Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Bludov, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciMuži>35Mladí-hasičiDor-ky 15 střední
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 19. 09. 2026 | Plinkout | 17,96 | 17.96 | 17.36 | 0.6 | 12. | ||
| 12. 09. 2026 | Dolany | 15,08 | 14.61 | 15.08 | -0.47 | 10. | ||
| 06. 09. 2026 | Hradec Králové | 26,29 | 26.29 | 28.94 | -2.65 | 7. | ||
| 05. 09. 2026 | Březina Josef | Hradec Králové - 100m | 17,44 | 17.44 | 120 | -102.56 | 19. | |
| 05. 09. 2026 | Majtl Denis | Hradec Králové - 100m | 17,51 | 17.51 | 120 | -102.49 | 20. | |
| 05. 09. 2026 | Červinka Jiří | Hradec Králové - 100m | 17,57 | 17.57 | 22.12 | -4.55 | 22. | |
| 05. 09. 2026 | Kulhánek Ondřej | Hradec Králové - 100m | 17,72 | 17.72 | 120 | -102.28 | 27. | |
| 05. 09. 2026 | Matoušek Jan | Hradec Králové - 100m | 17,72 | 17.72 | 120 | -102.28 | 28. | |
| 05. 09. 2026 | Tomášek Vilém | Hradec Králové - 100m | 18,09 | 19.92 | 18.09 | 1.83 | 46. | |
| 05. 09. 2026 | Hofírek Matyáš | Hradec Králové - 100m | 18,48 | 18.48 | 32.65 | -14.17 | 56. | |
| 05. 09. 2026 | Pustelník Jakub | Hradec Králové - 100m | 18,82 | 18.99 | 18.82 | 0.17 | 65. | |
| 05. 09. 2026 | Hradec Králové - štafeta 4x100m | 58,02 | 59.11 | 58.02 | 1.09 | 4. | ||
| 05. 09. 2026 | Hradec Králové - 100m | 106,05 | 106.05 | 106.05 | 0 | 4. | ||
| 30. 08. 2026 | Sobotín | 16,76 | 16.58 | 16.76 | -0.18 | 11. | ||
| 29. 08. 2026 | Mladeč | 18,08 | 17.57 | 18.08 | -0.51 | 8. | ||
| 09. 08. 2026 | Třeština | 18,34 | 18.05 | 18.34 | -0.29 | 9. | ||
| 09. 08. 2026 | Třeština | 18,34 | 18.05 | 18.34 | -0.29 | 10. | ||
| 08. 08. 2026 | Hrabišín | 20,90 | 18.51 | 20.9 | -2.39 | 13. | ||
| 08. 08. 2026 | Hrabišín | 20,90 | 18.51 | 20.9 | -2.39 | 20. | ||
| 01. 08. 2026 | Bludov | 17,06 | 16.68 | 17.06 | -0.38 | 1. | ||
| 25. 07. 2026 | Janovice | 16,36 | 15.68 | 16.36 | -0.68 | 15. | ||
| 12. 07. 2026 | Štíty | 17,40 | 17.4 | 17.25 | 0.15 | 1. | ||
| 11. 07. 2026 | Nemrlov | 15,04 | 15.04 | 14.84 | 0.2 | 5. | ||
| 28. 06. 2026 | Brníčko | 17,37 | 17.37 | 17.25 | 0.12 | 3. | ||
| 27. 06. 2026 | Střelice - Dětřichov | 18,10 | 18.1 | 17.15 | 0.95 | 7. | ||
| 21. 06. 2026 | Dolní Libina | 23,68 | 23.68 | 23.2 | 0.48 | 17. | ||
| 20. 06. 2026 | Haňovice | 17,91 | 17.79 | 17.91 | -0.12 | 7. | ||
| 20. 06. 2026 | Nový Malín | 16,25 | 15.58 | 16.25 | -0.67 | 4. | ||
| 07. 06. 2026 | Hrabová | 18,97 | 18.81 | 18.97 | -0.16 | 5. | ||
| 06. 06. 2026 | Dolní Studénky | 15,60 | 15.6 | 14.44 | 1.16 | 7. | ||
| 09. 05. 2026 | Břevenec | 18,28 | 18.28 | 18.19 | 0.09 | 7. | ||
| 20. 09. 2025 | Plinkout | 17,48 | 17.44 | 17.48 | -0.04 | 6. | ||
| 13. 09. 2025 | Dolany | 14,83 | 14.66 | 14.83 | -0.17 | 1. | ||
| 06. 09. 2025 | Sobotín | 15,73 | 15.48 | 15.73 | -0.25 | 1. | ||
| 06. 09. 2025 | Sobotín | 18,08 | 18.08 | 17.73 | 0.35 | 2. | ||
| 30. 08. 2025 | Mladeč | 17,32 | 17.32 | 17.1 | 0.22 | 9. | ||
| 30. 08. 2025 | Brníčko | 17,49 | 17.16 | 17.49 | -0.33 | 4. | ||
| 17. 08. 2025 | Třebíč | 27,58 | 99.99 | 27.58 | 72.41 | 8. | ||
| 16. 08. 2025 | Třebíč | 58,40 | 58.4 | 58.4 | 0 | 7. | ||
| 16. 08. 2025 | Třebíč | 104,96 | 104.96 | 104.96 | 0 | 4. | ||
| 16. 08. 2025 | Červinka Jiří | Třebíč | 16,76 | 16.76 | 120 | -103.24 | 9. | |
| 16. 08. 2025 | Březina Josef | Třebíč | 17,27 | 18.74 | 17.27 | 1.47 | 24. | |
| 16. 08. 2025 | Stoklas František | Třebíč | 17,66 | 17.66 | 25.84 | -8.18 | 39. | |
| 16. 08. 2025 | Hlavinka Ondřej | Třebíč | 17,67 | 18.01 | 17.67 | 0.34 | 40. | |
| 16. 08. 2025 | Kulhánek Ondřej | Třebíč | 17,79 | 20.09 | 17.79 | 2.3 | 44. | |
| 16. 08. 2025 | Tomášek Vilém | Třebíč | 17,81 | 120 | 17.81 | 102.19 | 45. | |
| 16. 08. 2025 | Kotrlý Vojtěch | Třebíč | 17,99 | 17.99 | 25.26 | -7.27 | 53. | |
| 16. 08. 2025 | Matoušek Jan | Třebíč | 18,44 | 18.44 | 21.4 | -2.96 | 68. | |
| 10. 08. 2025 | Třeština | 17,50 | 17.06 | 17.5 | -0.44 | 7. | ||
| 09. 08. 2025 | Hrabišín | 18,44 | 17.72 | 18.44 | -0.72 | 12. | ||
| 09. 08. 2025 | Hrabišín | 18,44 | 17.72 | 18.44 | -0.72 | 12. | ||
| 03. 08. 2025 | Nemile | 32,13 | 30.79 | 32.13 | -1.34 | 16. | ||
| 02. 08. 2025 | Bludov | 18,26 | 17.8 | 18.26 | -0.46 | 7. | ||
| 02. 08. 2025 | Bludov | 18,26 | 17.8 | 18.26 | -0.46 | 7. | ||
| 19. 07. 2025 | Šumvald | 29,87 | 29.87 | 29.54 | 0.33 | 22. | ||
| 12. 07. 2025 | Nemrlov | 15,97 | 15.97 | 1.54 | 14.43 | 6. | ||
| 06. 07. 2025 | Renda David | Moravský Beroun | 18,10 | 18.31 | 18.1 | 0.21 | 20. | |
| 06. 07. 2025 | Kotrlý Vojtěch | Moravský Beroun | 24,19 | 24.19 | 120 | -95.81 | 37. | |
| 22. 06. 2025 | Dolní Libina | 17,78 | 17.26 | 17.78 | -0.52 | 6. | ||
| 21. 06. 2025 | Nový Malín | 22,15 | 22.15 | 21.87 | 0.28 | 12. | ||
| 14. 06. 2025 | Chválkovice | 19,22 | 17.99 | 19.22 | -1.23 | 10. | ||
| 08. 06. 2025 | Hrabová | 18,52 | 18.1 | 18.52 | -0.42 | 2. | ||
| 07. 06. 2025 | Dolní Studénky | 15,65 | 15.17 | 15.65 | -0.48 | 5. | ||
| 24. 05. 2025 | Bezděčí u Trnávky | 16,15 | 16.15 | 15.21 | 0.94 | 17. | ||
| 04. 05. 2025 | Renda David | Hasičské hřiště Budíkovice | 18,28 | 18.28 | 22.86 | -4.58 | 16. | |
| 28. 09. 2024 | Plinkout | 17,84 | 17.74 | 17.84 | -0.1 | 3. | ||
| 07. 09. 2024 | Dolany | 15,28 | 15.03 | 15.28 | -0.25 | 4. | ||
| 01. 09. 2024 | Bohuslavice | 16,29 | 15.16 | 16.29 | -1.13 | 9. | ||
| 31. 08. 2024 | Kosov | 33,99 | 33.92 | 33.99 | -0.07 | 12. | ||
| 25. 08. 2024 | Olomouc | 26,90 | 28.23 | 26.9 | 1.33 | 5. | ||
| 24. 08. 2024 | B | Olomouc | 59,13 | 0 | 0 | 0 | 5. | |
| 24. 08. 2024 | A | Olomouc | 61,14 | 0 | 0 | 0 | 9. | |
| 24. 08. 2024 | Jan MATOUŠEK | Olomouc | 16,45 | 17.11 | 16.45 | 0.66 | 3. | |
| 24. 08. 2024 | Josef BŘEZINA | Olomouc | 17,14 | 19.21 | 17.14 | 2.07 | 13. | |
| 24. 08. 2024 | Vilém TOMÁŠEK | Olomouc | 17,50 | 17.82 | 17.5 | 0.32 | 26. | |
| 24. 08. 2024 | David RENDA | Olomouc | 17,52 | 17.52 | 22.68 | -5.16 | 27. | |
| 24. 08. 2024 | Ondřej KULHÁNEK | Olomouc | 17,65 | 20.97 | 17.65 | 3.32 | 31. | |
| 24. 08. 2024 | Stoklas FRANTIŠEK | Olomouc | 17,77 | 17.77 | 120 | -102.23 | 38. | |
| 24. 08. 2024 | Šimon ŠUBA | Olomouc | 18,03 | 18.03 | 120 | -101.97 | 47. | |
| 24. 08. 2024 | Jiří ČERVINKA | Olomouc | 18,40 | 18.4 | 24.82 | -6.42 | 62. | |
| 18. 08. 2024 | Lesnice | 21,22 | 19.99 | 21.22 | -1.23 | 14. | ||
| 10. 08. 2024 | Hrabišín | 18,26 | 18.26 | 17.69 | 0.57 | 7. | ||
| 10. 08. 2024 | Hrabišín | 18,26 | 18.26 | 17.69 | 0.57 | 8. | ||
| 04. 08. 2024 | Sobotín | 16,14 | 16.14 | 16.13 | 0.01 | 5. | ||
| 03. 08. 2024 | Bludov | 19,19 | 18.39 | 19.19 | -0.8 | 5. | ||
| 27. 07. 2024 | Janovice | 16,39 | 16.39 | 16.14 | 0.25 | 18. | ||
| 20. 07. 2024 | Šumvald | 18,27 | 18.27 | 17.86 | 0.41 | 6. | ||
| 14. 07. 2024 | Štíty | 18,87 | 18.87 | 17.77 | 1.1 | 2. | ||
| 13. 07. 2024 | Nemrlov | 18,83 | 18.69 | 18.83 | -0.14 | 12. | ||
| 29. 06. 2024 | Střelice -Dědřichov | 17,71 | 17.62 | 17.71 | -0.09 | 6. | ||
| 23. 06. 2024 | Dolní Libina - koupaliště | 17,53 | 17.37 | 17.53 | -0.16 | 6. | ||
| 22. 06. 2024 | Chválkovice -Olomouc | 19,63 | 19.63 | 18.14 | 1.49 | 14. | ||
| 22. 06. 2024 | Nový Malín | 16,46 | 15.84 | 16.46 | -0.62 | 9. | ||
| 08. 06. 2024 | Mladeč | 17,83 | 17.83 | 17.54 | 0.29 | 8. | ||
| 11. 05. 2024 | Břevenec | 18,16 | 18.16 | 17.93 | 0.23 | 3. | ||
| 04. 05. 2024 | Bezděčí u Trvánky | 19,45 | 19.45 | 18.91 | 0.54 | 22. | ||
| 23. 09. 2023 | Plinkout | 19,10 | 19.1 | 17.98 | 1.12 | 7. | ||
| 16. 09. 2023 | Třeština (SU) | 18,14 | 17.12 | 18.14 | -1.02 | 18. | ||
| 03. 09. 2023 | Bohuslavice | 17,48 | 16.31 | 17.48 | -1.17 | 10. | ||
| 02. 09. 2023 | Kosov | 20,51 | 18.22 | 20.51 | -2.29 | 7. | ||
| 27. 08. 2023 | Sokolov | 28,04 | 28.04 | 28.53 | -0.49 | 7. | ||
| 26. 08. 2023 | Sokolov | 105,08 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 26. 08. 2023 | B | Sokolov | 61,24 | 0 | 0 | 0 | 12. | |
| 26. 08. 2023 | A | Sokolov | 62,24 | 0 | 0 | 0 | 14. | |
| 20. 08. 2023 | SOBOTÍN | 16,83 | 16.13 | 16.83 | -0.7 | 3. | ||
| 13. 08. 2023 | Třeština | 18,87 | 18.47 | 18.87 | -0.4 | 7. | ||
| 12. 08. 2023 | Hrabišín | 19,74 | 19.74 | 19.45 | 0.29 | 13. | ||
| 12. 08. 2023 | Hrabišín | 19,74 | 19.74 | 19.45 | 0.29 | 15. | ||
| 06. 08. 2023 | Sobotín | 16,83 | 16.13 | 16.83 | -0.7 | 3. | ||
| 05. 08. 2023 | Bludov | 17,89 | 17.79 | 17.89 | -0.1 | 1. | ||
