 | 0.61 | 88. | |
| 31. 08. 2019 | Vojtěch HOLUBEC | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 19,04 | 20.4 | 19.04 | 1.36 | 91. | |
| 31. 08. 2019 | Vojtěch ŽILÍK | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 19,09 | 19.09 | 22.45 | -3.36 | 93. | |
| 31. 08. 2019 | Jaroslav ŠMÍD | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 19,13 | 19.65 | 19.13 | 0.52 | 95. | |
| 31. 08. 2019 | Václav HUŠEK | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 19,86 | 19.86 | 120 | -100.14 | 117. | |
| 31. 08. 2019 | Jiří LAMPA | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 20,05 | 20.05 | 21.04 | -0.99 | 123. | |
| 18. 05. 2019 | Škodějov | 25,99 | 17.92 | 25.99 | -8.07 | 10. | ||
| 07. 04. 2019 | ŽILÍK Jan | Jablonec | 18,56 | 120 | 18.56 | 101.44 | 29. | |
| 07. 04. 2019 | HUŠEK Václav | Jablonec | 20,23 | 20.23 | 20.72 | -0.49 | 58. | |
| 26. 08. 2018 | Liberec, požární útok | 26,50 | 27.77 | 26.5 | 1.27 | 2. | ||
| 25. 08. 2018 | Liberec, štafeta | 64,01 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 25. 08. 2018 | Tomáš BLAŽEK | Liberec, 100 m - muži | 18,15 | 19.3 | 18.15 | 1.15 | 39. | |
| 25. 08. 2018 | Aleš HARTIG | Liberec, 100 m - muži | 18,69 | 21.21 | 18.69 | 2.52 | 61. | |
| 25. 08. 2018 | Jaroslav ŠMÍD | Liberec, 100 m - muži | 19,07 | 21.13 | 19.07 | 2.06 | 73. | |
| 25. 08. 2018 | Lukáš MAREK | Liberec, 100 m - muži | 19,14 | 19.15 | 19.14 | 0.01 | 77. | |
| 25. 08. 2018 | Vojtěch ŽILÍK | Liberec, 100 m - muži | 19,38 | 19.38 | 120 | -100.62 | 87. | |
| 25. 08. 2018 | Václav HUŠEK | Liberec, 100 m - muži | 20,19 | 20.19 | 120 | -99.81 | 111. | |
| 25. 08. 2018 | Tomáš ZELENKA | Liberec, 100 m - muži | 20,81 | 20.81 | 20.93 | -0.12 | 122. | |
| 25. 08. 2018 | Lukáš HANČAR | Liberec, 100 m - muži | 21,18 | 21.18 | 120 | -98.82 | 129. | |
| 19. 05. 2018 | Škodějov | 21,61 | 17.36 | 21.61 | -4.25 | 17. | ||
| 07. 04. 2018 | Šmíd Jaroslav | Jablonec | 19,73 | 20.86 | 19.73 | 1.13 | 48. | |
| 07. 04. 2018 | Slavík Martin | Jablonec | 20,25 | 23.55 | 20.25 | 3.3 | 54. | |
| 27. 08. 2017 | Liberecký | Praha, Olymp, požární útok | 29,79 | 0 | 0 | 0 | 12. | |
| 26. 08. 2017 | Liberecký | Praha, Olymp, štafeta | 63,52 | 0 | 0 | 0 | 13. | |
| 26. 08. 2017 | Liberecký | Praha, Olymp, 100 m | 115,99 | 0 | 0 | 0 | 12. | |
| 26. 08. 2017 | Jan LAMPA | Praha, Olymp, 100 m | 17,08 | 17.63 | 17.08 | 0.55 | 14. | |
| 26. 08. 2017 | Tomáš BLAŽEK | Praha, Olymp, 100 m | 18,47 | 18.47 | 19.52 | -1.05 | 65. | |
| 26. 08. 2017 | Aleš HARTIG | Praha, Olymp, 100 m | 18,79 | 18.79 | 21.65 | -2.86 | 75. | |
| 26. 08. 2017 | Tomáš ZELENKA | Praha, Olymp, 100 m | 19,87 | 20.65 | 19.87 | 0.78 | 106. | |
| 26. 08. 2017 | Lukáš HANČAR | Praha, Olymp, 100 m | 20,56 | 20.56 | 99.99 | -79.43 | 122. | |
| 26. 08. 2017 | Jiří LAMPA | Praha, Olymp, 100 m | 21,22 | 21.52 | 21.22 | 0.3 | 125. | |
| 26. 08. 2017 | Václav HUŠEK | Praha, Olymp, 100 m | 21,28 | 21.28 | 22.02 | -0.74 | 127. | |
| 26. 08. 2017 | Daniel KUCHARSKI | Praha, Olymp, 100 m | 22,15 | 99.99 | 22.15 | 77.84 | 133. | |
| 20. 05. 2017 | Škodějov | 17,98 | 17.98 | 17.63 | 0.35 | 5. | ||
| 01. 04. 2017 | Lampa Jan | Jablonec | 17,59 | 17.85 | 17.59 | 0.26 | 18. | |
| 01. 04. 2017 | Blažek Tomáš | Jablonec | 18,72 | 21.37 | 18.72 | 2.65 | 41. | |
| 01. 04. 2017 | Zelenka Tomáš | Jablonec | 19,62 | 20.58 | 19.62 | 0.96 | 68. | |
| 01. 04. 2017 | Hušek Václav | Jablonec | 19,80 | 120 | 19.8 | 100.2 | 70. | |
| 01. 04. 2017 | Vávra František | Jablonec | 23,79 | 25.9 | 23.79 | 2.11 | 100. | |
| 28. 08. 2016 | Brno, útok 2016 | 31,63 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 27. 08. 2016 | Brno, štafeta 2016 | 62,29 | 66.22 | 62.29 | 3.93 | 8. | ||
| 27. 08. 2016 | Jan LAMPA | Brno, 100m | 17,14 | 17.66 | 17.14 | 0.52 | 20. | |
| 27. 08. 2016 | Tomáš BLAŽEK | Brno, 100m | 18,07 | 25.52 | 18.07 | 7.45 | 62. | |
| 27. 08. 2016 | Aleš HARTIG | Brno, 100m | 18,42 | 18.59 | 18.42 | 0.17 | 72. | |
| 27. 08. 2016 | Jaroslav ŠMÍD | Brno, 100m | 18,48 | 18.56 | 18.48 | 0.08 | 74. | |
| 27. 08. 2016 | Michal PAPUGA | Brno, 100m | 18,55 | 18.56 | 18.55 | 0.01 | 77. | |
| 27. 08. 2016 | Václav HUŠEK | Brno, 100m | 20,24 | 20.24 | 22.43 | -2.19 | 122. | |
| 27. 08. 2016 | Jakub STEJSKAL | Brno, 100m | 20,50 | 20.5 | 120 | -99.5 | 127. | |
| 27. 08. 2016 | Tomáš KAFKA | Brno, 100m | 21,52 | 21.53 | 21.52 | 0.01 | 136. | |
| 07. 05. 2016 | Kafka Tomáš | Atletický stadion Třebíč | 23,17 | 29.06 | 23.17 | 5.89 | 65. | |
| 22. 08. 2015 | A | Nouzov | 16,56 | 16.56 | 16.37 | 0.19 | 9. | |
| 22. 08. 2015 | B | Nouzov | 17,33 | 17.33 | 17.11 | 0.22 | 12. | |
| 08. 08. 2015 | A | Semily | 16,34 | 16.34 | 16.3 | 0.04 | 11. | |
| 08. 08. 2015 | B | Semily | 18,21 | 18.21 | 17.47 | 0.74 | 23. | |
| 20. 06. 2015 | Frýdštejn | 29,03 | 28.64 | 29.03 | -0.39 | 17. | ||
| 13. 06. 2015 | Příšovice | 19,05 | 17.62 | 19.05 | -1.43 | 14. | ||
| 23. 05. 2015 | Lampa Jan | Ostrava | 17,88 | 17.88 | 120 | -102.12 | 38. | |
| 17. 05. 2015 | Lampa Jan | Olomouc | 17,93 | 24.99 | 17.93 | 7.06 | 29. | |
| 03. 05. 2015 | Lampa Jan | Praha | 17,71 | 17.71 | 18.03 | -0.32 | 22. | |
| 31. 08. 2014 | Košťálov | 16,95 | 16.95 | 16.92 | 0.03 | 15. | ||
| 24. 08. 2014 | Benešov u Semil | 19,69 | 19.04 | 19.69 | -0.65 | 30. | ||
| 23. 08. 2014 | Nouzov | 16,68 | 16.44 | 16.68 | -0.24 | 12. | ||
| 16. 08. 2014 | A | Bozkov | 17,16 | 17.29 | 17.16 | 0.13 | 10. | |
| 16. 08. 2014 | B | Bozkov | 20,89 | 20.08 | 20.89 | -0.81 | 16. | |
| 02. 08. 2014 | B | Jílové u Držkova | 17,23 | 17.23 | 16.95 | 0.28 | 14. | |
| 02. 08. 2014 | A | Jílové u Držkova | 17,77 | 16.66 | 17.77 | -1.11 | 17. | |
| 11. 07. 2014 | Bozkov A | Vesec pod Kozákovem | 16,66 | 16.29 | 16.66 | -0.37 | 12. | |
| 11. 07. 2014 | A | Vesec pod Kozákovem | 17,22 | 17.22 | 16.58 | 0.64 | 13. | |
| 11. 07. 2014 | Bozkov B | Vesec pod Kozákovem | 23,99 | 23.99 | 23.75 | 0.24 | 23. | |
| 21. 06. 2014 | Frýdštejn | 20,74 | 20.74 | 20.33 | 0.41 | 8. | ||
| 07. 06. 2014 | B | Liberec, Jeřmanice | 16,84 | 16.84 | 18.21 | -1.37 | 21. | |
| 07. 06. 2014 | A | Liberec, Jeřmanice | 18,14 | 18.14 | 40.18 | -22.04 | 23. | |
| 11. 05. 2014 | A | Svijany | 15,82 | 15.67 | 15.82 | -0.15 | 5. | |
| 03. 05. 2014 | A | Tuř | 16,63 | 16.63 | 16.36 | 0.27 | 14. | |
| 03. 05. 2014 | B | Tuř | 18,71 | 17.64 | 18.71 | -1.07 | 23. | |
| 28. 09. 2013 | Bozkov A | Ploukonice | 18,64 | 18.2 | 18.64 | -0.44 | 17. | |
| 08. 09. 2013 | Bozkov B | Bozkov | 17,96 | 17.96 | 16.73 | 1.23 | 15. | |
| 08. 09. 2013 | Bozkov A | Bozkov | 26,55 | 26.11 | 26.55 | -0.44 | 19. | |
| 01. 09. 2013 | Bozkov A | Košťálov | 16,80 | 15.78 | 16.8 | -1.02 | 5. | |
| 24. 08. 2013 | Bozkov A | Nouzov | 16,13 | 15.77 | 16.13 | -0.36 | 12. | |
| 24. 08. 2013 | Bozkov B | Nouzov | 17,98 | 16.85 | 17.98 | -1.13 | 20. | |
| 18. 08. 2013 | Benešov u Semil | 20,07 | 20.07 | 19.88 | 0.19 | 30. | ||
| 11. 08. 2013 | Bozkov B | Jílové u Držkova | 17,34 | 16.98 | 17.34 | -0.36 | 12. | |
| 11. 08. 2013 | Bozkov A | Jílové u Držkova | 17,58 | 16.46 | 17.58 | -1.12 | 14. | |
| 10. 08. 2013 | Bozkov A | Podmoklice | 17,48 | 17.48 | 120 | -102.52 | 18. | |
| 10. 08. 2013 | Bozkov B | Podmoklice | 18,11 | 18.11 | 120 | -101.89 | 20. | |
| 03. 08. 2013 | Bozkov A | Jablonec nad Jizerou | 16,89 | 16.89 | 16.34 | 0.55 | 8. | |
| 03. 08. 2013 | Bozkov B | Jablonec nad Jizerou | 19,14 | 19.14 | 18.43 | 0.71 | 13. | |
| 29. 06. 2013 | Bozkov A | Podůlší | 16,18 | 16.18 | 15.52 | 0.66 | 14. | |
| 15. 06. 2013 | Bozkov A | Příšovice | 18,54 | 18.54 | 16.96 | 1.58 | 14. | |
| 08. 06. 2013 | Bozkov A | Jeřmanice | 16,54 | 16.54 | 15.89 | 0.65 | 10. | |
| 08. 06. 2013 | Bozkov B | Jeřmanice | 18,64 | 18.64 | 17.8 | 0.84 | 17. | |
| 11. 05. 2013 | Bozkov A | Svijany | 16,83 | 16.83 | 16.01 | 0.82 | 12. | |
| 11. 05. 2013 | Svijany | 19,82 | 17.87 | 19.82 | -1.95 | 22. | ||
| 04. 05. 2013 | Bozkov A | Tuř u Jičína | 18,10 | 16.13 | 18.1 | -1.97 | 16. | |
| 04. 05. 2013 | Bozkov B | Tuř u Jičína | 41,25 | 28.53 | 41.25 | -12.72 | 24. | |
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 27. 08. 2023 | Sokolov | 26,66 | 26.98 | 26.66 | 0.32 | 9. | ||
| 26. 08. 2023 | Sokolov | 118,60 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 26. 08. 2023 | B | Sokolov | 67,75 | 0 | 0 | 0 | 8. | |
| 26. 08. 2023 | A | Sokolov | 80,68 | 0 | 0 | 0 | 27. | |
| 08. 08. 2021 | Hradec Králové | 29,29 | 29.29 | 120 | -90.71 | 12. | ||
| 15. 08. 2020 | Dalešice | 22,52 | 22.52 | 20.92 | 1.6 | 4. | ||
| 18. 05. 2019 | Škodějov | 22,32 | 22.32 | 22.02 | 0.3 | 7. | ||
| 07. 04. 2019 | BUŠKOVÁ Karolína | Jablonec | 20,47 | 20.47 | 20.8 | -0.33 | 63. | |