| 16. 07. 2023 | Brníčko | 18,73 | 17.93 | 18.73 | -0.8 | 5. | ||
| 15. 07. 2023 | Nemrlov | 15,79 | 15.7 | 15.79 | -0.09 | 4. | ||
| 01. 07. 2023 | Dětřichov (Střelice) | 17,86 | 18.6 | 17.86 | 0.74 | 7. | ||
| 24. 06. 2023 | Nový Malín | 15,63 | 15.59 | 15.63 | -0.04 | 2. | ||
| 18. 06. 2023 | Hrabová | 191,91 | 17.68 | 19.19 | -1.51 | 6. | ||
| 10. 06. 2023 | Mladeč | 20,72 | 18.85 | 20.72 | -1.87 | 14. | ||
| 28. 05. 2023 | Břevenec | 21,16 | 20.98 | 21.16 | -0.18 | 10. | ||
| 07. 05. 2023 | Bezděčí u Trvánky | 16,43 | 16.37 | 16.43 | -0.06 | 11. | ||
| 08. 10. 2022 | Plinkout | 19,19 | 18.9 | 19.19 | -0.29 | 6. | ||
| 17. 09. 2022 | Třeština (SU) | 22,02 | 22.02 | 15.99 | 6.03 | 30. | ||
| 28. 08. 2022 | Pardubice | 26,56 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 27. 08. 2022 | B | Pardubice | 59,97 | 0 | 0 | 0 | 4. | |
| 27. 08. 2022 | A | Pardubice | 63,95 | 0 | 0 | 0 | 17. | |
| 27. 08. 2022 | Jakub MICHALSKI | Pardubice | 16,98 | 22.46 | 16.98 | 5.48 | 7. | |
| 27. 08. 2022 | Vojtěch KOTRLÝ | Pardubice | 17,84 | 18.42 | 17.84 | 0.58 | 20. | |
| 27. 08. 2022 | Ondřej HLAVINKA | Pardubice | 17,96 | 18.62 | 17.96 | 0.66 | 24. | |
| 27. 08. 2022 | Vilém TOMÁŠEK | Pardubice | 18,98 | 19.1 | 18.98 | 0.12 | 59. | |
| 27. 08. 2022 | Daniel VYKOUPIL | Pardubice | 19,10 | 19.1 | 22.26 | -3.16 | 63. | |
| 27. 08. 2022 | Michal KROBOT | Pardubice | 19,16 | 19.16 | 120 | -100.84 | 67. | |
| 27. 08. 2022 | Martin RENDA | Pardubice | 19,41 | 22.04 | 19.41 | 2.63 | 80. | |
| 27. 08. 2022 | Jiří ČERVINKA | Pardubice | 21,21 | 25.57 | 21.21 | 4.36 | 112. | |
| 14. 08. 2022 | Třeština, hřiště | 18,11 | 18.11 | 17.38 | 0.73 | 3. | ||
| 14. 08. 2022 | Třeština | 18,11 | 18.11 | 17.38 | 0.73 | 3. | ||
| 13. 08. 2022 | Hrabišín | 17,82 | 17.71 | 17.82 | -0.11 | 2. | ||
| 13. 08. 2022 | Hrabišín | 17,82 | 17.71 | 17.82 | -0.11 | 2. | ||
| 07. 08. 2022 | Sobotín | 17,54 | 16.58 | 17.54 | -0.96 | 10. | ||
| 06. 08. 2022 | Bludov | 18,05 | 18.05 | 17.54 | 0.51 | 2. | ||
| 17. 07. 2022 | Štíty | 15,38 | 15.37 | 15.38 | -0.01 | 5. | ||
| 16. 07. 2022 | Nemrlov | 15,83 | 15.83 | 15.7 | 0.13 | 6. | ||
| 26. 06. 2022 | Dolní Libina | 19,88 | 19.88 | 18.55 | 1.33 | 16. | ||
| 25. 06. 2022 | Nový Malín | 15,89 | 15.89 | 15.86 | 0.03 | 6. | ||
| 12. 06. 2022 | Hrabová | 17,82 | 17.38 | 17.82 | -0.44 | 5. | ||
| 04. 06. 2022 | Dolní Studénky | 16,82 | 16.7 | 16.82 | -0.12 | 9. | ||
| 18. 09. 2021 | Třeština (SU) | 18,30 | 18.3 | 18.18 | 0.12 | 19. | ||
| 21. 08. 2021 | Daniel VYKOUPIL | Ostrava | 17,98 | 17.98 | 120 | -102.02 | 26. | |
| 21. 08. 2021 | Vojtěch KOTRLÝ | Ostrava | 18,43 | 18.43 | 120 | -101.57 | 39. | |
| 21. 08. 2021 | David MATĚJČEK | Ostrava | 19,71 | 120 | 19.71 | 100.29 | 60. | |
| 14. 08. 2021 | Plinkout | 21,78 | 21.78 | 18.41 | 3.37 | 9. | ||
| 26. 06. 2021 | Dolní Libina | 18,02 | 17.98 | 18.02 | -0.04 | 3. | ||
| 21. 09. 2019 | II | Třeština (SU) | 18,30 | 18.3 | 17.11 | 1.19 | 21. | |
| 21. 09. 2019 | I | Třeština (SU) | 21,47 | 21.47 | 19.68 | 1.79 | 26. | |
| 27. 07. 2019 | RIEDL Tomáš | Bludov | 17,64 | 120 | 17.64 | 102.36 | 13. | |
| 27. 07. 2019 | KOTRLÝ Vojtěch | Bludov | 18,38 | 18.38 | 120 | -101.62 | 24. | |
| 26. 08. 2018 | Liberec, požární útok | 28,67 | 28.67 | 39.08 | -10.41 | 6. | ||
| 25. 08. 2018 | Liberec, štafeta | 61,87 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 25. 08. 2018 | Tomáš RIEDL | Liberec, 100 m - muži | 17,96 | 18.27 | 17.96 | 0.31 | 28. | |
| 25. 08. 2018 | Martin DUŠEK | Liberec, 100 m - muži | 17,96 | 17.96 | 120 | -102.04 | 29. | |
| 25. 08. 2018 | Miroslav HEL | Liberec, 100 m - muži | 18,48 | 18.87 | 18.48 | 0.39 | 50. | |
| 25. 08. 2018 | Jakub VONDRA | Liberec, 100 m - muži | 18,70 | 18.7 | 19.02 | -0.32 | 63. | |
| 25. 08. 2018 | Jiří ČERVINKA | Liberec, 100 m - muži | 18,99 | 26.17 | 18.99 | 7.18 | 71. | |
| 25. 08. 2018 | Pavel OREL | Liberec, 100 m - muži | 19,12 | 120 | 19.12 | 100.88 | 76. | |
| 25. 08. 2018 | Tomáš WEIDINGER | Liberec, 100 m - muži | 19,28 | 19.28 | 120 | -100.72 | 82. | |
| 25. 08. 2018 | Martin PATHA | Liberec, 100 m - muži | 19,81 | 20.02 | 19.81 | 0.21 | 99. | |
| 27. 08. 2017 | Olomoucký | Praha, Olymp, požární útok | 34,21 | 0 | 0 | 0 | 16. | |
| 26. 08. 2017 | Olomoucký | Praha, Olymp, štafeta | 59,36 | 0 | 0 | 0 | 6. | |
| 26. 08. 2017 | Olomoucký | Praha, Olymp, 100 m | 108,27 | 0 | 0 | 0 | 8. | |
| 26. 08. 2017 | Jan BISKUP | Praha, Olymp, 100 m | 17,02 | 17.93 | 17.02 | 0.91 | 13. | |
| 26. 08. 2017 | Tomáš WEIDINGER | Praha, Olymp, 100 m | 17,69 | 18.19 | 17.69 | 0.5 | 40. | |
| 26. 08. 2017 | Tomáš RIEDL | Praha, Olymp, 100 m | 17,79 | 17.86 | 17.79 | 0.07 | 48. | |
| 26. 08. 2017 | Jakub VONDRA | Praha, Olymp, 100 m | 18,43 | 18.43 | 99.99 | -81.56 | 63. | |
| 26. 08. 2017 | Miroslav HÉL | Praha, Olymp, 100 m | 18,67 | 18.67 | 99.99 | -81.32 | 68. | |
| 26. 08. 2017 | Petr KROBOT | Praha, Olymp, 100 m | 18,67 | 18.86 | 18.67 | 0.19 | 68. | |
| 26. 08. 2017 | Martin PAŤHA | Praha, Olymp, 100 m | 18,79 | 18.79 | 99.99 | -81.2 | 75. | |
| 26. 08. 2017 | Radomír BUREŠ | Praha, Olymp, 100 m | 19,59 | 19.59 | 99.99 | -80.4 | 100. | |
| 11. 09. 2016 | Olešnice | 20,14 | 20.14 | 18.51 | 1.63 | 16. | ||
| 28. 08. 2016 | Brno, útok 2016 | 31,84 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 27. 08. 2016 | Brno, štafeta 2016 | 59,95 | 59.95 | 73.96 | -14.01 | 6. | ||
| 27. 08. 2016 | Tomáš RIEDL | Brno, 100m | 17,72 | 20.11 | 17.72 | 2.39 | 48. | |
| 27. 08. 2016 | Jan BISKUP | Brno, 100m | 17,75 | 17.75 | 120 | -102.25 | 52. | |
| 27. 08. 2016 | Miroslav HÉL | Brno, 100m | 17,90 | 20.78 | 17.9 | 2.88 | 54. | |
| 27. 08. 2016 | Tomáš WEIDINGER | Brno, 100m | 17,99 | 18.42 | 17.99 | 0.43 | 58. | |
| 27. 08. 2016 | Martin SOBOTKA | Brno, 100m | 18,83 | 18.83 | 120 | -101.17 | 88. | |
| 27. 08. 2016 | Jiří VÉNOS | Brno, 100m | 19,08 | 19.08 | 26.37 | -7.29 | 97. | |
| 27. 08. 2016 | Martin MACH | Brno, 100m | 19,40 | 19.4 | 20.57 | -1.17 | 103. | |
| 27. 08. 2016 | Radomír BUREŠ | Brno, 100m | 20,12 | 21.71 | 20.12 | 1.59 | 117. | |
| 23. 05. 2015 | Weidinger Tomáš | Ostrava | 20,84 | 120 | 20.84 | 99.16 | 69. | |
| 17. 05. 2015 | Weidinger Tomáš | Olomouc | 17,95 | 120 | 17.95 | 102.05 | 30. | |
| 29. 06. 2014 | České Budějovice, útok | 28,60 | 36.01 | 28.6 | 7.41 | 11. | ||
| 28. 06. 2014 | České Budějovice 4x100m | 59,53 | 120 | 59.53 | 60.47 | 7. | ||
| 28. 06. 2014 | Jan Biskup | České Budějovice, 100m | 17,40 | 17.4 | 120 | -102.6 | 31. | |
| 28. 06. 2014 | Jiří Vénos | České Budějovice, 100m | 18,00 | 18.71 | 18 | 0.71 | 53. | |
| 28. 06. 2014 | Michal Kukla | České Budějovice, 100m | 18,27 | 18.27 | 20.87 | -2.6 | 62. | |
| 28. 06. 2014 | Tomáš Weidinger | České Budějovice, 100m | 18,63 | 18.63 | 18.79 | -0.16 | 76. | |
| 28. 06. 2014 | Miroslav Hél | České Budějovice, 100m | 18,81 | 22.66 | 18.81 | 3.85 | 79. | |
| 28. 06. 2014 | Martin Mach | České Budějovice, 100m | 18,92 | 19.11 | 18.92 | 0.19 | 85. | |
| 28. 06. 2014 | Petr LAŠTŮVKA | České Budějovice, 100m | 19,16 | 19.59 | 19.16 | 0.43 | 98. | |
| 28. 06. 2014 | Martin Sobotka | České Budějovice, 100m | 19,82 | 19.82 | 31.67 | -11.85 | 110. | |
| 27. 07. 2013 | Weidinger Tomáš | Horní Lideč | 18,47 | 18.47 | 25.05 | -6.58 | 39. | |
| 15. 06. 2013 | I | Dolní Libina | 20,62 | 18.48 | 20.62 | -2.14 | 17. | |
| 27. 10. 2007 | Areál Flídr group - Široký Důl | 18,51 | 0 | 0 | 0 | 66. | ||
| 06. 07. 1997 | Velké Hoštice, OP | 26,56 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 05. 07. 1997 | Ostrava-Nová Ves, OV | 40,70 | 0 | 0 | 0 | 18. | ||
| 29. 06. 1997 | Radíkov, PR | 25,77 | 0 | 0 | 0 | 23. | ||
| 28. 06. 1997 | Studénka, NJ | 25,09 | 0 | 0 | 0 | 18. | ||
| 08. 06. 1997 | Bludov, SU | 25,04 | 0 | 0 | 0 | 19. | ||
| 31. 05. 1997 | Brněnec, SY | 30,41 | 0 | 0 | 0 | 27. | ||
| 10. 07. 1994 | Mistřice | 30,06 | 0 | 0 | 0 | 26. | ||
| 11. 07. 1993 | Mistřice | 29,68 | 0 | 0 | 0 | 24. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 19. 09. 2026 | Plinkout | 18,07 | 17.45 | 18.07 | -0.62 | 8. | ||
| 30. 08. 2026 | Sobotín | 34,76 | 19.93 | 34.76 | -14.83 | 8. | ||
| 29. 08. 2026 | Mladeč | 17,83 | 17.83 | 17.09 | 0.74 | 8. | ||
| 22. 08. 2026 | Nová Dědina | 17,93 | 17.93 | 17.06 | 0.87 | 5. | ||
| 09. 08. 2026 | Třeština | 17,31 | 17.31 | 17.18 | 0.13 | 5. | ||
| 09. 08. 2026 | Třeština | 17,31 | 17.31 | 17.18 | 0.13 | 5. | ||
| 08. 08. 2026 | Hrabišín | 17,58 | 17.58 | 17.49 | 0.09 | 5. | ||
| 08. 08. 2026 | Hrabišín | 17,58 | 17.58 | 17.49 | 0.09 | 5. | ||
| 01. 08. 2026 | Bludov | 18,78 | 18.5 | 18.78 | -0.28 | 2. | ||
| 25. 07. 2026 | Janovice | 18,28 | 17.62 | 18.28 | -0.66 | 9. | ||
| 12. 07. 2026 | Štíty | 17,99 | 17.99 | 17.36 | 0.63 | 2. | ||
| 11. 07. 2026 | Nemrlov | 19,01 | 19.01 | 18.94 | 0.07 | 5. | ||
| 28. 06. 2026 | Brníčko | 21,47 | 21.47 | 18.38 | 3.09 | 6. | ||
| 27. 06. 2026 | Střelice - Dětřichov | 18,33 | 17.89 | 18.33 | -0.44 | 8. | ||
| 21. 06. 2026 | Dolní Libina | 19,20 | 18.96 | 19.2 | -0.24 | 5. | ||
| 20. 06. 2026 | Haňovice | 18,72 | 18.72 | 18.39 | 0.33 | 9. | ||
| 20. 06. 2026 | Nový Malín | 42,29 | 41.57 | 42.29 | -0.72 | 8. | ||
| 07. 06. 2026 | Hrabová | 19,82 | 19.82 | 18.69 | 1.13 | 5. | ||
| 06. 06. 2026 | Dolní Studénky | 19,02 | 18.98 | 19.02 | -0.04 | 3. | ||
| 20. 09. 2025 | Plinkout | 19,45 | 18.8 | 19.45 | -0.65 | 8. | ||
| 13. 09. 2025 | Dolany | 21,22 | 19.92 | 21.22 | -1.3 | 13. | ||
| 31. 08. 2025 | Sobotín | 24,89 | 20.49 | 24.89 | -4.4 | 7. | ||
| 17. 08. 2025 | Třebíč | 28,45 | 31.16 | 28.45 | 2.71 | 14. | ||
| 16. 08. 2025 | Třebíč | 76,60 | 76.6 | 76.6 | 0 | 16. | ||
| 16. 08. 2025 | Třebíč | 105,39 | 105.39 | 105.39 | 0 | 3. | ||
| 16. 08. 2025 | Mazzolini Petra | Třebíč | 16,06 | 16.97 | 16.06 | 0.91 | 1. | |
| 16. 08. 2025 | Jílková Vendula | Třebíč | 16,71 | 17.1 | 16.71 | 0.39 | 4. | |
| 16. 08. 2025 | Pospíšilová Rozálie | Třebíč | 17,94 | 17.94 | 18.12 | -0.18 | 27. | |
| 16. 08. 2025 | Mošťková Hana | Třebíč | 18,02 | 18.24 | 18.02 | 0.22 | 33. | |
| 16. 08. 2025 | Šustková Denisa | Třebíč | 18,32 | 18.32 | 19.3 | -0.98 | 47. | |
| 16. 08. 2025 | Kulhajová Liliana | Třebíč | 18,34 | 19.22 | 18.34 | 0.88 | 49. | |
| 16. 08. 2025 | Dvořáková Martina | Třebíč | 18,88 | 120 | 18.88 | 101.12 | 68. | |
| 16. 08. 2025 | Hrabkovská Markéta | Třebíč | 20,63 | 20.63 | 120 | -99.37 | 124. | |
| 15. 08. 2025 | Pospíšilová Rozálie | Třebíč | 8,50 | 8.5 | 8.77 | -0.27 | 15. | |
| 10. 08. 2025 | Třeština | 20,42 | 18.22 | 20.42 | -2.2 | 13. | ||
| 09. 08. 2025 | Hrabišín | 18,95 | 18.68 | 18.95 | -0.27 | 10. | ||
| 09. 08. 2025 | Hrabišín | 18,95 | 18.68 | 18.95 | -0.27 | 10. | ||
| 02. 08. 2025 | Bludov | 20,50 | 20.5 | 20.04 | 0.46 | 13. | ||
| 02. 08. 2025 | Bludov | 20,50 | 20.04 | 20.5 | -0.46 | 12. | ||
| 13. 07. 2025 | Štíty | 23,08 | 22.87 | 23.08 | -0.21 | 4. | ||
| 22. 06. 2025 | Dolní Libina | 19,87 | 19.87 | 19.26 | 0.61 | 9. | ||
| 21. 06. 2025 | Nový Malín | 23,23 | 23.11 | 23.23 | -0.12 | 4. | ||
| 08. 06. 2025 | Hrabová | 22,00 | 22 | 20.64 | 1.36 | 3. | ||
| 25. 08. 2024 | Olomouc | 24,39 | 29.81 | 24.39 | 5.42 | 3. | ||
| 24. 08. 2024 | A | Olomouc | 66,40 | 0 | 0 | 0 | 11. | |
| 24. 08. 2024 | B | Olomouc | 72,04 | 0 | 0 | 0 | 23. | |
| 24. 08. 2024 | Vendula JÍLKOVÁ | Olomouc | 16,71 | 16.71 | 0 | 16.71 | 3. | |
| 24. 08. 2024 | Martina DVOŘÁKOVÁ | Olomouc | 17,50 | 17.5 | 17.64 | -0.14 | 11. | |
| 24. 08. 2024 | Rozálie POSPÍŠILOVÁ | Olomouc | 17,71 | 17.95 | 17.71 | 0.24 | 15. | |
| 24. 08. 2024 | Petra MAZZOLINI | Olomouc | 18,09 | 120 | 18.09 | 101.91 | 28. | |
| 24. 08. 2024 | Denisa ŠUSTKOVÁ | Olomouc | 18,29 | 18.34 | 18.29 | 0.05 | 34. | |
| 24. 08. 2024 | Marie ŠTOPLOVÁ | Olomouc | 18,98 | 19.25 | 18.98 | 0.27 | 57. | |
| 24. 08. 2024 | Markéta HRABKOVSKÁ | Olomouc | 19,56 | 19.56 | 120 | -100.44 | 84. | |
| 24. 08. 2024 | Viktorie ŠVACHOVÁ | Olomouc | 23,03 | 24.68 | 23.03 | 1.65 | 145. | |
| 21. 08. 2021 | Vendula JÍLKOVÁ | Ostrava | 16,79 | 17.57 | 16.79 | 0.78 | 3. | |
| 23. 05. 2015 | Strouhalová Lucie | Ostrava | 18,91 | 18.91 | 19.28 | -0.37 | 17. | |
| 17. 05. 2015 | Strouhalová Lucie | Olomouc | 19,22 | 27.31 | 19.22 | 8.09 | 25. | |
| 09. 08. 2014 | Strouhalová Lucie | Kamenec u Poličky | 18,89 | 0 | 0 | 0 | 17. | |
| 26. 07. 2014 | Strouhalová Lucie | Horní Lideč | 18,61 | 18.61 | 19.25 | -0.64 | 12. | |
| 31. 05. 2014 | Strouhalová Lucie | Ostrava – Poruba | 18,28 | 18.51 | 18.28 | 0.23 | 14. | |
| 10. 05. 2014 | Strouhalová Lucie | Praha | 17,78 | 18.81 | 17.78 | 1.03 | 5. | |
| 05. 04. 2014 | Lucie Strouhalová | Jablonec nad Nisou | 18,49 | 18.49 | 18.71 | -0.22 | 11. | |
| 25. 05. 2013 | Krobotová Kateřina | Bludov, Bludovská stovka | 21,47 | 21.47 | 21.81 | -0.34 | 59. | |
| 06. 07. 1997 | Velké Hoštice, OP | 26,35 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 05. 07. 1997 | Ostrava-Nová Ves, OV | 23,44 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 29. 06. 1997 | Radíkov, PR | 29,29 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 28. 06. 1997 | Studénka, NJ | 24,05 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 08. 06. 1997 | Bludov, SU | 24,32 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 07. 06. 1997 | Karolinka, VS | 25,37 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 31. 05. 1997 | Brněnec, SY | 29,26 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 10. 07. 1994 | Mistřice | 29,05 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 11. 07. 1993 | Mistřice | 28,79 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 21. 06. 2026 | Svitavy | 25,65 | 120 | 25.65 | 94.35 | 10. | ||
| 21. 06. 2026 | Svitavy | 46,46 | 46.46 | 50.79 | -4.33 | 2. | ||
| 21. 06. 2026 | Svitavy | 67,95 | 67.95 | 79.61 | -11.66 | 1. | ||
| 20. 06. 2026 | Svitavy | 39,02 | 39.02 | 47.37 | -8.35 | 1. | ||
| 20. 06. 2026 | Svitavy | 37,31 | 41.87 | 37.31 | 4.56 | 1. | ||
| 15. 03. 2026 | Juračková Vanessa | Jablonec nad Nisou | 12,57 | 12.57 | 120 | -107.43 | 19. | |
| 15. 03. 2026 | Švédová Zuzana | Jablonec nad Nisou | 13,52 | 13.52 | 13.54 | -0.02 | 51. | |
| 14. 02. 2026 | Švédová Zuzana | Ostrava | 14,29 | 14.29 | 15.41 | -1.12 | 74. | |
| 22. 06. 2025 | Kyjov | 20,65 | 20.65 | 24.86 | -4.21 | 2. | ||
| 22. 06. 2025 | Kyjov | 58,07 | 58.07 | 66.99 | -8.92 | 15. | ||
| 22. 06. 2025 | Kyjov | 67,91 | 67.91 | 68.4 | -0.49 | 4. | ||
| 21. 06. 2025 | Kyjov | 40,41 | 40.95 | 40.41 | 0.54 | 2. | ||
| 21. 06. 2025 | Kyjov | 37,09 | 41.92 | 37.09 | 4.83 | 1. | ||
| 07. 06. 2025 | Šternberk | 24,04 | 24.04 | 24.04 | 0 | 1. | ||
| 07. 06. 2025 | Šternberk | 38,37 | 38.37 | 38.37 | 0 | 1. | ||
| 07. 06. 2025 | Šternberk | 39,18 | 39.18 | 39.18 | 0 | 1. | ||
| 07. 06. 2025 | Šternberk | 46,78 | 46.78 | 46.78 | 0 | 1. | ||
| 07. 06. 2025 | Šternberk | 67,10 | 67.1 | 67.1 | 0 | 1. | ||
| 29. 03. 2025 | Matějčková Aneta | Ostrava | 14,11 | 14.11 | 14.28 | -0.17 | 116. | |
| 29. 03. 2025 | Švédová Zuzana | Ostrava | 14,51 | 14.51 | 120 | -105.49 | 148. | |
| 29. 03. 2025 | Šoupalová Anežka | Ostrava | 15,27 | 15.27 | 120 | -104.73 | 194. | |
| 29. 03. 2025 | Richterová Nikol | Ostrava | 15,47 | 17 | 15.47 | 1.53 | 205. | |
| 29. 03. 2025 | Šubrtová Šárka | Ostrava | 16,96 | 16.96 | 19.64 | -2.68 | 251. | |
| 30. 11. 2024 | Švédová Veronika | Ostrava | 13,70 | 13.7 | 23.01 | -9.31 | 90. | |
| 30. 11. 2024 | Matějíčková Eliška | Ostrava | 13,94 | 14.15 | 13.94 | 0.21 | 114. | |
| 30. 11. 2024 | Šubrtová Šárka | Ostrava | 14,35 | 24.05 | 14.35 | 9.7 | 145. | |
| 30. 11. 2024 | Matějčková Aneta | Ostrava | 14,48 | 15.09 | 14.48 | 0.61 | 156. | |
| 30. 11. 2024 | Švédová Zuzana | Ostrava | 14,99 | 120 | 14.99 | 105.01 | 192. | |
| 30. 11. 2024 | Šoupalová Anežka | Ostrava | 15,05 | 15.05 | 15.64 | -0.59 | 194. | |
| 30. 11. 2024 | Cikryt Patrik | Ostrava | 14,24 | 14.24 | 15.99 | -1.75 | 108. | |
| 02. 11. 2024 | Matějček Lukáš | Stromovka | 13,07 | 13.07 | 120 | -106.93 | 41. | |
| 02. 11. 2024 | Cikryt Patrik | Stromovka | 13,92 | 14.36 | 13.92 | 0.44 | 90. | |
| 02. 11. 2024 | Kašpar Jiří | Stromovka | 15,87 | 16.23 | 15.87 | 0.36 | 161. | |
| 02. 11. 2024 | Matějíčková Eliška | Stromovka | 13,23 | 13.23 | 16.05 | -2.82 | 61. | |
| 02. 11. 2024 | Švédové Zuzana | Stromovka | 15,79 | 15.79 | 120 | -104.21 | 251. | |
| 23. 06. 2024 | Praha | 21,17 | 23.72 | 21.17 | 2.55 | 1. | ||
| 23. 06. 2024 | Praha | 37,95 | 41.1 | 37.95 | 3.15 | 1. | ||
| 22. 06. 2024 | Praha | 67,86 | 67.86 | 73.18 | -5.32 | 4. | ||
| 22. 06. 2024 | Praha | 48,15 | 48.15 | 48.66 | -0.51 | 5. | ||