| 19. 05. 2018 | Škodějov | 20,76 | 20.76 | 19.83 | 0.93 | 1. | ||
| 07. 04. 2018 | Bušková Karolína | Jablonec | 21,24 | 24.21 | 21.24 | 2.97 | 65. | |
| 20. 05. 2017 | Škodějov | 22,58 | 20.92 | 22.58 | -1.66 | 2. | ||
| 01. 04. 2017 | Soukupová Veronika | Jablonec | 20,76 | 20.76 | 120 | -99.24 | 67. | |
| 01. 04. 2017 | Kafková Lucie | Jablonec | 21,39 | 21.39 | 21.61 | -0.22 | 81. | |
| 28. 08. 2016 | Brno, útok 2016 | 36,62 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 27. 08. 2016 | Brno, štafeta 2016 | 71,10 | 77.42 | 71.1 | 6.32 | 14. | ||
| 27. 08. 2016 | Eliška LUKEŠOVÁ | Brno, 100m | 18,01 | 18.69 | 18.01 | 0.68 | 22. | |
| 27. 08. 2016 | Jana DOLEŽALOVÁ | Brno, 100m | 19,84 | 20.47 | 19.84 | 0.63 | 82. | |
| 27. 08. 2016 | Veronika SOUKUPOVÁ | Brno, 100m | 20,19 | 20.19 | 120 | -99.81 | 90. | |
| 27. 08. 2016 | Bušková KAROLINA | Brno, 100m | 20,49 | 21.13 | 20.49 | 0.64 | 98. | |
| 27. 08. 2016 | Dana RYDVALOVÁ | Brno, 100m | 21,00 | 21 | 21.06 | -0.06 | 107. | |
| 27. 08. 2016 | Jana Natálie HOLCOVÁ | Brno, 100m | 21,04 | 21.04 | 22.44 | -1.4 | 109. | |
| 27. 08. 2016 | Eva KLÍMOVÁ | Brno, 100m | 21,06 | 21.06 | 21.11 | -0.05 | 110. | |
| 27. 08. 2016 | Lucie KAFKOVÁ | Brno, 100m | 23,59 | 23.76 | 23.59 | 0.17 | 143. | |
| 23. 07. 2016 | A | Semily, Podmoklice | 19,93 | 19.93 | 120 | -100.07 | 10. | |
| 23. 07. 2016 | B | Semily, Podmoklice | 20,27 | 21 | 20.27 | 0.73 | 12. | |
| 09. 07. 2016 | Raspenava | 22,93 | 21.13 | 22.93 | -1.8 | 8. | ||
| 07. 05. 2016 | Bušková Karolína | Atletický stadion Třebíč | 21,37 | 21.37 | 22.18 | -0.81 | 45. | |
| 09. 04. 2016 | Soukupová Veronika | Jablonec nad Nisou | 19,65 | 19.65 | 31.07 | -11.42 | 38. | |
| 09. 04. 2016 | Doležalová Jana | Jablonec nad Nisou | 20,36 | 20.36 | 20.61 | -0.25 | 52. | |
| 06. 09. 2015 | Priščáková Anna | Písková Lhota | 21,90 | 21.9 | 22.84 | -0.94 | 28. | |
| 22. 08. 2015 | A | Nouzov | 20,11 | 19.26 | 20.11 | -0.85 | 5. | |
| 22. 08. 2015 | B | Nouzov | 23,51 | 23.51 | 22.28 | 1.23 | 7. | |
| 08. 08. 2015 | A | Semily | 20,30 | 33.46 | 20.3 | 13.16 | 7. | |
| 08. 08. 2015 | B | Semily | 22,42 | 23 | 22.42 | 0.58 | 8. | |
| 27. 06. 2015 | Lucie KAFKOVÁ | Trutnov, 100m | 18,93 | 19.61 | 18.93 | 0.68 | 36. | |
| 20. 06. 2015 | Frýdštejn | 88,03 | 88.03 | 72.42 | 15.61 | 9. | ||
| 23. 05. 2015 | Kafková Lucie | Ostrava | 19,61 | 19.61 | 22.65 | -3.04 | 26. | |
| 17. 05. 2015 | Kafková Lucie | Olomouc | 19,26 | 19.29 | 19.26 | 0.03 | 26. | |
| 03. 05. 2015 | Kafková Lucie | Praha | 19,92 | 20.62 | 19.92 | 0.7 | 25. | |
| 11. 04. 2015 | Kafková Lucie | Jablonec nad Nisou | 20,07 | 0 | 0 | 0 | 48. | |
| 27. 09. 2014 | Ploukonice | 20,24 | 19.53 | 20.24 | -0.71 | 7. | ||
| 31. 08. 2014 | Košťálov | 22,91 | 20.24 | 22.91 | -2.67 | 9. | ||
| 24. 08. 2014 | Benešov u Semil | 45,75 | 20.27 | 45.75 | -25.48 | 16. | ||
| 23. 08. 2014 | Nouzov | 20,57 | 20.57 | 20.24 | 0.33 | 4. | ||
| 16. 08. 2014 | A | Bozkov | 41,53 | 41.53 | 40.95 | 0.58 | 9. | |
| 09. 08. 2014 | Kafková Lucie | Kamenec u Poličky | 19,53 | 0 | 0 | 0 | 27. | |
| 09. 08. 2014 | A | Podmoklice | 20,29 | 26.34 | 20.29 | 6.05 | 6. | |
| 02. 08. 2014 | Jílové u Držkova | 20,44 | 20.19 | 20.44 | -0.25 | 5. | ||
| 11. 07. 2014 | Bozkov A | Vesec pod Kozákovem | 19,59 | 19.59 | 19.32 | 0.27 | 7. | |
| 11. 07. 2014 | Vesec pod Kozákovem | 32,27 | 30.74 | 32.27 | -1.53 | 8. | ||
| 11. 07. 2014 | Bozkov B | Vesec pod Kozákovem | 20,62 | 20.62 | 19.42 | 1.2 | 10. | |
| 21. 06. 2014 | Frýdštejn | 23,98 | 23.98 | 23.29 | 0.69 | 3. | ||
| 07. 06. 2014 | A | Liberec, Jeřmanice | 18,41 | 18.41 | 20.85 | -2.44 | 6. | |
| 11. 05. 2014 | A | Svijany | 19,40 | 18.89 | 19.4 | -0.51 | 6. | |
| 11. 05. 2014 | B | Svijany | 27,43 | 25.1 | 27.43 | -2.33 | 12. | |
| 03. 05. 2014 | B | Tuř | 26,79 | 26.09 | 26.79 | -0.7 | 7. | |
| 05. 04. 2014 | Jablonec nad Nisou | 76,71 | 76.71 | 0 | 76.71 | 15. | ||
| 28. 09. 2013 | Bozkov A | Ploukonice | 20,38 | 18.66 | 20.38 | -1.72 | 11. | |
| 28. 09. 2013 | Bozkov B | Ploukonice | 21,54 | 21.54 | 20.72 | 0.82 | 13. | |
| 08. 09. 2013 | Bozkov A | Bozkov | 18,92 | 18.92 | 18.32 | 0.6 | 7. | |
| 08. 09. 2013 | Bozkov B | Bozkov | 20,09 | 20.09 | 18.13 | 1.96 | 8. | |
| 01. 09. 2013 | Bozkov A | Košťálov | 34,26 | 31.09 | 34.26 | -3.17 | 13. | |
| 24. 08. 2013 | Bozkov B | Nouzov | 20,83 | 20.83 | 20.66 | 0.17 | 7. | |