| 22. 06. 2024 | Praha | 40,57 | 120 | 40.57 | 79.43 | 8. | ||
| 23. 09. 2023 | Kulhajová Liliana | Brno | 11,40 | 11.4 | 18.59 | -7.19 | 1. | |
| 23. 09. 2023 | Šustková Denisa | Brno | 11,60 | 11.6 | 15.5 | -3.9 | 2. | |
| 23. 09. 2023 | Švédová Veronika | Brno | 13,45 | 13.45 | 13.56 | -0.11 | 70. | |
| 25. 06. 2023 | Nový Jičín | 68,78 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 25. 06. 2023 | Nový Jičín | 40,32 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 25. 06. 2023 | Nový Jičín | 23,39 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 24. 06. 2023 | Nový Jičín | 39,15 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 24. 06. 2023 | Nový Jičín | 46,96 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 25. 09. 2022 | Šustková Denisa | Benešov | 12,40 | 12.4 | 120 | -107.6 | 2. | |
| 27. 06. 2021 | Jihlava, útok CTIF | 40,45 | 40.45 | 41 | -0.55 | 1. | ||
| 27. 06. 2021 | Jihlava, Štafeta dvojic | 47,98 | 47.98 | 51.35 | -3.37 | 1. | ||
| 27. 06. 2021 | Jihlava, Štafeta CTIF | 66,90 | 66.9 | 67.65 | -0.75 | 1. | ||
| 27. 06. 2021 | Jihlava, 4x60m | 39,09 | 39.09 | 39.09 | 0 | 2. | ||
| 27. 06. 2021 | Jihlava, útok | 22,75 | 23.5 | 22.75 | 0.75 | 3. | ||
| 01. 07. 2019 | Jílková Vendula | Vlašim, Běh na 60 m | 12,54 | 12.54 | 13.22 | -0.68 | 4. | |
| 01. 07. 2019 | Hrabkovská Markéta | Vlašim, Běh na 60 m | 13,01 | 14.08 | 13.01 | 1.07 | 10. | |
| 01. 07. 2019 | Kulhajová Natálie | Vlašim, Běh na 60 m | 14,01 | 14.01 | 120 | -105.99 | 20. | |
| 01. 07. 2019 | Kubíček Vojtěch | Vlašim, Běh na 60 m | 15,19 | 15.19 | 120 | -104.81 | 31. | |
| 01. 07. 2019 | Vlašim, PÚ Plamen | 22,23 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 01. 07. 2019 | Vlašim, Štafeta 60 m | 40,51 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 30. 06. 2019 | Vlašim, Štafeta CTIF | 67,64 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 30. 06. 2019 | Vlašim, útok CTIF | 39,35 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 30. 06. 2019 | Vlašim, Štaf. dvojic | 49,69 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 29. 06. 2019 | Vlašim, ZPV | 18,27 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 23. 03. 2019 | MATUROVÁ Michaela | Jablonec | 12,47 | 16.32 | 12.47 | 3.85 | 6. | |
| 23. 03. 2019 | SOURAL Patrik | Jablonec | 12,87 | 12.87 | 15.11 | -2.24 | 11. | |
| 23. 03. 2019 | JÍLKOVÁ Vendula | Jablonec | 12,87 | 12.96 | 12.87 | 0.09 | 16. | |
| 23. 03. 2019 | HRABKOVSKÁ Markéta | Jablonec | 13,48 | 13.48 | 120 | -106.52 | 32. | |
| 23. 03. 2019 | ŽENČÁKOVÁ Lucie | Jablonec | 13,76 | 13.76 | 16.8 | -3.04 | 40. | |
| 23. 03. 2019 | MATĚJČEK David | Jablonec | 14,51 | 15.19 | 14.51 | 0.68 | 47. | |
| 23. 03. 2019 | KULHAJOVÁ Natálie | Jablonec | 13,88 | 13.88 | 14.89 | -1.01 | 48. | |
| 23. 03. 2019 | ZAORALOVÁ Eliška | Jablonec | 14,31 | 17.12 | 14.31 | 2.81 | 68. | |
| 23. 03. 2019 | RENDA David | Jablonec | 15,48 | 15.48 | 16.05 | -0.57 | 84. | |
| 23. 03. 2019 | HOLINKOVÁ Tereza | Jablonec | 14,63 | 14.91 | 14.63 | 0.28 | 87. | |
| 23. 03. 2019 | FABIÁNEK Jakub | Jablonec | 16,02 | 16.02 | 16.43 | -0.41 | 102. | |
| 23. 03. 2019 | DIVIŠOVÁ Michaela | Jablonec | 15,75 | 16.02 | 15.75 | 0.27 | 129. | |
| 09. 03. 2019 | Jílková Vendula | ČHP 2019 – Ostravská hala | 13,30 | 13.3 | 13.34 | -0.04 | 23. | |
| 09. 03. 2019 | Ženčáková Lucie | ČHP 2019 – Ostravská hala | 13,34 | 13.65 | 13.34 | 0.31 | 24. | |
| 09. 03. 2019 | Renda David | ČHP 2019 – Ostravská hala | 15,21 | 15.39 | 15.21 | 0.18 | 33. | |
| 09. 03. 2019 | Zaoralová Eliška | ČHP 2019 – Ostravská hala | 13,73 | 14.33 | 13.73 | 0.6 | 40. | |
| 09. 03. 2019 | Hrabkovská Markéta | ČHP 2019 – Ostravská hala | 13,79 | 13.79 | 14.03 | -0.24 | 42. | |
| 09. 03. 2019 | Soural Patrik | ČHP 2019 – Ostravská hala | 13,03 | 13.03 | 120 | -106.97 | 48. | |
| 09. 03. 2019 | Matějček David | ČHP 2019 – Ostravská hala | 15,05 | 120 | 15.05 | 104.95 | 63. | |
| 09. 03. 2019 | Holinková Tereza | ČHP 2019 – Ostravská hala | 14,97 | 16.77 | 14.97 | 1.8 | 82. | |
| 09. 03. 2019 | Maturová Michaela | ČHP 2019 – Ostravská hala | 16,83 | 17.43 | 16.83 | 0.6 | 122. | |
| 09. 03. 2019 | Divišová Michaela | ČHP 2019 – Ostravská hala | 16,83 | 16.83 | 19.79 | -2.96 | 123. | |
| 03. 11. 2018 | Ženčáková Lucie | Praha | 13,28 | 14.26 | 13.28 | 0.98 | 32. | |
| 03. 11. 2018 | Jílková Vendula | Praha | 13,37 | 13.61 | 13.37 | 0.24 | 38. | |
| 03. 11. 2018 | Hrabkovská Markéta | Praha | 13,38 | 13.38 | 13.73 | -0.35 | 40. | |
| 03. 11. 2018 | Soural Patrik | Praha | 14,36 | 14.36 | 14.37 | -0.01 | 89. | |
| 03. 11. 2018 | Kulhajová Natálie | Praha | 14,70 | 15.55 | 14.7 | 0.85 | 112. | |
| 03. 11. 2018 | Fabiánek Jakub | Praha | 15,38 | 16.04 | 15.38 | 0.66 | 128. | |
| 03. 11. 2018 | Matějček David | Praha | 15,46 | 15.46 | 16.23 | -0.77 | 132. | |
| 03. 11. 2018 | Holinková Tereza | Praha | 15,32 | 16.93 | 15.32 | 1.61 | 140. | |
| 03. 11. 2018 | Kvapilová Natálie | Praha | 15,44 | 17.52 | 15.44 | 2.08 | 143. | |
| 03. 11. 2018 | Krystková Šárka | Praha | 15,74 | 15.74 | 33.94 | -18.2 | 160. | |
| 03. 11. 2018 | Čermáková Vendula | Praha | 16,79 | 18.87 | 16.79 | 2.08 | 195. | |
| 03. 11. 2018 | Maturová Michaela | Praha | 16,96 | 17.53 | 16.96 | 0.57 | 199. | |
| 03. 11. 2018 | Divišová Michaela | Praha | 17,39 | 17.39 | 17.47 | -0.08 | 213. | |
| 03. 07. 2018 | Vendula Jílková | Plzeň, Běh na 60 m | 13,21 | 13.22 | 13.21 | 0.01 | 12. | |
| 03. 07. 2018 | Martin Žižka | Plzeň, Běh na 60 m | 13,63 | 13.63 | 14.29 | -0.66 | 25. | |
| 03. 07. 2018 | Martin Renda | Plzeň, Běh na 60 m | 13,66 | 13.66 | 16.19 | -2.53 | 27. | |
| 03. 07. 2018 | Ondřej Jašek | Plzeň, Běh na 60 m | 15,29 | 15.5 | 15.29 | 0.21 | 49. | |
| 03. 07. 2018 | Daniel Vykoupil | Plzeň, Běh na 60 m | 17,38 | 17.38 | 17.99 | -0.61 | 60. | |
| 03. 07. 2018 | Plzeň, PÚ Plamen | 20,99 | 20.99 | 23.88 | -2.89 | 2. | ||
| 03. 07. 2018 | Plzeň, Štafeta 60 m | 39,21 | 43.68 | 39.21 | 4.47 | 5. | ||
| 02. 07. 2018 | Plzeň, útok CTIF | 40,76 | 56.39 | 40.76 | 15.63 | 4. | ||
| 02. 07. 2018 | Plzeň, Štafeta CTIF | 68,64 | 68.64 | 89.15 | -20.51 | 6. | ||
| 02. 07. 2018 | Plzeň, Štaf. dvojic | 52,65 | 52.65 | 60.76 | -8.11 | 10. | ||
| 01. 07. 2018 | Plzeň, ZPV | 22,52 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 24. 03. 2018 | Čermáková Vendula | Jablonec | 13,66 | 14.36 | 13.66 | 0.7 | 40. | |
| 24. 03. 2018 | Jílková Vendula | Jablonec | 13,70 | 14.08 | 13.7 | 0.38 | 41. | |
| 24. 03. 2018 | Jašek Ondřej | Jablonec | 14,62 | 15.12 | 14.62 | 0.5 | 58. | |
| 24. 03. 2018 | Ženčáková Lucie | Jablonec | 14,44 | 20.98 | 14.44 | 6.54 | 70. | |
| 24. 03. 2018 | Fabiánek Jakub | Jablonec | 15,79 | 15.79 | 17.42 | -1.63 | 83. | |
| 24. 03. 2018 | Matějček David | Jablonec | 15,92 | 16.19 | 15.92 | 0.27 | 86. | |
| 24. 03. 2018 | Kulhajová Natálie | Jablonec | 15,10 | 15.24 | 15.1 | 0.14 | 95. | |
| 24. 03. 2018 | Kubíček Vojtěch | Jablonec | 16,47 | 17.13 | 16.47 | 0.66 | 101. | |
| 24. 03. 2018 | Holinková Tereza | Jablonec | 15,73 | 15.73 | 15.93 | -0.2 | 112. | |
| 24. 03. 2018 | Krystková Šárka | Jablonec | 15,92 | 120 | 15.92 | 104.08 | 116. | |
| 24. 03. 2018 | Maturová Michaela | Jablonec | 31,15 | 31.15 | 120 | -88.85 | 188. | |
| 24. 03. 2018 | Hrabkovská Markéta | Jablonec | 35,93 | 35.93 | 120 | -84.07 | 190. | |
| 17. 03. 2018 | Čermáková Vendula | Ostrava | 13,84 | 13.98 | 13.84 | 0.14 | 37. | |
| 17. 03. 2018 | Jílková Vendula | Ostrava | 13,91 | 14.74 | 13.91 | 0.83 | 41. | |
| 17. 03. 2018 | Jašek Ondřej | Ostrava | 15,15 | 15.15 | 15.16 | -0.01 | 50. | |
| 17. 03. 2018 | Hrabkovská Markéta | Ostrava | 14,19 | 14.19 | 14.26 | -0.07 | 55. | |
| 17. 03. 2018 | Kulhajová Natálie | Ostrava | 14,36 | 14.36 | 18.15 | -3.79 | 62. | |
| 17. 03. 2018 | Ženčáková Lucie | Ostrava | 14,90 | 14.9 | 17.84 | -2.94 | 84. | |
| 17. 03. 2018 | Fabiánek Jakub | Ostrava | 16,58 | 17.45 | 16.58 | 0.87 | 91. | |
| 17. 03. 2018 | Krystková Šárka | Ostrava | 15,45 | 15.45 | 15.71 | -0.26 | 101. | |
| 17. 03. 2018 | Matějček David | Ostrava | 17,64 | 18.33 | 17.64 | 0.69 | 109. | |
| 17. 03. 2018 | Holinková Tereza | Ostrava | 16,06 | 16.07 | 16.06 | 0.01 | 115. | |
| 17. 03. 2018 | Maturová Michaela | Ostrava | 17,90 | 19.59 | 17.9 | 1.69 | 152. | |