| 24. 08. 2013 | Bozkov A | Nouzov | 25,73 | 25.73 | 24.9 | 0.83 | 11. | |
| 11. 08. 2013 | Bozkov A | Jílové u Držkova | 21,69 | 21.69 | 20.61 | 1.08 | 6. | |
| 10. 08. 2013 | Bozkov A | Podmoklice | 19,89 | 31.21 | 19.89 | 11.32 | 10. | |
| 10. 08. 2013 | Bozkov B | Podmoklice | 20,87 | 20.87 | 21.41 | -0.54 | 12. | |
| 03. 08. 2013 | Bozkov A | Jablonec nad Jizerou | 18,24 | 18.24 | 18.18 | 0.06 | 4. | |
| 29. 06. 2013 | Bozkov A | Podůlší | 19,78 | 19.38 | 19.78 | -0.4 | 7. | |
| 15. 06. 2013 | Bozkov A | Příšovice | 28,21 | 28.21 | 19.94 | 8.27 | 12. | |
| 08. 06. 2013 | Jeřmanice | 21,44 | 21.44 | 20.95 | 0.49 | 6. | ||
| 08. 06. 2013 | Bozkov A | Jeřmanice | 19,51 | 19.51 | 18.63 | 0.88 | 5. | |
| 02. 06. 2013 | Klimentová Karolína | Písková Lhota | 25,03 | 42.3 | 25.03 | 17.27 | 61. | |
| 11. 05. 2013 | Bozkov A | Svijany | 20,17 | 20.17 | 18.59 | 1.58 | 7. | |
| 11. 05. 2013 | Bozkov B | Svijany | 46,06 | 46.06 | 43.14 | 2.92 | 17. | |
| 04. 05. 2013 | Bozkov A | Tuř u Jičína | 20,08 | 19.62 | 20.08 | -0.46 | 5. | |
| 04. 05. 2013 | Bozkov B | Tuř u Jičína | 21,84 | 21.84 | 21.58 | 0.26 | 9. | |
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 15. 03. 2026 | Skrbková Nikola | Jablonec nad Nisou | 12,36 | 12.88 | 12.36 | 0.52 | 14. | |
| 15. 03. 2026 | Václavíková Eliška | Jablonec nad Nisou | 12,57 | 12.57 | 24.83 | -12.26 | 18. | |
| 15. 03. 2026 | Piskač Milan | Jablonec nad Nisou | 12,96 | 12.96 | 120 | -107.04 | 19. | |
| 15. 03. 2026 | Huberová Laura | Jablonec nad Nisou | 14,09 | 14.09 | 14.26 | -0.17 | 76. | |
| 15. 03. 2026 | Hladík Radim | Jablonec nad Nisou | 17,97 | 19.44 | 17.97 | 1.47 | 97. | |
| 15. 03. 2026 | Marková Adéla | Jablonec nad Nisou | 15,88 | 16.4 | 15.88 | 0.52 | 128. | |
| 14. 02. 2026 | Skrbková Nikola | Ostrava | 12,62 | 13.13 | 12.62 | 0.51 | 19. | |
| 14. 02. 2026 | Piskač Milan | Ostrava | 13,41 | 16.07 | 13.41 | 2.66 | 26. | |
| 14. 02. 2026 | Václavíková Eliška | Ostrava | 13,10 | 13.1 | 18.94 | -5.84 | 29. | |
| 14. 02. 2026 | Hladík Radim | Ostrava | 15,94 | 120 | 15.94 | 104.06 | 77. | |
| 01. 11. 2025 | Piskač Milan | Stromovka | 13,10 | 120 | 13.1 | 106.9 | 53. | |
| 01. 11. 2025 | Skrbková Nikola | Stromovka | 12,77 | 13.23 | 12.77 | 0.46 | 34. | |
| 01. 11. 2025 | Huberová Laura | Stromovka | 14,50 | 14.5 | 14.51 | -0.01 | 184. | |
| 01. 11. 2025 | Kurfiřtová Michaela | Stromovka | 15,17 | 15.21 | 15.17 | 0.04 | 233. | |
| 01. 11. 2025 | Marková Adéla | Stromovka | 15,64 | 15.72 | 15.64 | 0.08 | 258. | |
| 20. 09. 2025 | Piskač Milan | Plzeň - chlapci | 12,78 | 12.89 | 12.78 | 0.11 | 46. | |
| 20. 09. 2025 | Skrbková Nikola | Plzeň - dívky | 12,49 | 12.49 | 120 | -107.51 | 34. | |
| 20. 09. 2025 | Václavíková Eliška | Plzeň - dívky | 12,84 | 12.84 | 14.13 | -1.29 | 55. | |
| 15. 06. 2025 | Jablonec nad Nisou | 22,67 | 29.26 | 22.67 | 6.59 | 2. | ||
| 15. 06. 2025 | Jablonec nad Nisou | 51,25 | 56.96 | 51.25 | 5.71 | 2. | ||
| 15. 06. 2025 | Jablonec nad Nisou | 76,48 | 120 | 76.48 | 43.52 | 2. | ||
| 15. 06. 2025 | Jablonec nad Nisou | 58,02 | 67.43 | 58.02 | 9.41 | 3. | ||
| 29. 03. 2025 | Piskač Milan | Ostrava | 13,05 | 120 | 13.05 | 106.95 | 21. | |
| 29. 03. 2025 | Hladík Radim | Ostrava | 17,12 | 67.43 | 17.12 | 50.31 | 109. | |
| 29. 03. 2025 | Václavíková Eliška | Ostrava | 13,15 | 13.15 | 13.22 | -0.07 | 43. | |
| 29. 03. 2025 | Skrbková Nikola | Ostrava | 13,34 | 13.34 | 120 | -106.66 | 52. | |
| 29. 03. 2025 | Huberová Laura | Ostrava | 14,31 | 21.87 | 14.31 | 7.56 | 129. | |
| 15. 02. 2025 | Skrbková Nikola | Jablonec nad Nisou | 12,95 | 13.54 | 12.95 | 0.59 | 17. | |
| 15. 02. 2025 | Huberová Laura | Jablonec nad Nisou | 14,72 | 14.72 | 16.14 | -1.42 | 103. | |
| 15. 02. 2025 | Kurfiřtová Michaela | Jablonec nad Nisou | 15,09 | 15.09 | 15.11 | -0.02 | 118. | |
| 15. 02. 2025 | Václavíková Eliška | Jablonec nad Nisou | 15,76 | 120 | 15.76 | 104.24 | 140. | |
| 15. 02. 2025 | Piskač Milan | Jablonec nad Nisou | 13,78 | 16.81 | 13.78 | 3.03 | 33. | |
| 15. 02. 2025 | Horáček Ondřej | Jablonec nad Nisou | 17,35 | 18.89 | 17.35 | 1.54 | 104. | |
| 15. 02. 2025 | Hladík Radim | Jablonec nad Nisou | 19,10 | 19.1 | 24.76 | -5.66 | 132. | |
| 30. 11. 2024 | Skrbková Nikola | Ostrava | 12,77 | 13.02 | 12.77 | 0.25 | 42. | |
| 30. 11. 2024 | Huberová Laura | Ostrava | 14,52 | 14.52 | 14.72 | -0.2 | 159. | |