| 03. 07. 2017 | Zlín, PÚ Plamen | 26,15 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 03. 07. 2017 | Jiří Červinka | Zlín, Běh na 60 m | 11,53 | 13.16 | 11.53 | 1.63 | 1. | |
| 03. 07. 2017 | Dana Krabicová | Zlín, Běh na 60 m | 12,95 | 120 | 12.95 | 107.05 | 4. | |
| 03. 07. 2017 | Vendula Jílková | Zlín, Běh na 60 m | 14,94 | 15.01 | 14.94 | 0.07 | 25. | |
| 03. 07. 2017 | Ondřej Jašek | Zlín, Běh na 60 m | 15,68 | 15.68 | 20.96 | -5.28 | 34. | |
| 03. 07. 2017 | David Matějček | Zlín, Běh na 60 m | 16,83 | 120 | 16.83 | 103.17 | 43. | |
| 03. 07. 2017 | Zlín, Štafeta 60 m | 42,75 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 02. 07. 2017 | Zlín, útok CTIF | 37,85 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 02. 07. 2017 | Zlín, Štafeta CTIF | 65,40 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 02. 07. 2017 | Zlín, Štaf. dvojic | 65,40 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 01. 07. 2017 | Zlín, ZPV | 33,43 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 12. 03. 2017 | Kotrlý Vojtěch | Jablonec | 12,95 | 13.47 | 12.95 | 0.52 | 6. | |
| 12. 03. 2017 | Vojtek Štěpán | Jablonec | 14,56 | 16.45 | 14.56 | 1.89 | 40. | |
| 12. 03. 2017 | Čermáková Vendula | Jablonec | 14,89 | 16.99 | 14.89 | 2.1 | 52. | |
| 12. 03. 2017 | Březinová Štěpánka | Jablonec | 15,16 | 120 | 15.16 | 104.84 | 60. | |
| 12. 03. 2017 | Ficnarová Marcela | Jablonec | 15,47 | 15.47 | 15.91 | -0.44 | 66. | |
| 12. 03. 2017 | Ženčáková Lucie | Jablonec | 16,81 | 16.81 | 19.25 | -2.44 | 102. | |
| 12. 03. 2017 | Fabiánek Jakub | Jablonec | 18,82 | 120 | 18.82 | 101.18 | 116. | |
| 03. 07. 2016 | České Budějovice, PÚ Plamen | 22,59 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 03. 07. 2016 | České Budějovice, Štafeta 60 m | 40,26 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 02. 07. 2016 | České Budějovice, útok CTIF | 44,27 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 02. 07. 2016 | České Budějovice, Štafeta CTIF | 68,64 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 02. 07. 2016 | České Budějovice,Štaf. dvojic | 49,92 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 01. 07. 2016 | České Budějovice, ZPV | 28,07 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 19. 03. 2016 | Kotrlý Vojtěch | Jablonec | 13,37 | 13.52 | 13.37 | 0.15 | 6. | |
| 19. 03. 2016 | Březinová Štěpánka | Jablonec | 14,21 | 14.56 | 14.21 | 0.35 | 18. | |
| 19. 03. 2016 | Matějček Filip | Jablonec | 15,34 | 17.45 | 15.34 | 2.11 | 44. | |
| 19. 03. 2016 | Vojtek Štěpán | Jablonec | 15,81 | 16.17 | 15.81 | 0.36 | 53. | |
| 10. 07. 2015 | Antonín Pekr | Praha, Běh na 60 m hoši | 13,96 | 13.96 | 16.96 | -3 | 4. | |
| 10. 07. 2015 | Michal Krobot | Praha, Běh na 60 m hoši | 13,99 | 14.5 | 13.99 | 0.51 | 5. | |
| 10. 07. 2015 | Vojtěch Kotrlý | Praha, Běh na 60 m hoši | 14,26 | 14.97 | 14.26 | 0.71 | 8. | |
| 10. 07. 2015 | Patrik Šíbl | Praha, Běh na 60 m hoši | 15,85 | 20.76 | 15.85 | 4.91 | 27. | |
| 10. 07. 2015 | Praha, PÚ Plamen | 22,89 | 22.89 | 28.31 | -5.42 | 3. | ||
| 10. 07. 2015 | Lenka Strouhalová | Praha, Běh na 60 m | 13,65 | 13.65 | 14.19 | -0.54 | 6. | |
| 10. 07. 2015 | Štěpánka Březinová | Praha, Běh na 60 m | 14,15 | 120 | 14.15 | 105.85 | 11. | |
| 10. 07. 2015 | Eliška Březinová | Praha, Běh na 60 m | 14,53 | 17.62 | 14.53 | 3.09 | 16. | |
| 10. 07. 2015 | Karolína Kotrlá | Praha, Běh na 60 m | 14,85 | 14.85 | 15.59 | -0.74 | 18. | |
| 10. 07. 2015 | Tereza Tylová | Praha, Běh na 60 m | 15,19 | 15.19 | 33.26 | -18.07 | 26. | |
| 10. 07. 2015 | Praha, Štafeta dvojic | 48,50 | 48.5 | 0 | 48.5 | 3. | ||
| 10. 07. 2015 | Praha, Štafeta 4 x 60 m | 41,66 | 41.66 | 120 | -78.34 | 7. | ||
| 09. 07. 2015 | Praha, útok CTIF | 51,16 | 72 | 51.16 | 20.84 | 3. | ||
| 09. 07. 2015 | Praha, Štafeta CTIF | 71,66 | 71.66 | 76.99 | -5.33 | 5. | ||
| 08. 07. 2015 | Praha, ZPV | 33,48 | 33.48 | 0 | 33.48 | 11. | ||
| 06. 09. 2014 | Vyšní Lhoty-areál Kamenité | 15,84 | 15.59 | 15.84 | -0.25 | 7. | ||
| 04. 07. 2014 | Monika Sobotková | Brno, Běh na 60 m dívky | 13,98 | 13.98 | 120 | -106.02 | 4. | |
| 04. 07. 2014 | Eliška Březinová | Brno, Běh na 60 m dívky | 14,51 | 15.54 | 14.51 | 1.03 | 10. | |
| 04. 07. 2014 | Karolína Jánětová | Brno, Běh na 60 m dívky | 15,75 | 16.93 | 15.75 | 1.18 | 18. | |
| 04. 07. 2014 | Tereza Tylová | Brno, Běh na 60 m dívky | 23,63 | 23.63 | 0 | 23.63 | 34. | |
| 04. 07. 2014 | Radomír Bureš | Brno, Běh na 60 m hoši | 13,15 | 13.28 | 13.15 | 0.13 | 2. | |
| 04. 07. 2014 | Pavel Weidinger | Brno, Běh na 60 m hoši | 13,72 | 14.97 | 13.72 | 1.25 | 4. | |
| 04. 07. 2014 | Tomáš Riedl | Brno, Běh na 60 m hoši | 14,12 | 14.12 | 0 | 14.12 | 10. | |
| 04. 07. 2014 | Vojtěch Kotrlý | Brno, Běh na 60 m hoši | 16,61 | 20.98 | 16.61 | 4.37 | 24. | |
| 04. 07. 2014 | Brno, PÚ Plamen | 21,05 | 22.27 | 21.05 | 1.22 | 1. | ||
| 04. 07. 2014 | Brno, Štafeta dvojic | 47,19 | 62.53 | 47.19 | 15.34 | 1. | ||
| 04. 07. 2014 | Brno, Štafeta 4 x 60 m | 44,27 | 120 | 44.27 | 75.73 | 10. | ||
| 03. 07. 2014 | Brno, Štafeta CTIF | 69,53 | 70.03 | 69.53 | 0.5 | 3. | ||
| 03. 07. 2014 | Brno, PÚ CTIF | 42,07 | 42.07 | 42.18 | -0.11 | 1. | ||
| 05. 07. 2013 | Jablonec, Požární útok | 27,97 | 27.97 | 120 | -92.03 | 10. | ||
| 05. 07. 2013 | Jablonec, Štafeta dvojic | 47,10 | 53.76 | 47.1 | 6.66 | 1. | ||
| 05. 07. 2013 | Jablonec, Štafeta 4 x 60 m | 39,95 | 120 | 39.95 | 80.05 | 2. | ||
| 05. 07. 2013 | Jablonec, areál Střelnice | 39,95 | 47.96 | 39.95 | 8.01 | 2. | ||
| 05. 07. 2013 | Jablonec, areál Střelnice | 47,11 | 53.75 | 47.1 | 6.65 | 2. | ||
| 05. 07. 2013 | Jablonec, areál Střelnice | 27,97 | 27.97 | 120 | -92.03 | 10. | ||
| 04. 07. 2013 | Jablonec, Štafeta CTIF 2014 | 69,03 | 70.63 | 69.03 | 1.6 | 2. | ||
| 04. 07. 2013 | Jablonec, PÚ CTIF | 64,43 | 76.47 | 64.43 | 12.04 | 12. | ||
| 04. 07. 2013 | Jablonec, areál Střelnice | 45,47 | 45.47 | 49.43 | -3.96 | 2. | ||
| 04. 07. 2013 | Jablonec, areál Střelnice | 69,03 | 70.63 | 69.03 | 1.6 | 2. | ||
| 06. 06. 2012 | Sokolov, Požární útok | 22,61 | 22.61 | 23.5 | -0.89 | 5. | ||
| 06. 06. 2012 | Sokolov, Štafeta dvojic | 50,51 | 50.51 | 52.84 | -2.33 | 3. | ||
| 06. 06. 2012 | Sokolov, Štafeta 4x60 m | 45,84 | 45.84 | 120 | -74.16 | 12. | ||
| 05. 06. 2012 | Sokolov, Štafeta CTIF | 74,49 | 74.49 | 97.86 | -23.37 | 11. | ||
| 05. 06. 2012 | Sokolov, Požární útok CTIF | 51,01 | 68.88 | 51.01 | 17.87 | 7. | ||
| 04. 07. 2011 | Ostrava, Požární útok | 22,23 | 22.8 | 22.23 | 0.57 | 4. | ||
| 04. 07. 2011 | Ostrava, Štafeta dvojic | 56,97 | 57.71 | 56.97 | 0.74 | 12. | ||
| 04. 07. 2011 | Ostrava, Štafeta 4x60 m | 45,56 | 47.85 | 45.56 | 2.29 | 12. | ||
| 03. 07. 2011 | Ostrava, Štafeta CTIF | 78,18 | 78.5 | 78.18 | 0.32 | 13. | ||
| 03. 07. 2011 | Ostrava, Požární útok CTIF | 66,95 | 68.33 | 66.95 | 1.38 | 11. | ||
| 04. 07. 2009 | Třebíč, útok CTIF | 47,88 | 60.59 | 47.88 | 12.71 | 4. | ||
| 04. 07. 2009 | Třebíč, štafeta CTIF | 66,56 | 67.08 | 66.56 | 0.52 | 1. | ||
| 03. 07. 2009 | Třebíč, útok | 24,18 | 24.18 | 120 | -95.82 | 10. | ||
| 03. 07. 2009 | Třebíč, štafeta 4x60 m | 46,53 | 120 | 46.53 | 73.47 | 13. | ||
| 03. 07. 2009 | Třebíč, štafeta dvojic | 52,02 | 54.43 | 52.02 | 2.41 | 2. | ||
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 02. 11. 2025 | Kuruc Kryštof | Stromovka | 14,42 | 14.42 | 16.94 | -2.52 | 15. | |
| 02. 11. 2025 | Kulhaj Teodor | Stromovka | 16,14 | 17.23 | 16.14 | 1.09 | 56. | |
| 02. 11. 2025 | Hýbl Šimon | Stromovka | 17,75 | 17.75 | 18.28 | -0.53 | 103. | |
| 02. 11. 2025 | Kubíček Matyáš | Stromovka | 19,35 | 120 | 19.35 | 100.65 | 134. | |
| 02. 11. 2025 | Jelínek Tadeáš | Stromovka | 20,51 | 120 | 20.51 | 99.49 | 152. | |
| 02. 11. 2025 | Holinka Šimon | Stromovka | 20,91 | 38.09 | 20.91 | 17.18 | 159. | |
| 02. 11. 2025 | Holinková Lea | Stromovka | 15,33 | 20.3 | 15.33 | 4.97 | 28. | |
| 02. 11. 2025 | Kubíčková Jana | Stromovka | 15,90 | 16.95 | 15.9 | 1.05 | 47. | |
| 02. 11. 2025 | Grmelová Lenka | Stromovka | 16,79 | 16.79 | 17.33 | -0.54 | 72. | |
| 02. 11. 2025 | Motyková Evelína | Stromovka | 17,52 | 17.52 | 18.14 | -0.62 | 98. | |
| 02. 11. 2025 | Martináková Ester | Stromovka | 18,01 | 20.59 | 18.01 | 2.58 | 113. | |
| 20. 09. 2025 | Kuruc Kryštof | Plzeň - chlapci | 15,48 | 17.07 | 15.48 | 1.59 | 58. | |
| 20. 09. 2025 | Holínková Lea | Plzeň - dívky | 14,01 | 15.06 | 14.01 | 1.05 | 2. | |
| 05. 04. 2025 | Ostřetín | 24,00 | 24 | 24 | 0 | 16. | ||
| 29. 03. 2025 | Kuruc Kryštof | Ostrava | 14,49 | 17.47 | 14.49 | 2.98 | 5. | |
| 29. 03. 2025 | Kulhaj Teodor | Ostrava | 17,58 | 18.9 | 17.58 | 1.32 | 63. | |
| 29. 03. 2025 | Holinka Šimon | Ostrava | 21,99 | 28.33 | 21.99 | 6.34 | 108. | |
| 29. 03. 2025 | Jelínek Tadeáš | Ostrava | 22,24 | 120 | 22.24 | 97.76 | 109. | |
| 29. 03. 2025 | Holinková Lea | Ostrava | 16,09 | 16.35 | 16.09 | 0.26 | 15. | |
| 29. 03. 2025 | Kubíčková Jana | Ostrava | 17,36 | 22.17 | 17.36 | 4.81 | 33. | |
| 29. 03. 2025 | Motyková Evelína | Ostrava | 18,59 | 18.59 | 18.87 | -0.28 | 49. | |
| 29. 03. 2025 | Jelínková Justýna | Ostrava | 20,42 | 21.64 | 20.42 | 1.22 | 69. | |
| 29. 03. 2025 | Martináková Ester | Ostrava | 21,49 | 120 | 21.49 | 98.51 | 84. | |
| 01. 12. 2024 | Holinková Lea | Ostrava | 15,18 | 15.18 | 16.6 | -1.42 | 22. | |
| 01. 12. 2024 | Richterová Nikol | Ostrava | 15,98 | 15.98 | 15.98 | 0 | 48. | |
| 01. 12. 2024 | Grmelová Lenka | Ostrava | 16,51 | 16.51 | 16.85 | -0.34 | 59. | |
| 01. 12. 2024 | Motyková Evelína | Ostrava | 19,05 | 19.05 | 20.4 | -1.35 | 106. | |
| 01. 12. 2024 | Martináková Ester | Ostrava | 23,11 | 23.48 | 23.11 | 0.37 | 146. | |
| 01. 12. 2024 | Kulhaj Teodor | Ostrava | 16,66 | 18.43 | 16.66 | 1.77 | 66. | |
| 01. 12. 2024 | Kubíček Matyáš | Ostrava | 18,75 | 20.16 | 18.75 | 1.41 | 103. | |
| 01. 12. 2024 | Ston Alexandr | Ostrava | 19,91 | 20.81 | 19.91 | 0.9 | 122. | |
| 01. 12. 2024 | Kuruc Kryštof | Ostrava | 20,69 | 120 | 20.69 | 99.31 | 128. | |
| 01. 12. 2024 | Holinka Šimon | Ostrava | 28,11 | 28.11 | 120 | -91.89 | 157. | |
| 03. 11. 2024 | Kuruc Kryštof | Stromovka | 15,32 | 15.32 | 17.03 | -1.71 | 26. | |
| 03. 11. 2024 | Kulhaj Teodor | Stromovka | 17,48 | 17.88 | 17.48 | 0.4 | 90. | |
| 03. 11. 2024 | Kubíček Matyáš | Stromovka | 19,18 | 19.18 | 19.47 | -0.29 | 137. | |
| 03. 11. 2024 | Hruba Martin | Stromovka | 23,03 | 23.42 | 23.03 | 0.39 | 184. | |
| 03. 11. 2024 | Holinka Šimon | Stromovka | 24,18 | 26.25 | 24.18 | 2.07 | 193. | |
| 03. 11. 2024 | Ston Alexandr | Stromovka | 28,58 | 120 | 28.58 | 91.42 | 218. | |
| 03. 11. 2024 | Richterová Nikol | Stromovka | 15,38 | 15.89 | 15.38 | 0.51 | 28. | |
| 03. 11. 2024 | Holinková Lea | Stromovka | 15,69 | 61.14 | 15.69 | 45.45 | 40. | |
| 03. 11. 2024 | Grmelová Lenka | Stromovka | 16,30 | 17.16 | 16.3 | 0.86 | 53. | |
| 03. 11. 2024 | Motyková Evelína | Stromovka | 19,05 | 19.12 | 19.05 | 0.07 | 118. | |
| 03. 11. 2024 | Jelínková Justýna | Stromovka | 19,91 | 120 | 19.91 | 100.09 | 137. | |
| 03. 11. 2024 | Martináková Ester | Stromovka | 23,87 | 24.93 | 23.87 | 1.06 | 197. | |
| 12. 10. 2024 | Kuruc Kryštof | Ústí nad Labem | 15,27 | 120 | 15.27 | 104.73 | 33. | |
| 12. 10. 2024 | Holinková Lea | Ústí nad Labem | 16,12 | 16.12 | 120 | -103.88 | 51. | |
| 23. 09. 2023 | Kašpar Jiří | Brno | 14,41 | 14.41 | 15.12 | -0.71 | 18. | |
| 23. 09. 2023 | Jáně Luděk | Brno | 15,38 | 15.38 | 16.06 | -0.68 | 45. | |
| 23. 09. 2023 | Kuruc Kryštof | Brno | 15,92 | 15.92 | 25.11 | -9.19 | 63. | |
| 23. 09. 2023 | Kobza Patrik | Brno | 16,48 | 16.48 | 28 | -11.52 | 73. | |
| 23. 09. 2023 | Matějčková Aneta | Brno | 14,96 | 15.57 | 14.96 | 0.61 | 21. | |
| 23. 09. 2023 | Šubrtová Šárka | Brno | 16,34 | 16.34 | 18.06 | -1.72 | 58. | |
| 23. 09. 2023 | Richterová Nikol | Brno | 16,74 | 16.74 | 17.22 | -0.48 | 66. | |
| 25. 09. 2022 | Matěičková Aneta | Benešov | 18,32 | 120 | 18.32 | 101.68 | 85. | |
| 24. 03. 2019 | ŠUSTKOVÁ Denisa | Jablonec | 14,34 | 14.78 | 14.34 | 0.44 | 1. | |
| 24. 03. 2019 | KULHAJOVÁ Liliana | Jablonec | 15,26 | 16.65 | 15.26 | 1.39 | 6. | |
| 24. 03. 2019 | MATĚJČEK Lukáš | Jablonec | 16,17 | 18.28 | 16.17 | 2.11 | 23. | |
| 24. 03. 2019 | FABIÁNEK Matěj | Jablonec | 17,88 | 19.14 | 17.88 | 1.26 | 56. | |
| 24. 03. 2019 | VOLKMAN Jan | Jablonec | 20,01 | 20.01 | 120 | -99.99 | 82. | |
| 24. 03. 2019 | CIKRYT Patrik | Jablonec | 20,37 | 21.62 | 20.37 | 1.25 | 86. | |
| 24. 03. 2019 | ŠVÉDOVÁ Veronika | Jablonec | 21,51 | 21.51 | 120 | -98.49 | 88. | |
| 09. 03. 2019 | Šustková Denisa | ČHP 2019 – Ostravská hala | 15,71 | 16.64 | 15.71 | 0.93 | 7. | |
| 09. 03. 2019 | Matějček Lukáš | ČHP 2019 – Ostravská hala | 16,22 | 16.83 | 16.22 | 0.61 | 23. | |
| 09. 03. 2019 | Kulhajová Liliana | ČHP 2019 – Ostravská hala | 17,52 | 19.79 | 17.52 | 2.27 | 26. | |
| 09. 03. 2019 | Fabiánek Matěj | ČHP 2019 – Ostravská hala | 16,87 | 17.36 | 16.87 | 0.49 | 34. | |
| 09. 03. 2019 | Volkman Jan | ČHP 2019 – Ostravská hala | 19,47 | 20.18 | 19.47 | 0.71 | 67. | |
| 09. 03. 2019 | Matějíčková Eliška | ČHP 2019 – Ostravská hala | 22,00 | 24.56 | 22 | 2.56 | 70. | |
| 09. 03. 2019 | Cikryt Patrik | ČHP 2019 – Ostravská hala | 20,53 | 22.21 | 20.53 | 1.68 | 75. | |
| 04. 11. 2018 | Zaoralová Eliška | Praha | 14,22 | 120 | 14.22 | 105.78 | 1. | |
| 04. 11. 2018 | Kulhajová Liliana | Praha | 14,82 | 14.82 | 18 | -3.18 | 8. | |
| 04. 11. 2018 | Šustková Denisa | Praha | 15,04 | 15.04 | 15.37 | -0.33 | 9. | |
| 04. 11. 2018 | Fabiánek Matěj | Praha | 16,80 | 17.75 | 16.8 | 0.95 | 56. | |
| 04. 11. 2018 | Matějček Lukáš | Praha | 17,44 | 120 | 17.44 | 102.56 | 73. | |
| 04. 11. 2018 | Vepřek Matěj | Praha | 18,69 | 18.69 | 20.13 | -1.44 | 108. | |
| 04. 11. 2018 | Matějíčková Eliška | Praha | 22,59 | 26.23 | 22.59 | 3.64 | 144. | |
| 04. 11. 2018 | Švédová Veronika | Praha | 24,05 | 24.05 | 26.85 | -2.8 | 153. | |
| 25. 03. 2018 | Zaoralová Eliška | Jablonec | 14,91 | 14.91 | 15.28 | -0.37 | 1. | |
| 25. 03. 2018 | Matějček Lukáš | Jablonec | 17,58 | 18.25 | 17.58 | 0.67 | 34. | |
| 25. 03. 2018 | Fabiánek Matěj | Jablonec | 19,52 | 20.26 | 19.52 | 0.74 | 52. | |
| 17. 03. 2018 | Zaoralová Eliška | Ostrava | 15,25 | 15.51 | 15.25 | 0.26 | 2. | |
| 17. 03. 2018 | Kulhajová Liliana | Ostrava | 15,42 | 15.57 | 15.42 | 0.15 | 4. | |
| 17. 03. 2018 | Fabiánek Matěj | Ostrava | 18,33 | 18.33 | 19.51 | -1.18 | 42. | |
| 17. 03. 2018 | Matějček Lukáš | Ostrava | 20,04 | 20.33 | 20.04 | 0.29 | 60. | |
| 25. 03. 2017 | Vendula Jílková | Ostrava | 14,52 | 14.52 | 15.27 | -0.75 | 1. | |
| 25. 03. 2017 | Natálie Kulhajová | Ostrava | 15,33 | 120 | 15.33 | 104.67 | 5. | |
| 25. 03. 2017 | Ondřej Jašek | Ostrava | 15,04 | 15.04 | 15.84 | -0.8 | 7. | |
| 25. 03. 2017 | Tereza Holinková | Ostrava | 16,44 | 16.6 | 16.44 | 0.16 | 13. | |
| 25. 03. 2017 | David Matějček | Ostrava | 16,07 | 16.07 | 17.18 | -1.11 | 15. | |
| 25. 03. 2017 | Šárka Krystková | Ostrava | 17,06 | 17.58 | 17.06 | 0.52 | 20. | |
| 25. 03. 2017 | Michaela Maturová | Ostrava | 17,89 | 31.77 | 17.89 | 13.88 | 29. | |
| 25. 03. 2017 | Liliana Kulhajová | Ostrava | 18,49 | 120 | 18.49 | 101.51 | 37. | |
| 25. 03. 2017 | Lukáš Matějček | Ostrava | 21,56 | 21.56 | 28.81 | -7.25 | 84. | |
| 25. 03. 2017 | Matěj Fabiánek | Ostrava | 23,57 | 120 | 23.57 | 96.43 | 94. | |
| 11. 03. 2017 | Hrabkovská Markéta | Jablonec | 14,89 | 16.03 | 14.89 | 1.14 | 1. | |
| 11. 03. 2017 | Jašek Ondřej | Jablonec | 14,64 | 15.37 | 14.64 | 0.73 | 4. | |
| 11. 03. 2017 | Kulhajová Natálie | Jablonec | 16,38 | 16.38 | 17.32 | -0.94 | 9. | |
| 11. 03. 2017 | Zaoralová Eliška | Jablonec | 16,91 | 16.91 | 17.32 | -0.41 | 14. | |
| 11. 03. 2017 | Holinková Tereza | Jablonec | 16,95 | 16.95 | 17.57 | -0.62 | 16. | |
| 11. 03. 2017 | Jílková Vendula | Jablonec | 17,00 | 29.97 | 17 | 12.97 | 18. | |
| 11. 03. 2017 | Krystková Šárka | Jablonec | 17,21 | 17.21 | 17.36 | -0.15 | 21. | |
| 11. 03. 2017 | Matějček David | Jablonec | 17,38 | 17.38 | 19.58 | -2.2 | 29. | |
| 11. 03. 2017 | Maturová Michaela | Jablonec | 18,58 | 18.58 | 19.97 | -1.39 | 36. | |
| 11. 03. 2017 | Kulhajová Liliana | Jablonec | 20,49 | 24.75 | 20.49 | 4.26 | 64. | |
| 11. 03. 2017 | Fabiánek Matěj | Jablonec | 20,41 | 20.41 | 67.2 | -46.79 | 74. | |
| 11. 03. 2017 | Matějček Lukáš | Jablonec | 24,76 | 120 | 24.76 | 95.24 | 102. | |
| 19. 03. 2016 | Jílková Vendula | Jablonec | 15,42 | 15.42 | 120 | -104.58 | 6. | |
| 19. 03. 2016 | Ženčáková Lucie | Jablonec | 16,56 | 16.56 | 17.28 | -0.72 | 11. | |