| 30. 11. 2024 | Václavíková Eliška | Ostrava | 18,94 | 120 | 18.94 | 101.06 | 277. | |
| 30. 11. 2024 | Piskač Milan | Ostrava | 14,14 | 14.66 | 14.14 | 0.52 | 104. | |
| 30. 11. 2024 | Hladík Radim | Ostrava | 18,69 | 20.32 | 18.69 | 1.63 | 179. | |
| 02. 11. 2024 | Piskač Milan | Stromovka | 13,62 | 15.43 | 13.62 | 1.81 | 77. | |
| 02. 11. 2024 | Koucký Jan | Stromovka | 14,07 | 14.97 | 14.07 | 0.9 | 104. | |
| 02. 11. 2024 | Václavíková Eliška | Stromovka | 12,84 | 13.57 | 12.84 | 0.73 | 42. | |
| 02. 11. 2024 | Skrbková Nikola | Stromovka | 13,01 | 13.87 | 13.01 | 0.86 | 51. | |
| 02. 11. 2024 | Huberová Laura | Stromovka | 15,45 | 120 | 15.45 | 104.55 | 231. | |
| 12. 10. 2024 | Skrbková Nikola | Ústí nad Labem | 12,84 | 13.18 | 12.84 | 0.34 | 35. | |
| 12. 10. 2024 | Václavíková Eliška | Ústí nad Labem | 12,91 | 16.22 | 12.91 | 3.31 | 39. | |
| 12. 10. 2024 | Koucký Jan | Ústí nad Labem | 13,76 | 13.76 | 13.88 | -0.12 | 69. | |
| 23. 09. 2023 | Nosek Jakub | Brno | 12,73 | 12.73 | 12.85 | -0.12 | 26. | |
| 23. 09. 2023 | Soukup David | Brno | 15,73 | 15.73 | 16.99 | -1.26 | 109. | |
| 23. 09. 2023 | Srbková Nikola | Brno | 12,88 | 12.88 | 120 | -107.12 | 40. | |
| 25. 09. 2022 | Hušek Jakub | Benešov | 14,30 | 14.3 | 14.45 | -0.15 | 82. | |
| 23. 03. 2019 | KUNCEOVÁ Petra | Jablonec | 15,45 | 15.45 | 15.52 | -0.07 | 112. | |
| 23. 03. 2019 | SKRBEK Vladimír | Jablonec | 18,56 | 18.56 | 21.14 | -2.58 | 165. | |
| 23. 03. 2019 | MARKOVÁ Anna | Jablonec | 17,48 | 17.48 | 18.86 | -1.38 | 167. | |
| 23. 03. 2019 | SKRBEK Lukáš | Jablonec | 19,57 | 21.14 | 19.57 | 1.57 | 177. | |
| 23. 03. 2019 | KUNCEOVÁ Bára | Jablonec | 18,49 | 19 | 18.49 | 0.51 | 182. | |
| 24. 03. 2018 | Kunceová Petra | Jablonec | 15,23 | 15.23 | 120 | -104.77 | 97. | |
| 24. 03. 2018 | Marková Anna | Jablonec | 15,84 | 16.18 | 15.84 | 0.34 | 113. | |
| 24. 03. 2018 | Veselý Tomáš | Jablonec | 17,32 | 17.32 | 17.78 | -0.46 | 122. | |
| 24. 03. 2018 | Kunceová Bára | Jablonec | 19,21 | 19.4 | 19.21 | 0.19 | 163. | |
| 24. 03. 2018 | Svačková Karolina | Jablonec | 22,72 | 22.72 | 120 | -97.28 | 184. | |
| 12. 03. 2017 | Dolenská Alena | Jablonec | 14,71 | 14.71 | 120 | -105.29 | 46. | |
| 12. 03. 2017 | Martínková Marie | Jablonec | 14,87 | 15.45 | 14.87 | 0.58 | 51. | |
| 12. 03. 2017 | Dolenská Kristýna | Jablonec | 14,89 | 14.89 | 14.91 | -0.02 | 52. | |
| 12. 03. 2017 | Kunceová Petra | Jablonec | 16,72 | 17.09 | 16.72 | 0.37 | 98. | |
| 12. 03. 2017 | Koucká Tereza | Jablonec | 16,91 | 16.91 | 18.64 | -1.73 | 108. | |
| 12. 03. 2017 | Marková Anna | Jablonec | 17,31 | 17.41 | 17.31 | 0.1 | 116. | |
| 19. 03. 2016 | Holcová Natálie Jana | Jablonec | 14,34 | 14.34 | 15.3 | -0.96 | 19. | |
| 19. 03. 2016 | Martínková Michaela | Jablonec | 14,37 | 15.98 | 14.37 | 1.61 | 21. | |
| 19. 03. 2016 | Rydvalová Dana | Jablonec | 15,90 | 19.37 | 15.9 | 3.47 | 63. | |
| 19. 03. 2016 | Marková Alena | Jablonec | 16,41 | 22.13 | 16.41 | 5.72 | 84. | |
| 19. 03. 2016 | Kunceová Petra | Jablonec | 18,44 | 22.57 | 18.44 | 4.13 | 114. | |
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 02. 11. 2025 | Pultar Vilém Jan | Stromovka | 15,71 | 15.71 | 16.99 | -1.28 | 46. | |
| 02. 11. 2025 | Šimral Jan | Stromovka | 17,06 | 25.7 | 17.06 | 8.64 | 89. | |
| 02. 11. 2025 | Vild Tadeáš | Stromovka | 22,39 | 22.39 | 120 | -97.61 | 176. | |
| 02. 11. 2025 | Piskačová Eliška | Stromovka | 14,23 | 14.23 | 14.24 | -0.01 | 4. | |
| 02. 11. 2025 | Schwarzová Adela | Stromovka | 15,43 | 16.03 | 15.43 | 0.6 | 31. | |
| 02. 11. 2025 | Havranová Lilien | Stromovka | 16,38 | 17.9 | 16.38 | 1.52 | 63. | |
| 20. 09. 2025 | Pultar Vilém Jan | Plzeň - chlapci | 14,76 | 18.07 | 14.76 | 3.31 | 32. | |
| 20. 09. 2025 | Piskačová Eliška | Plzeň - dívky | 14,77 | 120 | 14.77 | 105.23 | 27. | |
| 20. 09. 2025 | Schwarzová Adéla | Plzeň - dívky | 15,43 | 16.53 | 15.43 | 1.1 | 54. | |
| 29. 03. 2025 | Šimral Petr | Ostrava | 19,05 | 19.05 | 19.94 | -0.89 | 82. | |
| 29. 03. 2025 | Šimral Jan | Ostrava | 19,67 | 24.85 | 19.67 | 5.18 | 88. | |
| 29. 03. 2025 | Piskačová Eliška | Ostrava | 15,01 | 15.01 | 16.17 | -1.16 | 5. | |
| 16. 02. 2025 | Piskačová Eliška | Jablonec nad Nisou | 14,96 | 120 | 14.96 | 105.04 | 2. | |
| 16. 02. 2025 | Schwarzová Adela | Jablonec nad Nisou | 17,81 | 120 | 17.81 | 102.19 | 26. | |