| 19. 03. 2016 | Jašek Ondřej | Jablonec | 16,12 | 18.48 | 16.12 | 2.36 | 13. | |
| 19. 03. 2016 | Kulhajová Natálie | Jablonec | 16,80 | 18.32 | 16.8 | 1.52 | 13. | |
| 19. 03. 2016 | Krystková Šárka | Jablonec | 19,73 | 19.73 | 120 | -100.27 | 30. | |
| 19. 03. 2016 | Matějček David | Jablonec | 18,22 | 18.22 | 18.9 | -0.68 | 33. | |
Dorostenky | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 27. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 26,31 | 26.31 | 120 | -93.69 | 3. | ||
| 27. 06. 2026 | Nela Kuchtová | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 17,96 | 26.27 | 17.96 | 8.31 | 13. | |
| 27. 06. 2026 | Denisa Šustková | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,19 | 18.19 | 120 | -101.81 | 14. | |
| 27. 06. 2026 | Vanessa Juračková | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 19,10 | 19.1 | 120 | -100.9 | 38. | |
| 27. 06. 2026 | Adéla Žouželková | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 19,11 | 19.11 | 19.24 | -0.13 | 39. | |
| 27. 06. 2026 | Lenka Táborská | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 19,26 | 20.24 | 19.26 | 0.98 | 45. | |
| 27. 06. 2026 | Adéla Komárková | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 19,65 | 19.65 | 21.99 | -2.34 | 57. | |
| 27. 06. 2026 | Veronika Švédová | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 21,41 | 21.41 | 23.76 | -2.35 | 84. | |
| 27. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 93,62 | 93.62 | 93.62 | 0 | 5. | ||
| 27. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 65,55 | 65.55 | 66.97 | -1.42 | 5. | ||
| 28. 06. 2025 | Kolín | 90,81 | 90.81 | 90.81 | 0 | 2. | ||
| 28. 06. 2025 | Kolín | 26,69 | 26.69 | 32.04 | -5.35 | 3. | ||
| 28. 06. 2025 | Rozálie Pospíšilová | Kolín | 17,55 | 18.13 | 17.55 | 0.58 | 4. | |
| 28. 06. 2025 | Martina Kozelková | Kolín | 18,19 | 18.84 | 18.19 | 0.65 | 15. | |
| 28. 06. 2025 | Denisa Šustková | Kolín | 18,28 | 18.28 | 19.11 | -0.83 | 18. | |
| 28. 06. 2025 | Vanessa Juračková | Kolín | 18,36 | 18.85 | 18.36 | 0.49 | 20. | |
| 28. 06. 2025 | Kristýna Konečná | Kolín | 18,43 | 18.43 | 120 | -101.57 | 23. | |
| 28. 06. 2025 | Liliana Kulhajová | Kolín | 18,89 | 18.89 | 120 | -101.11 | 38. | |
| 28. 06. 2025 | Veronika Švédová | Kolín | 20,24 | 20.44 | 20.24 | 0.2 | 75. | |
| 08. 06. 2025 | Šternberk | 29,01 | 29.01 | 29.01 | 0 | 1. | ||
| 08. 06. 2025 | Šternberk | 65,43 | 65.43 | 65.43 | 0 | 1. | ||
| 08. 06. 2025 | Šternberk | 99,31 | 99.29 | 99.3 | -0.01 | 1. | ||
| 29. 06. 2024 | Vendula Jílková | Písek | 16,93 | 16.93 | 37.58 | -20.65 | 1. | |
| 29. 06. 2024 | Písek | 93,65 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 29. 06. 2024 | Marie Štoplová | Písek | 18,91 | 19.78 | 18.91 | 0.87 | 17. | |
| 29. 06. 2024 | Denisa Šustková | Písek | 18,95 | 20.42 | 18.95 | 1.47 | 20. | |
| 29. 06. 2024 | Markéta Hrabkovská | Písek | 19,15 | 19.36 | 19.15 | 0.21 | 27. | |
| 29. 06. 2024 | Vanessa Juračková | Písek | 19,71 | 19.71 | 22.07 | -2.36 | 48. | |
| 29. 06. 2024 | Tereza Holinková | Písek | 20,15 | 20.48 | 20.15 | 0.33 | 62. | |
| 29. 06. 2024 | Písek | 63,36 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 29. 06. 2024 | Písek | 32,91 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 01. 07. 2023 | Domažlice | 25,82 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 01. 07. 2023 | Domažlice | 61,99 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 01. 07. 2023 | Domažlice | 92,15 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 01. 07. 2022 | Ústí nad Labem | 62,71 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 01. 07. 2022 | Ústí nad Labem | 94,53 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 01. 07. 2022 | Ústí nad Labem | 39,03 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 03. 07. 2021 | Zábřeh, útok | 27,73 | 27.73 | 51.17 | -23.44 | 1. | ||
| 03. 07. 2021 | Zábřeh, 4x100 m | 66,86 | 66.86 | 68.06 | -1.2 | 4. | ||
| 03. 07. 2021 | Jílková Vendula | Zábřeh, 100m | 18,58 | 43.13 | 18.58 | 24.55 | 8. | |
| 03. 07. 2021 | Adamcová Michaela | Zábřeh, 100m | 18,95 | 18.95 | 21.16 | -2.21 | 13. | |
| 03. 07. 2021 | Hrabkovská Markéta | Zábřeh, 100m | 19,55 | 21.85 | 19.55 | 2.3 | 17. | |
| 03. 07. 2021 | Minářová Karolína | Zábřeh, 100m | 20,08 | 20.08 | 20.38 | -0.3 | 32. | |
| 03. 07. 2021 | Čermáková Vendula | Zábřeh, 100m | 20,62 | 21.08 | 20.62 | 0.46 | 48. | |
| 03. 07. 2021 | Ženčáková Lucie | Zábřeh, 100m | 22,50 | 28.17 | 22.5 | 5.67 | 80. | |
| 27. 06. 2020 | JÍLKOVÁ Vendula | Třebíč | 17,81 | 17.81 | 17.86 | -0.05 | 1. | |
| 27. 06. 2020 | HRABKOVSKÁ Markéta | Třebíč | 18,98 | 19.31 | 18.98 | 0.33 | 5. | |
| 27. 06. 2020 | ŽENČÁKOVÁ Lucie | Třebíč | 20,89 | 22.03 | 20.89 | 1.14 | 27. | |
| 27. 07. 2019 | JÍLKOVÁ Vendula | Bludov | 18,75 | 19.54 | 18.75 | 0.79 | 4. | |
| 27. 07. 2019 | HRABKOVSKÁ Markéta | Bludov | 19,96 | 20.48 | 19.96 | 0.52 | 16. | |
| 05. 07. 2018 | Plzeň, Požární útok | 27,16 | 27.16 | 27.49 | -0.33 | 1. | ||
| 05. 07. 2018 | Plzeň, 4x100 m | 69,80 | 120 | 69.8 | 50.2 | 11. | ||
| 04. 07. 2018 | Plzeň, družstev 100 m | 99,36 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 05. 07. 2017 | Zlín, Požární útok | 29,67 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 05. 07. 2017 | Zlín, 4x100 m | 68,07 | 68.92 | 68.07 | 0.85 | 10. | ||
| 05. 07. 2016 | České Budějovice, Požární útok | 28,21 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 05. 07. 2016 | České Budějovice, 4x100 m | 68,58 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 04. 07. 2016 | České Budějovice,družstev 100m | 99,19 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 20. 03. 2016 | Březinová Štěpánka | Jablonec | 21,56 | 27.34 | 21.56 | 5.78 | 13. | |
| 06. 07. 2014 | Brno, Požární útok | 28,58 | 28.58 | 0 | 28.58 | 5. | ||
| 06. 07. 2014 | Brno, 4x100 m | 66,90 | 66.9 | 120 | -53.1 | 6. | ||
| 05. 07. 2014 | Brno, Pořadí družstev 100m | 96,91 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
Dorostenci | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 28. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 27,10 | 34.74 | 27.1 | 7.64 | 2. | ||
| 28. 06. 2026 | Michal Jindrák | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 17,37 | 21.7 | 17.37 | 4.33 | 6. | |
| 28. 06. 2026 | Denis Majtl | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 17,69 | 21.15 | 17.69 | 3.46 | 14. | |
| 28. 06. 2026 | Michal Tomiáš Coufal | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,44 | 19.14 | 18.44 | 0.7 | 33. | |
| 28. 06. 2026 | Jakub Pustelník | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,87 | 18.87 | 19.21 | -0.34 | 45. | |
| 28. 06. 2026 | Michael Přikryl | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 19,05 | 19.05 | 19.69 | -0.64 | 48. | |
| 28. 06. 2026 | Adam Nýdecký | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 19,43 | 19.43 | 19.97 | -0.54 | 53. | |
| 28. 06. 2026 | Lukáš Matějček | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 19,75 | 22.28 | 19.75 | 2.53 | 60. | |
| 28. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 91,42 | 91.42 | 91.42 | 0 | 5. | ||
| 28. 06. 2026 | SU | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 57,59 | 58.92 | 57.59 | 1.33 | 2. | |
| 29. 06. 2025 | Kolín | 28,63 | 28.63 | 120 | -91.37 | 3. | ||
| 29. 06. 2025 | Kolín | 87,84 | 87.84 | 87.84 | 0 | 2. | ||
| 29. 06. 2025 | Josef Březina | Kolín | 17,05 | 21.74 | 17.05 | 4.69 | 4. | |
| 29. 06. 2025 | Tobiáš Teichmann | Kolín | 17,52 | 17.52 | 120 | -102.48 | 12. | |
| 29. 06. 2025 | Lukáš Matějka | Kolín | 17,68 | 17.68 | 120 | -102.32 | 17. | |
| 29. 06. 2025 | Jakub Malý | Kolín | 17,73 | 17.97 | 17.73 | 0.24 | 18. | |
| 29. 06. 2025 | Jakub Herynk | Kolín | 17,86 | 120 | 17.86 | 102.14 | 21. | |
| 29. 06. 2025 | Jakub Jírů | Kolín | 19,12 | 120 | 19.12 | 100.88 | 51. | |
| 29. 06. 2025 | Lukáš Pavlík | Kolín | 19,13 | 20.41 | 19.13 | 1.28 | 52. | |
| 29. 06. 2025 | Kolín | 58,74 | 63.94 | 58.74 | 5.2 | 2. | ||
| 08. 06. 2025 | Šternberk | 26,97 | 26.97 | 26.97 | 0 | 1. | ||
| 08. 06. 2025 | Šternberk | 60,32 | 60.32 | 60.32 | 0 | 1. | ||
| 08. 06. 2025 | Šternberk | 91,89 | 91.89 | 91.89 | 0 | 1. | ||
| 30. 06. 2024 | Písek | 26,93 | 33.55 | 26.93 | 6.62 | 1. | ||