| 16. 02. 2025 | Havranová Lilien | Jablonec nad Nisou | 18,65 | 18.65 | 20.96 | -2.31 | 42. | |
| 16. 02. 2025 | Pultar Vilém Jan | Jablonec nad Nisou | 15,77 | 16.43 | 15.77 | 0.66 | 14. | |
| 16. 02. 2025 | Šimral Petr | Jablonec nad Nisou | 21,37 | 120 | 21.37 | 98.63 | 72. | |
| 01. 12. 2024 | Piskačová Eliška | Ostrava | 15,26 | 15.26 | 120 | -104.74 | 24. | |
| 01. 12. 2024 | Kurfiřtová Michaela | Ostrava | 16,41 | 16.41 | 16.71 | -0.3 | 57. | |
| 01. 12. 2024 | Schwarzová Adela | Ostrava | 16,60 | 20.59 | 16.6 | 3.99 | 61. | |
| 01. 12. 2024 | Šimral Jan | Ostrava | 19,66 | 19.66 | 20.79 | -1.13 | 116. | |
| 01. 12. 2024 | Šimral Petr | Ostrava | 21,32 | 21.32 | 120 | -98.68 | 132. | |
| 03. 11. 2024 | Pultar Vilém Jan | Stromovka | 15,53 | 15.53 | 18.48 | -2.95 | 30. | |
| 03. 11. 2024 | Šimral Jan | Stromovka | 18,81 | 18.81 | 21.73 | -2.92 | 130. | |
| 03. 11. 2024 | Horáček Ondřej | Stromovka | 21,14 | 120 | 21.14 | 98.86 | 163. | |
| 03. 11. 2024 | Šimral Petr | Stromovka | 21,56 | 21.6 | 21.56 | 0.04 | 168. | |
| 03. 11. 2024 | Piskačová Eliška | Stromovka | 15,02 | 15.02 | 15.14 | -0.12 | 19. | |
| 03. 11. 2024 | Kurfiřtová Michaela | Stromovka | 15,64 | 15.64 | 18.26 | -2.62 | 36. | |
| 03. 11. 2024 | Schwarzová Adela | Stromovka | 17,40 | 17.43 | 17.4 | 0.03 | 85. | |
| 03. 11. 2024 | Havranová Lilien | Stromovka | 17,98 | 120 | 17.98 | 102.02 | 92. | |
| 12. 10. 2024 | Piskačová Eliška | Ústí nad Labem | 15,26 | 15.26 | 19.28 | -4.02 | 25. | |
| 12. 10. 2024 | Kurfiřtové Michaela | Ústí nad Labem | 16,56 | 16.56 | 16.64 | -0.08 | 61. | |
| 12. 10. 2024 | Schwarzová Adéla | Ústí nad Labem | 17,60 | 17.6 | 17.66 | -0.06 | 84. | |
| 23. 09. 2023 | Piskač Milan | Brno | 13,99 | 13.99 | 14.42 | -0.43 | 11. | |
| 23. 09. 2023 | Pultar Jan Vilém | Brno | 17,97 | 19.63 | 17.97 | 1.66 | 96. | |
| 23. 09. 2023 | Václavíková Eliška | Brno | 13,38 | 13.38 | 16.81 | -3.43 | 1. | |
| 23. 09. 2023 | Kurfiřtová Michaela | Brno | 17,78 | 17.78 | 17.99 | -0.21 | 91. | |
| 25. 09. 2022 | Skrbková Nikola | Benešov | 15,57 | 15.57 | 16.73 | -1.16 | 26. | |
| 25. 09. 2022 | Piskač Milan | Benešov | 48,42 | 48.42 | 120 | -71.58 | 119. | |
| 24. 03. 2019 | VÁCLAVÍK Adam | Jablonec | 21,65 | 21.65 | 21.88 | -0.23 | 103. | |
| 24. 03. 2019 | HUŠEK Jakub | Jablonec | 21,84 | 21.84 | 23.65 | -1.81 | 104. | |
| 25. 03. 2018 | Skrbek Vladimír | Jablonec | 17,11 | 17.11 | 17.69 | -0.58 | 28. | |
| 25. 03. 2018 | Skrbek Lukáš | Jablonec | 18,39 | 20.65 | 18.39 | 2.26 | 42. | |
| 11. 03. 2017 | Veselý Tomáš | Jablonec | 16,56 | 16.56 | 19.68 | -3.12 | 18. | |
| 11. 03. 2017 | Budná Viktorie | Jablonec | 17,88 | 17.88 | 120 | -102.12 | 29. | |
| 11. 03. 2017 | Kunceová Bára | Jablonec | 21,43 | 21.99 | 21.43 | 0.56 | 72. | |
| 11. 03. 2017 | Skrbek Vladimír | Jablonec | 48,53 | 120 | 48.53 | 71.47 | 128. | |
| 19. 03. 2016 | Martínková Marie | Jablonec | 18,31 | 18.31 | 120 | -101.69 | 21. | |
| 19. 03. 2016 | Kunceová Bára | Jablonec | 25,60 | 29.19 | 25.6 | 3.59 | 67. | |
Dorostenky | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 22. 03. 2025 | Václavíková Eliška | Jablonec nad Nisou | 20,16 | 20.29 | 20.16 | 0.13 | 14. | |
| 22. 03. 2025 | Skrbková Nikola | Jablonec nad Nisou | 20,28 | 20.28 | 120 | -99.72 | 16. | |
| 05. 07. 2018 | Plzeň, Požární útok | 27,31 | 33.68 | 27.31 | 6.37 | 2. | ||
| 05. 07. 2018 | Plzeň, 4x100 m | 70,61 | 71.43 | 70.61 | 0.82 | 12. | ||
| 04. 07. 2018 | Plzeň, družstev 100 m | 101,82 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 08. 04. 2018 | Martínková Marie | Jablonec | 21,72 | 21.72 | 21.76 | -0.04 | 23. | |
| 08. 04. 2018 | Kunceová Petra | Jablonec | 23,59 | 24.05 | 23.59 | 0.46 | 40. | |
| 08. 04. 2018 | Koucká Tereza | Jablonec | 21,22 | 21.22 | 22.45 | -1.23 | 48. | |
| 08. 04. 2018 | Marková Alena | Jablonec | 22,92 | 22.92 | 27.52 | -4.6 | 58. | |
| 05. 07. 2017 | Zlín, Požární útok | 27,72 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 05. 07. 2017 | Zlín, 4x100 m | 67,49 | 67.49 | 68.25 | -0.76 | 9. | ||
| 02. 04. 2017 | Dolenská Kristýna | Jablonec | 21,35 | 21.82 | 21.35 | 0.47 | 19. | |
| 02. 04. 2017 | Koucká Tereza | Jablonec | 23,06 | 23.69 | 23.06 | 0.63 | 38. | |
| 02. 04. 2017 | Kunceová Petra | Jablonec | 25,20 | 25.2 | 26.2 | -1 | 55. | |
| 02. 04. 2017 | Rydvalová Dana | Jablonec | 21,81 | 22.1 | 21.81 | 0.29 | 56. | |
| 02. 04. 2017 | Marková Anna | Jablonec | 26,50 | 27.48 | 26.5 | 0.98 | 63. | |
| 02. 04. 2017 | Dolenská Alena | Jablonec | 26,54 | 34.04 | 26.54 | 7.5 | 64. | |
| 02. 04. 2017 | Martínková Michaela | Jablonec | 23,13 | 23.13 | 25.64 | -2.51 | 77. | |
| 02. 04. 2017 | Marková Alena | Jablonec | 23,37 | 24.06 | 23.37 | 0.69 | 82. | |
| 05. 07. 2016 | České Budějovice, Požární útok | 26,51 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 05. 07. 2016 | České Budějovice, 4x100 m | 72,48 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 04. 07. 2016 | České Budějovice,družstev 100m | 98,36 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 20. 03. 2016 | Holcová Natálie Jana | Jablonec | 21,16 | 21.78 | 21.16 | 0.62 | 35. | |
| 20. 03. 2016 | Rydvalová Dana | Jablonec | 21,32 | 21.32 | 0 | 21.32 | 39. | |
| 20. 03. 2016 | Doležalová Jana | Jablonec | 21,38 | 21.38 | 0 | 21.38 | 40. | |
| 20. 03. 2016 | Marková Alena | Jablonec | 23,84 | 23.84 | 24.55 | -0.71 | 70. | |
| 20. 03. 2016 | Martínková Michaela | Jablonec | 24,28 | 24.28 | 0 | 24.28 | 73. | |
| 20. 03. 2016 | Chlupáčová Veronika | Jablonec | 24,72 | 120 | 24.72 | 95.28 | 76. | |
| 12. 07. 2015 | Praha, Požární útok | 30,04 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 12. 07. 2015 | Praha, 4x100 m | 67,00 | 67 | 67.11 | -0.11 | 7. | ||
| 11. 07. 2015 | Praha, Pořadí družstev 100m | 97,67 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 06. 07. 2014 | Brno, Požární útok | 31,07 | 31.07 | 0 | 31.07 | 9. | ||
| 06. 07. 2014 | Brno, 4x100 m | 67,08 | 70.68 | 67.08 | 3.6 | 7. | ||
| 05. 07. 2014 | Brno, Pořadí družstev 100m | 101,02 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 07. 07. 2013 | Jablonec | 74,14 | 74.14 | 79.5 | -5.36 | 12. | ||
Dorostenci | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 28. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 27,65 | 27.65 | 33.74 | -6.09 | 5. | ||
| 28. 06. 2026 | Adam Haken | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,30 | 18.3 | 18.3 | 0 | 28. | |
| 28. 06. 2026 | Jakub Nosek | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,43 | 20.02 | 18.43 | 1.59 | 32. | |
| 28. 06. 2026 | Milan Piskač | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 19,83 | 20.77 | 19.83 | 0.94 | 62. | |
| 28. 06. 2026 | David Soukup | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 19,97 | 120 | 19.97 | 100.03 | 66. | |
| 28. 06. 2026 | Tomáš Havlíček | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 20,46 | 20.73 | 20.46 | 0.27 | 77. | |
| 28. 06. 2026 | Jan Koucký | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 20,59 | 20.59 | 20.6 | -0.01 | 81. | |
| 28. 06. 2026 | Radim Vybíral | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 21,27 | 38.55 | 21.27 | 17.28 | 85. | |
| 28. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 96,99 | 96.99 | 96.99 | 0 | 11. | ||
| 28. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 64,94 | 68.16 | 64.94 | 3.22 | 13. | ||
| 29. 06. 2025 | Kolín | 28,86 | 31.91 | 28.86 | 3.05 | 4. | ||
| 29. 06. 2025 | Kolín | 97,66 | 97.66 | 97.66 | 0 | 13. | ||
| 29. 06. 2025 | Jakub Nosek | Kolín | 17,99 | 18.1 | 17.99 | 0.11 | 24. | |
| 29. 06. 2025 | Adam Haken | Kolín | 18,53 | 19.11 | 18.53 | 0.58 | 37. | |
| 29. 06. 2025 | David Soukup | Kolín | 19,51 | 120 | 19.51 | 100.49 | 64. | |
| 29. 06. 2025 | Tomáš Havlíček | Kolín | 20,77 | 21.69 | 20.77 | 0.92 | 81. | |
| 29. 06. 2025 | Milan Piskač | Kolín | 20,86 | 25.4 | 20.86 | 4.54 | 85. | |
| 29. 06. 2025 | Jan Koucký | Kolín | 21,00 | 21.11 | 21 | 0.11 | 86. | |
| 29. 06. 2025 | Jiří Stehlík | Kolín | 21,68 | 21.68 | 21.99 | -0.31 | 90. | |
| 29. 06. 2025 | Kolín | 65,42 | 65.42 | 68.18 | -2.76 | 12. | ||
| 14. 06. 2025 | Jablonec nad Nisou | 65,06 | 65.06 | 78.32 | -13.26 | 1. | ||
| 14. 06. 2025 | Jablonec nad Nisou | 97,51 | 97.51 | 97.51 | 0 | 1. | ||
| 14. 06. 2025 | Jablonec nad Nisou | 36,02 | 45.27 | 36.02 | 9.25 | 2. | ||
| 10. 05. 2025 | Piskač Milan | Plzeň, Košutka | 19,86 | 19.86 | 19.95 | -0.09 | 4. | |
| 10. 05. 2025 | Piskač Milan | Plzeň, Košutka | 9,40 | 9.5 | 9.4 | 0.1 | 4. | |
| 03. 05. 2025 | Piskač Milan | Hasičské hřiště Budíkovice | 28,88 | 999 | 28.88 | 970.12 | 11. | |