| 30. 06. 2024 | Erik Černohorský | Písek | 16,61 | 17.9 | 16.61 | 1.29 | 2. | |
| 30. 06. 2024 | Písek | 87,52 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 30. 06. 2024 | Jan Matoušek | Písek | 16,83 | 17.39 | 16.83 | 0.56 | 5. | |
| 30. 06. 2024 | Písek | 61,33 | 61.33 | 61.43 | -0.1 | 5. | ||
| 30. 06. 2024 | Jakub Malý | Písek | 17,59 | 17.59 | 17.96 | -0.37 | 13. | |
| 30. 06. 2024 | Jakub Herynk | Písek | 18,20 | 18.2 | 120 | -101.8 | 26. | |
| 30. 06. 2024 | Tobiáš Teichmann | Písek | 18,29 | 20.81 | 18.29 | 2.52 | 28. | |
| 30. 06. 2024 | Jakub Jírů | Písek | 18,92 | 23.16 | 18.92 | 4.24 | 36. | |
| 30. 06. 2024 | Josef Březina | Písek | 19,01 | 19.31 | 19.01 | 0.3 | 37. | |
| 02. 07. 2023 | Domažlice | 89,43 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 02. 07. 2023 | Domažlice | 60,96 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 02. 07. 2023 | Domažlice | 33,07 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 02. 07. 2022 | Ústí nad Labem | 58,43 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 02. 07. 2022 | Ústí nad Labem | 89,94 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 02. 07. 2022 | Ústí nad Labem | 31,43 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 04. 07. 2021 | Andrée Dominik | Zábřeh, 100 m | 17,18 | 17.18 | 120 | -102.82 | 1. | |
| 04. 07. 2021 | Zábřeh, 4x100 m | 58,14 | 58.38 | 58.14 | 0.24 | 1. | ||
| 04. 07. 2021 | Loukota Petr | Zábřeh, 100 m | 17,22 | 17.22 | 120 | -102.78 | 2. | |
| 04. 07. 2021 | Zábřeh, útok | 28,13 | 28.13 | 29.26 | -1.13 | 2. | ||
| 04. 07. 2021 | Chovanec Michal | Zábřeh, 100 m | 17,82 | 18.13 | 17.82 | 0.31 | 5. | |
| 04. 07. 2021 | Michalski Jakub | Zábřeh, 100 m | 18,04 | 19.68 | 18.04 | 1.64 | 8. | |
| 04. 07. 2021 | Němec Filip | Zábřeh, 100 m | 18,31 | 18.31 | 18.97 | -0.66 | 10. | |
| 04. 07. 2021 | Vykoupil Daniel | Zábřeh, 100 m | 18,55 | 18.55 | 20.62 | -2.07 | 12. | |
| 04. 07. 2021 | Renda Martin | Zábřeh, 100 m | 19,42 | 19.42 | 20.29 | -0.87 | 30. | |
| 27. 06. 2020 | MATĚJČEK David | Třebíč | 19,54 | 19.54 | 120 | -100.46 | 4. | |
| 27. 06. 2020 | JAŠEK Ondřej | Třebíč | 19,73 | 20.52 | 19.73 | 0.79 | 5. | |
| 27. 06. 2020 | FABIÁNEK Jakub | Třebíč | 20,78 | 21.17 | 20.78 | 0.39 | 24. | |
| 07. 07. 2019 | Svitavy, Požární útok | 31,39 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 07. 07. 2019 | Svitavy, 4x100 m | 60,04 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 06. 07. 2019 | Svitavy, Běh na 100 m,družstev | 94,24 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 06. 07. 2019 | Červinka Jiří | Svitavy, Běh na 100 m | 17,03 | 19.56 | 17.03 | 2.53 | 4. | |
| 06. 07. 2019 | Stoklas František | Svitavy, Běh na 100 m | 17,95 | 17.95 | 18.19 | -0.24 | 18. | |
| 06. 07. 2019 | Orel Pavel | Svitavy, Běh na 100 m | 18,15 | 18.15 | 18.38 | -0.23 | 26. | |
| 06. 07. 2019 | Kotrlý Vojtěch | Svitavy, Běh na 100 m | 18,43 | 19.37 | 18.43 | 0.94 | 29. | |
| 06. 07. 2019 | Krobot Michal | Svitavy, Běh na 100 m | 19,29 | 19.29 | 20.14 | -0.85 | 45. | |
| 06. 07. 2019 | Pecháček Šimon | Svitavy, Běh na 100 m | 19,48 | 19.48 | 23.25 | -3.77 | 50. | |
| 06. 07. 2019 | Juračka Václav | Svitavy, Běh na 100 m | 22,29 | 22.29 | 23.4 | -1.11 | 94. | |
| 05. 07. 2018 | Plzeň, Požární útok | 27,16 | 27.16 | 27.49 | -0.33 | 1. | ||
| 05. 07. 2018 | Plzeň, 4x100 m | 61,86 | 61.86 | 63.15 | -1.29 | 4. | ||
| 04. 07. 2018 | Plzeň, družstev 100 m | 93,50 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 05. 07. 2017 | Zlín, Požární útok | 42,17 | 0 | 0 | 0 | 15. | ||
| 05. 07. 2017 | Zlín, 4x100 m | 61,70 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 05. 07. 2016 | České Budějovice, Požární útok | 30,12 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 05. 07. 2016 | České Budějovice, 4x100 m | 59,35 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 04. 07. 2016 | České Budějovice,družstev 100m | 87,35 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 20. 03. 2016 | Kotrlý Vojtěch | Jablonec | 20,73 | 21.87 | 20.73 | 1.14 | 7. | |
| 12. 07. 2015 | Praha, Požární útok | 28,91 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 12. 07. 2015 | Praha, 4x100 m | 60,13 | 60.13 | 73.85 | -13.72 | 4. | ||
| 11. 07. 2015 | Praha, Pořadí družstev 100m | 89,28 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 06. 07. 2014 | Brno, Požární útok | 29,68 | 29.68 | 0 | 29.68 | 4. | ||
| 06. 07. 2014 | Brno, 4x100 m | 61,04 | 62.04 | 61.04 | 1 | 4. | ||
| 05. 07. 2014 | Brno, Pořadí družstev 100m | 92,30 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 27. 05. 2012 | Martin Sobotka | Plzeň - Košutka | 18,07 | 18.07 | 120 | -101.93 | 8. | |
| 27. 05. 2012 | Tomáš Weidinger | Plzeň - Košutka | 18,62 | 18.62 | 120 | -101.38 | 13. | |
| 27. 05. 2012 | Lukáš Reidl | Plzeň - Košutka | 26,05 | 26.05 | 120 | -93.95 | 47. | |
| 07. 05. 2011 | Tomáš Weidinger | Plzeň - Košutka | 17,25 | 18.6 | 18.16 | 0.44 | 5. | |
| 07. 05. 2011 | Martin Sobotka | Plzeň - Košutka | 19,02 | 19.02 | 28.91 | -9.89 | 24. | |
Muži>35 | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 30. 08. 2026 | Sobotín | 26,95 | 26.95 | 21.5 | 5.45 | 7. | ||
| 08. 08. 2026 | Hrabišín | 22,17 | 19.56 | 22.17 | -2.61 | 9. | ||
| 02. 08. 2026 | Bratrušov - VC Veteráni | 20,20 | 18.74 | 20.2 | -1.46 | 7. | ||
| 01. 08. 2026 | Bludov | 19,27 | 19.27 | 19.11 | 0.16 | 5. | ||
| 27. 06. 2026 | Zvole - VC Veteráni | 20,33 | 20.22 | 20.33 | -0.11 | 6. | ||
| 20. 06. 2026 | Nový Malín | 20,10 | 19.48 | 20.1 | -0.62 | 4. | ||
| 06. 09. 2025 | Sobotín | 24,70 | 23.75 | 24.7 | -0.95 | 3. | ||
| 06. 09. 2025 | Sobotín | 22,50 | 22.67 | 22.5 | 0.17 | 4. | ||
| 31. 08. 2025 | Sobotín | 22,13 | 22.13 | 21.02 | 1.11 | 7. | ||
| 23. 08. 2025 | Bratrušov | 19,95 | 19.95 | 19.61 | 0.34 | 5. | ||
| 09. 08. 2025 | Hrabišín | 20,61 | 19.14 | 20.61 | -1.47 | 8. | ||
| 29. 06. 2025 | Zvole | 19,34 | 19.34 | 18.23 | 1.11 | 3. | ||
| 21. 06. 2025 | Nový Malín | 23,07 | 23.07 | 19.16 | 3.91 | 6. | ||
| 07. 06. 2025 | Dolní Studénky | 19,05 | 18.16 | 19.05 | -0.89 | 2. | ||
| 01. 09. 2024 | Bohuslavice | 19,89 | 18.66 | 19.89 | -1.23 | 4. | ||
| 10. 08. 2024 | Hrabišín | 20,51 | 20.51 | 19.11 | 1.4 | 6. | ||
| 04. 08. 2024 | Sobotín | 20,71 | 19.96 | 20.71 | -0.75 | 4. | ||
| 03. 08. 2024 | Bludov | 19,29 | 19.27 | 19.29 | -0.02 | 4. | ||
| 30. 06. 2024 | Zvole | 27,13 | 27.13 | 22.58 | 4.55 | 9. | ||
| 22. 06. 2024 | Nový Malín | 30,58 | 27.8 | 30.58 | -2.78 | 10. | ||
| 01. 06. 2024 | Dolní Studénky | 22,33 | 19.71 | 22.33 | -2.62 | 9. | ||
| 03. 09. 2023 | Bohuslavice | 23,18 | 19.84 | 23.18 | -3.34 | 9. | ||
| 20. 08. 2023 | SOBOTÍN | 23,95 | 22.13 | 23.95 | -1.82 | 8. | ||
| 13. 08. 2023 | Třeština | 19,66 | 19.44 | 19.66 | -0.22 | 4. | ||
| 12. 08. 2023 | Hrabišín | 35,68 | 33.12 | 35.68 | -2.56 | 10. | ||
| 06. 08. 2023 | Sobotín | 23,95 | 22.13 | 23.95 | -1.82 | 8. | ||
| 05. 08. 2023 | Bludov | 20,30 | 20.3 | 20.18 | 0.12 | 3. | ||
| 24. 06. 2023 | Nový Malín | 21,89 | 20.7 | 21.89 | -1.19 | 5. | ||
| 03. 06. 2023 | Dolní Studénky | 18,71 | 18.71 | 18.65 | 0.06 | 2. | ||
| 28. 08. 2022 | Bohuslavice | 23,73 | 22.44 | 23.73 | -1.29 | 11. | ||
| 14. 08. 2022 | Třeština | 21,64 | 21.64 | 21.38 | 0.26 | 11. | ||
| 13. 08. 2022 | Hrabišín | 21,90 | 21.84 | 21.9 | -0.06 | 8. | ||
| 07. 08. 2022 | Sobotín | 22,41 | 22.31 | 22.41 | -0.1 | 6. | ||
| 06. 08. 2022 | Bludov | 22,94 | 22.94 | 21.89 | 1.05 | 7. | ||
| 06. 08. 2022 | 2 | Bludov | 27,14 | 23.05 | 27.14 | -4.09 | 10. | |
| 04. 06. 2022 | Dolní Studénky | 20,74 | 20.6 | 20.74 | -0.14 | 4. | ||
Mladí-hasiči | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 17. 07. 2014 | Strouhalová Lucie (18) | Svitavy, 100 m s překážkami | 18,21 | 18.35 | 18.21 | 0.14 | 7. | |
| 16. 07. 2014 | Strouhalová Lucie (18) | Svitavy, věže | 9,25 | 9.37 | 9.25 | 0.12 | 17. | |
Dor-ky 15 střední | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 08. 2026 | Juračková Vanessa | Výrovice | 8,69 | 8.79 | 8.69 | 0.1 | 5. | |
| 28. 03. 2026 | Juračková Vanessa | Jablonec nad Nisou | 19,11 | 19.11 | 19.13 | -0.02 | 14. | |
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciMuži>35Mladí-hasičiDor-ky 15 střední
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.