| 03. 05. 2025 | Piskač Milan | Hasičské hřiště Budíkovice | 9,64 | 11.07 | 9.64 | 1.43 | 4. | |
| 22. 03. 2025 | Piskač Milan | Jablonec nad Nisou | 20,07 | 20.43 | 20.07 | 0.36 | 6. | |
| 22. 03. 2025 | Šorf Antonín | Jablonec nad Nisou | 18,42 | 22.06 | 18.42 | 3.64 | 9. | |
| 22. 03. 2025 | Nosek Jakub | Jablonec nad Nisou | 19,06 | 19.06 | 20.81 | -1.75 | 15. | |
| 22. 03. 2025 | Soukup David | Jablonec nad Nisou | 19,62 | 19.67 | 19.62 | 0.05 | 22. | |
| 30. 06. 2024 | Písek | 92,45 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 30. 06. 2024 | Vojtěch Marek | Písek | 17,03 | 17.43 | 17.03 | 0.4 | 7. | |
| 30. 06. 2024 | Písek | 61,89 | 61.89 | 71.72 | -9.83 | 7. | ||
| 30. 06. 2024 | Písek | 30,53 | 30.53 | 31.12 | -0.59 | 10. | ||
| 30. 06. 2024 | Jakub Nosek | Písek | 17,77 | 18.18 | 17.77 | 0.41 | 16. | |
| 30. 06. 2024 | Jiří Marek | Písek | 18,71 | 18.71 | 18.78 | -0.07 | 32. | |
| 30. 06. 2024 | David Soukup | Písek | 19,33 | 19.33 | 19.4 | -0.07 | 42. | |
| 30. 06. 2024 | Pavel Švanda | Písek | 19,61 | 20.42 | 19.61 | 0.81 | 52. | |
| 30. 06. 2024 | Jiří Stehlík | Písek | 21,37 | 21.37 | 21.96 | -0.59 | 75. | |
| 30. 06. 2024 | Tomáš Veselý | Písek | 21,76 | 45.49 | 21.76 | 23.73 | 81. | |
| 02. 07. 2023 | Domažlice | 27,67 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 02. 07. 2023 | Domažlice | 61,88 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 02. 07. 2023 | Domažlice | 95,98 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 02. 07. 2022 | Ústí nad Labem | 98,60 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 02. 07. 2022 | Ústí nad Labem | 64,06 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 02. 07. 2022 | Ústí nad Labem | 34,29 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 05. 07. 2018 | Plzeň, Požární útok | 27,31 | 33.68 | 27.31 | 6.37 | 2. | ||
| 20. 03. 2016 | Šmíd Jaroslav | Jablonec | 19,01 | 19.07 | 19.01 | 0.06 | 16. | |
| 20. 03. 2016 | Kafka Tomáš | Jablonec | 22,77 | 120 | 22.77 | 97.23 | 51. | |
Dor-ci 14 mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 08. 2026 | Piskač Milan | Výrovice | 7,89 | 8.03 | 7.89 | 0.14 | 7. | |
| 08. 05. 2026 | Piskač Milan | Plzeň, Košutka | 20,07 | 20.07 | 120 | -99.93 | 4. | |
| 08. 05. 2026 | Piskač Milan | Plzeň, Košutka | 8,91 | 8.91 | 9.64 | -0.73 | 5. | |
| 28. 03. 2026 | Piskač Milan | Jablonec nad Nisou | 19,64 | 20.2 | 19.64 | 0.56 | 10. | |
| 28. 03. 2026 | Hladík Radim | Jablonec nad Nisou | 24,29 | 26.17 | 24.29 | 1.88 | 32. | |
Dor-ci 17 starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 28. 03. 2026 | Nosek Jakub | Jablonec nad Nisou | 18,72 | 18.99 | 18.72 | 0.27 | 21. | |
| 28. 03. 2026 | Koucký Jan | Jablonec nad Nisou | 20,92 | 21.1 | 20.92 | 0.18 | 57. | |
| 28. 03. 2026 | Soukup David | Jablonec nad Nisou | 21,04 | 21.04 | 39.76 | -18.72 | 60. | |
Dor-ky 14 mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 08. 2026 | Václavíková Eliška | Výrovice | 10,09 | 10.3 | 10.09 | 0.21 | 17. | |
| 28. 03. 2026 | Václavíková Eliška | Jablonec nad Nisou | 19,49 | 19.49 | 19.68 | -0.19 | 3. | |
| 28. 03. 2026 | Kurfiřtová Michaela | Jablonec nad Nisou | 21,80 | 21.92 | 21.8 | 0.12 | 31. | |
| 28. 03. 2026 | Marková Adéla | Jablonec nad Nisou | 24,22 | 24.22 | 24.36 | -0.14 | 46. | |
| 28. 03. 2026 | Bartoňová Tamara | Jablonec nad Nisou | 25,10 | 25.1 | 26.3 | -1.2 | 55. | |
Dor-ky 15 střední | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 08. 2026 | Skrbková Nikola | Výrovice | 10,85 | 10.91 | 10.85 | 0.06 | 15. | |
| 28. 03. 2026 | Skrbková Nikola | Jablonec nad Nisou | 19,09 | 19.09 | 120 | -100.91 | 13. | |
PS 12 muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 16. 09. 2023 | Dalešice | 22,32 | 22.32 | 22.24 | 0.08 | 7. | ||
| 08. 07. 2023 | Krásná Ves | 24,04 | 24.04 | 23.37 | 0.67 | 8. | ||
| 17. 06. 2023 | Frýdštejn | 23,31 | 23.21 | 23.31 | -0.1 | 9. | ||
| 10. 06. 2023 | Škodějov | 23,71 | 23.35 | 23.71 | -0.36 | 11. | ||
| 15. 08. 2020 | Dalešice | 22,33 | 22.33 | 21.32 | 1.01 | 4. | ||
| 15. 08. 2020 | B | Dalešice | 25,91 | 25.91 | 24.3 | 1.61 | 15. | |
| 18. 05. 2019 | B | Škodějov | 25,05 | 25.05 | 22.66 | 2.39 | 4. | |
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciDor-ci 14 mladšíDor-ci 17 staršíDor-ky 14 mladšíDor-ky 15 středníPS 12 muži
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.


